Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 20:39   #361
flamel
Przyczajenie
 
Avatar flamel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Zakładam, że powinny być dobrze dobrane tabletki i że badania są robione. No ale wiemy jak jest w rzeczywistości. Często tabletki są wypisywane bez podstawowych badań.
W oficjalnych zaleceniach krajowych konsultantów ginekologii wcale nie uznaje się badań hormonalnych za procedurę standardową przy dobieraniu antykoncepcji jeśli w wywiadzie nic nie wzbudza podejrzeń. Jeśli pacjentka nie wykazuje problemów endokrynologicznych, nie ma takiej potrzeby. Nawet jeśli kobieta wykazuje nietolerancję na hormonalne środki antykoncepcyjne, to taki profil rozwiązuje problem tylko w niewielkiej ilości przypadków, bo są kobiety, które hormonów syntetycznych nie tolerują i koniec kropka.
flamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:43   #362
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez flamel Pokaż wiadomość
W oficjalnych zaleceniach krajowych konsultantów ginekologii wcale nie uznaje się badań hormonalnych za procedurę standardową przy dobieraniu antykoncepcji jeśli w wywiadzie nic nie wzbudza podejrzeń. Jeśli pacjentka nie wykazuje problemów endokrynologicznych, nie ma takiej potrzeby. Nawet jeśli kobieta wykazuje nietolerancję na hormonalne środki antykoncepcyjne, to taki profil rozwiązuje problem tylko w niewielkiej ilości przypadków, bo są kobiety, które hormonów syntetycznych nie tolerują i koniec kropka.
Podstawowe badania to nie tylko hormonalne
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:55   #363
annabelle22
Przyczajenie
 
Avatar annabelle22
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez flamel Pokaż wiadomość
Tabletka, którą przyjęłaś to jedna z tych, na które organizm reaguje łagodnie, więc nie ma się czym martwić, ciesz się .
Myślę, że jeszcze dziś miała możliwość zadziałać również na stosunek z soboty.
Przy tych różnych sytuacjach, które się na siebie nałożyły ciężko stwierdzić skąd konkretnie ów śluz się wziął. Ale nie upatrywałabym w tym jakichś ukrytych objawów.
Tak, w sobotę normalnie nowe opakowanie .
Cieszę się, ale też niepokoję, że nie mam żadnych objawów
A kiedy dla pewności powinnam zrobić test ciążowy?
(Tak dla własnego spokoju )
annabelle22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:02   #364
flamel
Przyczajenie
 
Avatar flamel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez annabelle22 Pokaż wiadomość
Cieszę się, ale też niepokoję, że nie mam żadnych objawów
A kiedy dla pewności powinnam zrobić test ciążowy?
(Tak dla własnego spokoju )
Taki domowy z moczu najwcześniej we wtorek, potem możesz powtórzyć w sobotę. Pamiętaj, że najlepiej wykorzystać mocz poranny, środkowy strumień. Odczyt po 2-4 minutach, nie dłużej.
Nie masz się czym niepokoić. Może niepotrzebnie Cię trochę nastraszyłam, że ja miałam takie efekty uboczne. To, że Twój organizm dobrze zareagował nie oznacza, że tabletka była nieskuteczna.
flamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:07   #365
annabelle22
Przyczajenie
 
Avatar annabelle22
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez flamel Pokaż wiadomość
Taki domowy z moczu najwcześniej we wtorek, potem możesz powtórzyć w sobotę. Pamiętaj, że najlepiej wykorzystać mocz poranny, środkowy strumień. Odczyt po 2-4 minutach, nie dłużej.
Nie masz się czym niepokoić. Może niepotrzebnie Cię trochę nastraszyłam, że ja miałam takie efekty uboczne. To, że Twój organizm dobrze zareagował nie oznacza, że tabletka była nieskuteczna.
Dzisiaj trochę pobolewała mnie głowa, gdzie bardzo rzadko mnie boli i miałam momenty nudności. Ale już jest ok
Czytając o tych tabletkach właśnie wiele dziewczyn pisało, że miało skutki uboczne, więc dlatego myślałam, że może na mnie nie zadziałała, że coś jest nie tak. Ale zrobię test we wtorek i mam nadzieję, że będzie wynik negatywny
annabelle22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:47   #366
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Sluchajcie zadam moze glupie pytanie, ale czy na przyklad po odbytym stosunku ktory nie skonczyl sie w pochwie kobiety, a poza nia, tylko ze nasienie faceta splynelo na pochwe kobiety (nie do pochwy) i kobieta pozniej wytarla ta sperme papierem (mozna powiedziec ze wtarla ja w swoja pochwe), mozna od tego zajsc w ciaze? Zakladajac ze kobieta bierze od dwoch miesiecy tabletki anty i to byl 9 dzien cyklu....


Pisze ogolnikowo, bo to nie mnie dotyczy sprawa, a sama czasem sie schizuje ze moga sie rozne cuda zdarzyc.
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 21:00   #367
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
Sluchajcie zadam moze glupie pytanie, ale czy na przyklad po odbytym stosunku ktory nie skonczyl sie w pochwie kobiety, a poza nia, tylko ze nasienie faceta splynelo na pochwe kobiety (nie do pochwy) i kobieta pozniej wytarla ta sperme papierem (mozna powiedziec ze wtarla ja w swoja pochwe), mozna od tego zajsc w ciaze? Zakladajac ze kobieta bierze od dwoch miesiecy tabletki anty i to byl 9 dzien cyklu....


Pisze ogolnikowo, bo to nie mnie dotyczy sprawa, a sama czasem sie schizuje ze moga sie rozne cuda zdarzyc.
O boze. Nie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 14:36   #368
ladymart
Przyczajenie
 
Avatar ladymart
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam! Dziś powinnam dostać okres, jednak zamiast niego pojawił się biały śluz. Leci on już od samego rana. Przez to czuję uczucie mokrości. Dodam, że oprócz tego od dwóch dni (łącznie z dzisiejszym) pobolewa mnie podbrzusze. Nie jest to jednak mocny ból, ale dość wyczuwalny. Pragnę napomnieć też, że w tym miesiącu odbywałam stosunek seksualny, jednak zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), a wytrysk był na zewnątrz. Mieliśmy prezerwatywę, która za każdym razem była dobrze sprawdzona i pozostawała bez zarzutów. Jednym słowem było z nią wszystko w jak najlepszym początku. Niepokoi mnie jednak ten biały śluz. Zawsze bezpośrednio przed okresem nie występował u mnie śluz. Teraz jest inaczej. Trochę się obawiam. Cykle z reguły mam regularne, jednak czasami zdarza się też, że okres potrafi spóźnić mi się 2 dni lub pojawić się dzień wcześniej. Może to wina stresu, ponieważ ostatnio mam troszkę problemów, a może to oznaka zbliżającej się miesiączki? Bardzo proszę o pomoc.
ladymart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:46   #369
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymart Pokaż wiadomość
Witam! Dziś powinnam dostać okres, jednak zamiast niego pojawił się biały śluz. Leci on już od samego rana. Przez to czuję uczucie mokrości. Dodam, że oprócz tego od dwóch dni (łącznie z dzisiejszym) pobolewa mnie podbrzusze. Nie jest to jednak mocny ból, ale dość wyczuwalny. Pragnę napomnieć też, że w tym miesiącu odbywałam stosunek seksualny, jednak zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), a wytrysk był na zewnątrz. Mieliśmy prezerwatywę, która za każdym razem była dobrze sprawdzona i pozostawała bez zarzutów. Jednym słowem było z nią wszystko w jak najlepszym początku. Niepokoi mnie jednak ten biały śluz. Zawsze bezpośrednio przed okresem nie występował u mnie śluz. Teraz jest inaczej. Trochę się obawiam. Cykle z reguły mam regularne, jednak czasami zdarza się też, że okres potrafi spóźnić mi się 2 dni lub pojawić się dzień wcześniej. Może to wina stresu, ponieważ ostatnio mam troszkę problemów, a może to oznaka zbliżającej się miesiączki? Bardzo proszę o pomoc.
Jeżeli chodzi o ciążę, to nie masz się czym martwić/cieszyć (jak sama napisałaś) Śluz może pojawić się przed okresem, więc nie doszukiwałabym się nie wiadomo czego i czekała na okres, tym bardziej, że nie ma żadnego opóźnienia.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:48   #370
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymart Pokaż wiadomość
Witam! Dziś powinnam dostać okres, jednak zamiast niego pojawił się biały śluz. Leci on już od samego rana. Przez to czuję uczucie mokrości. Dodam, że oprócz tego od dwóch dni (łącznie z dzisiejszym) pobolewa mnie podbrzusze. Nie jest to jednak mocny ból, ale dość wyczuwalny. Pragnę napomnieć też, że w tym miesiącu odbywałam stosunek seksualny, jednak zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), a wytrysk był na zewnątrz. Mieliśmy prezerwatywę, która za każdym razem była dobrze sprawdzona i pozostawała bez zarzutów. Jednym słowem było z nią wszystko w jak najlepszym początku. Niepokoi mnie jednak ten biały śluz. Zawsze bezpośrednio przed okresem nie występował u mnie śluz. Teraz jest inaczej. Trochę się obawiam. Cykle z reguły mam regularne, jednak czasami zdarza się też, że okres potrafi spóźnić mi się 2 dni lub pojawić się dzień wcześniej. Może to wina stresu, ponieważ ostatnio mam troszkę problemów, a może to oznaka zbliżającej się miesiączki? Bardzo proszę o pomoc.


Tez co kilka cykli mam białawy śluz a okres mimo wszystko dostaje (spóźniony ale jest). Jesli jest prezerwatywa a wytrysk na zewnątrz to ciąża jest praktycznie niemożliwa. Nie stresuj sie, okres na pewno zaraz dostaniesz.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:56   #371
ladymart
Przyczajenie
 
Avatar ladymart
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jestem zaniepokojona tym białym śluzem. Zawsze przed okresem nie miałam śluzu, lecz była sucha. Dziś powinnam dostać okres, a tutaj biały śluz. To mnie bardzo zaniepokoiło. Ale jeżeli mówicie, że nie mam czym się martwić to wezmę sobie Wasze rady do serca
Bardzo dziękuję za pomoc
ladymart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 23:10   #372
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny pomóżcie mi, a właściwie doradźcie, bo wariuje.. : (
Kochałam się ze swoim Tż w dzień spodziewanej miesiączki (a właściwie dzień się już opóźniała), stosunek z zabezpieczeniem (prezerwatywa) z tego co powiedział Tż to wszystko z nią było ok.. dziś mija 5 dzień i dalej nic.. teraz nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy jest inny powód
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 23:16   #373
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez sensacjonelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi, a właściwie doradźcie, bo wariuje.. : (
Kochałam się ze swoim Tż w dzień spodziewanej miesiączki (a właściwie dzień się już opóźniała), stosunek z zabezpieczeniem (prezerwatywa) z tego co powiedział Tż to wszystko z nią było ok.. dziś mija 5 dzień i dalej nic.. teraz nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy jest inny powód
Skoro z prezerwatywą nic się nie stało, to skąd miałaby być ciąża? Zrób test, jeśli się denerwujesz, a potem czekaj spokojnie na okres.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:53   #374
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymart Pokaż wiadomość
Witam! Dziś powinnam dostać okres, jednak zamiast niego pojawił się biały śluz. Leci on już od samego rana. Przez to czuję uczucie mokrości. Dodam, że oprócz tego od dwóch dni (łącznie z dzisiejszym) pobolewa mnie podbrzusze. Nie jest to jednak mocny ból, ale dość wyczuwalny. Pragnę napomnieć też, że w tym miesiącu odbywałam stosunek seksualny, jednak zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), a wytrysk był na zewnątrz. Mieliśmy prezerwatywę, która za każdym razem była dobrze sprawdzona i pozostawała bez zarzutów. Jednym słowem było z nią wszystko w jak najlepszym początku. Niepokoi mnie jednak ten biały śluz. Zawsze bezpośrednio przed okresem nie występował u mnie śluz. Teraz jest inaczej. Trochę się obawiam. Cykle z reguły mam regularne, jednak czasami zdarza się też, że okres potrafi spóźnić mi się 2 dni lub pojawić się dzień wcześniej. Może to wina stresu, ponieważ ostatnio mam troszkę problemów, a może to oznaka zbliżającej się miesiączki? Bardzo proszę o pomoc.
Mam dokładnie ten sam problem tyle tylko że ja biorę tabletki i w tym miesiącu brałam antybiotyk ale konsultowalam to z ginekologiem i usłyszałam że spokojnie a jednak tygodniowa przerwa kończy mi się jutro a zamiast krwawienia mam mnóstwo wodnistego śluzu, piersi bolą i podbrzusze też tylko zamiast krwawienia sam śluz.
Nie wiecie dziewczyny czy tak może się zdarzyć i czy to normalne?
Bo pierwszy raz mam taką sytuację
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 18:58   #375
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie ten sam problem tyle tylko że ja biorę tabletki i w tym miesiącu brałam antybiotyk ale konsultowalam to z ginekologiem i usłyszałam że spokojnie a jednak tygodniowa przerwa kończy mi się jutro a zamiast krwawienia mam mnóstwo wodnistego śluzu, piersi bolą i podbrzusze też tylko zamiast krwawienia sam śluz.
Nie wiecie dziewczyny czy tak może się zdarzyć i czy to normalne?
Bo pierwszy raz mam taką sytuację
Ulotka pokazała Ci zębiska, że jej nie dotknęłaś? Jest to jasno napisane i bardzo wyraźnie w każdej ulotce. Krwawienie z odstawienia wcale nie musi wystąpić.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:27   #376
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ja rozumiem stresowanie przed ciąża ale nie rozumiem osób, które boja się o nią mimo, ze bylo dobre zabezpieczenie plus jeszcze wytrysk na zewnątrz. To jest jak da mnie niemożliwe.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 23:38   #377
joanna386
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, Wasz stres tym bardziej opóźnia miesiączkę. Jest wiele powodów spóźniania, antybiotyk, zmiana diety, a przede wszystkim właśnie stres. Dlatego nie stresujecie się, zwłaszcza jeżeli z prezerwatywą było wszystko w porządku.
joanna386 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 06:15   #378
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ulotka pokazała Ci zębiska, że jej nie dotknęłaś? Jest to jasno napisane i bardzo wyraźnie w każdej ulotce. Krwawienie z odstawienia wcale nie musi wystąpić.
Nie nie pokazała i dlatego zapoznałam się i z nią i z ulotką z antybiotyku. Gdybyś przeczytała dokładnie to generalnie zaskoczyła mnie niesamowicie duża ilość śluzu i zapytałam czy to normalne bo po prostu ja sama czegoś takiego jeszcze nie miałam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 14:34   #379
cubee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dwa tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem. Nie spuścił się we mnie. Kochaliśmy się może z 5 min. Gumka nie była uszkodzona i chłopak zapewnia mnie że nie pękła. Byłam 2 dni po okresie. I niby to niemożliwe ale ostatnio zaczęły mnie boleć piersi a nigdy nie bolały. Mam wrażenie, że śluz też jest inny i temperatura wzrosła i nie chce spaść poniżej 37. Okres powinnam dostać mniej więcej 14.12. Mogę być w ciąży?
cubee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 15:17   #380
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez cubee Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem. Nie spuścił się we mnie. Kochaliśmy się może z 5 min. Gumka nie była uszkodzona i chłopak zapewnia mnie że nie pękła. Byłam 2 dni po okresie. I niby to niemożliwe ale ostatnio zaczęły mnie boleć piersi a nigdy nie bolały. Mam wrażenie, że śluz też jest inny i temperatura wzrosła i nie chce spaść poniżej 37. Okres powinnam dostać mniej więcej 14.12. Mogę być w ciąży?
Możesz być chora. Na głowę.

Wysłane z szajsunga.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 17:06   #381
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez cubee Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem. Nie spuścił się we mnie. Kochaliśmy się może z 5 min. Gumka nie była uszkodzona i chłopak zapewnia mnie że nie pękła. Byłam 2 dni po okresie. I niby to niemożliwe ale ostatnio zaczęły mnie boleć piersi a nigdy nie bolały. Mam wrażenie, że śluz też jest inny i temperatura wzrosła i nie chce spaść poniżej 37. Okres powinnam dostać mniej więcej 14.12. Mogę być w ciąży?
Nie słyszałam o ciąży z lateksu. A tylko lateks miałaś w pochwie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:53   #382
Jane Wood
Przyczajenie
 
Avatar Jane Wood
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o ciąży z lateksu. A tylko lateks miałaś w pochwie.
I więcej nie trzeba
Jane Wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:08   #383
Sevent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Seks, alkohol i ciąża (?)

Jakiś czas temu uprawiałam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia (bo nie sądzę, by stosunek przerywany można było nazwać jakimkolwiek zabezpieczeniem). Do wytrysku doszło poza pochwą, stąd też nie obawiałam się raczej o zajście w ciążę. Od tamtej pory zdarzyło mi się parę razy sięgnąć po alkohol przy okazji jakichś imprez. Teraz od kilku dni spóźnia mi się okres. Nieraz przychodził, że tak to ujmę, nie w porę, ale jednak jak już, to wcześniej, niż później, stąd też nachodzą mnie wątpliwości tym bardziej, że naczytałam się ostatnio o kropelkowaniu i innych takich historiach. Poza spóźniającym się okresem nie zauważyłam u siebie żadnych objawów ciąży, ale jednocześnie nie czuję też, by ten okres się zbliżał. Nie chodzi tu w tej chwili nawet o sam fakt ewentualnej "wpadki", co o to, że martwię się, czy to spożywanie alkoholu nie mogło zaszkodzić płodowi. Czy myślicie, że mogę być w ciąży?
Sevent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:16   #384
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Cytat:
Napisane przez Sevent Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu uprawiałam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia (bo nie sądzę, by stosunek przerywany można było nazwać jakimkolwiek zabezpieczeniem). Do wytrysku doszło poza pochwą, stąd też nie obawiałam się raczej o zajście w ciążę. Od tamtej pory zdarzyło mi się parę razy sięgnąć po alkohol przy okazji jakichś imprez. Teraz od kilku dni spóźnia mi się okres. Nieraz przychodził, że tak to ujmę, nie w porę, ale jednak jak już, to wcześniej, niż później, stąd też nachodzą mnie wątpliwości tym bardziej, że naczytałam się ostatnio o kropelkowaniu i innych takich historiach. Poza spóźniającym się okresem nie zauważyłam u siebie żadnych objawów ciąży, ale jednocześnie nie czuję też, by ten okres się zbliżał. Nie chodzi tu w tej chwili nawet o sam fakt ewentualnej "wpadki", co o to, że martwię się, czy to spożywanie alkoholu nie mogło zaszkodzić płodowi. Czy myślicie, że mogę być w ciąży?
zrób sobie badanie z krwi - i będziesz wiedziała.

Jeżeli martwisz się o wpływ alkoholu na płód - nie pij do czasu uzyskania wyników.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:31   #385
Sevent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Akurat chyba nic nie przeraża mnie tak, jak wizja jakiejś igły wbijanej w rękę czy jakąkolwiek inną część ciała. Zresztą żyję raczej w biegu, znalezienie czasu na wizytę u lekarza graniczy u mnie z cudem niemalże. Wiem, że ewentualnie zostaje mi też test, ale nie mam do nich zaufania chyba.

Chciałam się głównie dowiedzieć właśnie tego, czy szanse na zapłodnienie w takiej sytuacji były duże i czy jeśli tak, to alkohol mógł jakoś zaszkodzić. Oczywiście odkąd zauważyłam, że z terminem miesiączki coś nie gra, to go nie dotykam, żeby w razie czego nie pogorszyć sytuacji.

Może warto też dodać, że byłam ostatnio nieco przeziębiona. Czy to może mieć wpływ na przesunięcie się okresu? Jakie w ogóle mogą być tego przyczyny, poza właśnie ewentualną ciążą?
Sevent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:57   #386
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Cytat:
Napisane przez Sevent Pokaż wiadomość
Akurat chyba nic nie przeraża mnie tak, jak wizja jakiejś igły wbijanej w rękę czy jakąkolwiek inną część ciała. Zresztą żyję raczej w biegu, znalezienie czasu na wizytę u lekarza graniczy u mnie z cudem niemalże. Wiem, że ewentualnie zostaje mi też test, ale nie mam do nich zaufania chyba.

Chciałam się głównie dowiedzieć właśnie tego, czy szanse na zapłodnienie w takiej sytuacji były duże i czy jeśli tak, to alkohol mógł jakoś zaszkodzić. Oczywiście odkąd zauważyłam, że z terminem miesiączki coś nie gra, to go nie dotykam, żeby w razie czego nie pogorszyć sytuacji.

Może warto też dodać, że byłam ostatnio nieco przeziębiona. Czy to może mieć wpływ na przesunięcie się okresu? Jakie w ogóle mogą być tego przyczyny, poza właśnie ewentualną ciążą?
Chociażby sam stres w temacie 'czy jestem w ciązy' może przesunąć termin, zwłaszcza jak dotychczas było z nim różnie..
Przeraża cię test z krwi, kup zwykły drogeryjny i do toalety. Kwadrans w zabieganiu na pewno znajdziesz
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 23:07   #387
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Cytat:
Napisane przez Sevent Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu uprawiałam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia (bo nie sądzę, by stosunek przerywany można było nazwać jakimkolwiek zabezpieczeniem). Do wytrysku doszło poza pochwą, stąd też nie obawiałam się raczej o zajście w ciążę.
Zabezpieczenia nie było, ale ty ciąże wykluczasz. Hmm


Cytat:
Napisane przez Sevent Pokaż wiadomość
Wiem, że ewentualnie zostaje mi też test, ale nie mam do nich zaufania chyba.
Do testu z apteki nie masz zaufania, ale do wróżenia forumowiczek już masz?

Ogólnie to masz bardzo ciekawe podejście na temat zabezpieczeń i wiarygodności poszczególnych "metod" (jeśli zaliczymy do nich wątki na forach)


A przechodząc do meritum sprawy- tak szanse były jak najbardziej, dobrze przeczytałaś o kropelkowaniu i na twoim miejscu zapoznałabym się trochę bardziej z tym tematem.
Jeżeli już by doszło do ewentualnego zapłodnienia, to alkohol również może zaszkodzić, ale nie musi, trochę to loteria.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 23:45   #388
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Nie można przy stosunku przerywanym wykluczyć ciąży. Na opóźnienie okresu może wpływać mnóstwo rzeczy, choćby infekcja. Balowanie z % pewnie też nie jest obojętne . Zrób test płytkowy w dniu spodziewanej miesiączki i pamiętaj na drugi raz o zabezpieczeniu po prostu .
Testy z moczu są naprawdę wiarygodne, spokojnie możesz im zaufać.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 00:05   #389
Sevent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Zabezpieczenia nie było, ale ty ciąże wykluczasz. Hmm
Nie podejrzewałam ciąży, ale nie wykluczałam jej zupełnie. Mam świadomość tego, że zawsze jest ryzyko, tym bardziej bez zabezpieczenia.


Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie można przy stosunku przerywanym wykluczyć ciąży. Na opóźnienie okresu może wpływać mnóstwo rzeczy, choćby infekcja. Balowanie z % pewnie też nie jest obojętne . Zrób test płytkowy w dniu spodziewanej miesiączki i pamiętaj na drugi raz o zabezpieczeniu po prostu .
Testy z moczu są naprawdę wiarygodne, spokojnie możesz im zaufać.
Właśnie mam nadzieję, że może to przez przeziębienie i stres, który (pod)świadomie jednak gdzieś się tam pojawia. O zabezpieczeniu na ogół pamiętam, ale akurat tym razem wszystko stało się pod wpływem chwili, podczas bardzo spontanicznego spotkania, tak wyszło.
Ogólnie mam nadzieję, że dzidziusia nie będzie chociażby dlatego, że żyjemy w związku na odległość i ciężko na chwilę obecną to zmienić przez wszelkie zobowiązania na miejscu. Byłoby ciężko, chociaż ostatecznie pewnie bym sobie poradziła.
Tylko gdyby jednak okazało się, że to ciąża, to mam nadzieję, że nic się "fasolce" nie stało przez ten alkohol. Nie pomyślałam o tym wcześniej, dopiero wtedy, jak zaczęła mi się spóźniać miesiączka. Dlatego też lepiej trzymać kciuki, żeby nie było dwóch kresek.

Chyba trochę się stresuję wynikiem testu, pewnie stąd moje sceptyczne podejście i niechęć do niego. Ale jeśli w ciągu najbliższych kilku dni krwawienia nie będzie, to chyba nie będzie innego wyjścia, jak tylko go wykonać.
Sevent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 00:13   #390
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Seks, alkohol i ciąża (?)

Przeziębienie też może opóźnić miesiączkę. Mnie się zdarzało, że infekcja czy choroba opóźniły i 2 tygodnie

A jeżeli chodzi o alkohol, to wiesz ile kobiet się dowiedziało o ciąży np. w 2 miesiącu, a chodziły wcześniej na imprezy i piły tam alkohol? Mimo wszystko urodziły zdrowe dzieci .

Nie stresuj się dodatkowo i nie nakręcaj. Weź sobie ciepłą kąpiel, pomyśl o czymś innym. Większe są szanse jednak, że okres dostaniesz według mnie, ale margines niepewności jest.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.