Związek z żonatym facetem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 02:47   #1
agniesik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 8

Związek z żonatym facetem?


czy macie jakieś doświadczenia na ten temat?jeśli kiedykolwiek bylaś w takim układzie,napisz...
agniesik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 02:55   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Związek z żonatym facetem?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95067
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178294
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 07:35   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 07:50   #4
ananasek 25
Raczkowanie
 
Avatar ananasek 25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska i cały świat:)
Wiadomości: 39
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Nie byłam i nigdy nie będę. Na cudzym nieszczęściu swojego szczęścia się nie zbuduje. Znam wiele przykładów właśnie tego przysłowia. Jeżeli chodzi o Ciebie trzymaj się jak najdalej od takie "układu" bo ów żonaty facet po narzeka jaką to ma złą żonę , pobawi się mam na myśli łózko i tak jak prawie we wszystkich przypadkach wróci z podkulonym ogonem do żony. Stały schemat niestety.
ananasek 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:23   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Kolejny przykład na to, że ludzie sobie komplikują życie na własne życzenie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:16   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Nie mialam takich doswiadczen i nie chcialabym miec.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:25   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Związek??? Bzykanko z dostępną panną nim pan wróci do żony i dzieci, a nie związek.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:07   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Cytat:
Napisane przez agniesik30 Pokaż wiadomość
czy macie jakieś doświadczenia na ten temat?jeśli kiedykolwiek bylaś w takim układzie,napisz...
a co, artykul piszesz?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:10   #9
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Temat stary jak świat. Zdrady były, są i będą.
Czasem oburza, innym razem nie dziwi skoro już w momencie brania ślubu widać, że ludzie nie powinni się wiązać i będą w przyszłości problemy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:06   #10
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Związek z żonatym facetem?

To nie związek tylko trójkąt.
Nie chciałabym mieć takich doswiadczeń, niestety kilka koleżanek miało. Zwykle z domów w których nie miały dobrych relacji z ojcem. Tylko w jednym wypadku pan odszedł od zony, a ona od męża. Była to b.ciężka decyzja, skomplikowana miłość, cierpieli wszyscy w tym układzie łącznie z dziećmi.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:13   #11
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Teoretycznie może być, facet może być formalnie żonaty, a w trakcie rozwodu już np.

Ale to rzadkie sytuacje, zwykle to tylko romans.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 15:59   #12
agniesik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 8
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Nawiązując do tematu...właśnie byłam w takiej sytuacji,facet w separacji,mieszkający osobno(kiedy go poznałam nie miałam pojęcia o żonce,póżniej się zwierzył)nie wypytywałam wcześniej o szczegóły ale on się też z tym nie krył...fajny romans,ciekawe przeżycia,spotkania,wyjaz dy...tutaj akurat nie był problem żony,jakby się wydawało z góry,problemem była jego kilku letnia córka...ogólnie dosyć zapracowany facet każdą wolną chwilę spędzał z córką,wtedy nie było mowy o mnie...nie narzucałam się,szanowałam to,był bardzo kochającym i troskilwym ojcem(jest)ale w pewnym momencie mnie to zaczeło irytować,że np.kiedy jest z córką nie może ze mną rozmawiać przez telefon,wolałby pisać smsy...znów podkuliłam ogonek,ale na pytanie dlaczego? otrzymałam odpowiedz-moja córka jest bardzo wrażliwą dziewczynką i chcę ją chronić...wolałbym tak.Różne myśli przychodziły mi wtedy do głowy-może miał za sobą nieudany zwiazek a córka miała okazję ją poznać,lub niechce problemów z żoną-bo tata to z jakąś panią się spotyka...tysiące myśli...Teraz ktoś mógłby zapytać-a na co ty dziewczyno liczyłaś?Właściwie to na nic ,niewinnie się zaczęło,next sex bez zobowiązań, jakaś fascynacja, przygoda...tak, ale nie przewidziałam że między nami wydarzy się coś więcej a raczej bardziej z mojej strony...zakochałam się i było po zawodachPrzed tym faktem rozmawialiśmy o uczuciach,wyjawił mi że tak naprawdę to chyba nigdy nie kochał,nie zna Tego uczucia(ty to możliwe????)bo od lat tkwi w chorym związku...sugestia na finanse.c.d.n.
agniesik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:07   #13
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:13   #14
agniesik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 8
Dot.: Związek z żonatym facetem?

c.d.Usłyszałam z jego ust,że wierzy jedynie w miłość do dziecka...które bardzo rozpieszczał,a mamusia to nie wiem jakaś bierna była...Powoli zaczynało mnie to męczyć ,że nie za często się spotykamy,bo w weekend z córką,pomaga jej w lekcjach,gry,zabawyitp.Ja wszystko rozumiem,ale czy on trochę nie przesadzał z tą swoją nadopiekuńczośćią...córka we wszystkim naj,naj,naj,jego główny temat...zawsze byłabym tą drugą,ok...zaczęłam się wycofywać,było ciężko on też podobno tęsknił,żałował,nie chciał mnie ranić...przeżyłam ale nie było łatwo...serce nie sługa wkońcu.Mam nadzieję,że drugi raz w takie szambo nie wpadnę...nie życzę nikomu...w porę się otrząsnęłam...uff
agniesik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:13   #15
Percival
Raczkowanie
 
Avatar Percival
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 299
Dot.: Związek z żonatym facetem?

agniesik30 - współczuję, koleżanka była w podobnym związku - więcej, facet po pół roku spotkań poinformował ją, że ma żonę, ale twierdził, że jej nie kocha, od dawna zdradza, nie nocuje w domu, spotyka się tylko z córką, itp, itd. Wcześniejszych kochanek nie kochał, pokochał moją koleżankę i postanowił się rozwieść, wyprowadził się z domu, po czym stwierdził, że nie ma siły na przeprowadzenie rozwodu i z powrotem zamieszkał z żoną. Ciągle wydzwania i przyjeżdża do mojej koleżanki, zapewniając ją o swoim uczuciu do niej.... ona wreszcie zrozumiała, że chodziło mu tylko o łóżko. Facet może być z dwiema kobietami naraz, wtedy wiadomo, że żadnej z nich nie kocha naprawdę...
Percival jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:36   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Facecik ci kity wciska, że szok żona zła, nie rozumie go, wspólna tylko (tylko???) kasa, kocha dziecko i nie odejdzie...

No proszę cię, naprawdę tak naiwna jesteś, by wierzyć w to? Faceci miliony kobiet nabrali na takie gadki, typowe. Co ci ma powiedzieć? Że w życiu nie rozwiedzie się z żoną, bo mają wspólne - wszystko? I tak naprawdę może i ją kocha, ale zachciało mu się przelecieć na boku coś, ot, dla zabawy?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:39   #17
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:57   #18
cukrowa_wrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Mi by bylo szkoda czasu na zonatego faceta z ktorym i tak nigdy nie stworze nic powaznego.
Trzeba sobie zdawac sprawe, ze dla takiego faceta to tylko zabawa i uklad bez zobowiazan.
On i tak nie zostawi dla ciebie zony i rodziny.
Przyjdzie, pobzyka i pojdzie do domu...
Ja bym nie miala sumienia sie z zonatym facetem spotykac.
Jest tylu fajnych wolnych facetow ktorzy zawsze beda mieli dla ciebie czas : niewazne czy jest weekend, srodek tygodnia czy urlop.
Mi sie wydaje, ze nie warto bo sie przyzwyczaisz i ciezko bedzie ci z tym zerwac....
Ale zrobisz jak zechcesz...
cukrowa_wrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:06   #19
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Oj już też nie bądźcie takie pewne że nigdy nie odchodzą, mój ojciec odszedł po kilku miesiącach romansu i od 12 lat jest szczęśliwy ze swoją drugą żoną (chociaż z opisu faceta autorki to wynika rzeczywiście że kicha totalna). Teraz moja przyjaciółka władowała się w coś takiego, facet twierdzi, że z żoną nie jest - jest to o tyle prawdopodobne, że nawet w środku nocy odbiera telefon i tytułuje koleżankę Kochaniem, nie zdarza się żeby nie odbierał. Ale i tak się o nią martwię, a sama bym w życiu na coś takiego nie poszła, z różnych względów, z moralnymi na czele.
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 21:07   #20
agniesik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 8
Dot.: Związek z żonatym facetem?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;32716887]Facecik ci kity wciska, że szok żona zła, nie rozumie go, wspólna tylko (tylko???) kasa, kocha dziecko i nie odejdzie...

No proszę cię, naprawdę tak naiwna jesteś, by wierzyć w to? Faceci miliony kobiet nabrali na takie gadki, typowe. Co ci ma powiedzieć? Że w życiu nie rozwiedzie się z żoną, bo mają wspólne - wszystko? I tak naprawdę może i ją kocha, ale zachciało mu się przelecieć na boku coś, ot, dla zabawy?[/QUOTE]
Ten facet niczego mi nie obiecywał...i mieszkał osobno w drugim mieszkaniu i to jest fakt a czy pos*wał swoją żonkę to trudno wyczuć,możliwe...w tej chwili to nie ma dla mnie znaczenia,a żony właściwie nie krytykował,bo zła żona była...córka i wspólna nieruchomość to ich łączyło,tak to przedstawiał...każdy przypadek inny jest cóż...już w to się nie zagłębiam,nie ma dla mnie większego znaczenia...w tej chwili jestem w nowej relacji.pozdrawiam.i dzięki za opinie
agniesik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:11   #21
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
To nie związek tylko trójkąt.
Nie chciałabym mieć takich doswiadczeń, niestety kilka koleżanek miało. Zwykle z domów w których nie miały dobrych relacji z ojcem. Tylko w jednym wypadku pan odszedł od zony, a ona od męża. Była to b.ciężka decyzja, skomplikowana miłość, cierpieli wszyscy w tym układzie łącznie z dziećmi.
Święte słowa

Tragedia, nie tylko dla żonatego i żony, ale i dla obu Teściowych, Teściów, Dzieci... i pożywka dla plotkarzy w pracy/rodzinie/wśród znajomych... ech, do dupy ogólnie
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:54   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Związek z żonatym facetem?

zonaty to przede wszystkim nie jest wolny facet, to tak jakbys kupila mieszkanie, ale w lokatorami, ktorzy przeciez caly dzien w pracy, a prawie kazdy weekend w gorach, no prawie prawie ich nie ma. A jednak sa i na papierze tez maja prawo do lokalu

Aha znam takich co odeszli od zony, oraz takich co umieja kogos wyrzucic mimo dokumentow, ale to wyzsza szkola jazdy i raczej wyjatki potwierdzajace regule. Z ciekawszych przypadkow u znajomych (autentyk) facet naprawde sie rozwiodl, ale kochanke tez olal - wiec nawet dotrzymanie slowa o rozwodzie nie zawsze gwarantuje cokolwiek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:23   #23
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Związek z żonatym facetem?

"Ona już wie, już zna tę historię
Że żona go nie rozumie,
że wcale ze sobą nie śpią
Ona na pamięć to umie...
Czy te oczy mogą kłamać, chyba nie,
Czy ja mógłbym serce złamać itp..."
Agnieszka Osiecka
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:40   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Związek z żonatym facetem?

Jako taki związek z żonatą lub zamężną osobą można stworzyć tylko w przypadku, gdy małżeństwo jest od dawna fikcją, ludzie mają całkowicie osobne życia (również w sensie osobne mieszkania, majątki) i rozwód to kwestia czysto formalna. W innych przypadkach (gdy ktoś ma dopiero zamiar się wyprowadzić; gdy ludzie niby są w trakcie rozwodu, a nadal mają intensywny kontakt...) mówienie o "związku" z kimś takim jest nieporozumieniem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.