Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2023-03-29, 20:11   #1
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomo¶ci: 43

Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem


Hej babeczki,


kilka miesiêcy temu pozna³am fajnego ch³opaka przez aplikacjê randkow± - w momencie gdy by³am zmêczona samotno¶ci± i bardzo bolesnym poprzednim rozstaniem. P. jest zupe³nie inny ni¿ mój by³y - mo¿e nie budzi tak gwa³townych emocji, ale jest skromny, powa¿ny, opiekuñczy - dobry materia³ by my¶leæ o czym¶ powa¿niejszym. Stopniowo obydwoje bardzo zaanga¿owali¶my siê w tê znajomo¶æ, weszli¶my w zwi±zek. Ostatnio jednak po wizycie u jego rodziny ogarnê³y mnie w±tpliwo¶ci.

P. przedstawi³ mi siê jako "zootechnik". Pó¼niej przyzna³, ¿e studiowa³ zootechnikê, choæ nie ukoñczy³ i pracuje w pokrewnym zawodzie. Po czasie natomiast okaza³o siê, ¿e jest po prostu rolnikiem w gospodarstwie rodziców. Mnie to nie przeszkadza, nigdy nie mia³am takie wyobra¿enia, ¿e wie¶ to smród, bród i ubóstwo, wiem ¿e rolnicy dostaj± dotacjê, maj± kasê, markowe ubrania, mog± byæ przedsiêbiorczy i wykszta³ceni.

Z tym jego gospodarstwem zwi±zane s± jednak pewne kwestie, które mocno studz± mój zapa³:
- on nie wyobra¿a sobie przeprowadziæ siê do miasta, upiera siê ¿e po ¶lubie chce ¿ebym zamieszka³a w jego wsi, z jego rodzicami, po których przemie gospodarke;
- on opowiada³ mi rózne swoje pomys³y na to gospodarstwo: ¿e mo¿e nie bêdzie kontynuowa³ dzia³alno¶ci rodziców, tylko urz±dzi na czê¶ci ziemi agroturystyke (blisko mia³y byæ ³adne stawy), mo¿e zamiast krów bêdzie hodowa³ daniele) - pó¼niej siê okaza³o ¿e to raczej marzenia maj±ce niewiele wspólnego z rzeczywisto¶ci±, np. stawy s± oddalone ³adnych kilka kilometrów od gospodarstwa, raczej ma³o kto chcia³by tu przyjechaæ ze wzglêdu na nie;
- z jednej strony to nie jest tak, ¿e absolutnie nie wyobra¿am sobie wyprowadzki z Warszawy, wiadomo w ¿yciu trzeba byæ elastycznym, ale w okolicy tej jego wsi naprawdê nic nie ma, owszem mo¿na doje¿d¿aæ do miasta, ale to czas i koszty, a najbli¿sze miasto to Opoczno, w którym perspektywy na pracê te¿ chyba nie s± jakie¶ za☠☠☠iste..
- chyba najbardziej przygnêbi³a mnie "wizja lokalna" i rozmowa z jego rodzicami. Oni maj± b. sprecyzowane wyobra¿enie na temat roli kobiety w rodzinie. Chwalili synka, ¿e "pracowity, skromny, nie wymaga³by od kobiety pracy w oborze, NO MO¯E mog³aby cielaczki nakarmiæ, krowy wydoiæ, a tak to niech obiad bêdzie podany dom ogarniêty przez kobiete..."
- studiowa³am za granic±, tak nie ca³kiem uda³o mi siê zrealizowaæ plany zwi±zane z karier±, ale nie chcia³abym ca³kiem z nich rezygnowaæ.

Widzê ¿e P. bardzo na mnie zale¿y, cieszê siê wreszcie mam kogo¶, w kim mam oparcie, ale nie wiem, jak podej¶æ do tej kwestii planowania wspólnego ¿ycia.
Manequinnsuicides jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 08:05   #2
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomo¶ci: 3 095
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Mi³o¶æ to nie wszystko, zbie¿ny styl ¿ycia i cele s± na d³u¿sz± metê wa¿niejsze. Je¿eli nie chcesz mieszkaæ na wsi na kupie z jego rodzin±, prawdopodobnie musieæ zrezygnowaæ z czê¶ci albo wiêkszo¶ci swoich ambicji i kariery to nie zostaje ci nic innego jak to zakoñczyæ.

A jakie twój facet ma wyobra¿enia na temat roli kobiety? Jaki ma ¶wiatopogl±d? Bo to ¿e jest opiekuñczy to w sumie ¿aden "selling point". Du¿o ludzi jest opiekuñczych i troskliwych wobec partnerów. Poza tym nie masz pewno¶ci, ¿e to bêdzie trwa³o wiecznie, bo czê¶æ osób zmienia oblicze jak ju¿ sobie przyklepi± wybrankê - jest od nich zale¿na finansowo albo odej¶cie jest utrudnione ma³ymi dzieæmi.
PumpkinEyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 08:18   #3
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 12 340
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Ojej, dla mnie jedno wielkie NIE. Mieszkanie z rodzicami, uwi±zanie do jednego miejsca na ca³e ¿ycie. Ty by¶ by³a skazana na dojazdy, a jak pojawi± siê dzieci, to jeszcze kto¶ im bêdzie musia³ przez oko³o 18 lat robiæ za szofera zapewne. Jeszcze jego rodzice ju¿ wychodz± z takimi tekstami. No có¿.. w moim najbli¿szym otoczeniu kto¶ zdecydowa³ siê na tak± przeprowadzkê i jak s³ucham o tym, co siê dzieje i jak to wygl±da, to mam ciary. Ale zdjêcia na insta ³adne, bo cisza i spokój
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 08:34   #4
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3 819
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Jestem na nie.

Przede wszystkim z Twojej strony ¿adnej wielkiej mi³o¶ci tu nie widzê - sam sposób w jaki go opisujesz na pocz±tku nie wygl±da na opis zakochanej kobiety.

Poza tym je¶li Ty od zawsze mieszkasz w mie¶cie i przede wszystkim chcesz dalej mieszkaæ w mie¶cie to macie ogromny konflikt ! On prawdopodobnie jest przesi±kniêty pogl±dami swoich rodziców, ¶wiadczy o tym fakt ¿e nie ma tu od pocz±tku ¿adnego pola do kompromisu albo wspólnej decyzji - Ty masz siê przeprowadziæ na wie¶ i koniec. Nie obchodzi go czy bêdziesz tu szczê¶liwa, czy bêdziesz mia³a pracê. Zapytaj go o to, bo podejrzewam ¿e oczekuje ¿e bêdziesz ogarniaæ dom i gospodarstwo i to bêdzie Twoje podstawowe zadanie.

Mam rodzinê ze wsi, i mimo ¿e dziadków bardzo kocham to jest to totalnie inny ¶wiat- facet jest panem i w³adc± a baba do garów. Mój dziadek nawet herbaty sobie sam nie zrobi je¶li w kuchni jest jaka¶ kobieta. Mój tata te¿ na pocz±tku jak siê przeprowadzi³ do miasta wykazywa³ takie sk³onno¶ci mimo ¿e wyprowadzi³ siê z domu w wieku 15 lat.

To nie wyjdzie, ja bym od razu da³a sobie spokój.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 08:48   #5
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomo¶ci: 3 731
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Zapytaj siê ile ma hektarów. To nie z³o¶liwo¶æ, bo zaraz oka¿e siê, ¿e to ma³y rolnik i w przypadku braku dotacji bêdzie bieda.

Jestem na nie, chocia¿ mam mê¿a "ze wsi". Tylko mój m±¿ nigdy nie zak³ada³ tylko jednej wizji jak± jest gospodarstwo. Z biegiem czasu lepiej nam w mie¶cie i tam zostali¶my.

Gospodarstwo z zwierzêtami to bardzo ciê¿ko kawa³ek chleba od którego wolnego nie we¼miesz. Plus te¶ciowie obok, tradycyjny podzia³ ról. Wiejska mentalno¶æ w znaczeniu " co s±siad robi" nadal w wielu miejscach ma siê niestety dobrze.

Z tym nie oczekiwaniem pracy na roli to ¶rednio wierzê. Po prostu nie znam osób ¿yj±cych z gospodarstwa, gdzie kobiety nie pracuj± ( zbiory, pomoc przy za³adunku, karmienie zwierz±t itp). I to kobiety pracuj±ce zawodowo, bo trzeba zrobiæ, a jedna osoba ( m±¿) nie daje rady.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 09:02   #6
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

nie nie nie

ok chlopak Ci sie podoba, ale nie pasujecie do siebie
Milosc to jedno, a Wy macie inne wartosci i cele w zyciu, inne plany na przyszlosc i nie bedziecie razem szczesliwi na dluzsza mete
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 09:14   #7
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomo¶ci: 814
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem na nie.

Przede wszystkim z Twojej strony ¿adnej wielkiej mi³o¶ci tu nie widzê - sam sposób w jaki go opisujesz na pocz±tku nie wygl±da na opis zakochanej kobiety.

Poza tym je¶li Ty od zawsze mieszkasz w mie¶cie i przede wszystkim chcesz dalej mieszkaæ w mie¶cie to macie ogromny konflikt ! On prawdopodobnie jest przesi±kniêty pogl±dami swoich rodziców, ¶wiadczy o tym fakt ¿e nie ma tu od pocz±tku ¿adnego pola do kompromisu albo wspólnej decyzji - Ty masz siê przeprowadziæ na wie¶ i koniec. Nie obchodzi go czy bêdziesz tu szczê¶liwa, czy bêdziesz mia³a pracê. Zapytaj go o to, bo podejrzewam ¿e oczekuje ¿e bêdziesz ogarniaæ dom i gospodarstwo i to bêdzie Twoje podstawowe zadanie.

Mam rodzinê ze wsi, i mimo ¿e dziadków bardzo kocham to jest to totalnie inny ¶wiat- facet jest panem i w³adc± a baba do garów. Mój dziadek nawet herbaty sobie sam nie zrobi je¶li w kuchni jest jaka¶ kobieta. Mój tata te¿ na pocz±tku jak siê przeprowadzi³ do miasta wykazywa³ takie sk³onno¶ci mimo ¿e wyprowadzi³ siê z domu w wieku 15 lat.

To nie wyjdzie, ja bym od razu da³a sobie spokój.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Co¶ w tym jest, bardziej wygl±da na bezpieczn± przystañ po nieudanym zwi±zku ni¿ "zakochanie".
A ch³op jak ch³op, na roli te¿ kto¶ musi pracowaæ, tak± ma wizjê na ¿ycie, albo w to wchodzisz albo nie, Twoja decyzja, co Ci ludzie z miasta maj± doradzaæ w kwestii stylu ¿ycia który jest spraw± indywidualn±.
Osobi¶cie te¿ bym nie potrafi³, ale wiele osób tak robi i jest szczê¶liwych, wiêc nie mi oceniaæ.
DrDoom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2023-03-30, 10:24   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Kontynuowanie tego nie ms sensu. Ty siê u jego boku (i jego rodziców), w tym miejscu nie widzisz. Zreszt±, podejrzewam, ¿e jego rodzina szybko by Ciê skre¶li³a i przekona³a faceta, ¿e to nie to. Bo to nie to i nie ma siê co czarowaæ. Zauroczenie mu przejdzie, to sam to zrozumie. Na roli romantyzm szybko mija. Trzeba mieæ wspóln± wizjê, kochaæ tego typu ¿ycie.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-03-30 o 10:26
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 10:25   #9
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 386
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Nie powinna¶ poddawaæ siê niczyjej presji. Wiejskie ¿ycie i pracê na roli trzeba po prostu czuæ i lubiæ. Je¶li nie widzisz siebie jako kury domowej na gospodarstwie (a z Twojego opisu wynika, ¿e jak nic tak by¶ skoñczy³a), to w to nie wchod¼. Masz prawo chcieæ ¿yæ i pracowaæ w mie¶cie i nie ma w tym nic z³ego.

Wys³ane z mojego SM-A536B przy u¿yciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 10:25   #10
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

O nie, nie, ucieka³abym. Wprawdzie lubiê mieszkanie na wsi, ale nie takiej z gospodarstwem w pakiecie. Mnie by przerazi³y te oczekiwania rodziców faceta, ¿e "cielaczki" masz ogarn±æ czy krowy wydoiæ. No na pewno nie.
Silje_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 10:46   #11
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomo¶ci: 5 074
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Ja te¿ jestem na nie. To by³by zwrot o 180 stopni, a wcale tego nie planowa³a¶ i o tym nie marzy³a¶. Mieszkasz w mie¶cie, a masz siê wyprowadziæ na wie¶, gdzie nawet miasteczka blisko nie ma. Wszêdzie daleko, perspektywy zawodowo- kulturalne ¿adne. Tylko by¶ zaprzepa¶ci³a dotychczasowe osi±gniêcia. A facet mo¿e i mi³y, ale mi³ych wielu jest na ¶wiecie, a Ty na zakochan± po uszy nie wygl±dasz.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-30, 10:48   #12
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 1 251
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Oczekujesz czego¶ innego od ¿ycia i to jest w porz±dku. Nie zmuszaj siê do relacji. Mo¿e byæ fajnym koleg±.
pixelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 10:54   #13
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomo¶ci: 1 287
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Te¿ nie rozwija³abym dalej tej relacji. Ju¿ teraz rodzice i ch³opak wspominaj± o konieczno¶ci pracy, a w przysz³o¶ci je¶li zostaniesz z partnerem mog± Ci te¿ patrzeæ na rêce ile pomagasz w gospodarstwie, czy nie za ma³o itp. Do tego w okolicy mo¿e byæ ciê¿ko o sensown± pracê, a przecie¿ bêdzie gospodarstwo do zajêcia siê nim. Plus mentalno¶æ i czêsty problem, ¿e ka¿dy ka¿dego zna, wszyscy wiedz± o sobie wiele rzeczy, niektórzy s± nietykalni.
Swoj± drog± to podobno spory problem spo³eczny ¿e na wsiach zostaje du¿o kawalerów bo kobiety opuszczaj± takie ma³e miejscowo¶ci a mê¿czy¼ni bêd± dziedziczyæ gospodarstwo ale w ich okolicy zabrak³o potencjalnych partnerek.
Aelora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 11:15   #14
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Wykszta³cona dziewczyna z Warszawy rozwa¿a przeprowadzkê na totalne zadupie by poiæ cielaki pod okiem konserwatywnych te¶ciów. To¿ to brzmi jak scenariusz komedii, albo raczej dramatu.

Lata temu kto¶ tu wrzuci³ link do innego forum identycznej historii. Dziewczyna wiele lat opisywa³a swoje ¿ycie. By³a masakrycznie nieszczê¶liwa. Daj sobie z tym spokój.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 11:59   #15
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomo¶ci: 1 115
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Co siê przejmujesz wyobra¿eniami jego rodziców na temat roli kobiety? Lepiej siê dowiedz jakie s± jego wyobra¿enia.
road_rage jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:17   #16
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Ech... mam wra¿enie ¿e z P. jest tak, ¿e nasza tera¼niejszo¶æ gdy przyje¿d¿a do Warszawy do mnie jest cudowna, chodzimy do kina, na spacery do knajpek obydwoje lubimy ciê¿kie brzmienia - interesuj± nas te same koncerty. Mieli¶my kilka razy drobne sprzeczki (1. gdy wybi³am mu z g³owy g³osowanie na konfederacje 2. gdy ochrzani³am go mocno ¿e mówi ¿e szwagierka pomaga jego bratu przy dziecku - powiedzia³am ¿e to dziecko jego brata i on przy nim nie pomaga, to tak samo jego obowi±zek 3. w czasie zakupów, ale nic powa¿nego.

Natomiast co mnie zmartwi to zupe³nie inna wizja przysz³o¶ci i fakt, ¿e przy rodzicach zachowywa³ siê inaczej ni¿ gdy byli¶my sami. Gdy powiedzia³am co¶ o swojej diecie to przyzna³ matce racje ¿e wydziwiam, ironicznie komentowa³ przy niej moje hobby (zumba), gdy rozmowa zesz³a na to, jak spêdza wolny czas na wsi - "on nie potrzebuje wysnobowanych rozrywek" jak kino czy teatr chocia¿ w Warszawie by³o normalne, ¿e chodzili¶my. Niby takie szczegó³y, ale pokaza³ nieco inne oblicze.

Edytowane przez Manequinnsuicides
Czas edycji: 2023-03-30 o 12:18
Manequinnsuicides jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:20   #17
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomo¶ci: 5 074
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Ech... mam wra¿enie ¿e z P. jest tak, ¿e nasza tera¼niejszo¶æ gdy przyje¿d¿a do Warszawy do mnie jest cudowna, chodzimy do kina, na spacery do knajpek obydwoje lubimy ciê¿kie brzmienia - Mieli¶my kilka razy drobne sprzeczki (1. gdy wybi³am mu z g³owy g³osowanie na konfederacje 2. gdy ochrzani³am go mocno ¿e mówi ¿e szwagierka pomaga jego bratu przy dziecku - powiedzia³am ¿e to dziecko jego brata i on przy nim nie pomaga, to tak samo jego obowi±zek 3. w czasie zakupów), ale nic powa¿nego)

Natomiast co mnie zmartwi to zupe³nie inna wizja przysz³o¶ci i fakt, ¿e przy rodzicach zachowywa³ siê inaczej ni¿ gdy byli¶my sami. Gdy powiedzia³am co¶ o swojej diecie to przyzna³ matce racje ¿e wydziwiam, ironicznie komentowa³ przy niej moje hobby (zumba), gdy rozmowa zesz³a na to, jak spêdza wolny czas na wsi - "on nie potrzebuje wysnobowanych rozrywek" jak kino czy teatr chocia¿ w Warszawie by³o normalne, ¿e chodzili¶my. Niby takie szczegó³y, ale pokaza³ nieco inne oblicze.
Przecie¿ wiesz dok³adnie co masz zrobiæ. On siê przed Tob± nie kryje.
A fanów Behemota czy Dimu Borgir poszukaj raczej na koncertach.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:21   #18
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomo¶ci: 3 731
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Ech... mam wra¿enie ¿e z P. jest tak, ¿e nasza tera¼niejszo¶æ gdy przyje¿d¿a do Warszawy do mnie jest cudowna, chodzimy do kina, na spacery do knajpek obydwoje lubimy ciê¿kie brzmienia - interesuj± nas te same koncerty. Mieli¶my kilka razy drobne sprzeczki (1. gdy wybi³am mu z g³owy g³osowanie na konfederacje 2. gdy ochrzani³am go mocno ¿e mówi ¿e szwagierka pomaga jego bratu przy dziecku - powiedzia³am ¿e to dziecko jego brata i on przy nim nie pomaga, to tak samo jego obowi±zek 3. w czasie zakupów, ale nic powa¿nego.

Natomiast co mnie zmartwi to zupe³nie inna wizja przysz³o¶ci i fakt, ¿e przy rodzicach zachowywa³ siê inaczej ni¿ gdy byli¶my sami. Gdy powiedzia³am co¶ o swojej diecie to przyzna³ matce racje ¿e wydziwiam, ironicznie komentowa³ przy niej moje hobby (zumba), gdy rozmowa zesz³a na to, jak spêdza wolny czas na wsi - "on nie potrzebuje wysnobowanych rozrywek" jak kino czy teatr chocia¿ w Warszawie by³o normalne, ¿e chodzili¶my. Niby takie szczegó³y, ale pokaza³ nieco inne oblicze.
I uwa¿asz, ¿e skoro on nagle przy rodzicach jest inny to po ¶lubie pozostanie taki jakim jest u Ciebie w mie¶cie? I sam fakt, ¿e chcia³ g³osowaæ na konferencjê i " pomaganie " mê¿czyzny przy w³asnym dziecku mówi baaaardzo du¿o.

Jeste¶ autorko idealnym przyk³adem, ¿e facet od pocz±tku przejawia dane cechy charakteru, partnerka je ignoruje, a potem szok i zdziwienie.

Edytowane przez 26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Czas edycji: 2023-03-30 o 12:22
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:37   #19
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomo¶ci: 3 095
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Mam dziwne wra¿enie, ¿e to trollowy w±tek i pisany przez t± sam± osobê co 'Problem z mê¿em'...

ale je¶li nie, to wiedz autorko, ¿e przy rodzicach masz jego prawdziw± wersjê, a nie wtedy gdy randkujecie i spijacie sobie z dziubków. Poza tym w±tpiê, ¿eby¶ co¶ mu faktycznie wybi³a z g³owy, nawet jak ci przytakn±³ w danej sytuacji. Ciê¿ko zmieniæ mentalno¶æ doros³ego cz³owieka.
PumpkinEyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-30, 12:45   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
g³osowanie na konfederacje
Dla mnie ten pomys³ by³by powodem do natychmiastowego zerwania a nie drobnej sprzeczki. Nie wyobra¿am sobie budowaæ ¿ycia z kim¶ o takich pogl±dach

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2023-03-30 o 12:47
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:47   #21
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomo¶ci: 470
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ

Natomiast co mnie zmartwi to zupe³nie inna wizja przysz³o¶ci i fakt, ¿e przy rodzicach zachowywa³ siê inaczej ni¿ gdy byli¶my sami. Gdy powiedzia³am co¶ o swojej diecie to przyzna³ matce racje ¿e wydziwiam, ironicznie komentowa³ przy niej moje hobby (zumba), gdy rozmowa zesz³a na to, jak spêdza wolny czas na wsi - "on nie potrzebuje wysnobowanych rozrywek" jak kino czy teatr chocia¿ w Warszawie by³o normalne, ¿e chodzili¶my. Niby takie szczegó³y, ale pokaza³ nieco inne oblicze.
Najgorzej. Nawet gdyby nie mieszka³ na wsi i zwi±zek z nim nie oznacza³by dla Ciebie konieczno¶ci wywrócenia w³asnego ¿ycia do góry nogami i po¶wiêcenia siê, to takie zachowanie by³oby ogromnie alarmuj±ce. Nie mo¿e byæ tak, ¿e facet przy Tobie jest idea³em, czu³ym i kulturalnym ch³opakiem, a przy rodzinie/kolegach pokazuje zupe³nie inn± twarz: zmienia pogl±dy, krytykuje Ciê, nagle deklaruje, ¿e ma inne zainteresowania itp. itd.
Zdecydowanie porozmawia³abym z nim o takim zachowaniu i powiedzia³a, ¿e mam w±tpliwo¶ci, czy mu dalej ufaæ, bo nie wiem, jaki tak naprawdê jest, skoro raz mówi jedno, raz drugie.

Natomiast nie wiem, czy jest sens, ¿eby¶ przeprowadza³a z nim takie rozmowy, skoro i tak nie pasujecie do siebie stylem ¿ycia... ¯ycie na wsi i prowadzenie gospodarstwa to tak fundamentalna zmiana, wi±¿e siê z tak ogromnym trudem, ¿e nie wiem, czy na pewno tego chcesz. Z tego, co piszesz, wynika, ¿e chyba nie mia³a¶ w bliskiej rodzinie rolników i nie do koñca wiesz, z czym to siê wi±¿e... Oczywi¶cie, ¿e teraz s± dotacje, wyspecjalizowane maszyny i urz±dzenia, agroturystyka te¿ jest ciekawym pomys³em, ale tak czy owak ¿ycie na wsi to jest kolosalna zmiana. W mojej rodzinie wszyscy, którzy mieli perspektywê ¿ycia na wsi, uciekli do miast. Nikt nie ¿a³uje i ka¿dy jest wdziêczny mog±c pracowaæ choæby w ¯abce czy innej Biedronce ni¿ harowaæ na wsi... A Ty masz studia, w dodatku zagraniczne...
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 12:50   #22
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dziwne wra¿enie, ¿e to trollowy w±tek i pisany przez t± sam± osobê co 'Problem z mê¿em'...
.
Ja te¿. Co post, to coraz wiêksza pora¿ka, a ona biedna nie wie co robiæ. Nic tylko dzieci z takim produkowaæ.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:03   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Ech... mam wra¿enie ¿e z P. jest tak, ¿e nasza tera¼niejszo¶æ gdy przyje¿d¿a do Warszawy do mnie jest cudowna, chodzimy do kina, na spacery do knajpek obydwoje lubimy ciê¿kie brzmienia - interesuj± nas te same koncerty. Mieli¶my kilka razy drobne sprzeczki (1. gdy wybi³am mu z g³owy g³osowanie na konfederacje 2. gdy ochrzani³am go mocno ¿e mówi ¿e szwagierka pomaga jego bratu przy dziecku - powiedzia³am ¿e to dziecko jego brata i on przy nim nie pomaga, to tak samo jego obowi±zek 3. w czasie zakupów, ale nic powa¿nego.

Natomiast co mnie zmartwi to zupe³nie inna wizja przysz³o¶ci i fakt, ¿e przy rodzicach zachowywa³ siê inaczej ni¿ gdy byli¶my sami. Gdy powiedzia³am co¶ o swojej diecie to przyzna³ matce racje ¿e wydziwiam, ironicznie komentowa³ przy niej moje hobby (zumba), gdy rozmowa zesz³a na to, jak spêdza wolny czas na wsi - "on nie potrzebuje wysnobowanych rozrywek" jak kino czy teatr chocia¿ w Warszawie by³o normalne, ¿e chodzili¶my. Niby takie szczegó³y, ale pokaza³ nieco inne oblicze.
Jego zachowanie przy rodzicach to Wasza przysz³o¶æ. Nie sugeruj siê randkami. Gospodarstwo = nie ruszasz za bardzo 4 liter nigdzie. On teraz jeszcze nie ma ¼le, bo rodzice s± na chodzie. Jak to przejdzie na niego, to zapomnij o koncertach i lataniu po kawiarniach. Dla tych ludzi bêdziesz tylko i wy³±cznie "wydziwiaj±c±" ksiê¿niczka z Warszawy. Co to ¿ycia i pracy nie zna. I facet w koñcu równie¿ zacznie tak na Ciebie patrzeæ. I nie nabieraj siê na ¿adne "pracuje w mie¶cie, nie musi robiæ w gospodarstwie". Na wsi niea czego¶ takiego, ¿e w ogóle rêk± nie ruszysz. Prace typu sprz±tanie podwórka s± traktowane jak relaks, nic takiego. I takie rzeczy chc±c nie chc±c bêdziesz musia³a robiæ.

Nie wiem zreszt± serio nad czym Ty siê zastanawiasz. Masz wszystko czarno na bia³ym.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿. Co post, to coraz wiêksza pora¿ka, a ona biedna nie wie co robiæ. Nic tylko dzieci z takim produkowaæ.
Równie¿ wydaje mi siê, ¿e troll. Ta wstawka o konfederacji. Albo serio kto¶ siê min±³ z rozumem i a¿ tak ¿ycia nie zna.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:15   #24
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Dziewczyny, nie zrozumcie mnie ¼le. Ja nigdzie nie pisa³am, ¿e rzucam wszystko i wyje¿d¿am do niego na wie¶. My jeste¶my na etapie poznawania siê. Nie chcê jeszcze skre¶laæ warto¶ciowego ch³opaka, ale te¿ jeszcze nie zamierzam zgadzaæ siê na ¶lub dzieci wywrócenie ¿ycia do góry nogami. Kurde, najlepiej by by³o jakby siê uda³o go przekonaæ do zamieszkania w mie¶cie :/

Oczywi¶cie, gdyby facet by³ oszo³omem, mia³ pogl±dy ksenofobiczne, antykobiece jak Bosak czy Mentzen na pewno nie byliby¶my razem. On raz powiedzia³ po prostu ¿e mo¿e zag³osuje na Konfederacje bo mu sie podoba³o co¶ co Dziambor mówi³ o gospodarce ale po k³ótni i pokazaniu mu postulatów konfederacji on stwierdzi³ ¿e wcale tego nie popiera. Na co dzieñ mówi ¿e wszyscy politycy kradn± dlatego dawno nie by³ g³osowaæ. Po tej k³ótni o dzieciach powiedzia³, ¿e czepiam sie s³ówek, a on chcia³by sie zajmowaæ dzieckiem, zw³aszcza marzy ¿eby mieæ syna i spêdzaæ z nim czas.

Przy matce to nie by³a drastyczna zmiana w zachowaniu, w sumie nie zachowywa³ siê przy niej chamsko wobec mnie, ale pozwoli³ sobie na takie lekkie ironizowanie (na temat mojej diety - zrezygnowa³am z miêsa, ograniczam nabia³) i zumby. No i o tych rozrywkach mówi³ ¿e jemu snobowanie siê nie jest potrzebne - to by³o dziwne.

Edytowane przez Manequinnsuicides
Czas edycji: 2023-03-30 o 13:17
Manequinnsuicides jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:20   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 16 089
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, nie zrozumcie mnie ¼le. Ja nigdzie nie pisa³am, ¿e rzucam wszystko i wyje¿d¿am do niego na wie¶. My jeste¶my na etapie poznawania siê. Nie chcê jeszcze skre¶laæ warto¶ciowego ch³opaka, ale te¿ jeszcze nie zamierzam zgadzaæ siê na ¶lub dzieci wywrócenie ¿ycia do góry nogami. Kurde, najlepiej by by³o jakby siê uda³o go przekonaæ do zamieszkania w mie¶cie :/

Oczywi¶cie, gdyby facet by³ oszo³omem, mia³ pogl±dy ksenofobiczne, antykobiece jak Bosak czy Mentzen na pewno nie byliby¶my razem. On raz powiedzia³ po prostu ¿e mo¿e zag³osuje na Konfederacje bo mu sie podoba³o co¶ co Dziambor mówi³ o gospodarce ale po k³ótni i pokazaniu mu postulatów konfederacji on stwierdzi³ ¿e wcale tego nie popiera. Na co dzieñ mówi ¿e wszyscy politycy kradn± dlatego dawno nie by³ g³osowaæ. Po tej k³ótni o dzieciach powiedzia³, ¿e czepiam sie s³ówek, a on chcia³by sie zajmowaæ dzieckiem, zw³aszcza marzy ¿eby mieæ syna i spêdzaæ z nim czas.

Przy matce to nie by³a drastyczna zmiana w zachowaniu, w sumie nie zachowywa³ siê przy niej chamsko wobec mnie, ale pozwoli³ sobie na takie lekkie ironizowanie (na temat mojej diety - zrezygnowa³am z miêsa, ograniczam nabia³) i zumby. No i o tych rozrywkach mówi³ ¿e jemu snobowanie siê nie jest potrzebne - to by³o dziwne.
kobieto masz 35lat a rozkminy i tlumaczenia swoego misia jak jakas 16tka
to nie jest juz twoj pierwszy watek na forum i po nich widac ze masz tendencje zbytniego napalania sie na zwiazek z byle kim byle byl
z tym facetem jest ci nie po drodze,wymixuj sie z tego zanim zrobisz taka sama glupote jak ostatnim razem(stawianie wszystkiego na jedna karte)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-03-30 o 13:24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:34   #26
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89544092]Zapytaj siê ile ma hektarów. To nie z³o¶liwo¶æ, bo zaraz oka¿e siê, ¿e to ma³y rolnik i w przypadku braku dotacji bêdzie bieda.

Jestem na nie, chocia¿ mam mê¿a "ze wsi". Tylko mój m±¿ nigdy nie zak³ada³ tylko jednej wizji jak± jest gospodarstwo. Z biegiem czasu lepiej nam w mie¶cie i tam zostali¶my.

Gospodarstwo z zwierzêtami to bardzo ciê¿ko kawa³ek chleba od którego wolnego nie we¼miesz. Plus te¶ciowie obok, tradycyjny podzia³ ról. Wiejska mentalno¶æ w znaczeniu " co s±siad robi" nadal w wielu miejscach ma siê niestety dobrze.

Z tym nie oczekiwaniem pracy na roli to ¶rednio wierzê. Po prostu nie znam osób ¿yj±cych z gospodarstwa, gdzie kobiety nie pracuj± ( zbiory, pomoc przy za³adunku, karmienie zwierz±t itp). I to kobiety pracuj±ce zawodowo, bo trzeba zrobiæ, a jedna osoba ( m±¿) nie daje rady.[/QUOTE]

Wiem ¿e mówi³ o 28 ha tylko jest te¿ wydzielona czê¶æ brata i bratowej ale nie zrozumia³am czy to 28 to ju¿ z ich czê¶ci± czy bez. Ja siê na pewno w "pomaganiu przy cielaczkach" nie widze. Mo¿e jakby faktycznie jaki¶ biznes na wsi za³o¿y³ typu agroturystyka, ale obawiam siê ¿e to mrzonki.

Edytowane przez Manequinnsuicides
Czas edycji: 2023-03-30 o 13:37
Manequinnsuicides jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:37   #27
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7 306
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 04:19
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:38   #28
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 768
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89544072]Ojej, dla mnie jedno wielkie NIE. Mieszkanie z rodzicami, uwi±zanie do jednego miejsca na ca³e ¿ycie. Ty by¶ by³a skazana na dojazdy, a jak pojawi± siê dzieci, to jeszcze kto¶ im bêdzie musia³ przez oko³o 18 lat robiæ za szofera zapewne. Jeszcze jego rodzice ju¿ wychodz± z takimi tekstami. No có¿.. w moim najbli¿szym otoczeniu kto¶ zdecydowa³ siê na tak± przeprowadzkê i jak s³ucham o tym, co siê dzieje i jak to wygl±da, to mam ciary. Ale zdjêcia na insta ³adne, bo cisza i spokój [/QUOTE]

My¶lê dok³adnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem na nie.

Przede wszystkim z Twojej strony ¿adnej wielkiej mi³o¶ci tu nie widzê - sam sposób w jaki go opisujesz na pocz±tku nie wygl±da na opis zakochanej kobiety.
Bardo trafne spostrze¿enie.


A teraz jeszcze doczyta³am, ¿e konfiarz, wiêc ju¿ w ogóle
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:41   #29
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7 306
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 04:19
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-03-30, 13:43   #30
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: Zwi±zek z ch³opakiem ze wsi/rolnikiem

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, nie zrozumcie mnie ¼le. Ja nigdzie nie pisa³am, ¿e rzucam wszystko i wyje¿d¿am do niego na wie¶. My jeste¶my na etapie poznawania siê. Nie chcê jeszcze skre¶laæ warto¶ciowego ch³opaka, ale te¿ jeszcze nie zamierzam zgadzaæ siê na ¶lub dzieci wywrócenie ¿ycia do góry nogami. Kurde, najlepiej by by³o jakby siê uda³o go przekonaæ do zamieszkania w mie¶cie :/
Taki warto¶ciowy, ¿e ok³ama³ ciê na temat wykszta³cenia i pracy, gdzie to s± jedne z najbardziej podstawowych informacji o sobie. Wstydzi³ siê? Czy raczej chcia³ ciê "troszkê" oszukaæ ¿eby¶ nie darowa³a sobie znajomo¶ci na pocz±tkowym etapie? A tak móg³ bajerowaæ cie dalej. Po akcji ukrywania, ¿e jest rolnikiem i pracuje na gospodarce nie mia³abym do niego i tego co mówi zbyt du¿ego zaufania. Wed³ug mnie to du¿a czerwona flaga na samym pocz±tku zwi±zku.
A rozwijanie relacji z nadziej±, ¿e on siê zmieni nie ma najmniejszego sensu.


Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Poka¿ wiadomo¶æ
Przy matce to nie by³a drastyczna zmiana w zachowaniu, w sumie nie zachowywa³ siê przy niej chamsko wobec mnie, ale pozwoli³ sobie na takie lekkie ironizowanie (na temat mojej diety - zrezygnowa³am z miêsa, ograniczam nabia³) i zumby. No i o tych rozrywkach mówi³ ¿e jemu snobowanie siê nie jest potrzebne - to by³o dziwne.

Czyli znacie siê ledwie kilka miesiêcy, ledwo co pozna³a¶ jego rodziców, a on ju¿ w ich towarzystwie tobie umniejsza³, ironizowa³. No to wyobra¿ sobie jego podej¶cie do ciebie jak bêdziesz ju¿ "swoja", urobiona i nie trzeba bêdzie udawaæ i siê kryæ.
Cytokina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 21:26:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.