Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-09, 10:33   #421
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
Październik:


Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Pod makijaż się nadaje ale niestety nawilżenie bardzo słabe, nawet w okresie letnim sobie nie radził z moją cerą solo. Męczyłam się z nim przez dobre kilka miesięcy
Dzięki za opinię. Jedno chciejstwo mniej.
Jak tak kijowo nawilża, to lepiej już niczego nie używać.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Co to ja chciałam?
Aaaa!
Mam dwa kolejne denka.

1. Mydło do rąk Eva w płynie, ogórkowe, całkiem przyjemne z wygodną pompką o przyjemnym (niestety, nie dla każdego, haha*) ogórkowym zapachu.
2. Żelowy tonik YR, kilka lat leżał w zapasach, a potem kilka miesięcy w użyciu, bardzo dobry, świetnie wygładzał.

* anegdota
Kiedy Misiek użył mydła wydał przerażający, bolesny odgłos i rzekł: To jest ogórkowe? Fuuuuj.
Na placu boju pozostałam sama, choć ja tam do ogórków nic nie mam.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Wymyśliłam sobie całkowity ban na zakupy kosmetyczne. Żadnego uzupełniania zapasów i ładowania po kartonach nie będzie. Jestem zdeterminowana jak nigdy.

Zapasy na dwa lata
- kremy do twarzy
- kosmetyki do demakijażu i mycia twarzy
- mazidła do ciała
- maseczki do twarzy

Zapasy roczne
- kremy pod oczy
- żele do mycia ciała
- szampony i odżywki do włosów

To co zużywam na bieżąco, bez leżakowania (mniej więcej jeden za jeden, badź z jednym zapasem)
- pasty do zębów
- dezodoranty
- mydła w płynie

To co mam, a czego używać nie lubię (brak nawyku, brak potrzeby, zmiana preferencji, itp.)
- krem do stóp
- lakier do włosów
- pianka do włosów
- balsam brązujący
- balsam rozświetlający
- produkty przeciwsłoneczne do ciała
- odżywki do włosów w spreju i w kremie
- mleczka i toniki
- kremy do rąk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

O kolorówce aż strach wspomnieć.
Kupuję i chowam do szuflady. I to się musi zmienić.


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Oczywiście pełen odwyk zaczynam od przyszłego roku.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-11-09 o 10:32
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 14:42   #422
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Zielony zmywacz Isana.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 17:09   #423
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie całkowity ban na zakupy kosmetyczne. Żadnego uzupełniania zapasów i ładowania po kartonach nie będzie. Jestem zdeterminowana jak nigdy.

Oczywiście pełen odwyk zaczynam od przyszłego roku.
Brawo Ja od miesiąca mam taki odwyk od zakupów kosmetycznych. Przyznaję, że kupiłam dwa balsamy do ciała (w cenie jednego), ale balsamu używam codziennie. Dzielnie zużywam kosmetyki, na razie nie mam zamiaru nic kupować, wszystko mam, ale w grudniu może coś kupię jak będą wyprzedaże poświąteczne.

9. Ziaja Pro, program naprawczy, maska krem pod oczy z ceramidami 1, 3, 6, 50 ml - treściwy produkt, kupiony dzięki wizażowi
10. Schauma, 7 Herbs, szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych, 400 ml - zwyklaczek
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 08:09   #424
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

mój odwyk trwa dość długo, dlatego moje denko jest mega skromne:
1. suchy szampon batiste
2. bandi Tricho-Szampon Fizjologiczna Kąpiel do Skóry Głowy i Włosów
3. żel pod prysznic oryginal source o zapachu mango
4. tusz do rzęs better than sex
5. maseczki w płachtach koreańskie dwie i jedna garnier
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 09:10   #425
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mój odwyk trwa dość długo, dlatego moje denko jest mega skromne
Osiągnęłaś ten poziom, o którym mogę tylko pomarzyć.
Ale staram się, staram. [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Brawo Ja od miesiąca mam taki odwyk od zakupów kosmetycznych. Przyznaję, że kupiłam dwa balsamy do ciała (w cenie jednego), ale balsamu używam codziennie. Dzielnie zużywam kosmetyki, na razie nie mam zamiaru nic kupować, wszystko mam, ale w grudniu może coś kupię jak będą wyprzedaże poświąteczne.
Klaskać to będziemy jak coś z tego wyjdzie.
Cechuje mnie słomiany zapał niestety.

Ja wyprzedaże postaram się gładko ominąć.
Wszystko mam w zasadzie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 09:17   #426
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie całkowity ban na zakupy kosmetyczne. Żadnego uzupełniania zapasów i ładowania po kartonach nie będzie. Jestem zdeterminowana jak nigdy.
Jestem na tym samym etapie i powiem szczerze, że jak pierwsze dni były trudne tak od prawie dwóch miesięcy nic sama nie kupiłam i... żyję

Najgorzej jest przestać szukać chciejstw i olewać promocje. U mnie podziałało wydawanie 'wolnych' pieniędzy, które zazwyczaj wywalałam na kosmetyki na coś bardziej potrzebnego (w końcu kupiłam świetną torebkę na którą normalnie było by mi szkoda pieniędzy a tak pewnie albo chodziłabym ze starą albo kupiła coś co mi się mniej podoba ale jest tańsze )
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 10:05   #427
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Najgorzej jest przestać szukać chciejstw i olewać promocje.
Dokładnie.
Mój najdłuższy staż, to 3 miesiące.

Kolejne denko, różany zabieg AA, dostałam jako gratis do zamówienia, niestety, opakowanie było uszkodzone, dlatego użyłam jej od razu po otrzymaniu. Peeling całkiem ok, maska również. Konsystencja lekkiego, przyjemnie pachnącego musu. Skóra jest miękka, wygładzona, zrelaksowana. Uczucie napięcia znikło.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 19:51   #428
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

4. Ziaja, liście manuka, krem nawilżający, 50 ml
5. Ecodenta, wybielająca pasta do zębów, 100 ml
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 15:33   #429
Nemain
Raczkowanie
 
Avatar Nemain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Evree - Black Rose - czarna różana maseczka oczyszczająca do twarzy. Słabie, nic nie oczyszczało, a mam wrażenie że lekko podrażniało. Strasznie się z nią męczyłam

Philip Kingsley - maska do włosów Elasticizer - limitowana wersja z geranium i olejem neroli. Jestem fanką Elasticizera, więc maseczka działała jak zwykle - włosy miękkie, lśniące, lejące się. Natomiast smród tej maseczki był nie z tej ziemi :/ Duszący, jak zgniłe kwiaty. Cieszę się, że już ją wykończyłam. Następny Elasticizer będzie albo klasyczny, albo kokosowy.
Nemain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 18:10   #430
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Linda litrowy zapas mydla miod I mleko.
Lawendowa farma mydelko aktywny wegiel. Uwielbiam do twarzy
Bourjois city radiance 01 ivory rose. Bardzo lubialam, szkoda tylko ze pod koniec dnia juz niemal nie bylo go na twarzy. Chyba znow kupie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 14:47   #431
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Joanna Power Hair - szampon do włosów
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-12, 14:50   #432
Sesa39
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 634
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Najgorzej jest przestać szukać chciejstw i olewać promocje.
Zgadzam się w 100%. Ja czasami robiłam też bezmyślne zakupy kosmetyczne na poprawę humoru. Na szczęście zmądrzałam i odkąd tutaj jestem z wami kupuję zdecydowanie mniej i mądrzej.

Moje zużycia listopadowe:
1. Dezodorant CD lilia wodna - ma ładny zapach ale jak dla mnie za słaby;
2. Żel pod prysznic Nivea creme oil pearls ;
3. Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Lirene - żegnam się z tym panem na wieki gdyż strasznie podrażniał mi oczy;
4. Płyn micelarny Loreal skóra wrażliwa i sucha - świetny, bardzo dobrze usuwa makijaż i co najważniejsze - nie podrażnia
5. Pianka do golenia ISANA sensitiv z aloesem;
6. Aloesowe mydło w płynie BARWA;
7. Ziołowy żel do higieny intymnej Fitomed - to moje drugie opakowanie i jestem mniej zadowolona niż poprzednio. Nastąpiła zmiana opakowania ale i konsystencji płynu - ten jest bardziej lejący przez co mało wydajny, raczej nie wrócę do niego;

Na razie tyle ale w kolejce czekają następne tak więc działam dalej i nie zawaham się zużyć kolejnych.
__________________
14/60/2019
Sesa39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 19:10   #433
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

6. Orphica, serum pod oczy, 15 ml
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 19:12   #434
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Jestem na tym samym etapie i powiem szczerze, że jak pierwsze dni były trudne tak od prawie dwóch miesięcy nic sama nie kupiłam i... żyję

Najgorzej jest przestać szukać chciejstw i olewać promocje. U mnie podziałało wydawanie 'wolnych' pieniędzy, które zazwyczaj wywalałam na kosmetyki na coś bardziej potrzebnego (w końcu kupiłam świetną torebkę na którą normalnie było by mi szkoda pieniędzy a tak pewnie albo chodziłabym ze starą albo kupiła coś co mi się mniej podoba ale jest tańsze )
Tylko o tych chciejstwach nawet tutaj czytamy, któraś coś poleca i od razu przydałoby na się to samo
Cytat:
Napisane przez Sesa39 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Ja czasami robiłam też bezmyślne zakupy kosmetyczne na poprawę humoru. Na szczęście zmądrzałam i odkąd tutaj jestem z wami kupuję zdecydowanie mniej i mądrzej.

4. Płyn micelarny Loreal skóra wrażliwa i sucha - świetny, bardzo dobrze usuwa makijaż i co najważniejsze - nie podrażnia
Na razie tyle ale w kolejce czekają następne tak więc działam dalej i nie zawaham się zużyć kolejnych.
Mądrzejemy z wiekiem i z wątkiem
O, przypomniałaś mi, że jak byłam na studiach to uwielbiałam płyn micelarny z tej firmy w prostokątnej butelce, z różową naklejką i białą zakrętką, ale później go wycofali, bo chyba zmieniali coś w nim. Wizaż podpowiedział mi, że to Ideal Soft.

11. Bielenda, balsam do ust, zmysłowa wiśnia, 10 ml - po czasie rozwarstwia się w opakowaniu i można wysmarować sobie usta samym, spływającym, olejkiem
12. Garnier, Ultra Doux, odżywka pielęgnacyjna, olejek z awokado i masło karate, 200 ml To moje drugie opakowanie. Nigdy nie lubiłam odżywek do włosów, bo to się umęczyć trzeba, regularnie nakładać itd., ale w tym produkcie zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Hit hitów internetu, mój też, choć sceptycznie podchodziłam do tej odżywki. Teraz niestety jestem zmuszona używać siostry tej odżywki z cudownymi olejkami... oj nie jest taka cudowna. Dopóki nie skończę jednej z dwóch odżywek, które mam, nie kupię tej. Dodatkowa mobilizacja jest
13. Joanna, Naturia, peeling do ciała truskawkowy, 100 g - na pewno nie zastąpi mojego ulubionego Tutti Frutti.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 19:32   #435
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Tylko o tych chciejstwach nawet tutaj czytamy, któraś coś poleca i od razu przydałoby na się to samo


O, przypomniałaś mi, że jak byłam na studiach to uwielbiałam płyn micelarny z tej firmy w prostokątnej butelce, z różową naklejką i białą zakrętką, ale później go wycofali, bo chyba zmieniali coś w nim. Wizaż podpowiedział mi, że to Ideal Soft.


12. Garnier, Ultra Doux, odżywka pielęgnacyjna, olejek z awokado i masło karate
Dokładnie
*
Znałam odpowiedź na tę zagadkę.
*
Ostre uderzenie
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 19:48   #436
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Listopad
1. Próbka balsamu Ziaja Multi Modelling- ok, jak zużyję co mam to może kupię. Był w porządku.
Nie polecam miniaturek żelu do mycia twarzy Tołpa- na wyjazdach bardzo szybko i łatwo uszkadza się w nich wieczko. Chciałam go mieć dłużej na wyjazdy, a tu taka niespodzianka i teraz muszę na dniach zużyć do końca tą miniaturkę. Chyba, że uda mi się do czegoś przelać resztę.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 22:27   #437
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Kolejne denko soraya serum do biustu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 12:01   #438
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez Sesa39 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Ja czasami robiłam też bezmyślne zakupy kosmetyczne na poprawę humoru. Na szczęście zmądrzałam i odkąd tutaj jestem z wami kupuję zdecydowanie mniej i mądrzej.

.
tak, na poprawę humoru ... jak już musze to kupuje rzeczy niedrogie i szybko schodzące, idealne są żele pod prysznic moją bolączką są cały czas produkty do ust... pocieszam się że chociaż niewiele miejsca zajmują
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 13:18   #439
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość




Dzięki za opinię. Jedno chciejstwo mniej.
Jak tak kijowo nawilża, to lepiej już niczego nie używać.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Co to ja chciałam?
Aaaa!
Mam dwa kolejne denka.

1. Mydło do rąk Eva w płynie, ogórkowe, całkiem przyjemne z wygodną pompką o przyjemnym (niestety, nie dla każdego, haha*) ogórkowym zapachu.
2. Żelowy tonik YR, kilka lat leżał w zapasach, a potem kilka miesięcy w użyciu, bardzo dobry, świetnie wygładzał.

* anegdota
Kiedy Misiek użył mydła wydał przerażający, bolesny odgłos i rzekł: To jest ogórkowe? Fuuuuj.
Na placu boju pozostałam sama, choć ja tam do ogórków nic nie mam.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Wymyśliłam sobie całkowity ban na zakupy kosmetyczne. Żadnego uzupełniania zapasów i ładowania po kartonach nie będzie. Jestem zdeterminowana jak nigdy.

Zapasy na dwa lata
- kremy do twarzy
- kosmetyki do demakijażu i mycia twarzy
- mazidła do ciała
- maseczki do twarzy

Zapasy roczne
- kremy pod oczy
- żele do mycia ciała
- szampony i odżywki do włosów

To co zużywam na bieżąco, bez leżakowania (mniej więcej jeden za jeden, badź z jednym zapasem)
- pasty do zębów
- dezodoranty
- mydła w płynie

To co mam, a czego używać nie lubię (brak nawyku, brak potrzeby, zmiana preferencji, itp.)
- krem do stóp
- lakier do włosów
- pianka do włosów
- balsam brązujący
- balsam rozświetlający
- produkty przeciwsłoneczne do ciała
- odżywki do włosów w spreju i w kremie
- mleczka i toniki
- kremy do rąk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

O kolorówce aż strach wspomnieć.
Kupuję i chowam do szuflady. I to się musi zmienić.


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Oczywiście pełen odwyk zaczynam od przyszłego roku.
Ja mam już naprawdę mało zapasów ale zostały mi kosmetyki, z którymi się wyjątkowo nie polubiłam/ nie robią kompletnie nic:
-2 balsamy do ciała
-płyn bakteriostatyczny
-szampon
-krem do rąk (opakowanie xxl)
-rosyjska pasta do zębów w proszku
-ałun
-peeling do ciała
-trochę kolorówki

Zamiast kupować na oślep i liczyć, że to właśnie ten super kosmetyk w końcu zrobi coś dobrego miałam dziś konsultację kosmetologiczną i wpadnie sporo nowych mazideł aptecznych, a w odstawę pójdą: pianka do mycia twarzy i krem do twarzy.
Za zaoszczędzone pieniądze planuję zrobić serię 5-ciu zabiegów mezoterapii mikroigłowej (o ile jakiekolwiek zaoszczędzę do wiosny bo na razie mam do kupienia 7 drogich aptecznych preparatów...)
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 15:25   #440
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

10. Linda mydło w płynie jabłko i limonka
11. 7x próbka Garnier żel do mycia twarzy 3w1

Próbuję wykończyć balsam do ciała i choć go bardzo lubię, to jak na złość nie chce się skończyć a innych otwartych mam 5, o tych nie otwartych wolę nie myśleć
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 17:19   #441
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dokładnie
*
Znałam odpowiedź na tę zagadkę.
*
Ostre uderzenie
Brawo za rozwikłanie zagadki, miałaś ten produkt? Masz porównanie z tą wersją sprzed ok. 7 lat?
Dlatego tak dobrze działało
Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Zamiast kupować na oślep i liczyć, że to właśnie ten super kosmetyk w końcu zrobi coś dobrego miałam dziś konsultację kosmetologiczną i wpadnie sporo nowych mazideł aptecznych, a w odstawę pójdą: pianka do mycia twarzy i krem do twarzy.
Za zaoszczędzone pieniądze planuję zrobić serię 5-ciu zabiegów mezoterapii mikroigłowej (o ile jakiekolwiek zaoszczędzę do wiosny bo na razie mam do kupienia 7 drogich aptecznych preparatów...)
Powodzenia, oby wszystkie produkty Ci pasowały
Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
10. Linda mydło w płynie jabłko i limonka
11. 7x próbka Garnier żel do mycia twarzy 3w1

Próbuję wykończyć balsam do ciała i choć go bardzo lubię, to jak na złość nie chce się skończyć a innych otwartych mam 5, o tych nie otwartych wolę nie myśleć
Uparte te nasze kosmetyki!

14. Yves Rocher, Naturelle EDT, 75 ml - na lato/wiosnę ok, delikatny zapach kwiatowy, ale nie utrzymuje się zbyt długo
15. Marion, jedwab w spray`u, 130 ml - lubię takie psikacze do włosów, bo nie trzeba ich zmywać, włosy są gładkie, miękkie, łatwo się rozczesują
16. Yves Rocher, dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka, 100 ml - mój hit

Idę jak burza Na ten miesiąc mam jeszcze przewidziane kilka denek.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 21:34   #442
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Żel lawendowy z Yves Rocher. W planach powtórka.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 09:00   #443
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Perfecta Spa peeling cukrowy czekolada + olejek kokosowy
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 16:14   #444
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

12. Syis gąbeczka do nakładania podkładu
13. Ziaja maseczka nawilżająca z zieloną glinką
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 16:59   #445
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Ja mam już naprawdę mało zapasów ale zostały mi kosmetyki, z którymi się wyjątkowo nie polubiłam/ nie robią kompletnie nic:
***

Zamiast kupować na oślep i liczyć, że to właśnie ten super kosmetyk w końcu zrobi coś dobrego miałam dziś konsultację kosmetologiczną i wpadnie sporo nowych mazideł aptecznych, a w odstawę pójdą: pianka do mycia twarzy i krem do twarzy.
Za zaoszczędzone pieniądze planuję zrobić serię 5-ciu zabiegów mezoterapii mikroigłowej (o ile jakiekolwiek zaoszczędzę do wiosny bo na razie mam do kupienia 7 drogich aptecznych preparatów...)
Takie są najgorsze.
Nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale z drugiej strony chyba lepiej wyrzucić/wydać niż marnować zdrowie, czas i używać czegoś co nie działa/ szkodzi, itp.
Wymęczanie niewypałów kosmetycznych wcale nas nie odmłodzi.
***
Brawo! Na pewno więcej dadzą te zabiegi niż kosmetixy.

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość

Próbuję wykończyć balsam do ciała i choć go bardzo lubię, to jak na złość nie chce się skończyć a innych otwartych mam 5, o tych nie otwartych wolę nie myśleć
Tak to jest. Gdy ma się jeden balsam i nie ciążą te zapasy to o ileż milej się go używa.

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Brawo za rozwikłanie zagadki, miałaś ten produkt? Masz porównanie z tą wersją sprzed ok. 7 lat?
Dlatego tak dobrze działało


16. Yves Rocher, dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka, 100 ml - mój hit
.
Mów mi Szerlok!

Nie miałam, ale pamiętam, że był na niego hit i chciałam go mieć, ale, że wtedy akurat byłam na odwyku (co sezonowym) to sobie odpuściłam, a potem to już zapomniałam o jego istnieniu.

To jedyna dwufaza którą toleruję.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Denko!!!
LPM żel pod prysznic mleczny- bawełniany, praniowy zapach długo utrzymujący się na skórze. Pod prysznicem pachnie dość mocno, jest specyficzny i ostry jak proszek do prania. Ale po wytarciu ciała ręcznikiem zapach subtelnieje. Jest świeżo, czysto, kobieco.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-11-14 o 16:53
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 17:11   #446
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Listopad:
2. Listerine Zero 500 ml
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 08:03   #447
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Wczoraj wykończyłam kremowy żel pod prysznic SSS z Avonu i peeling pomarańczowy Nacomi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:09   #448
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

U mnie denko przybrało wolny obrót,ale idzie...


3. Bioderma sensibio ,woda micelarna -jestem na tak,bo: nie podrażnia,jest wydajny,dobrze zmywa makijaż.
Czasem ściągało mi skórę,ale nie zawsze i było to znośne.


Teraz mam chwilowo mały romansik z micelem Eveline<różowy z Biedry za ok 8 zł..żal nie skorzystać >i powiem szczerze,że jestem zadowolona.Spodziewałam się szczypania<chociażby delikatnego>,ściagania skóry-ni ma. Jest póki co moim małym zamiennikiem Garnierka.


4. Garnier, farba do włosów
5. Fa, nutri skin,żel pod prysznic o zapachu jagód acai
( jakoś specjalnie nie porywa,niespecjalnie się pieni, nie wysusza,konsystencja jest ok, zapach też w porządku,)
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:19   #449
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mów mi Szerlok!

Nie miałam, ale pamiętam, że był na niego hit i chciałam go mieć, ale, że wtedy akurat byłam na odwyku (co sezonowym) to sobie odpuściłam, a potem to już zapomniałam o jego istnieniu.

To jedyna dwufaza którą toleruję.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Denko!!!
LPM żel pod prysznic mleczny- bawełniany, praniowy zapach długo utrzymujący się na skórze. Pod prysznicem pachnie dość mocno, jest specyficzny i ostry jak proszek do prania. Ale po wytarciu ciała ręcznikiem zapach subtelnieje. Jest świeżo, czysto, kobieco.
Szerloku, ten płyn dwufazowy to też mój jedyny, ulubiony, wszystkie inne mnie podrażniały.

17. Loton Provit, keratyna w płynie, 100 ml - zapach orzecha włoskiego, ale nic specjalnego nie robiła z włosami
18. Palmolive, Naturals, migdał i mleko, kremowy żel pod prysznic, 500 ml
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 20:03   #450
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Mincer Pharma - olejek marula.
To mój ulubiony olejek do twarzy. Część mi się wylała, nienawidzę buteleczek z pipetką.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-03 22:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.