Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-21, 19:21   #2221
zoila
Klientka w krawacie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pytanie do osób, które chwalily maskę detox (madary). Jak jej uzywacie?
Nalozylam dziś mlodej dosc grubą myslę warstwę a i tak przez 15 min zaschnela i nie dala się zmyć pod prysznicem
Nie lubie takich zasytygajacych, bo podrażniają. Wuecej nałożyć czy krocej trzymać?
Może ją po prostu spryskuj? Mnie też wszystko zasycha, glinki zmieszane z olejami, maski algowe, maska oczyszczająca z Sephory... Do Madary dobiorę się na dniach, ale pewnie też będzie suchutka.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 19:23   #2222
Mon_Cherry
secret.

Susabee u mnie akurat nie tylko kwestie finansów wchodzą w grę.

Z przykrością stwierdzam, ze mnie przeraża mentalność Polaków. Czy to w Pl czy tutaj u mnie.

Bywam w Pl i widze, ze nawet w głupim sklepie jest chamstwo i buractwo. Takie ocenianie ludzi po ubiorze, zaglądanie w koszyk.
Wpychanie do kolejki. Albo spróbuj powiedzieć komuś za Tobą zeby wszedł przed Ciebie bo ma jedna rzecz tylko. To od razu gadanie, wredne spojrzenia innych ludzi.
No i do tego ja sobie mogę przechodzić na czerwonym świetle jak nic nie jedzie a w Pl od razu mandat. Mogę sobie pic piwko w parku i nikt nic nie powie. Nawet policja

Ja tez wiem, ze nie wszyscy sa tacy. Ale niestety ja to widze kiedy jestem.

Ja wiem, ze w Polsce jak sie dobrze zarabia to nie jest zle

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pytanie do osób, które chwalily maskę detox (madary). Jak jej uzywacie?

Nalozylam dziś mlodej dosc grubą myslę warstwę a i tak przez 15 min zaschnela i nie dala się zmyć pod prysznicem

Nie lubie takich zasytygajacych, bo podrażniają. Wuecej nałożyć czy krocej trzymać?

Polecam kupić sobie skompresowane maski namoczyć je i nałożyć na maskę wtedy nie zaschnie
Stary 2019-09-21, 19:34   #2223
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Ale chodzi tylko o kwestie finansowe?
Tak
Chciałam najpierw się przekwalifikować w Polsce, ale to nie miało sensu. Ja generalnie nie jestem sentymentalna i chociaż oczywiście zawsze jądro mojej tożsamości pozostanie polskie, to przede wszystkim przywiązuję się do konkretnych warunków, miejsc i ludzi, a nie do kraju jako takiego i gdybym teraz musiała wrócić do Polski, to tęskniłabym za moim miastem w Niemczech i za moim życiem tu. Czas w którym przynależałam do pewnych miejsc i ludzi w Polsce a te miejsca i ci ludzie przynależeli do mnie, się skończył. Nie jestem już częścią tej polskiej rzeczywistości w moim polskim mieście i też nie chciałam będąc w Niemczech żyć w takiej schizofrenii, że latami oglądam polską tv, słucham polskiego radia i np. siedząc w moim mieście w DE słucham sobie gdzie tam akurat w Polsce w Sosnowcu są korki i drogówka stoi. No masochizm dla mnie Przerabiałam to trochę wcześniej w Holandii i nie robiło mi to dobrze

Jednak poszłam na zakupy, bo mi się pianka do włosów skończyła. Nigdy nie miałam żadnych naturalnych stylizatorów i wzięłam Logonę na spróbowanie, ale coś jestem sceptyczna, czy to zadziała i czy w ogóle może się równać w musem L'oreala, którego już długo używam, a dziś akurat był wykupiony. Właściwie to wzięłam tę Logonę głównie ze względu na argininę, moje włosy lubią aminokwasy bardziej niż proteiny, ale z kolei nie jestem przekonana czy to dobry pomysł w produkcie niespłukiwanym. No nic, będą testy. Oczywiście zajeżdża alko.

Macie jakieś doświadczenia z naturalnymi sprejami, piankami do włosów i porównanie z drogeryjnymi bazującymi na polimerach i kopolimerach?

No i jeszcze drogeria wycofała markę Cattier A tak lubię ich pomadkę i kupowałam ją ciągle. Na dodatek to jedyny sprzedawca tej marki, przynajmniej w mojej okolicy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg logona.jpg (70,0 KB, 21 załadowań)

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-09-21 o 19:41
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 19:42   #2224
Mon_Cherry
secret.

Dzisiaj Ostatnie użycie ukochanego peelingu enzymatycznego z Aromatherapy Associates

Jestem ciekawa czy kneipp go pobije czy jednak nie bo mozna powiedzieć, ze to będzie stracie dwóch półek cenowych. Droga z tania

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak
Chciałam najpierw się przekwalifikować w Polsce, ale to nie miało sensu. Ja generalnie nie jestem sentymentalna i chociaż oczywiście zawsze jądro mojej tożsamości pozostanie polskie, to przede wszystkim przywiązuję się do konkretnych warunków, miejsc i ludzi, a nie do kraju jako takiego i gdybym teraz musiała wrócić do Polski, to tęskniłabym za moim miastem w Niemczech i za moim życiem tu. Czas w którym przynależałam do pewnych miejsc i ludzi w Polsce a te miejsca i ci ludzie przynależeli do mnie, się skończył. Nie jestem już częścią tej polskiej rzeczywistości w moim polskim mieście i też nie chciałam będąc w Niemczech żyć w takiej schizofrenii, że latami oglądam polską tv, słucham polskiego radia i np. siedząc w moim mieście w DE słucham sobie gdzie tam akurat w Polsce w Sosnowcu są korki i drogówka stoi. No masochizm dla mnie Przerabiałam to trochę wcześniej w Holandii i nie robiło mi to dobrze

Jednak poszłam na zakupy, bo mi się pianka do włosów skończyła. Nigdy nie miałam żadnych naturalnych stylizatorów i wzięłam Logonę na spróbowanie, ale coś jestem sceptyczna, czy to zadziała i czy w ogóle może się równać w musem L'oreala, którego już długo używam, a dziś akurat był wykupiony. Właściwie to wzięłam tę Logonę głównie ze względu na argininę, moje włosy lubią aminokwasy bardziej niż proteiny, ale z kolei nie jestem przekonana czy to dobry pomysł w produkcie niespłukiwanym. No nic, będą testy. Oczywiście zajeżdża alko.

Macie jakieś doświadczenia z naturalnymi sprejami, piankami do włosów i porównanie z drogeryjnymi bazującymi na polimerach i kopolimerach?

A wiesz, ze ja tez juz nie jestem przywiązana do Polski.
Czasami myśle, ze to smutne.

A z drugiej ja uwazam, ze mój dom jest tutaj teraz. Do Polski bym nie wróciła ale mogłabym wyjechać gdzie indziej
Stary 2019-09-21, 19:54   #2225
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Mon_Cherry Pokaż wiadomość
Dzisiaj Ostatnie użycie ukochanego peelingu enzymatycznego z Aromatherapy Associates

Jestem ciekawa czy kneipp go pobije czy jednak nie bo mozna powiedzieć, ze to będzie stracie dwóch półek cenowych. Droga z tania

No ciekawa jestem

Cytat:
A wiesz, ze ja tez juz nie jestem przywiązana do Polski.
Czasami myśle, ze to smutne.

A z drugiej ja uwazam, ze mój dom jest tutaj teraz. Do Polski bym nie wróciła ale mogłabym wyjechać gdzie indziej
Bardziej temat na plotkowe, ale jak to wygląda u Twoich dzieci? Bo często spotykam się z tym, że dzieciaci mają problem z pogodzeniem się z tym, że ich dzieci nie są tak naprawdę już Polakami, niechętnie uczą się języka itd.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:30   #2226
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Krócej trzymać. Ja trzymam 10 min. Warstwy nie nakładam grubej, nie ma potrzeby.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może ją po prostu spryskuj? Mnie też wszystko zasycha, glinki zmieszane z olejami, maski algowe, maska oczyszczająca z Sephory... Do Madary dobiorę się na dniach, ale pewnie też będzie suchutka.
tak, to jest jakieś wyjście ale trochę niewygodne
Maska Origins - ta czarna - nie zasycha w ogóle

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:34   #2227
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No ciekawa jestem

Bardziej temat na plotkowe, ale jak to wygląda u Twoich dzieci? Bo często spotykam się z tym, że dzieciaci mają problem z pogodzeniem się z tym, że ich dzieci nie są tak naprawdę już Polakami, niechętnie uczą się języka itd.

Odpowiem na plotkowym
Stary Wczoraj, 08:38   #2228
beeets
Zakorzenienie

Jest 10% zniżki na Ecco-Verde. Zrobiłam zakupy

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:43   #2229
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jest 10% zniżki na Ecco-Verde. Zrobiłam zakupy

Co kupiłaś?
Az jestem ciekawa

10% to malutko
Stary Wczoraj, 08:49   #2230
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Co kupiłaś?
Az jestem ciekawa

10% to malutko
Kupiłam to:
https://www.ecco-verde.pl/phb-ethica...czny-blyszczyk - odcień Apricot
https://www.ecco-verde.pl/born-to-bi...-krem-do-rak-1 - wzięłam 2 sztuki. Bardzo dobry krem
https://www.ecco-verde.pl/pacifica/p...denia-z-tahiti
https://www.ecco-verde.pl/bio-happy/...da-perfumowana

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
Stary Wczoraj, 09:10   #2231
Linka25
Zakorzenienie

10% na ecco verde? Nie dostałam maila..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:16   #2232
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
10% na ecco verde? Nie dostałam maila..
kod: Autumn-19 do 25 września.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
Stary Wczoraj, 09:38   #2233
Mon_Cherry
secret.

O masz a miał być odwyk a tu znowu zapasy

Jestem ciekawa czy perfumy beda trwałe
Stary Wczoraj, 13:53   #2234
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
O masz a miał być odwyk a tu znowu zapasy

Jestem ciekawa czy perfumy beda trwałe
tylko kremy do rąk idą mi jak woda. A błyszczyka byłam już dawno ciekawa.

Też mnie zastanawiają te perfumy. Zobaczymy, czy będę trwałe. Chciałam wziąć jeszcze 3 inne perfumy innych 3 marek, ale się powstrzymałam. Jak te okażą się trwałe, co zamówiłam, to wtedy skuszę się na inne też

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
Stary Dzisiaj, 08:02   #2235
Persefona_12
Zadomowienie

Cytat:
Susabee u mnie akurat nie tylko kwestie finansów wchodzą w grę.

Z przykrością stwierdzam, ze mnie przeraża mentalność Polaków. Czy to w Pl czy tutaj u mnie.

Bywam w Pl i widze, ze nawet w głupim sklepie jest chamstwo i buractwo. Takie ocenianie ludzi po ubiorze, zaglądanie w koszyk.
Wpychanie do kolejki. Albo spróbuj powiedzieć komuś za Tobą zeby wszedł przed Ciebie bo ma jedna rzecz tylko. To od razu gadanie, wredne spojrzenia innych ludzi.
No i do tego ja sobie mogę przechodzić na czerwonym świetle jak nic nie jedzie a w Pl od razu mandat. Mogę sobie pic piwko w parku i nikt nic nie powie. Nawet policja

Ja tez wiem, ze nie wszyscy sa tacy. Ale niestety ja to widze kiedy jestem.

Ja wiem, ze w Polsce jak sie dobrze zarabia to nie jest zle

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
No z tymi kolejkami czy ocenianiem ludzi to ja zawsze mam zagwostkę, czy oni czują się wtedy jakoś lepiej, podnoszą swoje ego? Wydaje mi się, że Polacy to strasznie zakompleksiony naród i każdy musi udowodnić innym, że jest w czymś lepszy. Napatrzyłam się ostatnio jak ludziska potrafią się okropnie zachowywać a moja córka to w ogóle jak to dziecko, nie rozumie dlaczego ktoś wobec innej osoby potrafi się zachować brzydko. Będzie miała w życiu ciężko, bo inni rodzice wychowują inaczej swoje dzieci, mimo posyłania ich na religię i etykę

Daj znać jak perfumy się sprawdzą. Ja ostatnio nie używam perfum, ze względu na alergie, ale myślę o przerzuceniu się na naturalne, może będą dla mnie lepszym rozwiązaniem. Perfumeryjne zaczynają mnie męczyć i dusić. Może to jakiś objaw astmy???

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A mam go na liście

chimay, używałaś już balsamu do ciała Dr. Organics? Napiszesz coś o nim?

Widzę, że muszę go jednak wykreślić

Ja na razie nic nie kupuję, za 3 tygodnie Ekocuda, robię listę
Co zamierzasz kupić na Ekocudach???

Cytat:
Ja uwielbiam szampony z dr organic. Trochę ich juz miałam
Jedyny jaki mi nie przypadł do gustu to ten z węglem aktywnym. A reszta sie spisała bardzo dobrze
A macie jakieś doświadczenia z odżywkami albo maskami do włosów dr Organic?
Ja kończę deo aloesowe od nich i jestem bardzo zadowolona z działania. Chcę zamówić teraz inną wersję, myślę o różanej i może bym wzięła coś jeszcze, bo sam deo to się nie opłaca zamawiać

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: Dzisiaj o 08:04
Persefona_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:15   #2236
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Daj znać jak perfumy się sprawdzą. Ja ostatnio nie używam perfum, ze względu na alergie, ale myślę o przerzuceniu się na naturalne, może będą dla mnie lepszym rozwiązaniem. Perfumeryjne zaczynają mnie męczyć i dusić. Może to jakiś objaw astmy???

Ja kończę deo aloesowe od nich i jestem bardzo zadowolona z działania. Chcę zamówić teraz inną wersję, myślę o różanej i może bym wzięła coś jeszcze, bo sam deo to się nie opłaca zamawiać

nie znam się na astmie

Ja miałam 3 odżywki Dr Organic: różaną, kokosową i arganową. I wszystkie były cudne

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
Stary Dzisiaj, 09:46   #2237
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
[COLOR="Gray"]

No z tymi kolejkami czy ocenianiem ludzi to ja zawsze mam zagwostkę, czy oni czują się wtedy jakoś lepiej, podnoszą swoje ego? Wydaje mi się, że Polacy to strasznie zakompleksiony naród i każdy musi udowodnić innym, że jest w czymś lepszy. Napatrzyłam się ostatnio jak ludziska potrafią się okropnie zachowywać a moja córka to w ogóle jak to dziecko, nie rozumie dlaczego ktoś wobec innej osoby potrafi się zachować brzydko. Będzie miała w życiu ciężko, bo inni rodzice wychowują inaczej swoje dzieci, mimo posyłania ich na religię i etykę

Co zamierzasz kupić na Ekocudach???

Ja zawsze kupuje zestaw szampon plus odżywka.
Nie widziałam masek do włosów ale tez nie szukałam.

Ja odzywki lubię one sa gęściejsze. I bardzo wydajne. Dobrze sie rozczesuje po nich włosy
Nie wysuszają ich. Ja polecam

Nie bez powodu mówi sie Polak Polakowi wilkiem.
Nawet na obczyźnie nie ma co liczyć, prędzej Ci dupe obrobi
A obgadywanie pod szkoła innych ludzi to norma.

Podoba mi sie w uk to, ze tutaj jedziesz z rana do marketu, a tam panie w szlafroku z walkami na głowie wpadły po świeże pieczywo. Nikt nic nie mowi. W Polsce juz by były na wiocha pl
Ludzie sie uśmiechają do siebie na ulicy pozdrawiają chociaż nie znają.
Stary Dzisiaj, 15:32   #2238
beeets
Zakorzenienie

Tak używam to serum z potrójną witaminą C od Alkemie i miłości nie ma To pierwszy kosmetyk tej marki, który nie robi na mnie wrażenia. I zapach mi przeszkadza

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości