Lokale weselne: Lublin i okolice - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 09:36   #1201
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez AnnaChmielna Pokaż wiadomość
Polecam Akropol, byłam tam na weselu w styczniu, genialna obsluga, bardzo dobre jedzenie, a moja kolezanka ktora brala tam slub zadowolona z calej organizacji takze polecam, to ich strona http://akropol.lublin.pl/

My wprawdzie byliśmy tam na weselu bardzo dawno, bo jakieś 8 lat temu, ale mamy średnie wrażenia.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 08:11   #1202
elzbieta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wszyscy chwala 3 róże
Czy wszyscy nie sądze, ja nie byłam zadowolona - w zeszłym roku byłam gościem na weselu choć napewno lepiej tam niż w lokalach pokroju dworu choiny... moje najlepsze wesela to hotel korona i wincentow pod lubartowem choć w tym roku bede miala okazje ocenic dworek jablonna i dam znac jak bylo; w akropolu nigdy nie byłam więc nie wiem

Edytowane przez elzbieta78
Czas edycji: 2017-04-27 o 08:12
elzbieta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 09:27   #1203
Mila_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 22
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

W najbliższą sobotę moi rodzice będą mieli możliwość spojrzeć na "3 Róże" z perspektywy gościa weselnego na pewno podzielę się spostrzeżeniami!
Mila_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 14:14   #1204
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez elzbieta78 Pokaż wiadomość
Czy wszyscy nie sądze, ja nie byłam zadowolona - w zeszłym roku byłam gościem na weselu choć napewno lepiej tam niż w lokalach pokroju dworu choiny... moje najlepsze wesela to hotel korona i wincentow pod lubartowem choć w tym roku bede miala okazje ocenic dworek jablonna i dam znac jak bylo; w akropolu nigdy nie byłam więc nie wiem
A dlaczego tak piszesz o Dworze Choiny? Ja tam byłam na weselu i sama mam swoje w tym roku. Wszystko było na bardzo wysokim poziomie i byliśmy zadowoleni jako goście. Zresztą Państwo Młodzi również.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:55   #1205
Mila_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 22
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Jeżeli chodzi o ostatnie wesele w "3 Różach" to podobno było super Rodzicom się bardzo podobało, wszystko na wielki plus
Mila_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 06:31   #1206
biedhronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cześć Dziewczyny,

Planuję ślub cywilny w Lublinie i chciałabym zamiast wesela zorganizować przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych (max ok 60 osób). Zależy mi zamiast na zabawie weselnej na miłym spędzeniu paru godzin z najbliższymi. Czy mogłybyśmy doradzić mi coś jako alternatywa wesela na sali albo obiadu w restauracji? Myślałam o przyjęciu w ogrodzie, ale nikt z naszej rodziny nie dysponuje domem w Lublinie. Ponadto na codzień mieszkamy we Wrocławiu i jesteśmy w Lublinie z dwa razy do roku, więc też zależy mi na prostej organizacji.



Pozdrawiam
biedhronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 20:48   #1207
dasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez biedhronka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Planuję ślub cywilny w Lublinie i chciałabym zamiast wesela zorganizować przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych (max ok 60 osób). Zależy mi zamiast na zabawie weselnej na miłym spędzeniu paru godzin z najbliższymi. Czy mogłybyśmy doradzić mi coś jako alternatywa wesela na sali albo obiadu w restauracji? Myślałam o przyjęciu w ogrodzie, ale nikt z naszej rodziny nie dysponuje domem w Lublinie. Ponadto na codzień mieszkamy we Wrocławiu i jesteśmy w Lublinie z dwa razy do roku, więc też zależy mi na prostej organizacji.



Pozdrawiam
Jesli planujesz slub cywilny moze zapytaj w restauracji Trybunalska na starowce. Ostatnio organizowalam tam przyjecie dla rodziny i bylo naprawde rewelacyjnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 10:45   #1208
Chmureczka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Dobrym rozwiązaniem byłaby restauracja Bosman, która jest nad Zalewem. My robiliśmy tam chrzciny dziecka.
Chmureczka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 19:06   #1209
justineak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Ja byłam na imprezie w restauracji u hanysa. Świetnie się tam bawiłam. Smaczne jedzonko miła obsługa i ładnie urządzona sala. Warto tam wpaść
justineak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 09:45   #1210
Luciola88
Przyczajenie
 
Avatar Luciola88
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Ja miałam okazję być na weselu w Zamku Janów Podlaski i aż żałuję, że sama nie wychodzę za mąż Naprawdę cudowne miejsce, bo nie dość, że sala sama w sobie jest imponująca, to jeszcze otoczenie i krajobrazy jak z bajki. Ja teraz planuję tam weekend, jakby ktoś był zainteresowany co i jak to ich strona http://www.zamekjanowpodlaski.pl/wes...akiety-weselne
Luciola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 21:34   #1211
Koralina900
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

My mieliśmy wesele zorganizowane w Hotelu Vesaria i byliśmy bardzo zadowoleni. Jest tam duża sala w takim pałacowym stylu, elegancka, ale nie w sposób kiczowaty, od razu przypadła nam do gustu Z organizacją nie było żadnego problemu, obsługa dbała o nasze zadowolenie już od początku. Podczas wesela też spisywali się na medal, sala była pięknie udekorowana a kelnerzy cały czas obsługiwali stoliki. Jeśli chodzi o ceny, moim zdaniem Vesaria ma bardzo przystępne, oczywiście zależy to też od wybranego pakietu.
Koralina900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-07, 19:28   #1212
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez biedhronka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Planuję ślub cywilny w Lublinie i chciałabym zamiast wesela zorganizować przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych (max ok 60 osób). Zależy mi zamiast na zabawie weselnej na miłym spędzeniu paru godzin z najbliższymi. Czy mogłybyśmy doradzić mi coś jako alternatywa wesela na sali albo obiadu w restauracji? Myślałam o przyjęciu w ogrodzie, ale nikt z naszej rodziny nie dysponuje domem w Lublinie. Ponadto na codzień mieszkamy we Wrocławiu i jesteśmy w Lublinie z dwa razy do roku, więc też zależy mi na prostej organizacji.
Pozdrawiam
I jak, udało się zorganizować małe przyjęcie?
Ja właśnie też szukam czegoś małego, gustownego, ale koniecznie z możliwością wyjścia na zewnątrz i miłym widokiem (więc wszystkie restauracje w okolicy Starego Miasta odpadają).
Możecie coś polecić? Może macie świeże opinie na temat Portofino?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-07 20:28:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.