Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 23:01   #1201
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ale masakra... poszlam dzis na ustny polski. no i omawiam omawiam, skonczylam w koncu a egzaminator zadaje mi duzo bo ok 10 pytan. i to zupelnie jakichs dziwnych ledwo powiązanych z moim tematem. ale nie zagiął mnie na zadnym;] ale... jak skonczylam powiedzial mi ze mojego tematu nie ma w spisie tematow na mature na ten rok. ja blada... powiedzialam ze przeciez liste dostalam od wychowawcy i ze jest wiecej osob które maja ten temat... na szczescie egzaminator "podpial" mnie pod temat o podobnym znaczeniu i powiedzial ze mnie dopytal tylko nie chcial mi nic mowic wczesniej zebym sie nie zdenerwowala.... zaliczylam na 75% ale najadlam sie przez te chwile takiego stracha ze szok... no bo jak mozna cos takiego zrobic :| to nie moja wina... ale wazne ze zdalam
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:05   #1202
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ale z tym dentysta to czad;] ale racja byla po twojej stronie. no i chcialabym widziec te miny
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:16   #1203
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

słuchajcie mam jeszcze male pytanie: czy brala ktoras z was Microgynon21? chodzi mi o to czy bylo po nich np. tycie, humorki itp.
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:22   #1204
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Megi pochwal się spódniczką ja się bawię w allegro ale w drugą stronę...

Koniec tego dobrego... jutro po raz kolejny okarze się czy mam więcej szczęścia od rozumu Dobrej nocy Dziewczątka
A co to sie stalo?

Megi zaciekawilas mnie co to za sukienka na ktora sie czeka dwa lata? poka no ją Jeśli takie masz nastawienie do slubu, to faktycznie nie dziwie sie czemu chcialabys sie zareczac juz. Tylko mnie osobiscie nie brak pracy by martwil (bo "sie znajdzie")ale warunki mieszkaniowe...i nastawienie TZ do przeprowadzki, bo to wg mnie najwazniejsze przy slubie. Za nic nie chcialabym z rodzicami mieszkac po slubie

Iza rozbawila mnie Twoja historia z dentysta powiem Ci ze mialam dokladnie identycznie niedawno u alergologa! Co jak co ale chamstwa to ja nie zniesa

nie zastanawialo was to ze zazwyczaj wpychaja sie takie stare babska? a faceci jakos nieszczegolnie? mnie sie nigdy nie zdazylo zeby mezczyzna czepial sie o cos takiego/wcisnal sie przede mna do kolejki.

A kiedys mialam smieszna akcje w markecie. Stoje w kolejce i babka sie przede mnie wepchala, oczywiscie powiedzialam jej co o tym mysle (bo ewidetnie nie zrobila tego przypadkiem tylko sie po prostu WRYLA swoim tlustym tylkiem) a ona do mnie ze bezczelna baba jestem itd ja sie zaczelam smiac bo mowila to tak cicho ze wlasciwie jakby do siebie. No ale okej przesunela sie i stanela za mna.
Ja podchodze do kasy.....
....a to kasa do 10 artykulow a ja koszyk pelny

podwinelam ogon i poszlam ale to nie zmienia faktu ze tamta baba sie wepchala przede mnie.


Eh wiecie co spotkalam dzis pana zboczenca on jest swietny, godzine z nim gadalam i jadaczki nam sie nie zamykaly. Normalnie ostatnio samych fajnych facetow spotykam - takich z ktorymi mozna pogadac i z ktorymi rozmawia mi sie naprawde super - niestety na kazdego zlowrogo pada cien zony/dziewczyny, ale w sumie mi to nie przeszkadza, bo przynajmniej milo spedzam czas. A przy tym zero zmartwien i dywagacji, podobam mu sie czy nie podobam, bo wiadomo, ze przeciez juz kogos ma ale super jest ten P., normalnie uwielbiam jego historyjki. Eh
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:31   #1205
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo zdrówka

shewa jezeli chodzi o M. to ma dziewczyna tupet, nie ma co... pogonic ja trzeba, powiedziec pare ostrych słow, zeby sobie odpuscila bo nic nie zdziala...


Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
I właściwie z tego wszystkiego, piękna zakochania i miłości bardziej pamiętam jednak to rozczarowanie, ból i odrzucenie uczuć gdy eks odkrył że przestał mnie po prostu kochać...
aj no ja mam bardzo podobnie, jakos te dobre wspomnienia sie zatarly i ogolnie wrazenia po zwiazku zostaly nie najlepsze, a szkoda.

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Koniec tego dobrego... jutro po raz kolejny okarze się czy mam więcej szczęścia od rozumu
Dobrej nocy Dziewczątka
powodzenia

Camilo dziekuje

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
P.S. Trzymajcie jutro kciuki za mnie... mam test z biologi i wazy sie mi ocena koncoworoczna ktora jest dla mnie naprawde bardzo wazna
powodzenia

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Co za ból głooooooowy



Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Bry! Dopiero mi net zaczął działać
a ja myslalam ze sobie poszlas od nas za to ciagle namawianie na spotkanie z M.



Cytat:
Ciekawe co ma do powiedzenia
moze sie zeni i dziecko w drodze....


no i gratuluje wygranej bitwy u dentysty



Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
słuchajcie mam jeszcze male pytanie: czy brala ktoras z was Microgynon21? chodzi mi o to czy bylo po nich np. tycie, humorki itp.

tak na prawde to sprawa calkowicie indywidualna, nikt nie da gwarancji ze u ciebie takie objawy sie nie pojawia, nawet jezeli ktos innych ich nie mial.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 00:07   #1206
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kasiu to na fajną salę czeka sie 2 lata , nie na suknie:P
No właśnie kwestia mieszkania to chyba jest najwarzniejsza.... z rodzicami nigdy przenigdy bym nie mieszkała,ale co ma byc to będzie... tak czy siak ja narazie nie mam zamiaru naciskać...

Wygrałam aukcję
45+9 zł przesyłka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kieckaaaaaaaaaaaaa.JPG (34,7 KB, 16 załadowań)
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:40   #1207
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!
Aleeeee mi sie dobrze spało, trudno mi było uwierzyć ze budzik mi dzwoni

Zapomniałam wam wczoraj napisać, ze wczoraj bindując dokumenty dla prezesa straciłam fragnment płytki paznokcia na kciuku. Zrobił mi sie bniewielki krwiaczek i bolało jak cholra No ale dzisiaj na szczescie jest dobrze.

Megi fajna ta spódniczka

Myszunia jeśli chcesz coś dopisać to edytuj poprzedni post a nie pisz ich jedne pod drugimi. Co do pigułek, to jest ZAWSZE indywidualna sprawa organizmu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 08:25   #1208
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 15:12
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 09:11   #1209
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!
Ja oszaleje z tym katarem Wstaje rano i co... ah błogość lewa dziura sucho nic nie leci Skonczyło sie Ide dalej i co... czuje jak mi spływa w prawej Kocham katar! Ale tak mnie naszło czy to czasem nie jakis alergiczny katar, bo na katar osoby chorej to on mi nie wyglada

Iza Dobrze je pogoniłas Ja sie ciesze dlatego z mojej dentystki, chociaz w sumie chodze prywatnie, ale nikt mi sie nie wpieprzy, kazdy na inna godzine zapisany. Jak jest jakies przesuniecie to tylko musze dłuzej poczekac. Jakby było tak jak u ciebie to bym oszalała... co miesiac wojna z emerytkami

Myszunia No to ładne jaja z ta matura Ale jak to sie wogole stało? wychowawczyni złe tematy dała ??

Lece do szkoły, a potem na spotkanie z D. Pod wieczor sie odezwe.
Miłego dnia
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 09:58   #1210
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 10:03   #1211
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

....
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 15:12
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 10:05   #1212
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Oj Liwia daj sobie spokój z tym J. Facet nie wart świeczki. Moze jako kumpel jak juz, ale nic poza tym
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 10:41   #1213
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Dobra laski wkleję wam zdjęcie z imprezy w Opalenicy. Umieściłam je również na n-k Ten chłopak po prawej to własnie kumpel Micha, który w Lunaticu gra jako dj

Ps. sorry za głupia mine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lunatic1.jpg (53,3 KB, 47 załadowań)
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 10:46   #1214
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwio bo to niestety tak jak wpasc z deszczu pod rynne..


ja uciekam, jade do podstawowki przeprowadzac badania na dzieciakach


Camilo bardzo ladnie wygladalas, super bluzeczka i fryzura
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:00   #1215
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 15:12
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:21   #1216
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinko, Liwio dzięki za miłe słowa

Poza tym postanowiłam was zmolestować CO Z NASZYM SPOTKANIEM?!
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:55   #1217
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 15:12
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:19   #1218
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry Dziewczyny!

Ja jestem absolutnie za spotkaniem weekendowym Mi obojętnie jaki termin pasuje. Tylko 15 czerwca nie mogę, bo mam absolutorium. Widzę, że Liwii też ten weekend ie pasuje.

A reszta jak tam?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:31   #1219
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Bry Dziewczyny!

Ja jestem absolutnie za spotkaniem weekendowym Mi obojętnie jaki termin pasuje. Tylko 15 czerwca nie mogę, bo mam absolutorium. Widzę, że Liwii też ten weekend ie pasuje.

A reszta jak tam?
Taaaak?Ja też mam 15 czerwca absolutorium
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 13:39   #1220
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mi właściwie każdy weekend pasuje, ale wolałabym wiedzieć wcześniej kiedy miałybyśmy gdzieś pojechać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:45   #1221
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Taaaak?Ja też mam 15 czerwca absolutorium
Na którą masz godzinę?

Ja na 11:30!

Napaliłam się na ten wyjazd z Wami! Poczekajmy, aż Veiovis wróci. Może jakieś info przywiezie!
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:48   #1222
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Na 9:00
Miło wiedzieć do której się skończy
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:50   #1223
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
hmm.... Martinko właściwie mogę powiedzieć to samo. Z natury jestem cholernie nieufna i podejrzliwa, kiedyś myślałam że w ogóle nie jestem w stanie się zakochać - eks pokazał mi że jednak mogę, to jemu pierwszemu tak zaufałam, uwierzyłam w wszystko co mówił w te całą bajkę o miłości i szczęściu po czym ten sam człowiek skutecznie mnie do tego uczucia zniechęcił.
Od chwili rozstania nie zainteresowałam się żadnym facetem, nie byłam na żadnej randce właściwie mężczyźni mogliby dla mnie nie istnieć. Coś mi się zdaje że nawet księcia na białym koniu bym pogoniła dla samej zasady.
I właściwie z tego wszystkiego, piękna zakochania i miłości bardziej pamiętam jednak to rozczarowanie, ból i odrzucenie uczuć gdy eks odkrył że przestał mnie po prostu kochać...
Taaak. Rozumiem Demandi bo dokladnie tak samo mialam Ja, odrzucajaca zawsze wszystkich i uwazajaca, ze nie potrafie sie zakochac i wspanialy eksio, ktory nagle wtargnal w moje zycie i wszystkie te przekonania wywrocil do gory nogami. Nie wiedzialam, ze jestem w stanie kochac kogos tak mocno...A potem pewnego dnia tak samo go olsnilo, ze nie wie czy mnie jeszcze kocha- oni wszyscy to klony Ale serio, takiego bolu nie czulam nigdy wczesniej, nigdy. A co do randek to ja chodze ale...mam wrazenie, ze to taka pusta forma bez tresci

Martinko dziekuje jeszcze raz Przestane juz ciagle powtarzac, jak Ci zazdroszcze ale zazdrosic nie przestane Faktycznie poczytam sobie Twoje starsze posty i pomarze, ze i u mnie wreszcie kiedys skonczy sie ten glupi etap pt "Nigdy nie przestane go kochac, zawsze bede pamietac". Choc od okolo miesiaca czuje, ze cos sie zmienia- przyzwyczailam sie na nowo, ze jestem sama i czesto mysle, ze wlasciwie nie potrzebuje nikogo innego...w koncu dlugo przed eksem bylam sama a wczesniej nawet nie czulam potrzeby bycia z kims. Zeby jeszcze uczucia do niego i wspomnienia odeszly

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość

Megi zaciekawilas mnie co to za sukienka na ktora sie czeka dwa lata? poka no ją Jeśli takie masz nastawienie do slubu, to faktycznie nie dziwie sie czemu chcialabys sie zareczac juz. Tylko mnie osobiscie nie brak pracy by martwil (bo "sie znajdzie")ale warunki mieszkaniowe...i nastawienie TZ do przeprowadzki, bo to wg mnie najwazniejsze przy slubie. Za nic nie chcialabym z rodzicami mieszkac po slubie
Megi ma racje, na sale (nie sukienke )czeka sie teraz dlugo, dlugo. A w ogole to nastawienie Twojego TZ do takich spraw jest typowe dla wiekszosci facetow chyba. Tez mialam podobne rozterki i modlilam sie, zebym nie musiala nigdy poruszac z eksem znowu tematow zareczyn, slubu itp. bo nie zamierzalam sie o to sama dopraszac. No i moje prosby zostaly w pewien sposob wysluchane, bo juz nie zdazylam

Iza to czekam na PW

Rodo i Shewa trzymam kciuki za zdrowko

Magda za Twoje tez! A jak sytuacja z A.?

A w ogole to dzis jest moj przedostatni dzien pracy w Rzymie. W czwartek mam wolne a w piatek wracam do Szczecina! Ciesze sie, bo nie widzialam Mamy, siostry no i moich zwierzakow przez dwa miesiace ale i boje, bo ucieklam stamtad przed wspomnieniami, ktore atakowaly mnie na kazdym kroku Eks jest teraz w Warszawie, bo przeprowadzil sie tam ladnych kilka miesiecy temu ale wiekszosc naszego zwiazku rozgrywala sie w Szczecinie skad oboje jestesmy echhh.
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:40   #1224
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mnie kompletnie nie pasuje czerwiec - sesyja

Megi sierota ze mnie, wybacz ja to zawsze widze to co chce juz sobie wyobrazilam jakas ekstra sukienke ktora trzeba szyc dwa lata

ogladam katalog VS i mi sie plakac chce czemu ja takiego cialka nie mam <zal do zycia>
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 15:45   #1225
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Postanowiłam jechać w sierpniu nad morze. Pojadę sama, a co. Boję się podróży pociągiem samej ale poza tym będzie ok.
i bardzo fajnie ze sie zdecydowalas
w pociagu stasznie nie bedzie, nie martw sie. ja pierwszym razem tez straszliwie sie balam, a potem przez 1,5 roku sama do eksa jezdzilam i nigdy nic niebezpiecznego sie nie dzialo.


Amarena ja przed eksem nie mialam nikogo, po eksie tez nie. dopiero przy nim nauczylam sie jak to jest byc z kims, i na poczatku straszliwie, dramatycznie mi tego brakowalo. Ale po takim czasie juz te uczucia odeszly, bo tak na prawde ten zwiazek to tylko maly, nic niezaczacy epizod w moim zyciu, bo przeciez zawsze bylam sama i jakos sobie radzilam. Damy rade


Kasia nic mi nie wspominaj o ladnym cialku
ja to sie teraz tak objadam, przez nauke i zalatanie przestalam jesc regularnie i nie mam czasu na cwiczenia
ale jak sesja sie skonczy biore sie do roboty...



jezeli chodzi o spotkanie mi pasuje od polowy czerwca do konca wrzesnia, oprocz dwoch ostatnich tygodni w lipcu.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 19:42   #1226
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza - chodziło mi głównie o tą scenę z "łowczynią plemników " ... ale ogólnie w "Teraz albo nigdy dużo seksu"
Co do akcji w kolejce to dobrze im tak!
Mnie też zawsze babuszki doprowadzają do szału, jak potrzeba iść rano do lekarza, żeby zdążyć do szkoły to te oczywiście też rano muszą lecieć... jakby sobie nie mogły pospać... W sklepach to samo. Od 7... No zlitujcie się ludzie



Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Megi sierota ze mnie, wybacz ja to zawsze widze to co chce juz sobie wyobrazilam jakas ekstra sukienke ktora trzeba szyc dwa lata
Kasia Ty to zawsze mnie rozbawisz


Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Postanowiłam jechać w sierpniu nad morze. Pojadę sama, a co. Boję się podróży pociągiem samej ale poza tym będzie ok.
Na pewno nie pożałujesz

Też chciałabym kiedyś gdzieś sama pojechać...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
Kasia nic mi nie wspominaj o ladnym cialku
ja to sie teraz tak objadam, przez nauke i zalatanie przestalam jesc regularnie i nie mam czasu na cwiczenia
ale jak sesja sie skonczy biore sie do roboty...
A ja sobie wmawiam, że jak pogoda wróci . Taaaaaaaa

Wracam do ostrego uczingu...
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 19:43   #1227
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Chyba straciłam zamiłowanie do biologi
A ten mój katar to chyba rzeczywiscie kwestia alergi...ale powoli zaczyna przechodzic, zobaczymy jak bedzie jutro

Liwia Fajnie ze sie zdecydowałaś

A wam moje kochane troche zazdroszcze tego spotkania
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 00:23   #1228
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

no wreszcie dziala

ja znowu nie wiem co tak pozno tu jeszcze robie...

bylysmy dzis z dziewczynami na zarciu, ale sie objadlam
nigdy nie schudne
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 03:31   #1229
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Czytam was tu na bierzaco ale jakos nie mam weny bo czuje sie do duszy

Dziekuje za zyczenia zdrowka, moze jutro bedzie lepiej

Na razie bez kija nie podchodz

Zwleklamsie z wyrka dzis do szkoly,jak na rasowego kujona przystalo,nigdy nie opuszczam zajec

Dobranoc

Milego dnia tym ktore zaraz wstaja
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:36   #1230
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!!

Nie zdążyłam się wszystkiego nauczyć i teraz czeka mnie jeszcze szybkie robienie ściągi Niech juz bedzie po wszystkim Chce lezec i nic nie robic...

A tymmczasem ... do dzieła i miłego dnia życze...
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.