"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 19:02   #4801
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez telewidz Pokaż wiadomość
Pierwsza randka, przychodzi dziewczyna i mówi chcę mieć 3kę dzieci a najlepiej 5tkę bo tyle ma, rodzeństwa ... Powodzenia. Już to chyba było grane z tą dziewczyną z Bieszczad.
Desperacja chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:02   #4802
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87176317]A to TV wymaga "ogarnięcia się"? Poza tym może dla nich ogarnięcie się polega na czymś innym niż farbowanie odrostów.[/QUOTE]

Nie, skąd Właśnie dlatego widujemy tak dużo rozczochranych, źle ubranych prezenterów z niedomytymi zębami Jest taka zasada, że jeśli masz się pokazać całej Polsce i stać się obiektem ogólnonarodowych dyskusji co niedzielę, to powinnaś jak najmniej myśleć o swoim wyglądzie.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:07   #4803
telewidz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 48
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Albo 500+ ...
telewidz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:17   #4804
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mojego TŻ też to dziwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale że bankomat czy chęć posiadania dzieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie, skąd Właśnie dlatego widujemy tak dużo rozczochranych, źle ubranych prezenterów z niedomytymi zębami Jest taka zasada, że jeśli masz się pokazać całej Polsce i stać się obiektem ogólnonarodowych dyskusji co niedzielę, to powinnaś jak najmniej myśleć o swoim wyglądzie.
Kto z prezenterów nie myje zębów???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:17   #4805
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ale że bankomat czy chęć posiadania dzieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że takie młode i już takie chętne do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:21   #4806
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Że takie młode i już takie chętne do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się raz w życiu spotkałam z taką sytuacją. Osobiście ja i rodzina przeżyliśmy szok, że można brać ślub w wieku 22 i planować dzieci będąc studentami z plecakiem i kilkoma kubkami na własność aa i w pakiecie z kredytem studenckim.
No ale jakoś im "leci",27-28lat, dwoje dzieci. Pewnie na tym się nie skonczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:23   #4807
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Marlena naprawdę piękna dziewczyna. 22 lata i już chce ślubu, dzieci... Trochę to takie dziwne.
W ogóle to ten Seweryn ma naprawdę super wybór. Najpiękniejsze kandydatki są u niego.
Powiedzcie mi na co te dziewczyny poleciały? Bo z wyglądu to on raczej średni jest...
Waldemar powinien zrezygnować. Widać, że zawiedziony. Najchętniej by wziął dziewczyna Seweryna.
Adrian jak się spodziewałem, papierochy...

Tak w ogóle to się zastanawiam czemu te kobiety lecą na tych rolników. Ani oni piękni, ani jacyś z charakteru ciekawi. Naprawdę kasa, stabilność tak przyciąga kobiety? Nawet te ślicznotki po dwudziestce?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 19:29   #4808
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No ja się raz w życiu spotkałam z taką sytuacją. Osobiście ja i rodzina przeżyliśmy szok, że można brać ślub w wieku 22 i planować dzieci będąc studentami z plecakiem i kilkoma kubkami na własność aa i w pakiecie z kredytem studenckim.
No ale jakoś im "leci",27-28lat, dwoje dzieci. Pewnie na tym się nie skonczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no ogólnie ja nie mówię, że to coś złego planować przyszłość, ślub, dzieci itd , ale te dziewczyny dopiero co poznały kandydatów i już na pierwszej randce planują liczbę dzieci i ślub, a tak na prawdę nawet nie poznały ich dobrze ja bym się przestraszyła takiej "szybkiej" dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Są oczywiście ogarnięte życiowo dziewczyny zaraz po 20, ale te dziewczyny widać, że takie trochę hop siup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:34   #4809
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Aa no tak, z tymi deklaracjami to można przestraszyć partnera. Mamy znajomego o nazwisku Pędziwiatr. 3 razy się oświadczał na 3 rande🤪 dziewczyny spieprzały gdzie pieprz rośnie.
Myślę, że chyba większość to ma jakieś dziecięce marzenia o ślubie w białej sukni a potem o cudownym życiu, podróżach, dzieciach i naiwnie myślą, że z facetem ustawionym będzie jak w bajce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:38   #4810
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Aa no tak, z tymi deklaracjami to można przestraszyć partnera. Mamy znajomego o nazwisku Pędziwiatr. 3 razy się oświadczał na 3 rande🤪 dziewczyny spieprzały gdzie pieprz rośnie.
Myślę, że chyba większość to ma jakieś dziecięce marzenia o ślubie w białej sukni a potem o cudownym życiu, podróżach, dzieciach i naiwnie myślą, że z facetem ustawionym będzie jak w bajce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe, może nawet lecą na kasę co niektóre nie wszystkie pewnie mają czyste intencje. No i ja też jestem z tych co lubią pomarzyć o białej sukni itd, ale jednak na pierwszych randkach raczej nie poruszałabym takich tematów, a one prosto z mostu walą np z tą liczba dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:45   #4811
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Możliwe, może nawet lecą na kasę co niektóre nie wszystkie pewnie mają czyste intencje. No i ja też jestem z tych co lubią pomarzyć o białej sukni itd, ale jednak na pierwszych randkach raczej nie poruszałabym takich tematów, a one prosto z mostu walą np z tą liczba dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre mówiąc wprost są durne. Ładna buzia im rozumu jakoś nie dodaje.
Najlepsza i tak była ta z "silną osobowością bo jest wredna". No padłem normalnie... Jakby bycie wrednym oznaczało silną osobowość. Dziewuszka lat 21, ale zachowanie 14 latki.
Sam mam silną osobowość, dominującą, ale nie muszę nawet tego mówić. Takie rzeczy się czuje i to widać w rozmowie na przykład. W jej przypadku to wygląda na myślenie życzeniowe i usprawiedliwianie swojego dziecinnego zachowania "silną osobowością".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 19:49   #4812
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Niektóre mówiąc wprost są durne. Ładna buzia im rozumu jakoś nie dodaje.
Najlepsza i tak była ta z "silną osobowością bo jest wredna". No padłem normalnie... Jakby bycie wrednym oznaczało silną osobowość. Dziewuszka lat 21, ale zachowanie 14 latki.
Sam mam silną osobowość, dominującą, ale nie muszę nawet tego mówić. Takie rzeczy się czuje i to widać w rozmowie na przykład. W jej przypadku to wygląda na myślenie życzeniowe i usprawiedliwianie swojego dziecinnego zachowania "silną osobowością".
To ta co chwilę się tak chichotała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:56   #4813
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
To ta co chwilę się tak chichotała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to ta.
W ogóle to jak zwykle młode dziewczyny przyjmują postawę "jak nie ten to inny, ale ten ma być mój", a kobiety starsze mało się nie zagryzą i nawet nie potrafią tego ukryć. Widziałyście jak kandydatkom Waldemara "szyje chodziły"?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:26   #4814
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Tak, to ta.
W ogóle to jak zwykle młode dziewczyny przyjmują postawę "jak nie ten to inny, ale ten ma być mój", a kobiety starsze mało się nie zagryzą i nawet nie potrafią tego ukryć. Widziałyście jak kandydatkom Waldemara "szyje chodziły"?
Ona to zachowywała się jak 13 latka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:33   #4815
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to się zastanawiam czemu te kobiety lecą na tych rolników. Ani oni piękni, ani jacyś z charakteru ciekawi. Naprawdę kasa, stabilność tak przyciąga kobiety? Nawet te ślicznotki po dwudziestce?
Może nie tyle lecą na rolników co na sławę i kieruje nimi tzw. "parcie na szkło". Może mają kanał na you tube lub konto na Instagramie, które chcą wypromować albo jakiś swój projekt. Poza tym jak się wystąpiło w jednym programie to (zauważyłam) łatwiej chyba dostać się do innego (np. big bradera). Są osoby, które się przewijają w różnych programach.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 00:33   #4816
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Supciok Pokaż wiadomość
Czemu odnoszę wrażenie, że najmłodsze kandydatki Seweryna co mają po 19-20 lat to szukają faceta "bankomatu"? No nie wierzę, że już w tym wieku chcą się wpieprzać w obiadki i pieluchy? A wy co sądzicie?
Mam 28 lat, większość moich koleżanek z gimnazjum lub liceum jest kilka lat po ślubie, mają dzieci. Ostatnio usłyszałam, że przecież bliżej mi do trzydziestki, więc moje zdziwienie jest nieuzasadnione. Rekordzistka zaszła w ciążę w klasie maturalnej, wzięła ślub, teraz ma piątkę dzieci. Myślę, że to kwestia wychowania i tego co wynosi się z domu. Akurat dziewczyny, które znam wyszły młodo za mąż, bo marzyły o tym od lat. Wychowywały się w wielodzietnych rodzinach lub/i w domu wpajano im, że mąż i dzieci = dorosłość.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:04   #4817
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mam 28 lat, większość moich koleżanek z gimnazjum lub liceum jest kilka lat po ślubie, mają dzieci. Ostatnio usłyszałam, że przecież bliżej mi do trzydziestki, więc moje zdziwienie jest nieuzasadnione. Rekordzistka zaszła w ciążę w klasie maturalnej, wzięła ślub, teraz ma piątkę dzieci. Myślę, że to kwestia wychowania i tego co wynosi się z domu. Akurat dziewczyny, które znam wyszły młodo za mąż, bo marzyły o tym od lat. Wychowywały się w wielodzietnych rodzinach lub/i w domu wpajano im, że mąż i dzieci = dorosłość.
To chyba łączy się też z miejscem, z którego się pochodzi. Mój szwagier 28 lat z Podhala i jest ostatnia osoba w klasie, która bierze ślub🤪 jeszcze tylko jakaś dziewczyna została, ale ta woli podróżować po świecie. Dla mnie to też był szok, bo jednak w dużych miastach odsetek zenuacych się w przedziale 18-25 jest chyba mniejszy niż na wsiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:10   #4818
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Może też coś w tym jest. Chociaż powoli się to zmienia, ale np moje koleżanki (naliczyłam z 4-5) już dzieciate, są albo w moim wieku albo nawet młodsze ode mnie. Dwie już nawet po ślubie. Jedna wzięła teraz niedawno (20 lat), a druga w wieku 18 lat, była wtedy w ciąży są też w moim otoczeniu osoby, którym niespieszno do takich rzeczy i są trochę starsze, więc to chyba zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 08:51   #4819
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie, skąd Właśnie dlatego widujemy tak dużo rozczochranych, źle ubranych prezenterów z niedomytymi zębami Jest taka zasada, że jeśli masz się pokazać całej Polsce i stać się obiektem ogólnonarodowych dyskusji co niedzielę, to powinnaś jak najmniej myśleć o swoim wyglądzie.
bo oczywiście tylko wygląd jest najważniejszy i wcale nie ma presji dotyczącej wygladu...
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 16:33   #4820
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Seweryn ma dużo ładnych i młodych kandydatek, coś nie chce mi się wierzyć, że nie mogły nikogo poznać w "normalny" sposób - chęć zaistnienia w tv? albo marzą im się te hektary
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:26   #4821
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Seweryn ma dużo ładnych i młodych kandydatek, coś nie chce mi się wierzyć, że nie mogły nikogo poznać w "normalny" sposób - chęć zaistnienia w tv? albo marzą im się te hektary
Z drugiej strony , czy to oznacza , ze wolne dziewczyny sa tylko brzydkie ? Fakt , ładnym jest łatwiej kogos poznac w realu, ale nie oznacza to , ze nie mozna tez kogoś szukac przez program.
Gosia rolniczka , Agnieszka czy Ania z poprzednich edycji nie byly brzydkie a tez szukały w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:16   #4822
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony , czy to oznacza , ze wolne dziewczyny sa tylko brzydkie ? Fakt , ładnym jest łatwiej kogos poznac w realu, ale nie oznacza to , ze nie mozna tez kogoś szukac przez program.
Gosia rolniczka , Agnieszka czy Ania z poprzednich edycji nie byly brzydkie a tez szukały w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie po prostu szukanie w telewizji to jednak desperacja średnio byłabym zadowolona, gdyby cała Polska śledziła moje perypetie miłosne.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:55   #4823
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A ja uważam, że to nie świadczy o desperacji, a o zupełnie innych cechach. Desperacja nie oznacza poszukiwania miłości w TV, bo jedno z drugim ma niewiele wspólnego - zdesperowane osoby będą szukały innych sposobów, wątpię że byłyby dość odważne na taki krok jak udział w programie telewizyjnym, a kobiety, które się zgłaszają przyciąga raczej coś innego niż "z nikim nie wyszło, to teraz się uda". Kompletnie odmienne motywacje

Obok tematu, to bardzo wiele ładnych kobiet jest samotnych. Wielu zainteresowanych mężczyzn nie oznacza, że wśród nich znajdzie się ten, o którego nam chodzi
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 07:26   #4824
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Poza tym najczęściej ładna kobieta ma dużo większe wymagania i nie zadowoli się "byle czym"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 09:21   #4825
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Seweryn ma dużo ładnych i młodych kandydatek, coś nie chce mi się wierzyć, że nie mogły nikogo poznać w "normalny" sposób - chęć zaistnienia w tv? albo marzą im się te hektary
Dokładnie. Dla mnie to był szok. Możliwe, że się przyjechały wypromować. Marlena, dziewczyna 22 lata buźka i ciało modelki. Druga też, ta w zielonej sukience bardzo atrakcyjna.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony , czy to oznacza , ze wolne dziewczyny sa tylko brzydkie ? Fakt , ładnym jest łatwiej kogos poznac w realu, ale nie oznacza to , ze nie mozna tez kogoś szukac przez program.
Gosia rolniczka , Agnieszka czy Ania z poprzednich edycji nie byly brzydkie a tez szukały w ten sposób
Sorry, ale te ładne są same z wyboru, a brzydkie nie. Taka drobna różnica. Dla mnie takie dziewczyny, które są mega atrakcyjne i po dwudziestce mogą mieć 90% facetów. Do związku, a nie tylko do seksu.

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Poza tym najczęściej ładna kobieta ma dużo większe wymagania i nie zadowoli się "byle czym"
Najczęściej te wymagania ma odnośnie finansów faceta. Nie czarujmy się.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 11:00   #4826
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dla mnie to był szok. Możliwe, że się przyjechały wypromować. Marlena, dziewczyna 22 lata buźka i ciało modelki. Druga też, ta w zielonej sukience bardzo atrakcyjna.


Sorry, ale te ładne są same z wyboru, a brzydkie nie. Taka drobna różnica. Dla mnie takie dziewczyny, które są mega atrakcyjne i po dwudziestce mogą mieć 90% facetów. Do związku, a nie tylko do seksu.


Najczęściej te wymagania ma odnośnie finansów faceta. Nie czarujmy się.
Nie sadze . Nie mozna tak uogolniac . Wiekszosc kobiet , które maja cos w głowie patrzy na charakter , i na wygląd. Nie na stan konta faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 11:24   #4827
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

W sumie... Jeżeli ocenia się tak dziewczynę, która jest ładna to czemu nie ocenia się faceta, który w sumie zaprosił ją do siebie do domu? Bądźmy fair w stosunku do obu stron.
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 11:36   #4828
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez korinax22 Pokaż wiadomość
W sumie... Jeżeli ocenia się tak dziewczynę, która jest ładna to czemu nie ocenia się faceta, który w sumie zaprosił ją do siebie do domu? Bądźmy fair w stosunku do obu stron.
Ale przecież tak samo ich oceniam. On akurat najbardziej ceni sobie wygląd. Na Marlenę się tylko gapił. Taki był oczarowany. Szkoda, że jeszcze języka nie wystawił. A przecież dziewczyna nie wygląda na zbyt interesującą w kwestii charakteru. Widzi siebie jako matkę i żonę, nie mówiła o innych swoich zainteresowaniach, pasjach, celach, marzeniach. Ma do zaoferowania świetne ciało i jak do tej pory więcej nie zauważyłem. Może jeszcze spolegliwość, ale to może być złudne wrażenie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 11:47   #4829
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

W mojej rodzinnej wsi ślub w wieku 20-22 lat to standard. I na prawdę dziewczyny w tym wieku o tym marzą. Myślę, że to wynika po prostu z wychowania i środowiska. Ja brałam ślub mając 26 lat i byłam okreslona jako "ta starsza" Jeszcze chodząc do liceum dziewczyny już opowiadały jak będzie wyglądał ich ślub i nie mogły się tego doczekać. W klasie maturalnej sporo już było zaręczonych, więc to akurat mnie jakoś nie dziwi.
Bardziej zastanawia mnie co te dziewczyny widzą w tych facetach. Kandydaci z tej edycji są średnio atrakcyjni. Seweryn i Sławomir mogą się kobietom podobać, kwestia gustu ale już starsi panowie i Adrian są według mnie mało atrakcyjni a akurat oni mieli największe wymagania co do wyglądu kandydatek...
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 12:03   #4830
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
W mojej rodzinnej wsi ślub w wieku 20-22 lat to standard. I na prawdę dziewczyny w tym wieku o tym marzą. Myślę, że to wynika po prostu z wychowania i środowiska. Ja brałam ślub mając 26 lat i byłam okreslona jako "ta starsza" Jeszcze chodząc do liceum dziewczyny już opowiadały jak będzie wyglądał ich ślub i nie mogły się tego doczekać. W klasie maturalnej sporo już było zaręczonych, więc to akurat mnie jakoś nie dziwi.
Bardziej zastanawia mnie co te dziewczyny widzą w tych facetach. Kandydaci z tej edycji są średnio atrakcyjni. Seweryn i Sławomir mogą się kobietom podobać, kwestia gustu ale już starsi panowie i Adrian są według mnie mało atrakcyjni a akurat oni mieli największe wymagania co do wyglądu kandydatek...
20-22 latki biorą śluby z chłopakami w ich wieku?
Może zbyt rygorystycznie oceniam wygląd, ale w tej edycji wszyscy są albo zniszczeni czasem, używkami, albo zwyczajnie mało atrakcyjni z rysów twarzy. Na dodatek te ich "fryzury".
Mnie nie zastanawia co widzą. Od razu przyjmuję, że widzą wygodne życie, stabilizację i hajs. Za to rolnicy matkę dla dzieci, kucharkę itd.
Widziałem kiedyś opinię faceta, który oceniał zachowania kobiet w różnych krajach. Mówił, że Polki robią zupełnie inaczej niż amerykańskie kobiety. W USA kobiety od czasów nastoletnich balują, uprawiają seks z wieloma facetami, a po 30 -tce szukają statecznego faceta żeby wziąć ślub. Mówił, że Polki według niego robią zupełnie inaczej i są pod tym względem sprytniejsze. One bardzo wcześnie szukają odpowiedniego faceta zapewniającego spokojne życie, a w trakcie małżeństwa znajdują sobie kochanków i przygody. Może coś w tym jest.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.