Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 16:14   #31
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Mnie też irytują ludzie obficie zlewający się testerami w perfumeriach . Ostatnio widziałam (i oczu oderwać nie mogłam) jak dziewczyna, trzymając w ręku tuż przy swoim ciele blotterek (co chwila zmieniała lokalizację pappierka - raz trzymała go na wysokości klatki piersiowej, raz szyi, raz pasa) psikała na siebie (tzn. na ten mikruśny papierek ) Coco Mademoiselle. Uwaga, uwaga - policzyłam - 23 razy!

Innym razem byłam świadkiem, gdy w Sephorze zapocony ochroniarz podchodził do kilku zapachów (3-4) i psikał się kilkakrotnie każdym z nich. A potem łypał złowieszczo na potencjalnych klientów, którzy rozpylali obłoczek pachnidła na siebie.

"Zapachu" potu szczerze nienawidzę. Ten smród wywołuje we mnie odruch wymiotny i potrzebę natychmiastowej ewakuacji.


Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
E dziekuję Nie było mnie tu wieki... i stęskniłam się strasznie za Wami Ala jest bardzo absorbująca i mam malutko czasu, ale korzystam akurat z momentu kiedy śpi żeby choć na chwilkę do Was zajrzeć
Dołączam się do gratulacji , ślę całusy dla maleńkiej Ali .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:09   #32
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Mnie też irytują ludzie obficie zlewający się testerami w perfumeriach . Ostatnio widziałam (i oczu oderwać nie mogłam) jak dziewczyna, trzymając w ręku tuż przy swoim ciele blotterek (co chwila zmieniała lokalizację pappierka - raz trzymała go na wysokości klatki piersiowej, raz szyi, raz pasa) psikała na siebie (tzn. na ten mikruśny papierek ) Coco Mademoiselle. Uwaga, uwaga - policzyłam - 23 razy!

No cóż pomysłowość ludzka nie zna granic...Mimo, że na "papierek psikała", to mimo wszystko chyba nieźle musiała "pachnieć" po tych 23 razach .
Niektórzy są naprawdę beszczelni.

A mnie lalesiu bardzo drażni wcieranie zapachu w nadgarstki, uważam to za zbrodnię na zapachu .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:20   #33
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Dziękuję wszystkim Ciociom Wizażankom za gratulacje Ala 15-ego kończy już dwa miesiace - jejku jak ten czas leci

A w temacie bardzo mnie jeszcze denerwują określenia: ten perfum, ta perfuma, zapaszek.. brrr.. i aż strach pomyśleć, że zdarza się to też konsultantkom pracujaceym w perfumerii
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:38   #34
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

mnie bulwersuja:
1) 14 letnie mamusie tutaj
2) mamusie na zakupach o 3 w nocy z kilkuletnimi dzieciaczkami, ktore sa w pizamkach
3) kierowcy dlubiacy w nosie, ktorzy mysla, ze nikt ich nie widzi (ble)
4) ludzie wbiegajacy na czerwonym swietle na pasy- potem lament, ze wypadek..
to tyle z dzisiejszego dnia co wbilo mi sie w oczy
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:55   #35
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Ekh, ja bardzo czesto siegaLEM kiedys po prefumy kuzynki. Zarazila mnie Angelem.... Wiem ze robilem nieladnie

W perfumerii strasznie denerwuja mnie babki ktore udaja ze maja nie wiadomo ile kasy , a nic nie kupuja...

Mieszanka potu i perfum. Wymiociny..........
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:13   #36
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
E dziekuję Nie było mnie tu wieki... i stęskniłam się strasznie za Wami Ala jest bardzo absorbująca i mam malutko czasu, ale korzystam akurat z momentu kiedy śpi żeby choć na chwilkę do Was zajrzeć
Wygląda na spokojnego aniołkaPrześlicznego przy okazji
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:16   #37
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim Ciociom Wizażankom za gratulacje Ala 15-ego kończy już dwa miesiace - jejku jak ten czas leci

A w temacie bardzo mnie jeszcze denerwują określenia: ten perfum, ta perfuma, zapaszek.. brrr.. i aż strach pomyśleć, że zdarza się to też konsultantkom pracujaceym w perfumerii
Dziś ogladałam Bright Crystal i usłyszałam własnie to słowo...ZAPASZEK.
Wymiotło mnie ze sklepu byle dalej
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 18:20   #38
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I to mnie wkurza najbardziej. Leją się tam jakieś siksy od stóp do głów wszystkim na kupę, a normalny człowiek wchodzi, psika na blotter albo na rękę i zaraz wywołuje sensację i zainteresowanie. Dziwny jest ten świat.
To jest straszne.Ja jestem co prawda dość małoletnia(choć podobno wyglądam na więcej niż mam) ale wchodząc do Sephory czy innego Douglasa gdzie zawsze kulturalnie testuję perfumy(testuję nie zlewam się) czuję na sobie wzrok obsługi/ochroniarzy podczas gdy prymitywy zlewające się perfumami od stóp do głów soczyście klnące i narzekające na zapach i ceny jakoś zawsze przechodzą niezauważone
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:41   #39
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Jeanette Pokaż wiadomość
Zgadza się też tego nie cierpię. A najbardziej połączenia obu tych rzeczy
U mnie to częste zjawisko Na myśl o windzie dostaję choroby lokomocyjnej
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:46   #40
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Właściwie lepsze by to było do jakiegoś wątku śmiechowego, ale też perfumiarski temat, więc niech leci.

Dostałam próbeczkę z wymiany, w bąbelkowej kopercie. Tzn. próbeczkę mi wysłano, dostałam szklane zwłoki w mokrej kopercie i korek.
No to co ja na to? Na pocztę... A tam mi pani w okienku mówi, że listonosz mógł pomyśleć, że to tabletki, dlatego w ogóle mi to włożył do skrzynki. Jakie tabletki śmierdzą w całym wieżowcu, to ja nie wiem, nie znam takich. Ale kij z tym...

Zadzwoniłam więc do naczelnika. A tam mi jakaś siksa mówi, że listonosz to mężczyzna i raczej go nie interesują damskie perfumy. A co ma do rzeczy, pytam. I tłumaczę tępej babie, że koperta jest, zawartość też, tylko jakby niesprawna. A ona mi na to, czy ja jestem pewna, że nikt się nie włamał do mojej skrzynki.
Złodziej, który otwiera skrzynkę (nie zostawiając śladu), wali młotkiem w kopertę i zamyka spowrotem w skrzynce? Przednie.
Stwierdziłam, że rozmowa nie ma sensu...

Ale bulwersuje mnie takie zachowanie ludzi na stanowiskach strasznie.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 20:52   #41
Aka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

kradzież, zdrada, kłamstwo, naruszenie prywatności
Aka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 21:15   #42
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Mnie skręca kiedy słyszę: Zapaszek... Albo: Kupiłam sobie perfumę czy ta perfuma ładnie pachnie... Ajjjj

Nie wiem co gorsze... Zapaszek czy perfuma?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:26   #43
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Mnie skręca kiedy słyszę: Zapaszek... Albo: Kupiłam sobie perfumę czy ta perfuma ładnie pachnie... Ajjjj

Nie wiem co gorsze... Zapaszek czy perfuma?
chyba jednak zapaszek 'perfuma' już mi spowszedniała, ale jak słyszę słowo 'zapaszek' to aż mi się coś dzieje.. brrr!
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:37   #44
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
chyba jednak zapaszek 'perfuma' już mi spowszedniała, ale jak słyszę słowo 'zapaszek' to aż mi się coś dzieje.. brrr!

Zapaszek kojarzy mi się z jakimś smrodem i to takim fizjologicznym...
Jak można nazwać zapaszkiem Zagorsk albo Le Feu? ZBRODNIA
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:45   #45
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Zbrodnia, a jakże! A myślałam że to tylko mi tak źle sie to słowo kojarzy. Nie ze zdrobnieniem (paskudnym zresztą) słowa "zapach", tylko właśnie ze smrodkiem
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:53   #46
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

A mnie bulwersuja zachowania ekspedientow w perfumeriach. Pomijam wywyzszanie sie pan w Marionnaud i olewanie klientow. Wkirza mnie inan rzecz, ktora obserwuje czesto w innych sieciowych perfumeriach. Konsultantki lubia wciskac klientom to, co sie dobrze sprzedaje, albo uwazaja, ze jak duzo osob uzywa danego zapachu to to jest super rekomendacja. Dzis sie na to natknelam w Douglasie. Tylko, ze mnie zatkalo, bo "napadl" mnie facet Byl strasznie mily, pytal czy jakospomoc i w ogole jakiego zapachu szukam. Okazalo sie, ze facet ma bzika na punkcie Miss Dior Cherie. Psiknal mi papierek i mowil, ze wszystkie dziewczyny w Douglasie maja ten zapach, albo mialy i go uwielbiaja i on tez Jejku, myslalam, ze padne ze smiechu, ale facet byl przemily i wyobrazcie sobie, ze jak nie znosze Miss Dior Cherie tak zaczal mi sie podobac ten zapach... Tyle, ze na papierku. Kiedy testowalam go w upal na rece rok temu, zalatywal mi czyms zblizonym do Coco Mademoiselle i nie moglam go zniesc. Choc jest trwaly, a to sobie bardzo cenie. Mam teraz straszny dylemat i chyba pojde testowac MDCh Ale reasumujac - nie lubie pachniec jak tlum i dlatego denerwuje mnie polecanie zapachu, bo wszyscy go kochaja
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:56   #47
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Zapaszek kojarzy mi się z jakimś smrodem i to takim fizjologicznym...
Jak można nazwać zapaszkiem Zagorsk albo Le Feu? ZBRODNIA


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67734&page=4

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 22:33   #48
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A mnie bulwersuja zachowania ekspedientow w perfumeriach. Pomijam wywyzszanie sie pan w Marionnaud i olewanie klientow. Wkirza mnie inan rzecz, ktora obserwuje czesto w innych sieciowych perfumeriach. Konsultantki lubia wciskac klientom to, co sie dobrze sprzedaje, albo uwazaja, ze jak duzo osob uzywa danego zapachu to to jest super rekomendacja. Dzis sie na to natknelam w Douglasie. Tylko, ze mnie zatkalo, bo "napadl" mnie facet Byl strasznie mily, pytal czy jakospomoc i w ogole jakiego zapachu szukam. Okazalo sie, ze facet ma bzika na punkcie Miss Dior Cherie. Psiknal mi papierek i mowil, ze wszystkie dziewczyny w Douglasie maja ten zapach, albo mialy i go uwielbiaja i on tez Jejku, myslalam, ze padne ze smiechu, ale facet byl przemily i wyobrazcie sobie, ze jak nie znosze Miss Dior Cherie tak zaczal mi sie podobac ten zapach... Tyle, ze na papierku. Kiedy testowalam go w upal na rece rok temu, zalatywal mi czyms zblizonym do Coco Mademoiselle i nie moglam go zniesc. Choc jest trwaly, a to sobie bardzo cenie. Mam teraz straszny dylemat i chyba pojde testowac MDCh Ale reasumujac - nie lubie pachniec jak tlum i dlatego denerwuje mnie polecanie zapachu, bo wszyscy go kochaja
Kiedyś TŻ zawitał do perfumerii ( o zgrozo sam!) przed Gwiazdką. Został natychmiast zaatakowany przez panią z testerem Very Irrestible, która przekonywała go ze MUSI mi to kupić pod choinkę. Ganiała go po całej perfumerii tak ze biedak nie sprawdził tego co miał mianowicie zapachu dla mojego taty. Wrócił z wątpliwościami czy nasz związek ma sens bez Very Irrestible
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 06:51   #49
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Wrócił z wątpliwościami czy nasz związek ma sens bez Very Irrestible



W marcu poszłam z moja mamą do Sephory chyba, nie mogła się zdecydować czy kupić Opium, Black Cashmere czy Nu. Przyniosłam ze sobą próbki i proszę panią, która momentalnie nas zatakowała, żeby mi po kilka kropel napsikała jeśli będzie tak miła. Pani na mnie popaprzała i mówi, że zbliża się wiosna i trzeba kupić coś bardziej odpowiedniego i wyciaga mi Pleasure Exotic, bo to będzie hit sezonu.
Przyznam szczerze nie wiem co ma piernik do wiatraka ale wzięłam mamę pod rękę i powiedziałam, że pójdziemy w bardziej cywilizowane miejsce (jestem okropna)
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 07:49   #50
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka Pokaż wiadomość
U mnie to częste zjawisko Na myśl o windzie dostaję choroby lokomocyjnej
Ja też - a nie daj Boże jak do zabójczej mieszanki perfum i dymu papierosowego, dojdzie smród puszczonego bąka

W perfumeriach wkurzają mnie ochroniarze łażący za mną krok w krok - nawet jeśli jestem zdecydowana na jakiś zakup, to potrafię w takiej chwili zrezygnować i po prostu wyjść
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 06:52   #51
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Namolne panie ekspedientki w perfumeriach przeganiam gdzie pieprz rosnie.I tak mam wieksza znajomosc tematu od nich(stwierdzilam,ze na rzeczy znaja sie naprawde tylko pasjonaci jak my tutaj,a one sprzedaja,co im kazano,ich informacje sa szablonowe,o nowosciach i zapowiedziach -ani widu,ani slychu,a nawet jesli,to rzadko i malo).
Namolnego ochroniarza lepiej ochronic przede mna,jesli mi sie naprzykrza.Potrafie byc "brutalna" werbalnie(nie mylic z wulgarna),i zawsze sobie z takim poradzilam.Jak bede potrzebowala ochroniarza,to go sobie zatrudnie.
Pancie psikajace sie bez umiaru i rozumu nie wkurzaja mnie,raczej smiesza.ktos to juz tu tafnie opisal"wpusc wiesniaka do lazienki,to ci mydlo zezre".Smacznego.
Poza tym usmazone w solarium ekspedientki,pokryte tonami tapety,tak ze ich pomarszczone twarze przapominaja raczej mapy z atlasu europy niz ludzkie oblicza,probujace wcisnac mi jakis specyfik na zmarszczki.Antyreklama.Ta kim paniom radze zawsze wizyte u chirurga estetycznego-im pomoze tylko lifting.Dla mnie zmarszczki to (jeszcze) nie temat.
Wiem jestem w pefumeriach nieco arogancka.Ale wynika to z irytacji niekompentna,przemadrzala i upierdliwa obsluga.jezeli spotyka mnie mila i obeznana w temacie sprzedawczyni,inna jest rowniez i moja reakcja.Potrafie z taka pania zjesc nawet przyslowiowa "beczke soli".....
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 09:59   #52
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

wnież jestem zbulwesowana tymi rzeczami które tu wymieniłyście.
Kultura moim zdaniem obowiązuję zawsze, również na zakupach w drogerii.
Panie lejące się testerami bez umiaru - to jest dla mnie kpina.
Zero poczucia umiaru.
Tester jest dla każdego, jeśli chcę sprawdzić jak perfum pachnie to wystarczy dwa, no góra trzy psiknięcia.


Druga sprawa - uważam że do pracy w drogerii nadają się naprawdę tylko kopetentne osoby, które znają się na perfumach, wiedzą z czego dany perfum jest skomponowany i do jakiej kategorii należy.
Tak, by doradzić klientowi.
Często zamiast pomocy spotykam sie ze wprowadzaniem w błąd.
Już wolę sama się obsłużyć
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 10:31   #53
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

To i ja się podłączę
Tak jak już dziewczyny wspomniałyście również nie podoba mi się przychodzenie do perfumerii nie w celu testowania zapachu ale zlania się perfumami za darmo
No i ten 'zapaszek'....'perfuma' litooooości
Hehehe... Ale komentarz dostał rotez
'wszystko ok i pasuje!Perfumka ma super zapaszek i jest oryginalna!POLECAM!'
Wiecie jaki perfum kupiło to indywiduum ?? Euphorię CK! Dramat... Takie perfumy z klasą i taka kultura osobista
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 11:00   #54
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
W marcu poszłam z moja mamą do Sephory chyba, nie mogła się zdecydować czy kupić Opium, Black Cashmere czy Nu. Przyniosłam ze sobą próbki i proszę panią, która momentalnie nas zatakowała, żeby mi po kilka kropel napsikała jeśli będzie tak miła. Pani na mnie popaprzała i mówi, że zbliża się wiosna i trzeba kupić coś bardziej odpowiedniego i wyciaga mi Pleasure Exotic, bo to będzie hit sezonu.
Pewnego letniego dnia byłam w Sephorze i poznawałam Aliena, sprawdzałam Wisha i przypominałam sobie Ultraviolet. "Miła Pani" widząc mój brak zdecydowania zaproponowała mi pomoc i od razu zaczęła wciskać mi Light Blue, argumentując, że to "idealne rozwiązanie na upalne dni"!!! Byłam niezadowolona i musiałam po prostu wyjść, bo byłam jedynym klientem i sprzedawczyni nie dałaby mi spokoju.

Cytat:
Kiedyś TŻ zawitał do perfumerii ( o zgrozo sam!) przed Gwiazdką. Został natychmiast zaatakowany przez panią z testerem Very Irrestible, która przekonywała go ze MUSI mi to kupić pod choinkę.Wrócił z wątpliwościami czy nasz związek ma sens bez Very Irrestible
Kiedyś poszliśmy na zakupy razem z ukochanym i sprzedawczyni zaatakowała nas od razu przy wejściu właśnie wspomnianym Very Irresistible ! Mój TŻ grzecznie podziękował, ale gdy widział jej dalsze zaangażowanie i natarczywość po prostu okazał swoje niezadowolenie i ponownie podziękował, ale tym razem w nieco mniej delikatny sposób...

Bardzo często sprzedawczyni ignoruje moje upodobania zapachowe (zapachy orientalne, apetyczne) i pociska mi kwiatowe ulepki czy typowe świeżuchy - wybierałam między Hypnotic Poison a Dolce Vitą, a sprzedawczyni mnie zdenerwowała, bo poszła po Miracle i przy okazji powiedziała, że "HP to zapach dla starej baby " wtedy nie wytrzymałam, byłam wściekła i skomentowałam jej wypowiedź !

Takie sytuacje nuczyły mnie wiele i dlatego już teraz nigdy nie proszę sama o poradę, a zaoferowaną pomoc odrzucam. Wolę podziękować i zrobić zakupy w spokojnej atmosferze .

A słowo "zapaszek" mnie rozbawiło, bo przypomniało mi się powiedzonko "zapaszek spod paszek" i nie pojmuję, że sprzedawczyni wypowiadając się na temat perfum, może używać tego określenia to przecież niesmaczne i wywołuje nieprzyjemne skojarzenia np. pot i te sprawy...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:32   #55
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Niedawno poszliśmy z TŻ do Sephory kupić coś z linii kąpielowej Angel dla mojej Mamy Occzywiscie ja też kocham Aniołka, ale pani nie musiała otym wiedzieć. Na poczatku wszystko pięknie ale potem podeszła pani i chciała pokazać Ultraviolet. Na to ja że znam dziękuję i poprosiłam o balsam aniołkowy, na wierzchu nie stoją, są w tej czarnej szufladzie wiec musiała tam z nami się udać. Mina pani po mojej prośbie była tak jakbyśmy poprosili o coś conajmniej bardzo nieprzyzwoitego. Nachyliła sie do mnie i teatralnym szeptem zapytała:
-Wie pani jakiego rodzaju kobiety kupują ten zapach...?
Tu znacząco spojrzała na TŻ.
Ja pytam:
-Jakiego rodzaju są te kobiety?
A pani:
-No wie pani, co będę mówić...
I to ma być podejście ekspedientkiTŻ zerkał w stronę Agenta Provocateur więc i Agentowi sie dostało, że taki ordynarny i "chemiczny"
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:36   #56
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
To i ja się podłączę
Tak jak już dziewczyny wspomniałyście również nie podoba mi się przychodzenie do perfumerii nie w celu testowania zapachu ale zlania się perfumami za darmo
No i ten 'zapaszek'....'perfuma' litooooości
Hehehe... Ale komentarz dostał rotez
'wszystko ok i pasuje!Perfumka ma super zapaszek i jest oryginalna!POLECAM!'
Wiecie jaki perfum kupiło to indywiduum ?? Euphorię CK! Dramat... Takie perfumy z klasą i taka kultura osobista
Fuuuu....Nie wiem może cos ze mną nie tak,ale ostatnio jestem otoczona tzw. ZDRABNIACZAMI (Tak nazywa ich TŻ). Nic tylko perfumka, zapaszek, włoski, nóżki, bioderka....FUUUUU!!!!!!!
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:24   #57
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Nachyliła sie do mnie i teatralnym szeptem zapytała:
-Wie pani jakiego rodzaju kobiety kupują ten zapach...?
Tu znacząco spojrzała na TŻ.
Ja pytam:
-Jakiego rodzaju są te kobiety?
A pani:
-No wie pani, co będę mówić...
No właśnie! Już drugi raz na forum przeczytałam właśnie o tym komentarzu sprzedawczyni z Sephory (może dwa razy właśnie w jakimś Twoim poście szaja).
O co chodzi? Czyli JAKIE? Właśnie dziś kupiłam sobie Aniołka i ciekawi mnie, JAKIE według tych pań są miłośniczki Angela?
Czy chodzi o typ blond - solarnicy - pudernicy czy co?
W moim otoczeniu pomimo jego popularności tylko jedna dziewczyna go używa - to moja prześliczna kuzynka (Miss czegośtam i te sprawy ale przenigdy nikt nie nazwałby ją 'JAKIMŚ TAM TYPEM KOBIETY'.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:56   #58
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Mnie najbardziej zlosci ignorancja i niekompetencja z jaka czasem podchodzi sie do klienta. A juz wywraca mi wnetrznosci jak pytam/prosze o pomoc a pani-personel robi taka zblazowana mine jakby miala za chwile trzasnac o ziemie ze zmeczenia...

Dziewczyny, ktore zlewaja sie wszytkim co w zasiegu reki jakos mnie nie zloszcza...co najwyzej przygladam sie z zaciekawieniem, ze toto nie dostanie zawrotu glowy od tylu oparow
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 14:01   #59
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Agentowi sie dostało, że taki ordynarny i "chemiczny"
Kiedy pierwszy raz udałam się do Sephory w celu zapoznania się z Agentem, oczywiście nie mogłam przejść spokojnie, bo po drodze do półki, na której stał, musiałam obwąchać: Light Blue, Amor Amor, Jaipur, Baby Doll, a nawet Poison Sprzedawczyni stwierdziła, że "Agent się nie spodoba bo jest zbyt jednoznaczny..." i była strasznie zdziwiona kiedy usłyszała ode mnie, że wręcz przeciwnie Minęło kilka chwil i co prawda zapach nie rozwinął się tak jak powinien, ale coś mnie zaintrygowało i opinia Pani z Sephory nie zniechęciła mnie wcale . Nie byłam wniebowzięta, ale zapach nie wzbudził szczególnych zastrzeżeń.

Inna sytuacja z Allure Sensuelle - sprzedawczyni odradzała jak mogła, przekonywała mnie do Prady Tendre, której nie znoszę była szokowana widząc moje rosnące zainteresowanie zakończone zadowoloną miną i prośbą o próbkę .

Jeszcze nigdy żadna sprzedawczyni z Sephory mi dobrze nie doradziła ! Nigdy nie zapomnę jak poprosiłam o słodki, apetyczny zapach w ciasteczkowym klimacie a Pani przyniosła tester Shalimara i zapytała czy znam Flower by Kenzo !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 14:09   #60
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
No właśnie! Już drugi raz na forum przeczytałam właśnie o tym komentarzu sprzedawczyni z Sephory (może dwa razy właśnie w jakimś Twoim poście szaja).
O co chodzi? Czyli JAKIE? Właśnie dziś kupiłam sobie Aniołka i ciekawi mnie, JAKIE według tych pań są miłośniczki Angela?
Czy chodzi o typ blond - solarnicy - pudernicy czy co?
W moim otoczeniu pomimo jego popularności tylko jedna dziewczyna go używa - to moja prześliczna kuzynka (Miss czegośtam i te sprawy ale przenigdy nikt nie nazwałby ją 'JAKIMŚ TAM TYPEM KOBIETY'.
Daigee być może w moim, bo ja dwa razy z podobnym tekstem się zetknęłam i W TEJ SAMEJ Sephorze
O jaki typ chodzi pani nie powiedziała choć ja chętnie bym się dowiedziała jak zaszufladkowane są klientki?
W moim otoczeniu są miłośniczki Angel ( jedną to ja sprowadziłam na złą drogę) i są to rózne typy kobiet. Począwszy od eleganckiej dojrzałej kobiety jaką jest moja Mama, po moje koleżanki. Dlatego nie wiem co sąfdzić o stwierdzeniu "kobiety takiego pokroju"...
Wiem jedno, że nie powinno było paść
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.