Czy warto - cena/jakość/materiał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-02, 19:51   #1
Kasanova09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Question

Czy warto - cena/jakość/materiał


Witam,
zastanawiam się nad zakupem tych butów :
https://fitanu.com/pl/buty-simple-ra...QaAhixEALw_wcB
Bardzo mi się one podobają, lecz mam obawy co do materiału. Szczerze, nie znam się zbytnio na butach i materiałach z których się one składają. Słyszałem sporo negatywnych opinii o poliestrze i stąd moje pytanie: czy taki skład materiał cholewki: 100% poliester / 85% poliester, 15% elastan / 100% poliester;
materiał wyściółki: 85% poliester, 15% elastan; jest po prostu ,,dobry" czy takie buty opłaca się kupić, czy będą one wytrzymałe i jakie mają minusy/plusy. Z góry bardzo dziękuję za wszelką odpowiedź osoby, która ma jakiekolwiek pojęcie o butach i jest w stanie rozwiać moje wątpliwości co do zakupu.
Pozdrawiam
Kasanova09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 06:58   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy warto - cena/jakość/materiał

Cytat:
Napisane przez Kasanova09 Pokaż wiadomość
Witam,
zastanawiam się nad zakupem tych butów :
https://fitanu.com/pl/buty-simple-ra...QaAhixEALw_wcB
Bardzo mi się one podobają, lecz mam obawy co do materiału. Szczerze, nie znam się zbytnio na butach i materiałach z których się one składają. Słyszałem sporo negatywnych opinii o poliestrze i stąd moje pytanie: czy taki skład materiał cholewki: 100% poliester / 85% poliester, 15% elastan / 100% poliester;
materiał wyściółki: 85% poliester, 15% elastan; jest po prostu ,,dobry" czy takie buty opłaca się kupić, czy będą one wytrzymałe i jakie mają minusy/plusy. Z góry bardzo dziękuję za wszelką odpowiedź osoby, która ma jakiekolwiek pojęcie o butach i jest w stanie rozwiać moje wątpliwości co do zakupu.
Pozdrawiam
Skład niewiele Ci powie na temat trwałości.Weź pod uwagę że to nie jest firma zajmująca się stricte produkcją obuwia.Moim zdaniem tu zapłacisz w 99% za logo...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 07:58:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.