neo nail - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 12:54   #31
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: neo nail

wlasnie dzwonilam do studia kosmetycznego bellatre w olsztynie, organizuja kursy z tytulu erufashion no i nie bedzie problemu na lipiec, moga mi skumulowac caly kurs nawet do 3 dni. jupi
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 23:40   #32
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: neo nail

witam,
ja powiem tak:
kupiłam od nich zestaw startowy jakieś 4-5 lat temu. I jakies 2 lata pracowałam na tych zelach i wydawało mi się, ze jest ok. Trzymały się i nie odpadały.
Później spróbowałam żeli IBD i dopiero zaczęłam odczuwać przyjemność z pracy na żelach Całkiem inna bajka.

Ale jeszcze rok temu polecałam Neo nail koleżankom które zaczynały robic pazurki i powiem, ze w tej chwili to sązupełnie inne zele. Beznadzieja. Kiedyś były zdecydowanie lepsze.

Ale jest jeden plus tego, ze pracowałam na tych zelach. Nauczyłam się pracować na trudniejszych zelach i teraz przy IBD to dla mnie "lajcik".

Czyli dobrze spróbowacczegoś gorszego zeby później docenić lepsze
A cenowo w tej chwili żadna rewelacja
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 00:10   #33
domino109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: neo nail

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
ja tam im nie ufam... kupiłam kiedys ze 3 kolorowe i nawet ni chciały się nabrac na pedzelek-takie gęste... lepiej kupowac u sprawdzonych firm, które prócz sprzedaży na allegro ogłaszaja sie na targach, w czasopismach...prowadzą szkolenia oraz warsztaty, mają swoich znanych instruktorów z kilkuletnim stażem i sporymi osiągnięciami... u takich to przynajmniej jest pewnośc co to jest...
Jeśli mogę polecić to żele randevous, sa bardzo dobre, kilka koleżanek w salonach, są sprawdzone.
domino109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 13:47   #34
madzia3323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: neo nail

zastanawiam sie nad kupnem zestawu do metody żelowej mam dwa zestawy do wyboru i nie wiem ktory wybrac nie mam za duzo pieniedzy wiec jak na poczatek co mi doradzicie
http://www.allegro.pl/item806180227_...owych_xx l.html
http://www.allegro.pl/item798254284_...15ml_zel e.html
madzia3323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:43   #35
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: neo nail

Jesli juz to ten pierwszy zestaw byłby lepszy .Po żelach raczej nie spodziewaj się cudów. Nie beda one bardzo mocne.Ogolnie zastaw nie jest zły ; ) Przyda ci sie wiele rzeczy z niego.
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 23:28   #36
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: neo nail

wiem ze temat jest stary, ale google przekierowuje tez do tej strony
i mam cos do powiedzenia ^^ mimo że dawno mnie tu nie było :
bylam ostatnio modelką na kursie z Neo Nail
i powiem wam, ze jak 3 lata temu zaczynalam (wlasnie dostalam zestaw NeoNail) to nie bylam zadowolona , wyrzucilam te zele, zostawilam tylko lampe, ktora po roku mi sie spaliła, zrobiłam kurs na SunFlower`ze, wszystko supcio, pazurki się trzymaja git majonez pieknie slicznie !

dostalam propozycje isc jako modelka na kurs NeoNail, mowie,pfff ok, zaden problem, dziewczyna początkująca zrobiła mi paznokcie, wiadomo, nie są jakieś super cud ale paznokcie maja juz tydzien i nie ma ani jednego zapowietrzenia
co więcej : malowałam je lakierami, dziś myłam okna i ostatnie 3 dni miałam super conajmniej godzinne kąpiele wieczorkiem )
sama jestem w szoku !! bo ostatnim razem nawet mój żel od SF i jeden który miałam od DR mi nie wyrzymał i przy myciu okien miałam zapowietrzenia (dosłownie milimetr ale było :/ ) osobiście nie polecam tych żeli, bo pamiętam co z nimi przeszłam ;D te zapowietrzenia i kipiały mi w szafce -masakra
ale zastanawiam sie czy teraz tego nie ulepszyli ?! bo jestem w szoku !!
od neo nail polecam chyba tylko spray do dezynfekowania rączek, też po tym kursie zdecydowałam się na kupno i szybko paruje ( a mój stary parował strasznie wolno :O ) zastanowie sie nad wrzuceniem fotek, ale nie wiem czy nie stwierdzicie że robię reklamę [ tak jak kiedyś jedna inteligentka po tym jak pochwaliłam SunFlower stwierdziła że robię reklamę hahahaha ]
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 09:56   #37
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: neo nail

Neo Nail.. mam wspomnienia z tymi żelami..
Cztery lata temu, gdy byłam kompletnym laikiem, kupilam u nich zestaw za około 300 PLN. Ńie miałam porównania co do jakości innych żeli, więc jak mi się budujacy skończył to kupiłam od nich kolejny pojemniczek. Póżniej wpadł mi w ręce Sun Flower, mówię, o kurde, rewelacja i Neonail kończyłam robiąc wzorki i ucząc się zdobień. Po SunFlower był IBD, ale mi nie podszedł kompletnie i teraz jestem na Prestige i i-nails ;D
Aha, co ciekawe, lampa popsuła się dwa dni po zakończeniu okresu gwarancyjnego ;p
Także kobietki, które chcą kupić zestaw tej firmy, niech same zdecydują, czy warto
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 12:41   #38
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: neo nail

w paryu wroclawskich pasazach ghandlowych widzialam ich stoiska -ladne, schludne, czysciutkie, panny z obslugi ubrane w bialusienkie fartuszki (nie wiem czy wyglad idzie w parze z ich wiedza na temat asortymentu i stylizacji paznokci), ladne opakowania.. az sie chce kupowac
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 12:27   #39
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: neo nail

A ja mam pytanie... Otóż w niektórych centrach handlowych Neo Nail ma swoje stoiska (we Wrocławiu np. w Factory czy w Magnolii). I w związku z tym mam pytanie... Czy mogę u nich kupić te takie plastikowe wzorniki do paznokci, tzw. słoneczka? Nie chcę zamawiać z Internetu na Allegro bo przesyłka kosztuje znacznie więcej aniżeli sam wzornik :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:13   #40
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: neo nail

Jeżeli mają to tam w asortymencie to napewno możesz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.