UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 17:56   #361
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Hej, czy pisał ktoś z Was te testy przy rekrutacji na studia II stopnia? Czy są trudne, da się je zdać studiując 1 stopien na innej uczelni?
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:51   #362
anowak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cześć,
Czy studiuje ktoś z Was finanse i rachunkowość 2 stopień niestacjonarne na wydziale zarządzania na UW? Macie może jakieś informacje jakie były progi przyjęć (z jaką średnią można się było zakwalifikować) i czy dodatkowo są jakieś testy wstępne?
Z góry dziękuję za informację
anowak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:00   #363
omoniczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Tylko na dzienne jest egzamin, na niestacjonarne - wiecz. i zaoczne oceny z dyplomu i średnia z toku studiów decyduje. Tutaj więcej o rekrutacji: http://www.wz.uw.edu.pl/wydzial/kier...zne/rekrutacja
omoniczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 00:46   #364
anowak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedź A orientujesz się może czy ciężko jest się dostać?
anowak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 21:58   #365
bwbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Odświeżam temat, mam nadzieję, że ktoś się odezwie. Dostałam się na finanse i rachunkowość na WZ, ale moim marzeniem było WNE. Moja ilość punktów rekrutacyjnych jest taka jak próg z poprzedniego roku, a mimo to jest 160 na liście rezerwowej. Są jeszcze jakieś szanse, że się tam dostanę? Czy już mogę się pożegnać z WNE?
bwbw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 00:19   #366
przyszlystudent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Witam, ja mam duży dylemat między FiR na UE w Krakowie, a Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na UW na WZ (na WNE zabrakło punktów). Co byście doradzili? Drugie pytanie: jaką specjalizację robi się na na tym WZ, bo nie mogę nigdzie tego znaleźć?
przyszlystudent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 12:27   #367
Lulumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Myślę, że ze 160-tego miejsca ciężko będzie się dostać na WNE Szczególnie, że w pierwszej turze przyjmują sporo więcej osób, mając świadomość, że niektórzy wybiorą SGH. Na pocieszenie dodam, że jeżeli jesteś nastawiona na FiR, to WZ jest bardzo dobrym wyborem. Na WNE jest duży nacisk na przedmioty ogólne, mikro, makro, matematykę, które są trudne, ale nie za bardzo przydają się w karierze księgowej, czy w bankowości.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez przyszlystudent Pokaż wiadomość
Witam, ja mam duży dylemat między FiR na UE w Krakowie, a Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na UW na WZ (na WNE zabrakło punktów). Co byście doradzili? Drugie pytanie: jaką specjalizację robi się na na tym WZ, bo nie mogę nigdzie tego znaleźć?
Na WZ specjalizację robi się dopiero na magisterce
Lulumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 17:28   #368
Nessa05
Przyczajenie
 
Avatar Nessa05
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 27
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

witajcie, mam nadzieję, że ktoś tutaj jeszcze zagląda od października będę studiowała finanse dziennie na WZ a rejestracje tuż tuż. Najbardziej martwią mnie właśnie te oguny. Mam do wyrobienia w czasie tych 3 lat 10 pkt ects. I tak dumam jakby je rozłożyć. Słyszałam, że najlepiej w 1 roku zaliczyć jak najwięcej, bo później będzie na to mniej czasu. Jeśli dobrze kombinuję, to robiąc oguny w każdym semestrze, średnio powinno wyjść od 2-4 wykładów tygodniowo? Chciałabym zapisać się na jakieś stacjonarne i chyba najlepiej w piątek bo zapowiada się bez żadnych obowiązkowych zajęć. A co do tej Varsavianistyki, to czy te wykłady odbywają się w poniedziałki wieczorami?
Nessa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 23:39   #369
dziabag0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Na przyszłość dla wszystkich, którzy chcą studiować na wz uw friu, zabawa zaczyna się dopiero od 4 semestru wcześniej są lajty.
dziabag0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 17:55   #370
Maja59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nessa05 Pokaż wiadomość
witajcie, mam nadzieję, że ktoś tutaj jeszcze zagląda od października będę studiowała finanse dziennie na WZ a rejestracje tuż tuż. Najbardziej martwią mnie właśnie te oguny. Mam do wyrobienia w czasie tych 3 lat 10 pkt ects. I tak dumam jakby je rozłożyć. Słyszałam, że najlepiej w 1 roku zaliczyć jak najwięcej, bo później będzie na to mniej czasu. Jeśli dobrze kombinuję, to robiąc oguny w każdym semestrze, średnio powinno wyjść od 2-4 wykładów tygodniowo? Chciałabym zapisać się na jakieś stacjonarne i chyba najlepiej w piątek bo zapowiada się bez żadnych obowiązkowych zajęć. A co do tej Varsavianistyki, to czy te wykłady odbywają się w poniedziałki wieczorami?

Opisz, proszę jak jest na finansach. Tez myslę o tym kierunku.
Maja59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 18:13   #371
Maja59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Interesuję się rynkiem kapitałowym i w związku z tym mam pytanie: na którym wydziale bedę mogła bardziej rozwijać się w tym kierunku. Zaznaczam, że nie interesuje mnie rachunkowość. Jeżeli nie dostanę się na dzienne na FiR na WNE lub WZ to myślę o płatnych wieczorowych.A może Koźmiński. Co myślicie o moich planach?
Maja59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 16:58   #372
aniekanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Halo, halo

Czy znajdą się osoby, które dostały się na FiR na WNE, ale chodzi mi o drugi stopień (magistra). Nigdzie nie mogę znaleźć progów punktowych, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaka ilość punktów pozwoliła dostać się na magistra na FiR na WNE? Tam jest taki schemat obliczania punktów, niby średnią mam dobra, ale bardzo mało coś tych punktów wychodzi w porównaniu z maksymalną ilością. :-(
aniekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 00:01   #373
pol11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 7
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cześć wszystkim. Jestem aktualnie studentem II roku Politechniki Warszawskiej, niestety za bardzo nie daję sobie rady, parę niezdanych egzaminów, a także teraz swoją cegiełkę dokładają prowadzący od początku nastawieni na to, byś oblał + zrozumienie, że to zupełnie nie to, co chcę robić.

Myślę o studiach na WNE lub na WZ. Są tu studenci tych wydziałów. W przypadku WZ interesuje mnie FiR, a w przypadku WNE FiR, a także Ekonometria.
Kilka pytań:
1) Na jakim poziomie jest matma (wyższy niż na PW)?
2) Jaki odsiew studentów jest na danych semestrach?
3) Najtrudniejsze przedmioty?
4) Jakie ogólne wrażenia?

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi
pol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 16:09   #374
lulumek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pol11 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Jestem aktualnie studentem II roku Politechniki Warszawskiej, niestety za bardzo nie daję sobie rady, parę niezdanych egzaminów, a także teraz swoją cegiełkę dokładają prowadzący od początku nastawieni na to, byś oblał + zrozumienie, że to zupełnie nie to, co chcę robić.

Myślę o studiach na WNE lub na WZ. Są tu studenci tych wydziałów. W przypadku WZ interesuje mnie FiR, a w przypadku WNE FiR, a także Ekonometria.
Kilka pytań:
1) Na jakim poziomie jest matma (wyższy niż na PW)?
2) Jaki odsiew studentów jest na danych semestrach?
3) Najtrudniejsze przedmioty?
4) Jakie ogólne wrażenia?

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi
Odpowiedzi w odniesieniu do WNE:
1) Nie studiowałam na PW, ale myślę że na WNE matma jest na niższym poziomie, chociaż nadal jest to poziom bardzo wysoki jak na kierunki ekonomiczne.
2) Rozliczenie jest roczne, na pierwszym roku odpada około połowa, na kolejnych latach pojedyncze osoby. Jak się nie jest orłem, ale jest się dostatecznie zmotywowanym, nie jest łatwo wylecieć. Potrzebny jest tylko hajs na warunki i repety3) Dla niektórych przedmioty matematyczne, jak rachunek prawdopodobieństwa i statystyka, dla niektórych ekonomiczne, jak mikro i makro, które są na 3/4 semestrach.
4) Da się przeżyć, jak się lubi matmę jest nawet fajnie, ale ja polecam ekonometrię. Wydaje mi się, że fir jest lepiej prowadzony na WZ, no i tam jest łatwiej. Na ekonometrii można łatwo zrobić ścieżkę z SASa i dostać cetyfikat, polecam też kurs z VBA.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 00:18   #375
pol11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 7
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Matematykę zdałem bez większych problemów na politechnice, więc mam nadzieję, że na uniwerku nie będzie ona przeszkodą, z ekonomią już prędzej, gdyż takich przedmiotów u siebie już nie mieliśmy.
Jesteś może absolwentką/studentką IiE? Na jakim poziomie jest tam informatyka (co w ramach jej, czym różni się od "zwykłej" informatyki)?
pol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 03:07   #376
lulumek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pol11 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Matematykę zdałem bez większych problemów na politechnice, więc mam nadzieję, że na uniwerku nie będzie ona przeszkodą, z ekonomią już prędzej, gdyż takich przedmiotów u siebie już nie mieliśmy.
Jesteś może absolwentką/studentką IiE? Na jakim poziomie jest tam informatyka (co w ramach jej, czym różni się od "zwykłej" informatyki)?
Bronię licencjat na IiE w tym roku Akurat informatyki na IiE nie ma prawie wcaleJest jakiś przedmiot z programowania systemów informatycznych i z C++. W nazwie jest "informatyka" chyba tylko dlatego, że na późniejszych latach zajęcia odbywają się głównie w salach komputerowych, bo pracujemy w różnych programach statystycznych, do analizy danych. Ogólnie WNE kształci bardzo dobrych analityków, ale raczej nie informatyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 14:42   #377
pol11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 7
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

To w sumie i dobrze, bo czysta informatyka mnie odstrasza. Z tego co wiem, to po roku wybiera się kierunek, przy czym decydowała średnia z pierwszego roku. Trudno jest się dostać na IiE? Ilu było chętnych na daną liczbę miejsc? No i jak ogolne wrażenia?
pol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 14:17   #378
kinga1106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Witajcie Mam nadzieję że kogoś tu jeszcze znajdę.

Czy wyniki z matur:

-matma rozszerzona 82%

-polski podstawa 78%

-angielski rozszerzenie 80%

powinny wystarczyć, by dostać się na ekonomia; finanse.. na WNE?
kinga1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 13:10   #379
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Czy jest tu jeszcze ktoś kto wie coś o egzaminie wstępnym na magisterkę na FiR? Może na fb są jakieś grupy wspierające?

edit: Jako, że w necie naprawdę ciężko było dowiedzieć się czegokolwiek o tym teście, może napiszę dla przyszłych studentów jak to mniej więcej wyglądało Na koncie w irk jest co prawda informacja, że egzamin rozpoczyna się o godzinie 9, lecz trzeba być już na godzinę przed. Dla osób dojeżdżających może to być problem, dlatego od razu mówię że na godzinę przed zaczynają wpuszczać na aulę, natomiast w każdej chwili potem można dojść. Ja byłam około 8.40 i weszłam bez kolejki od razu na aulę Przed wejściem pokazuję się dowód a w środku należy zostawić torby pod ścianą. Egzamin zaczął się o godzinie 9, prowadzący wytłumaczył zasady, np. nie można mieć kalkulatora. Samo pisanie trwa 1,5 h i jest 60 pytań zamkniętych abcd. Było sporo z mikro, szczególnie wykresu typu monopol, monopson i to w zastosowaniu. Dużo pytań z instrumentów finansowych, o konsumentach, monopolach, konkurencji dosk itp. dużo pytań na myslenie, sporo liczenia, np. ebit, mało było z rachunkowości jako takiej, raczej tutaj było dużo z drugiej części książki, o rynkach, instrumentach itd.
Są dwie wersje testu, także zależy jakie pytania komu podpasują, ale poziom jest całkiem niezły, na pewno warto być po jakims kierunku ekonomicznym.

Edytowane przez anu07
Czas edycji: 2017-07-14 o 19:19
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 20:04   #380
adamadamos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Witam, mam pytanie do osób, które studiowały FIR na WZ magisterkę zaocznie.
Planuje iść od października na magisterkę na WZ zaocznie, licencjat robiłem dziennie na Uniwersytecie Łódzkim, lecz teraz mam już prace w Łodzi oraz postanowiłem studiować zaocznie w Wawie.
Moje pytanie dotyczy jakie macie wrażenia z FIR na WZ, czy warto, przeglądałem siatkę przedmiotów i wydają się być bardzo ciekawe. Jak wyglądają zjazdy na zaocznych czy jest dużo nauki itd?


Za każdą informację będę wdzięczny
adamadamos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 16:26   #381
czekoczeko7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

hej mam nadzieję, że odświeży się ten temat jakoś, bo też mam kilka pytań.
ogólnie sprawa jest taka, że za rok kończe licencjat z filologii hiszpańskie, ale nie chce iść na magisterke dalej na to samo i myślałam m.in własnie o FiR. Nie wiem jednak, czy mam jakiekolwiek szanse dostać się na UW albo gdziekolwiek na ten kierunek. orientuje się może ktoś jak to jest?
czekoczeko7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 20:41   #382
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Trochę to bez sensu. Można iść na magisterkę z innego kierunku, ale po warunkiem, że jest chociaż jakkolwiek powiązany z poprzednim. Bo to jednak na licencjacie uczą podstaw. A od filologii do FiR-u jest jak stąd do Burkina Faso. Nawet jak się dostaniesz, nie będziesz znała podstawowych pojęć i niewiele będziesz czaić z zajęć.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 13:30   #383
Tttttt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cześć wszystkim. Mam pytanie na podobny temat. Chcałbym iść na zarządzanie ale jun zmieniam swoje zdanie ponieważ FiR jest lepszym. Znam matematykę na 3, ale nie poprzez to że nie rozumiem a przez to że nie uczyłem. Jeżeli mi dobrze wytłumaczyć to zrozumiem. Ale chcę pójść na SGH i nie wiem czy zmogę tam się utrzymać ponieważ nie wiem jak tam będą prowadzone lekcje. Nie chce żeby pan profesor coś tam mówił a potem dał pracę domową którą bym nie napisałem i chcę dowiedzieć się czy zmogę tam studiować i jak tam uczono (np: wyjaśniają temat i mogę się tego nauczyć??). Będę bardzo wdzięczny jeżyli mi ktoś dokładnie powie jak czy zmogę tam się uczyć. Mój mail vbaydatskiy0027@gmail.com
Tttttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:42   #384
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tttttt Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mam pytanie na podobny temat. Chcałbym iść na zarządzanie ale jun zmieniam swoje zdanie ponieważ FiR jest lepszym. Znam matematykę na 3, ale nie poprzez to że nie rozumiem a przez to że nie uczyłem. Jeżeli mi dobrze wytłumaczyć to zrozumiem. Ale chcę pójść na SGH i nie wiem czy zmogę tam się utrzymać ponieważ nie wiem jak tam będą prowadzone lekcje. Nie chce żeby pan profesor coś tam mówił a potem dał pracę domową którą bym nie napisałem i chcę dowiedzieć się czy zmogę tam studiować i jak tam uczono (np: wyjaśniają temat i mogę się tego nauczyć??). Będę bardzo wdzięczny jeżyli mi ktoś dokładnie powie jak czy zmogę tam się uczyć. Mój mail vbaydatskiy0027@gmail.com
Jeżeli używasz Google Translate do napisania postu na forum, to na polskojęzycznych studiach może być trudno.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 23:47   #385
thebigpretzel
Przyczajenie
 
Avatar thebigpretzel
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Odswiezam trochee
Pytanie mam takie: czy na finanse rachunkowosc i ubezpieczenia jest prowadzona IItura? Mam 40 miejsce na liscie rezerwowej, przegladalam jednak progi z lat wczesniejszych i przy II turze nie bylo zadnego wyniku. Czy ten drugi nabor to taki sztuczny twor? Moze ktoras z Was dostala sie na ten kierunek, bedac najpierw na liscie rezerwowej?
thebigpretzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 12:55   #386
Sylv1aB3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Też zaczynam podobne studia, ale na WSKZ. Trochę się stresuję czy sobie poradzę, ale staram się być dobrej myśli. Też się wahałam na którą uczelnie się zdecydować, ale ze względu na miejsce zamieszkania postawiłam na studia online. Trzymam za nas wszystkich kciuki, bo te studia do najłatwiejszych nie należą.
Sylv1aB3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-28 12:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.