Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-13, 08:04   #121
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

No ja mam skret dosc mocny, o ile sa wycieniowane
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:03   #122
Jaaaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiegoś fryzjera, który naprawdę umie obcinać kręcone włosy? Do tej pory chodziłam zawsze do fryzjerki w moim rodzinnym mieście i w sumie nie mam na co zbytnio narzekać poza tym, że zawsze muszę się natłumaczyć co chcę, a i tak nie do końca wychodzi tak, jak być miało. Fryzjerką jest dobrą i na brak klientek nie narzeka - zresztą moja mama i siostra od lat tylko do niej chodzą, no ale one mają proste włosy, a ja loki... Choć muszę przyznać, że teraz wyszłam bardzo zadowolona - byłam u niej kilka dni temu. No ale generalnie na co dzień siedzę w Krakowie i fajnie by było, gdybym tu znalazła jakiegoś dobrego fryzjera, który jeszcze sam by dobrze wiedział, co dla mnie jest dobre. Także pytam na przyszłość, bo w najbliższym czasie raczej się i tak nie wybiorę. No ale może i inne pokręcone Krakowianki skorzystają z dobrych rad.
Ja wiem kogo mogę NIE polecić.
Stanowczo nie polecam Monari na Lipińskiego 9a. Tak mocno zachwalany salon, odwiedziłam niedawno i tak złego salonu fryzjerskiego, to dawno nie widziałam. Jestem blondynką z ciemnymi odrostami. Prosiłam Panią żeby zrobiła wszystko, abym nie miała rudych odrostów. Oczywiście miałam rude odrosty. Pani mi je poprawiała, natomiast efekt rudości nadal pozostał. Widać brak wprawy w robieniu balejażu. Byłam w wielu krakowskich salonach i naprawdę nigdzie nie spotkałam się z tak dużą niewiedzą i niekompetencją. Sama nie będąc fryzjerem mam chyba większe pojęcie o farbowaniu.
Odradzam.
Jaaaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:06   #123
my29butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Jeśli chcesz kogoś, kto dobrze Ci doradzi, warto pójść do salonu, gdzie pracują profesjonalni styliści. Wydaje mi się, że lepiej zainwestować i mieć pewność, że ścięcie będzie dobre, niż kombinować z salonami, które nam mogą tylko pogorszyć sytuację. Ja chodzę do xxxx na Karmelickiej i szczerze polecam. Tez miałam problem z włosami, trochę inny niż Ty, ale z takim doradztwem i obsługą się jeszcze nie spotkałam. Warto

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:06 Powód: reklama
my29butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:10   #124
Farzerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Jage z Bonzy mogę polecić
Farzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 13:43   #125
hasiak
Przyczajenie
 
Avatar hasiak
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam, podbijam temat. Poszukuję fryzjera, który będzie potrafił zająć się kręconymi włosami.
hasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 08:42   #126
raposinha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cześć zakręconym,
wybieram się do Kamila Peciaka po Nowym Roku, bo niestety, żeby dostać się do pana Kruczka, do którego wiernie chodziłam od dwóch lat, muszę poczekać aż zaczną się zapisy na marzec, a tyle ze swoimi kudłami nie wytrzymam. Widziałam tutaj pozytywne opinie na jego temat, ale chętnie uslyszalabym czy opinia o nim jako "fryzjera do kręconych włosów" jest słuszna?
raposinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:51   #127
bozena9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam,

poszukuję dobrego fryzjera, który umie się zająć włosami kręconymi i ma w miarę przystępne ceny. Czy możecie mi kogoś polecić na ten moment ?
bozena9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 08:15   #128
Lucyna850506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Trwała ondulacja Kraków

Kochane Krakowianki
Gdzie w Krakowie polecacie zrobić trwałe loki??
Czy Wy byłyście zadowolone z efektów? Jak kondycja włosów po takim zabiegu. Poproszę o Wasze opinie i zdjęcia
Lucyna850506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 09:57   #129
iskiereczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Hej, ja mam co prawda proste jak kołki włosy (nawet lokówką ciężko je skręcić ) ale polecam Ci salon, do którego chodzę regularnie już od ponad roku - hair design na karmelickiej. Ja chodzę do Andrzeja (właściciela salonu), ale zespół mają fantastyczny i mega zgrany. Każdy z nich jest pasjonatą i widać, że praca jest dla nich pasją. Śmiało mogę polecić i biorę odpowiedzialność na siebie
iskiereczq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 12:23   #130
hasiak
Przyczajenie
 
Avatar hasiak
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Byłam u Kamila Peciaka kilka razy, całkiem dobrze poradził sobie z moimi włosami, aczkolwiek jeszcze trochę brakuje do ideału.
hasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 13:23:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.