Okłamywał od początku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 14:24   #1
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33

Okłamywał od początku...


Cześć, zakładam nowy wątek, bo potrzebuję rady. W niedzielę wyszło na jaw ze mój chlopak oklamywal mnie od samego początku. W zeszłym tygodniu dostał sms "od koleżanki" o 23. Nie chciał powiedzieć kto napisal. W weekend pokazywał mi wiadomości(zdjecia) od kogoś innego i zauważalam że rozmowy inne sa usunięte... Telefon ma na haslo, którego nie znam. Zapytałam go o to wszystko i okazało się, że napisala do niego jego była i usunal żebym nie byla zla. Popisali ponoć odnośnie jego pracy... I od słowa do słowa okazało się, że gdy mnie poznał, był jednocześnie z ta właśnie dziewczyna. Poznaliśmy się w połowie kwietnia i taka date przyjęliśmy za początek związku bo sam pytal czy z nikim się nie spotylalm i nie spalam. On twierdził że nie. Twierdzi że nie spotykal się z nia od końca kwietnia po raz ostatni się widzieli gdy byli w kinie, w co nie chce mi się wierzyć że nigdy nie zakończyli związku. Ponadto okazalo sie,, że pod koniec maja, po spaniu u mnie, była taka sytuacja ze byl na jednym wydarzeniu i najpierw powiedział mi że z ta była, a potem ze nie pamięta i może to inna kolezanka. Z racji tego że mialam wrażenie jakiś czas temu że on znika wieczorami, tsn przestaje się odzywać i pisze co kilka godzin jakby z doskoku, a na co dzień rozmawia normalnie.. Zrobiłam mu kiedyś o to awanturę ale zarzekql że mogę mu ufać. Teraz to wszystko nabiera inny odbiór... mam wiele wątpliwości, on chce się starać a ja nie wiem co robić. Pomóżcie
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 15:49   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Oklamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez kontrabanda270 Pokaż wiadomość
Cześć, zakładam nowy wątek, bo potrzebuję rady. W niedzielę wyszło na jaw ze mój chlopak oklamywal mnie od samego początku. W zeszłym tygodniu dostał sms "od koleżanki" o 23. Nie chciał powiedzieć kto napisal. W weekend pokazywał mi wiadomości(zdjecia) od kogoś innego i zauważalam że rozmowy inne sa usunięte... Telefon ma na haslo, którego nie znam. Zapytałam go o to wszystko i okazało się, że napisala do niego jego była i usunal żebym nie byla zla. Popisali ponoć odnośnie jego pracy... I od słowa do słowa okazało się, że gdy mnie poznał, był jednocześnie z ta właśnie dziewczyna. Poznaliśmy się w połowie kwietnia i taka date przyjęliśmy za początek związku bo sam pytal czy z nikim się nie spotylalm i nie spalam. On twierdził że nie. Twierdzi że nie spotykal się z nia od końca kwietnia po raz ostatni się widzieli gdy byli w kinie, w co nie chce mi się wierzyć że nigdy nie zakończyli związku. Ponadto okazalo sie,, że pod koniec maja, po spaniu u mnie, była taka sytuacja ze byl na jednym wydarzeniu i najpierw powiedział mi że z ta była, a potem ze nie pamięta i może to inna kolezanka. Z racji tego że mialam wrażenie jakiś czas temu że on znika wieczorami, tsn przestaje się odzywać i pisze co kilka godzin jakby z doskoku, a na co dzień rozmawia normalnie.. Zrobiłam mu kiedyś o to awanturę ale zarzekql że mogę mu ufać. Teraz to wszystko nabiera inny odbiór... mam wiele wątpliwości, on chce się starać a ja nie wiem co robić. Pomóżcie
Jak dla mnie kręci i nie ma co szukać prawdy, bo to bez znaczenia.

Nie zaufałabym mu już z podlaniem mojego sztucznego kwiatka jak ja wyjadę do rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 16:50   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Oklamywal od początku...

co robic? co uwazasz. Oklamywal ciebie i prawdopodobnie ja tez- spotykal sie z dwoma na raz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 17:21   #4
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Oklamywal od początku...

Dodam, że jeśli znika wieczorami, pisze z doskoku gdzie wieczorem np nie odpisuje na smsy, dopiero po iluś tam godzinach itp-możliwe, że w tym czasie jest z inną dziewczyną. I zapytam-czy dobrze znasz jego rodzine, kolegów itp? Czy przypadkiem nie jest to taki pan, który ma jakąś ,,oficjalną dziewczyne”, a Ty jesteś tą druga? Albo kręci z 2-3 naraz i bo jak wieczory spędza z inną dziewczyną, to nje może pisać smsow z Tobą, żeby dziewczyna się nie zorientowała
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 17:49   #5
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Oklamywal od początku...

Jeżeli usuwa wiadomości, żebyś nie była zła, pewnie ich treść nie jest neutralnie koleżeńska.
Kręci facet, okłamuje Cię.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 08:24   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Okłamywal od początku...

Facet robi rzeczy podejrzane (z Twojej perspektywy, z którą się zgadzam), kłamał, nie ufasz mu, masz mieszane uczucia = czas kończyć. Cóż z tego, co mówi, obiecuje i deklaruje? Swój rozum masz i w oparciu o to co ROBI, powinnaś podziękować mu za współpracę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 12:51   #7
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Okłamywal od początku...

Poza tym jeśli facet spotykał się z inna dziewczyną i z autorką jednocześnie, niby zakończył znajomość z tą wcześniejsza, autorka nie wiedziała, że facet był na początku z nią i z tą drugą naraz, to zawsze istnieje ryzyko, że facet może się teraz spotykać z autorką i jednocześnie z jakąś nową i tej nowej nawet nie powie o istnieniu autorki, tylko będzie zgrywał singla. A pewnie autorce nawet się nie przyzna do spotkań z ,,nową dziewczyną”-a są tacy ludzie którzy tak robią
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 13:55   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Okłamywal od początku...

juz poprzedni watek autorki wskazywal ze gosc nie traktuje jej powaznie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 08:46   #9
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

Właśnie dlatego zastanawiam się czy jest sens dawać kolejna szanse...
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 09:05   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Okłamywal od początku...

Jeżeli o związku zakłada się więcej, niż jeden negatywny w wydźwięku wątek, to odpowiedź nasuwa się sama.

Szansę można dać maksymalnie jedną. Dając którąś z kolei ośmieszasz się w jego oczach. Wiadomo, że Ci tego nie powie, ale w duchu będzie sobie myślał, że teraz może już wszystko, bo i tak dasz kolejną i kolejną.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 10:36   #11
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

Na pewno ma pokasowane rozmowy (sam o tym mówił). Pokasowal tylko z wybranymi dziewczynami.

Twierdzi że nie spotykal się z innymi od maja. My poznaliśmy się w kwietniu. Wtedy był z kimś innym ale rzekomo po raz ostatni widzieli się w kwietniu
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 10:59   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez kontrabanda270 Pokaż wiadomość
Na pewno ma pokasowane rozmowy (sam o tym mówił). Pokasowal tylko z wybranymi dziewczynami.

Twierdzi że nie spotykal się z innymi od maja. My poznaliśmy się w kwietniu. Wtedy był z kimś innym ale rzekomo po raz ostatni widzieli się w kwietniu
Twój cyrk, Twoje małpy. Tylko już wiesz z kim masz do czynienia. Nie rób potem, jak znowu wyjdą jakieś jajca, minki skrzywdzonej niewinności, co to nic nie wiedziała i "on nagle się zmienił".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 18:30   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez kontrabanda270 Pokaż wiadomość
Na pewno ma pokasowane rozmowy (sam o tym mówił). Pokasowal tylko z wybranymi dziewczynami.

Twierdzi że nie spotykal się z innymi od maja. My poznaliśmy się w kwietniu. Wtedy był z kimś innym ale rzekomo po raz ostatni widzieli się w kwietniu
Teraz za to może się lepiej pilnować, jak będzie przyprawiał Ci rogi.

Twoja decyzja, ale ile można szans dawać?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 21:58   #14
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

No i dziś nagły zwrot akcji. Kazalam mu powiedzieć prawdę, bo skonfrontuje jego slowa z jego byla plus kolezanka z którą pisał ukradkiem będąc u mnie.

Przyznał się, że spał z ta koleżanka pod koniec kwietnia. Poprosilam o jego telefon. Na meseengerze wszystko usunięte ale gdy weszłam na jej ikonke wyświetlily się jakieś zarchiwizowane wiaodmosci.spotykal.sie z nia przez cały czas trwania związku (dlatego znikal nieraz wieczorem), umawiali się na bieganie. Będąc u mnie na imprezie mojej urodzinowej jej napiswl że idzie do znajomych (!), będąc u mnie nw weekend że jest u mamy. Spotkania były też z jego inicjatywy. On twierdzi że od kwietnia z niq nie spal a po prostu nie powiedział jej o mnie bo z nią nie rozmawiał o prywatnych sprawach!!

Ta byla to pikus przy tym, niemniej gdy się dowiedzialam o byłej, on przysięgal że z nikim się nie spotykal....... A o tej koleżance powiedział że tylko pisali osobiście myślę że z nia sypial cały czas zalamka
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 06:22   #15
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Okłamywal od początku...

Jeśli to byłaby ,,tylko koleżanka”, to nie waliłyby tekstów że jest u mamy, jeśli w rzeczywistości był u Ciebie. Albo idąc do Ciebie na imprezę urodzinową nie śmiemnialby jej, że idzie do znajomych. Wiec albo coś ich nadal łączyło albo wolał udawać wolnego faceta i myślał, że ona zostanie jego dziewczyną, więc lepiej nie przyznawać sie, że np idzie do Ciebie. Nie świeci Ci sie lampka? Chciałabyś być z kimś, kto oszukuje Ciebie, widziałaś wiadomosci do tej koleżanki-tamtej dziewczynie też kłamie w żywe oczy. Chcesz dalej siedzieć z takim oszustem?
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 07:42   #16
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Okłamywal od początku...

Ale Ciebie robić można w bambuko... Przykro się to czyta.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 08:38   #17
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

Tak ja to widzę!!!! Tylko ciężko uwierzyć że ktoś może tak postępować.

Tez go pytalam dlaczego jej nie powiedział o mnie. Jego odp: bo nie rozmawiał z nia o prywatnych sprawach.
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 08:55   #18
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Okłamywal od początku...

Patrząc na poprzedni wątek, facet traktuje Cię jak frajerkę, która mu pomoże w utrzymaniu, podczas gdy on będzie rozglądał się za kolejnymi laskami.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 09:08   #19
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Okłamywal od początku...

Mi facet po kilku miesiącach twierdził, że jego rodzice i znajomo nie wiedza o mnie ,,bo on nie lubi się chwalić”, ale ode mnie wymagał, żeby cała moja rodzina wiedziała o spotkaniach z nim, a jak rodzinie nie powiem o nim to mam zachowania na poziomie dziecka z przedszkola itp. Albo robił akcje, że idzie za rękę ze mną, nagle nadchodzi jakaś dziewczyna, a on przerażenie w oczach, odskoczył jak poparzony, pobiegł przed siebie itp., a mi opowiadał bajeczki, że to znajoma tylko i że jak ja uważam takie zachowania za ,,dziwne”, to ze mną jest coś nie tak, bo jego zachowanie na widok koleżanki było ,,normalne”. I inne podobne akcje. Facet po prostu teraz mydli Ci oczy i wymyśla coś na poczekaniu. To takie ściemy wymyślane na kolanie. Tak jak mi facet mydlił oczy, że najpierw gadał, że zaraz po maturze poszedł na dzienne studia z finansów, po roku zrobił przeniesienie na dzienną ekonomie, później nagle stwierdził, że od razu po maturze poszedł na dzienną psychologię, a jak go zapytałam jakie studia robił-finanse, a później ekonomie czy psychologię, to była nowa wersja, że rok studiował na wieczorowych finansach, rzucił studia po roku i poszedł na psychologię (ciekawe co z tymi przenosinami na dzienna ekonomie i ciekawe co to za zmiana, że raz poszedł na dzienne finanse, później że to jednak wieczorowe studia). Dla niego jesteś co najwyżej jakąś opcją zapasową i jakąś naiwniarą która łyka wszystko jak młody pelikan. Jak znajdzie sobie jakaś inna dziewczyne i będzie pewny, że z tego coś wypali, to zwiąże się z nią, Ciebie kopnie w tyłek i nawet się nie obejrzy za Tobą
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 10:51   #20
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez kontrabanda270 Pokaż wiadomość
Tak ja to widzę!!!! Tylko ciężko uwierzyć że ktoś może tak postępować.

Tez go pytalam dlaczego jej nie powiedział o mnie. Jego odp: bo nie rozmawiał z nia o prywatnych sprawach.
Ty z nim jeszcze rozmawiasz?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 11:00   #21
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

Rozmawiam
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 14:07   #22
Backinblack93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Okłamywal od początku...

Dziewczyno, miej godność, popatrz ile złego Ci zrobił. Nie trać na niego czasu.
Backinblack93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 09:37   #23
kontrabanda270
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okłamywal od początku...

No i on się stara, przyslal mi kwiaty poczta kwiatowa. Niemniej jednak, wydaje mi się, że skoro z nia spal w kwietniu (gdy się juz znaliśmy), to później także. W przeciwnym wypadku by jej nie oklamywal i wiedziałaby o mnie, a ja o niej.

Boli mnie to, ja weszłam w relacje uczciwie a mam dylemat bo ktoś mnie oklamywal.
kontrabanda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 09:46   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez kontrabanda270 Pokaż wiadomość
No i on się stara, przyslal mi kwiaty poczta kwiatowa. Niemniej jednak, wydaje mi się, że skoro z nia spal w kwietniu (gdy się juz znaliśmy), to później także. W przeciwnym wypadku by jej nie oklamywal i wiedziałaby o mnie, a ja o niej.

Boli mnie to, ja weszłam w relacje uczciwie a mam dylemat bo ktoś mnie oklamywal.
No tak. Kwiaty załatwią wszystko. Kwiaty są "staraniem się". Nic dziwnego, że potem tylu facetów uważa, że kobiety to ciężkie frajerki - wystarczy kwiatek lub pierścionek i mózg staje.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:30   #25
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Okłamywal od początku...

okłamywał ciebie i okłamywał ją - każda z was myślała, że ma go na wyłączność, a byłyście dwie.

Obie jesteście (byłyście?) jego dziewczynami.

Szczerze? Nigdy nie pojmę czemu niektórzy faceci to robią, po co im dwie, trzy, kilka na raz?
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:39   #26
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez Wiraccocha Pokaż wiadomość
Szczerze? Nigdy nie pojmę czemu niektórzy faceci to robią, po co im dwie, trzy, kilka na raz?
Bo mogą, a kwiaty naprawiają wszystko. Gdyby kobiety się nie dawały tak robić w bambuko, to by tego nie robili. Tak samo kobiety "doją" facetów na przykład z kasy, żadna różnica.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:49   #27
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Okłamywal od początku...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No tak. Kwiaty załatwią wszystko. Kwiaty są "staraniem się". Nic dziwnego, że potem tylu facetów uważa, że kobiety to ciężkie frajerki - wystarczy kwiatek lub pierścionek i mózg staje.
Też mnie to rozwala. Facet - i to nawet bez wychodzenia z domu - wyda na dziewczynę kilkadziesiąt pln, a jej się wydaje że to jakieś uczucia wyższe...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 12:23   #28
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Okłamywal od początku...

Cały czas jest zakotwiczenie myśli, ze kobieta to materialistka i tylko coś może trzymac fizycznie w dłoni jest wartościowe
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 00:36   #29
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Okłamywal od początku...

To jest smutne ze jakies nedzne kwiaty udobruchaly ciebie i juz jest okejka. Dla mnie to swinia i takiego klamstwa bym nie wybaczyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 05:48   #30
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Okłamywal od początku...

Jak ona mu wybaczy, to facet będzie miał ciche przyzwolenie, źe może mieć inne na boku, a jak sie wyda, to kupi autorce kwiatki i będzie po problemie, ona mu wybaczy
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.