Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 12:15   #3061
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyżku przede wszystkim to, co obserwuję na podstawie opisów na Tinderze i w innych miejscach w sieci, to agresywne nastawienie wobec kobiet. Podyktowane pewnie frustracją, ale jednak. W rozmowie, jeszcze przed spotkaniem okazuje się, że wiele osób koszmarnie kaleczy nasz ojczysty język. Nie dogadam się z kimś, kto nie umie się wysłowić, więc odrzucam takie zaproszenia. Celuję w intelektualistów, ale trafiam tym sposobem na megalomanów.
Byłam na spotkaniach np z dwoma młodszymi ode mnie doktorantami, którzy dawali mi do zrozumienia, że są lepsi i koszą mnie swoją wiedzą. Zakompleksieni, niepewni siebie? Możliwe, że tak sobie z tym radzili. Ostatni z nich całe spotkanie nic nie mówił.

Wczoraj byłam na bardzo miłym drinku, którego zakończenie mnie kompletnie zaskoczyło. Facet rozliczył mnie co do złotówki (wypiłam za całe 24zł) i czekał przy kelnerze, aż znajdę pieniądze, bo miałam przygotowaną jedynie kartę, a po tym się zmył w swoją stronę.

Tak naprawdę najprzyjemniej prowadzi mi się rozmowę z obcokrajowcem mieszkającym od kilku lat w Polsce. Niestety nie wiem, czy on w ogóle chce się spotkać, ale jest bardzo wyrozumiały, tolerancyjny. Wydaje się takim ciepłym człowiekiem.

Cinde powtórzę się, kocham Grecję!

Marjolka tak się grzebią z remontem, czy ekipa zrezygnowała? Masz przepiękny ogród, ściskam!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 12:16   #3062
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Anyżku przede wszystkim to, co obserwuję na podstawie opisów na Tinderze i w innych miejscach w sieci, to agresywne nastawienie wobec kobiet. Podyktowane pewnie frustracją, ale jednak. W rozmowie, jeszcze przed spotkaniem okazuje się, że wiele osób koszmarnie kaleczy nasz ojczysty język. Nie dogadam się z kimś, kto nie umie się wysłowić, więc odrzucam takie zaproszenia. Celuję w intelektualistów, ale trafiam tym sposobem na megalomanów.
Byłam na spotkaniach np z dwoma młodszymi ode mnie doktorantami, którzy dawali mi do zrozumienia, że są lepsi i koszą mnie swoją wiedzą. Zakompleksieni, niepewni siebie? Możliwe, że tak sobie z tym radzili. Ostatni z nich całe spotkanie nic nie mówił.

Wczoraj byłam na bardzo miłym drinku, którego zakończenie mnie kompletnie zaskoczyło. Facet rozliczył mnie co do złotówki (wypiłam za całe 24zł) i czekał przy kelnerze, aż znajdę pieniądze, bo miałam przygotowaną jedynie kartę, a po tym się zmył w swoją stronę.

Tak naprawdę najprzyjemniej prowadzi mi się rozmowę z obcokrajowcem mieszkającym od kilku lat w Polsce. Niestety nie wiem, czy on w ogóle chce się spotkać, ale jest bardzo wyrozumiały, tolerancyjny. Wydaje się takim ciepłym człowiekiem.

Cinde powtórzę się, kocham Grecję!

Marjolka tak się grzebią z remontem, czy ekipa zrezygnowała? Masz przepiękny ogród, ściskam!
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 12:44   #3063
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam i pozdrawiam,

Reign, wyrazy współczucia...

Dziewczyny piękne zdjęcia, chyba najlepiej zapadły mi w pamięć sery hehe...

Marjolka no nie wiem co powiedzieć... trzeba „fachowców” pilnować. Kwiaty w ogrodzie cudne.

A ja moszczę dupsko na plaży tyle że hiszpańskiej...

I taka mnie naszła maleńka refleksja w związku z wszechobecnym tłumem ( również tutaj).
Ile to człowiek musi się naszukać spokojnych miejsc. Jak trafnie zauważyła Soso że ludzie to „leniwe buły” i na własne życzenie lubią być stłoczeni na plaży jak te sardynki w puszce. I po minach ich widać że jest ok. Bo ludzie jednak tęsknią do bycia w tłumie i nie szukają alternatyw bo po co? Ma się ten stadny instynkt hehe...
A niektóre z nas jeszcze narzekają na polski tłok i zimna wodę... a owszem krioterapia jest w najlepszym wydaniu ale krajobrazy nasze to już cud miód i orzeszki. A dla absurdalnej sytuacji fajnie zerknąć na najazd letników dźwigających kolorowe parawany na plażę i popijanych piwo. No bo taki amator browaru nie będzie przecież popijał rozcieńczonego do granic możliwości drinka. Piwo już tak hehe... I dla takich „perełek” warto odwiedzać główne wejście na plażę

Załącznik 7688075



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-08-22 o 08:31
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 12:51   #3064
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Plaża tutaj czyli żwirek, żwirek...
Plaża w Polsce prawie jak na Zanzibarze ( wiem wiem, prawie robi różnicę hehe...) Załącznik 7688078 Załącznik 7688079
Załącznik 7688077




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-08-22 o 08:30
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 13:07   #3065
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary ja tam uwielbiam tę ciepłą, lazurową zupę

Bałtyk wygląda dla mnie jak pomyje.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 13:31   #3066
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, piękne zdjęcia
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 15:34   #3067
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

piękne zdjęcia. ja sobie wyliczam ze 11/09 wyjezdzam na urlop Tylko musze napisac do hotelu z prosba o rezerwacje bungalowu... A czas szybko zleci. I tam ja będę miała pyszna grecka kuchnie ( choć tzatziki znam lepsze), najbardziej pasuja mi twarogi i sery rozne...Alkohole w ai sa bardzo skromne, wiec nie ruszam, podobnie jak ciasta, zobaczymy, jak tam smakuje retsina i sprite
Marjolka, no włąsnie- ekipa nawaliła? nie miał ich kto pilnować...? ja nie mam remontu łazienki, ale ze starości rozwaliła mi się kabina prysznicowa. nie używamy właściwie, niemniej teraz mam poł kabiny, bez sensu. a nowa to wcale nie takie proste - osobno brodzik, rozwalanie starego wmurowanego, inne sa połaczenia...ja bgym kupiła co bądź, a tu najpierw wybraliśmy w castoramie, potem bliżej w brico, a potem męzwoi powiedziano, ze to słaba jakość i teraz czekamy, az mu się będzie chciało jechać do koszalina A kabina stoi...i straszy...
Jak tak Cie czytam, pani R, to się ciesze, ze mam swojego zakontraktowanego 25 lat temu i odpada mi cały kocioł z ego innych panow
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 20:39   #3068
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Moja ekopa jest w liczbie pojedynczej-jeden człek. Ponoc choruje. Rzeczywiscie schudl bardzo. Robil juz u mnie dwa razy. I nie bylo takich numerow. Podobno zapalebie trzustki mial w czerwcu/lipcu..

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 05:58   #3069
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mariolka współczuję sytuacji. Pech. Porozmawiaj z panem jak to widzi, bo sytuacja nie jest za wesoła. Może czas szukać kogoś innej ekipy ?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 10:10   #3070
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani Robot ja z kolei mile wspominam Tindera, z tym że konto miałam ze dwa lata temu i tak po prawdzie, bardziej szukałam tam znajomości niż związków /choć ostatecznie skończyło się na związku/. Poznałam wielu świetnych mężczyzn, z niektórymi mam relację do dziś, jeden z nich nawet przylatywał do mnie na randki z Brukseli, i to była naprawdę fascynująca znajomość (jest do teraz, choć już nie randkowa), bo chłopak pracuje na całkiem wysokim stanowisku w strukturach UE i dowiedziałam się wiele ciekawostek na temat funkcjonowania UE od środka. Generalnie moja przygoda z Tinderem zakończyła się przeświadczeniem, że Trójmiasto jest pełne świetnych mężczyzn, i że mężczyźni 30 i około 40+ nastawieni są na relacje raczej długofalowe i szybko się angażują. O dziwo Oczywiście spotkania na seks także funkcjonują, ale moim zdaniem nie ma w tym nie złego, jeśli dwoje dorosłych ludzi ma ochotę to czemu nie.

Tak że Anyżkowa cho do Trójmiasta na polowanie

I jasna sprawa, że jest sporo frustratów, typu "nie chcesz mnie kiedy jestem **em, nie zasługujesz na mnie kiedy jestem bogiem" i inne mądrości, ale ja zwyczajnie nie matchuję się z mężczyznami z takimi kwiatkami w opisie, podobnie jak w lewo idą, a raczej szli, wszyscy, którzy mają zdjęcia z łańcuchami na szyi, z innymi kobietami, z samochodami, z brzuchami, i danymi nt wzrostu jako jedyną treścią w opisie Normalnie aż zatęskniłam za Tinderem

Cinderella Girl zazdroszczę urlopu, baw się dobrze

mar_jolka szkoda Twoich emocji, serio, nie pozwól, żeby takie rzeczy wpływały na Twój nastrój, szkoda zdrowia. Zaciśnij zęby, i albo daj panu czas, albo poszukaj nowej ekipy. Rynek budowlanki jest jaki jest i tutaj wiele nie zrobisz, a naprawdę nie ma sensu się tym przejmować. To tylko łazienka Powodzenia

La Mary mnie nawet w jakiś sposób imponują ludzie, którzy wypoczywają w tłumie, ja zupełnie nie potrafię. Dla mnie wypoczynek to cisza, błogość, natura i przestrzeń, co w jakiś sposób mnie ogranicza, na trójmiejskich plażach praktycznie nie bywam, poza spacerami, wiec ci, którym to nie przeszkadza zwyczajnie mają więcej możliwości Ale tak czy inaczej, kocham Bałtyk (nie pływam w nim, ale rozważam morsowanie od tego sezonu) i nie wyobrażam sobie mieszkania gdzie indziej w Polsce.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 14:13   #3071
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama nie pogardziłabym takim od lat ze mną zakontraktowanym. Nie do końca chce mi się budować teraz związek od podstaw. To wymaga czasu. Poza tym naprawdę kiepska jestem w internetowe randki.

Caffe ja staram się wybierać kulturalnych intelektualistów ze zdjęciami dobrej jakości, ale typu chłopak z sąsiedztwa. Tylko, że często okazuje się, że są przeintelektualizowani i mają muchy w nosie.
Podobnie odrzucam łańcuchy, nadmierną opaleniznę, prężenie muskułów, zdjęcia samochodów, nażelowane włosy.
Niestety mam świadomość, że poza swoimi wymaganiami mam też masę wad, które mogą szybko zniechęcić. Żałuję, że tak słabo znam obcy język, bo najlepsi rozmówcy okazywali się anglojęzyczni.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 21:47   #3072
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc Dziewczyny

Sorrki, ze dopiero teraz odpisuje, ale mialam dosc zly czas. No, ale zycie toczy sie dalej
Jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy <3

Wklejam zdjecia jak wygladaly usta po zabiegu i jak sa wygojone. Moje usta byly zmasakrowane i mialam siniaki przez ponad tydzien
Mam zamiar jeszcze jednak zrobic mocrochanneling podobne do mezo mikroiglowej, ale nie wiem jak dlugo musze odczekac, po poprzednim zabiegu.
a moze nie trzeba czekac?? tyle sie naczytalam, ze juz nie pamietam co i jak
Ja mialam usta i wolumetrie robiona produktem Neauvia, na ustach ma trzymac z rok, w policzkach 1,5, zobaczymy
Jestem zadowolona, nie mam juz bruzdy, chyba ze sie usmiecham, ale wczesniej tez nie mialam jakiejs duzej. Zaluje, ze nie zrobilam jeszcze doliny lez, ale wystraszylam sie, po przeczytaniu wielu negatywnych opinii, nawet tu na wizazu A Pani_R chyba zadowolona? Trudno, zrobie ten mocrochanneling, ponoc na to tez dobry
Umowilam sie na 7 wrzesnia robic brwi, chyba zrobie pudrowe, albo combo, a Ty Zastrzezona kiedy robisz? Mozliwe, ze pisalas, ale teraz nie pamietam i w dodatku nie moge znalezc grr

Mar_jolka wspolczucia w zwiazku z remontami, nasze nam zajely ponad pol roku z przerwami, no ale juz jest spokoj.
Ogrod przepiekny <3 Kupilam sobie kwiatki (ciete) poodbne do tych na zdjeciu, nie wiem jak sie nazywaja, poza tym, po Tesciowej odziedziczylam pare kwiatkow doniczkowych, bede musiala zadbac, a jeden kwiatek zmarl tak jak ona umarla Zaczal juz gnic jak ona zaczela chorowac a potem juz kompletnie padl.

Uklika rowniez bylam we wroclawskim ZOO Bardzo sie zmienilo, a jakie kolejki Ja w sumie polecam to co robilam, jak sie juz mojej Mamie poodbalo, to chyba musi byc ok ale siostry sie nabijaly z posiniaczonych ust Wygladalam jak ofiara przemocy domowej. Doc uzywal igly, nie kanuli, po kanuli ponoc nie ma siniakow.

Super fotki dziewczyny az sie cche znow leciec na wakacje, choc niedawno wrocilam wlasnie zaczelismy znow szukac z mezem, chyba na Bahamy sie wybierzemy w tym roku, wiem , ciagle zmieniamy ale znalezlismy fajne miejsce, tylko jeszcze dziewczynki musza polubic(bo jeszcze planowalismy Paname i Kajmany).

z przykrych spraw, to moj samochod znow sie popsul, juz chyba osiagnal ten wiek, ze teraz to tylko sie inwestuje w naprawy, no ale zeby hamulce zmieniac 2 x w niecaly rok??? dlatego, zaczelam sie rozgladac za czyms nowym. chyba kupie challengera, mialam miec mustanga(bardzo mi sie podobaja wizualnie), ale maz kupil sobie w zeszlym roku i zle mi sie nim jezdzi(jest strasznie nisko, ma sie wrazenie ze sie lezy i ciagle sie skopie po kolanach o kierownice), no ale zobacze jeszcze, jesli sie zdecyduje, to na inny model (maz ma coupe), na cabrio . chyba we wrzesniu bede kupowac, no zobaczymy jeszcze... moze jednak chrysler 300

W Polsce bylo bardzo milo i strasznie szybko mi zlecialy te 3 tyg. Nadal jestem strasznie zadowolona z uslug fryzjerskich i paznokciowych. Wrocilam do jasnego blondu, jednak w tym kolorze mi najlepiej i wygladam mlodziej Paznokcie tez o wiele staranniej robia w Polsce. Bede z tym tesknila

musze sie jeszcze pochwalic moim siostrzencem, najpiekniejszy maluszek na swiecie, jak ja go kocham, a nie jestem jakas pro dzieci, wlasnie nigdy nie chcialam miec, zreszta nadal nie cche, bo taki dzieciek jest zbyt absorbujacy i juz sily brak w pewnym wieku :P zreszta nie tylko to ale on jest najkochanszy i najsliczniejszy na swiecie <3 <3 <3 Niestety ani ja, ani druga siostra, nie moglysmy zostac chrzestnymi, bo jestesmy stare bezbozniki , ale no, bedziemy zawsze i wszedzie dla niego <3
nasze kochane malenstwo

co tu jeszcze dodac...o! kupilam pare kremow anty cellulit kupilam pare ksiazek, w sumie nic takiego, bardziej staralam sie spedzac czas z rodzina

to chyba tyle, pozdrawiam

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2019-08-22 o 12:05
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 14:17   #3073
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign dobrze, że już doszliście do siebie. Ależ miałaś siniaki wow. Nie dziwię się, że mama była pod wrażeniem. Dobrze, że to już przeszłość Czy Tż zauważył różnicę?

Ja powoli ogarniam młodego przed nowym rokiem szkolnym. Rozpoczęliśmy kupowanie podręczników, zeszytów itp....za nami też wizyta u okulisty i wybór nowych okularów. Ogłaszam, że jestem bankrutem niestety przede mną nadal ortodonta
No dobra już nie truję.

Fajnie, że nadal ciepło. Przynajmniej w środku dnia i po południu niech tak zostanie jak najdłużej
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 05:12   #3074
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry bardzo IMG_20190822_055230.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:01   #3075
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry
Aussi piękne już te poranki mamy. Mgiełka, chłodek, zapach dojrzałej zieleni- taki pierwszy krok jesieni...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:28   #3076
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U mnie również piękne poranki
Pozdrawiam Załącznik 7688369


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-08-27 o 17:30
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:02   #3077
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie, piękne zdjęcie! Bardzo klimatyczne. Szkoda, że ja tak rzadko wcześnie rano wstaje i takie cuda mnie omijają...

LaMary - fajnie Ci Wypoczywaj! My już wczoraj wróciliśmy.

Reign, wyrazy współczucia.

Na szczescie, moje plamki słoneczne nie pogorszły się na wyjezdzie, ale tez siedziałam przez 80% w cieniu będąc na plaży i nakładałam filtr. Obłowilam się w pare produktów pielęgnacyjnych na wyjezdzie. M.in. maseczki i złuszczacz od Apivita - sprzedają te produkty w aptekach greckich, ponoć wytwarzane z naturalnych składników. Jeżeli się którys z tych produktów w saszetkach sprawdzi, to może kupie pełnowymiarowy produkt.

No i przede wszystkim, ta maseczka w brązowym, szklanym słoiczku od Olive Era - kupiłam ją będąc w Grecji 4 lata temu, jest rewelacyjna! Można ja tylko dostać na lotniskach - wyczytałam, że te kosmetyki są używane w greckich spa. Mają też kremy, balsamy i szampony. Niedawno otworzyli sklep internetowy, co mnie cieszy.

Kupiłam też dużo prezentów dla rodziny, pokazałabym też, ale niestety wszystko ładnie tam pakują w papierowe torebki.

Nie założyłam tego stroju od Calzedonii ani razu Jednak nie do końca mój styl, może uda mi się go sprzedać na Vinted. Za to na dzień przed wyjazdem kupiłam prążkowane body w H&M takie: https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0761343002.html - tylko w białym kolorze, które widze, ze na stronie jest dostępne tylko w żółtym. Sprawdziło się super.

W Polsce mi się chłodno wydaje, ciągle mi zimno...

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-22 o 09:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:27   #3078
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Na taki post natrafiłam własnie na FB (niestety, nie wiem jak go tu udostępnić):

"Nietypowy pomnik powstał w drodze na Morskie Oko, rzeźba umierającego konia ��
Wszystko za sprawą rzeźbiarki Idy Karkoszki i Fundacji Viva. Na Polanę Włosienica przyciągnęli rzeźbę umierającego konia...
Dla mnie jest to ogromny wyrzut sumienia skierowany do ludzi źle traktujących zwierzęta �� mam nadzieję że poruszy... I coś zmieni."

Piękna inicjatywa.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-22 o 09:28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:49   #3079
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej dziewczyny - wracam do Was!

...kolejna przerwa wakacyjna i - tym razem - totalne odcięcie od internetu - na prawie dwa tygodnie. Bardzo dobrze mi zrobiło, niesamowite czego można dokonać i czym wypełnić dzień kiedy nie poświęca się czasu nawet na tak niezbędną czynność jak czytanie maili.
I świat się nie zawalił

Po nikłej ilości postów mniemam że również korzystacie z lata

Internetowa absencja nie była planowana - po prostu grafik mieliśmy tak wypełniony że screen time znalazł się bardzo nisko na liście priorytetów.
Wakacje nr 2 spędziliśmy ...w domu. To znaczy - chodząc na całodzienne wycieczki w okoliczne góry, na plaże i wyspy. Oslo jest pod tym względem niesamowitym miejscem, 15 minut od wyjścia domu ...jesteś w raju
Moje staty / ilość kroków - rekordowe!

A teraz - pranie, kawa i ...czytam co u was
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 14:49   #3080
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie magiczne zdjęcie )

Kama Tobie dedykuję zarwane noce serial killing eve jest rewelacyjny, świetna realizacja, a najbardziej lubię przyglądać się tytułowej bohaterce - bardzo zajmującą urodę ma ta kobieta ) dzięki za polecenie!

Kupiłam bilety na Azory, liczę, że może jeszcze Włochy wskoczą po drodze, albo wypad w góry. Jesienią/zimą czeka mnie też parę konferencji, w tym jedna w Singapurze Sama z siebie bym się tam nie pchała (moje skojarzenia: beton, beton, beton) ale służbowo całkiem chętnie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:58   #3081
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Killing Eve jej stylizacje, uroda i jej szef

Soso super plany wyjazdowe, czy to prywatne czy zawodowe.

Ja właśnie jadę z córka na spacer a potem kolacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 15:56   #3082
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kupiłam bilety na Azory, liczę, że może jeszcze Włochy wskoczą po drodze, albo wypad w góry. Jesienią/zimą czeka mnie też parę konferencji, w tym jedna w Singapurze Sama z siebie bym się tam nie pchała (moje skojarzenia: beton, beton, beton) ale służbowo całkiem chętnie
O, matko, Singapur, bardzo bym chciała! Nie jest tam wcale tak zle z tym betonem, dużo się zmieniło, są zielone przestrzenie - 30% miasta je ma (dla porównania Paryż jedynie 8%, a Twój Gdańsk 20%). Zresztą, Singapur nazywany jest najbardziej zielonym miastem na świecie. Już same Gardens by the Bay robią piorunujace wrazenie! Planujesz wybrac sie do Marina Bay Sands Infinity Pool? Szczerze zazdroszcze!!!

Zeszłam dzisiaj 5km za zakwasem na żurek, bo w żadnym sklepie nie było, a naszło mnie na 'chłopskie jadło' po jedzeniu owoców morza przez ostatni tydzień.

Pani_Robot, jak tam sytuacja randkowa?

Anyż, smacznego. Co planujecie jeść?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-22 o 17:26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 18:00   #3083
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
pani R, dobrze, ze odkrył swoje teorie teraz, a nie później W obecnych czasach jest rosnące pozwolenie na otwarte głoszenie swoich pogladow, pod warunkiem ze wpisują się w poglądy partii rzadzacej - czyli wszyscy nie Polacy, nie biali, nie katolicy, nie hetero - sa na wstępie be i w ogole powinni wyemigrować na księżyc, bo...nie sa Polakami. Wyjatkowo mnie wnerwia, gdy ktoś wypala, ze tylko osoba zgadzajaca się z jego swiatopogladem jest prawdziwym Polakiem...no szału dostaje. Ja nie twierdze, ze kibole, zwolennicy radia Maryja, popierający antyaborcyjne przepisy, głosujący na PIS - nie sa Polakami, są - po prostu się z nimi nie zgadzam. Nie uważam tez ich za moherowe berety, komuchow, złodziei itp. Gdy ktoś autorytatywnie feruje wyroki - jest dla mnie z gory skreślony, bo nie ejst partnerem do dyskusji - dla niego nie ma dyskusji, jest chórek. A gdzie się uchował facet anty dekoltowy...? zaraz by było, ze mini tez nie, makijaż jest wyzywajacy, a w ogole to Kinder, Kirche, Kuche ? Niech spada na drzewo.
Przyznam się po cichutku - jednak kupiłam ta palete NAR, łądna jest Pudełeczko jest trójwymiarowe, a kolory w srodku bardzo ładne. No kiedy będę kupować cos takiego, za 10 lat...? Wtedy to już tylko ruiny, zgliszcza, smuga cienia i dobijanie zapasow
Kama, świetny post

Tylko w ramki oprawić

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!
Sorry, ze nie pisalam, ale zrobilam sobie przerwe od netu.
Moja tesciowa zmarla ja juz w US od wtorku, a dzis juz w pracy.
Postaram sie wsadzic fotke w weekend,
Pozdrawiam

Strasznie mi przykro, kondolencje dla Ciebie i Twoich bliskich.
Ściskam serdecznie.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 23:20   #3084
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87082327]Wlasnie po drodze widzialam kilka sklepow tutaj z dodatkami do wnetrz. Na pewno zagladniemy i cos kupimy do naszego mieszkania. A takie ciekawe obrazy maja rodzice TZ w swoim mieszkaniu tutaj. I fotka z plazy. Załącznik 7687584Załącznik 7687585

[/QUOTE]

To Henri Matisse

Dawno nie byłam w Grecji... a musakę już jadłaś? Uwielbiam!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 11:32   #3085
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
To Henri Matisse
Ooo, nie wiedziałam Znasz się troche na sztuce, że tak od razu odgadłaś?

Mam leniwy poranek. Ide zaraz pod prysznic i chyba wybiore sie do second-hand, bo fajne perełki można tam dostac. Ostatnio jak byłam to udało mi się dostać sweter oversized na jesień, jest w stylu tych swetrów vintage, które nazywają coogi/cosby.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 14:50   #3086
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kama, świetny post



Tylko w ramki oprawić

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------





Strasznie mi przykro, kondolencje dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ściskam serdecznie.


Dziekuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 14:51   #3087
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87106337]Ooo, nie wiedziałam Znasz się troche na sztuce, że tak od razu odgadłaś?



Mam leniwy poranek. Ide zaraz pod prysznic i chyba wybiore sie do second-hand, bo fajne perełki można tam dostac. Ostatnio jak byłam to udało mi się dostać sweter oversized na jesień, jest w stylu tych swetrów vintage, które nazywają coogi/cosby.[/QUOTE]



Super ten sweter

Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 18:59   #3088
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87106337]Ooo, nie wiedziałam Znasz się troche na sztuce, że tak od razu odgadłaś?



Mam leniwy poranek. Ide zaraz pod prysznic i chyba wybiore sie do second-hand, bo fajne perełki można tam dostac. Ostatnio jak byłam to udało mi się dostać sweter oversized na jesień, jest w stylu tych swetrów vintage, które nazywają coogi/cosby.[/QUOTE]Świetny sweter! Sama chciałabym taki
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 19:03   #3089
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wrzucę wam kilka fotek z dzisiejszego dnia. Dotleniliśmy się na maxa i nacieszyliśmy oczy widokami received_2425230420901994.jpgIMG_20190823_143501.jpgIMG_20190823_140630.jpgIMG_20190823_132056.jpgIMG_20190823_130035.jpgIMG_20190823_125719.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 19:39   #3090
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu, przepięknie! Widze też, że pogoda ładna . Idzie wrzesień, a wrzesnie w Anglii są z reguły pogodne i słoneczne.

Dzięki, dziewczyny Sweter z sekcji męskiej . Kosztował całe 8 złotych. Na jesień idealny!

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Aha, natrafiłam ostatnio na ciekawą strone: https://the-talks.com/

Krótkie, ale bardzo ciekawe wywiady ze znanymi osobami ze świata filmu, sztuki, muzyki, mody, sportu, literatury...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

A jeszcze mam takie pytanie... Używacie odświeżaczy w domu? Możecie coś polecić? Nie wiem czemu, ale jak wchodze do tego nowo zakupionego mieszkania, to od progu wita mnie dziwny zapach, który nawet nie wiem jak opisać . W poprzednim mieszkaniu czegoś takiego nie doświadczałam.

Okna mam zawsze uchylone, balkon przez 70% dnia otwarty, więc przewiew jest. Zapalam świeczki, i coś to pomaga, ale jednak myśle nad zakupem czegoś do kontaktu może?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-23 o 19:40
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.