Następca Lysanela - Lysalpha Active Creme - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 12:35   #31
monikaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Witam wczoraj postanowiłam go wyprobować i sosmarowałam twarz oczywiście na noc ... Kremik nie piecze przy nakładaniu ma konsystencje bazy ,rano cera uspokojona tj gładsza ,oczywiscie na rezultaty trzeba czekać ale jest miłe zaskoczenie .Mam cere mieszana wrazliwą, poczekamy zobaczymy .Bede sledziła wasze recenzje .pozdrawiam
monikaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:02   #32
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Ja tez sie nim smaruje juz od jakiegos tygodnia. Bardzo miły w użyciu. Troche małow wydajny. A po jakim czasie wystepuja jakies trwałe efekty? i jak długo może trwać wysyp?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:08   #33
monikaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

A masz wysyp ? myśle ze po nim nie będzie, bo jest delikatny nawet nie piecze ...a stosujecie na niego krem ?
monikaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:42   #34
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez monikaczarna Pokaż wiadomość
A masz wysyp ? myśle ze po nim nie będzie, bo jest delikatny nawet nie piecze ...a stosujecie na niego krem ?
lekki mam. Ja czasami stosuje po ok 3h, zalezy od nawilżenia skóry.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:31   #35
monikaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Napisz mi proszę czy stosowałaś wcześniej kwasy i jaka masz cere jakiego cuda oczekujesz od kremu ...Jestem ciekawa jak ten kwas zadziała ...pozdrawiam
monikaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:21   #36
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

O to i może ja się skuszę na lysalpha active, skoro dla naczynkowej jest odpowiedni. Połącze go z effaclarem k. ;]
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 21:29   #37
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

azelainowy tylko. Ale stosowalam przez prawie rok retinody. Mam przede wszytskim naczynkowa cere, mieszana, czasmi rano jest tlusta a czasami przesuszona., mocno zanieczyszczona. Mysle, ze to bardzo dobry krem, pomaga mi. Tylko strasznie malo wydajny;(
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 16:06   #38
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Katowicach w aptece na ul.Mickiewicza kosztuje 49zł z groszami, nie wiem jak w innych, ale cena mało się rożni od tej z allegro, kiedy doliczy się przesyłke. W aptece na ul. Warszawskiej są w czw od 12-15 ceny hurtowe, ale niestety nie mają tej linii SRV. Tez zamierzam kupić ten krem jak skończe Zoraco-manie
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..

Edytowane przez Icy-fruit
Czas edycji: 2009-10-21 o 16:08
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:52   #39
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Dziewczyny, ja już zaczęłam drugą tubkę tego cuda, i naprawdę jestem zadowolona! Pomimo swoich wcześniejszych zapewnień używam kremiku nie tylko wieczorem ale i rano pod filtr, i efekty są bardzo widoczne Nie zaliczyłam osobiście żadnego wysypu, cera jest uspokojona, wychodzi duuużo mniej niespodzianek i są one mniej straszne :P Lysalpha poradził sobie też świetnie z moimi paskudnymi zaskórnikami na nosie, są o wiele mniej widoczne. Skóra nie jest ani wysuszona, ani podrażniona, ogólnie superowo
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:59   #40
monikaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

a co z wygładzeniem czy buzka jest napieta czy głownie działa na niespodzianki ...ja walcze z porami ;( jak go opiszesz ...pozdrawiam
monikaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 08:54   #41
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Czy może mi ktoś w 100% powiedzieć czy składniki z lysaphy nie będą drażniły naczynek i czy będę mogła go spokojnie używać przy naczynkach na nosie?

Lysalpha jest mocniejszy, niż effaclar k?

Effaclar K - Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum

Lysalpha active - Skład: 5% Tephrosia purpurea, 8% glukonolakton, 2% kwas salicylowy, 1% ZnPCA
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 11:03   #42
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś w 100% powiedzieć czy składniki z lysaphy nie będą drażniły naczynek i czy będę mogła go spokojnie używać przy naczynkach na nosie?

Lysalpha jest mocniejszy, niż effaclar k?

Effaclar K - Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum

Lysalpha active - Skład: 5% Tephrosia purpurea, 8% glukonolakton, 2% kwas salicylowy, 1% ZnPCA

Patrzac na sklady to oba beda przyjazne dla naczynkowcow ,Effaclar K to wyjatkowo delikatny preparat i proponowalbym sprobowac Effaclar Duo lub jezeli chcesz silniejszy preparat to skusilabym sie na SVR.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:43   #43
dameska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

witam was ja od ponad tygodnia używam kremu SVR Lysalpha Active i powiem wam szczerze że jestem załamana tym kremem, na początku stosowania wszystko było super cera po nocy była gładziutka jak u niemowlaka, czysta wypoczęta świeża, i świetnie nawilżona. Ale po tygodniu zaczął sie koszmar.skóra stała się strasznie napięta że jak się śmiałam to czułam każdą zmarszczkę na twarzy, naskórek schodził mi płatami wyglądałam jak jaszczurka, poszłam do apteki zapytac czy to normalne i Pani mi powiedziała ze narazie musi tak być i zeby stosować kremy nawilżające ale to nic nie daje już 2 dni nie stosuje tego kremu a z mojej twarzy dalej schodzi skóra, twarz jest napięta i widać każdą najmniejszą zmarszkę, OKROPIEŃSTWO i straszny DYSKOMFORT skóra mi sie łuszczy nawet na ustach i powiekach, nie wiem czy mam sie dalej męczyc czy odstawic ten krem? szkoda mi bo wydałam na niego 56 zł!! błagam pomóżcie co robic?
dameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:35   #44
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Hexxano - a czy effaclar duo jest sporo silniejszy niż effaclar K? Poza tym... silniejszy oznacza, że efekt złuszczania będzie większy i że efekty szybciej widoczne?

effaclar K używam miesiąc, skóra rozjaśniła się, ale czuje, że to jest za słabe dla mnie... Mimo, że wczesniej używałam diff ok pół roku...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 00:50   #45
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez dameska Pokaż wiadomość
witam was ja od ponad tygodnia używam kremu SVR Lysalpha Active i powiem wam szczerze że jestem załamana tym kremem, na początku stosowania wszystko było super cera po nocy była gładziutka jak u niemowlaka, czysta wypoczęta świeża, i świetnie nawilżona. Ale po tygodniu zaczął sie koszmar.skóra stała się strasznie napięta że jak się śmiałam to czułam każdą zmarszczkę na twarzy, naskórek schodził mi płatami wyglądałam jak jaszczurka, poszłam do apteki zapytac czy to normalne i Pani mi powiedziała ze narazie musi tak być i zeby stosować kremy nawilżające ale to nic nie daje już 2 dni nie stosuje tego kremu a z mojej twarzy dalej schodzi skóra, twarz jest napięta i widać każdą najmniejszą zmarszkę, OKROPIEŃSTWO i straszny DYSKOMFORT skóra mi sie łuszczy nawet na ustach i powiekach, nie wiem czy mam sie dalej męczyc czy odstawic ten krem? szkoda mi bo wydałam na niego 56 zł!! błagam pomóżcie co robic?
zmniejsz czestotliwosc stosowania np co drugi lub co trzeci dzien. pozniej jak sie skora przyzwyczai mozesz znowu zwiekszyc czestotliwosc

---

czy ktos zna pH tego kremu?
__________________

Edytowane przez scarface
Czas edycji: 2009-10-24 o 00:52
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:10   #46
anuscha
Rozeznanie
 
Avatar anuscha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

dameska:
ja mialam tak samo, ale po stosowaniu differniu, wiem jakie to potworne ja zrobilam tak: odstawilam differin mniej wiecej na tydzien i smarowalam sie kremem emolium, ktory poradzila mi pani w aptece. jest on do skory podraznionej, atopowe itp. i tak na prawde to on mnie wtedy uratowal! po tygodniu, jak moja cera wróciła mniej wiecej do normy, zaczelam spowrotem uzywac differinu tylko co 3 dni i bardzo cienka warstwe, a miedzy nim krem nawilzajacy. I po tem juz bylo ok, wiec proponuje tak samo zrobic.

ja rozwniez ponawiam pytanie niczki87, bo wlasnie konczy mi sie lysanel i zastanawiam sie nad kupnem: effeclaru duo lub lysalpha active lub avene diacneal i nie wiem na ktory sie zdecydowac. stosowalam lysanel, ktory na poczatku mi pomogl, ale teraz znowu nie jest za fajnie oraz effaclar K, ktory byl raczej za slaby, tylko rozjasnil troche cere. i wlanie nie wiem na ktory sie tym razem zdecydowac-lysalpha, effaclar duo czy diacneal.?

buziaki

Edytowane przez anuscha
Czas edycji: 2009-10-24 o 23:38
anuscha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:12   #47
dameska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

do anuscha: ja też używam Differin i nie mam z nim żadnego problemu, żel wchłania się i pięknie leczy pryszcze ale na dłuższą mete nie skutkuje bo skóra szybko sie do niego przyzwyczja,aczkolwiek wspaniale sobie radzi z nagłymi niespodziankami na twarzy i szybko je likwiduje!!nie zauważyłam jednak żeby mi wysuszył skóre ani żeby złuszczał naskórek. Takie objawy zaobserwowałam jedynie po tygodniu używania kremu SVR Lysalpha active- dodam że stosowałam go codziennie na noc wg zaleceń.. mam też kremik Avene diacneal stosowałam go wcześniej przed SVR - stosuje się go na noc-jedyne co zaobserwowałam to niesamowite wygładzenie skóry i lekkie wyrównanie kolorytu, ale na niedoskonałości- pryszcze uważam że kiepsko działa przynajmmniej takie są moje doznania. Przemęcze jeszcze tego svr ale co 2 noc i co 2 diacneal i zobaczymy jaki będzie efekt bo oba kremy są polecane na noc. zbliżają sie imprezy ostatkowe, andrzejki halloween wiec nie bede straszyła jaszczurzą mordką hehe-jaką mam po codziennym smarowaniu svr dziwi mnie tylko ze na opakowaniu tego kremu jest napisane ze jest świetny na noc jak i na dzień jak również jako wspaniała baza pod makijaż-jakim cudem skoro powoduje LINIENIE??? pozdrawiam.
dameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 17:49   #48
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

dameska:
Każdy ma inną skórę, widzisz ja po Lysalpha nie mam ani linienia ani wysypu, a stosuje rano i wieczorem i jest super. Widocznie dla Ciebie akurat ten preparat jest po prostu nieodpowiedni i tyle. I jak już pisałam wcześniej, dla mnie pod makijaż sprawdza się znakomicie, dla kogoś innego może być z kolei beznadziejny, a dla jeszcze innej osoby objawieniem
monikaczarna:
Ja walczę głównie z syfkami i przebarwieniami, więc porom jako takim się za bardzo nie przyglądałam, ale zwrócę baczniejszą uwagę na nie
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:29   #49
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Dziewczyny i jak tam u Was buzia po lysalpha? Pory mniejsze u kogoś?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 21:44   #50
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

hmm moja jest gladka mniej niespodzianek ale pory chyba bez zmian, choc teraz nie uzywam bo zostawilam u kolezanki tydzien temu ale wroce
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:42   #51
maja_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 56
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Znajdując ten temat postanowiłam się zarejestrować. Używam Lysalpha Active od jakichś 2-3 tygodni i jak na razie uważam, że to inny kosmetyk niż stary Lysanel.

Lysanel:
-piekł po nałożeniu na twarz
-złuszczał i dość mocno wysuszał moją skórę, jednak likwidował zaskórniki, niespodzianki i drobne zmarszczki mimiczne
-parę dni po pierwszym nałożeniu miałam wysyp w postaci jednego-dwóch dużych, paskudnych pryszczy, ale cera była z dnia na dzień piękniejsza, naprawdę dobrze wyglądałam bez makijażu, jednym słowem odczuwałam sporą zmianę
- po pewnym czasie popękały mi malutkie naczyńka koło nosa, choć nie jestem naczyńkowcem

Lysalpha:
-nie piecze
-moja twarz się po nim nie łuszczy, złuszcza tylko skórę tam, gdzie były jakieś pryszcze lub strupki
-na początku był efekt wygładzenia i to sporego, później (teraz) pogorszyła mi się cera
-nie wybiela tak blizn i przebarwień, jak robił to Lysanel, w moim przypadku było to zredukowanie aż po całkowity zanik

Miałam nadzieję, że Lysalpha spełni obietnice producenta, jednak jak na razie mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona, bo jakieś efekty daje, jednak spodziewałam się większych..Spróbuję go teraz nakładać na twarz dwa razy dziennie, tak jak zaleca producent, może to da bardziej spektakularne efekty Jeśli nie, kto wie, może będę używać Lysanelu i Lysalpha równolegle, na zmianę...?
maja_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:58   #52
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez maja_o Pokaż wiadomość
Znajdując ten temat postanowiłam się zarejestrować. Używam Lysalpha Active od jakichś 2-3 tygodni i jak na razie uważam, że to inny kosmetyk niż stary Lysanel.

Lysanel:
-piekł po nałożeniu na twarz
-złuszczał i dość mocno wysuszał moją skórę, jednak likwidował zaskórniki, niespodzianki i drobne zmarszczki mimiczne
-parę dni po pierwszym nałożeniu miałam wysyp w postaci jednego-dwóch dużych, paskudnych pryszczy, ale cera była z dnia na dzień piękniejsza, naprawdę dobrze wyglądałam bez makijażu, jednym słowem odczuwałam sporą zmianę
- po pewnym czasie popękały mi malutkie naczyńka koło nosa, choć nie jestem naczyńkowcem

Lysalpha:
-nie piecze
-moja twarz się po nim nie łuszczy, złuszcza tylko skórę tam, gdzie były jakieś pryszcze lub strupki
-na początku był efekt wygładzenia i to sporego, później (teraz) pogorszyła mi się cera
-nie wybiela tak blizn i przebarwień, jak robił to Lysanel, w moim przypadku było to zredukowanie aż po całkowity zanik

Miałam nadzieję, że Lysalpha spełni obietnice producenta, jednak jak na razie mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona, bo jakieś efekty daje, jednak spodziewałam się większych..Spróbuję go teraz nakładać na twarz dwa razy dziennie, tak jak zaleca producent, może to da bardziej spektakularne efekty Jeśli nie, kto wie, może będę używać Lysanelu i Lysalpha równolegle, na zmianę...?
proszę o dalsze relacje za tydzień, dwa co lysalpha zrobił z Twoją skórą
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:01   #53
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Ja zaobserwowalam wysyp pryszczy po Lysalpha. Na poczatku bylam b. zadowolona a teraz jestem trochę przerażona. Odstawilam go 4 dni temu i jest lepiej. Moze jestem na niego uczulona?
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:45   #54
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Ja zaobserwowalam wysyp pryszczy po Lysalpha. Na poczatku bylam b. zadowolona a teraz jestem trochę przerażona. Odstawilam go 4 dni temu i jest lepiej. Moze jestem na niego uczulona?
Po kwasach wysyp jest możliwy, nalezy to przeczekać. Jak długo używałaś lysalpha?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:50   #55
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez maja_o Pokaż wiadomość
Znajdując ten temat postanowiłam się zarejestrować. Używam Lysalpha Active od jakichś 2-3 tygodni i jak na razie uważam, że to inny kosmetyk niż stary Lysanel.

Lysanel:
-piekł po nałożeniu na twarz
-złuszczał i dość mocno wysuszał moją skórę, jednak likwidował zaskórniki, niespodzianki i drobne zmarszczki mimiczne
-parę dni po pierwszym nałożeniu miałam wysyp w postaci jednego-dwóch dużych, paskudnych pryszczy, ale cera była z dnia na dzień piękniejsza, naprawdę dobrze wyglądałam bez makijażu, jednym słowem odczuwałam sporą zmianę
- po pewnym czasie popękały mi malutkie naczyńka koło nosa, choć nie jestem naczyńkowcem

Lysalpha:
-nie piecze
-moja twarz się po nim nie łuszczy, złuszcza tylko skórę tam, gdzie były jakieś pryszcze lub strupki
-na początku był efekt wygładzenia i to sporego, później (teraz) pogorszyła mi się cera
-nie wybiela tak blizn i przebarwień, jak robił to Lysanel, w moim przypadku było to zredukowanie aż po całkowity zanik

Miałam nadzieję, że Lysalpha spełni obietnice producenta, jednak jak na razie mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona, bo jakieś efekty daje, jednak spodziewałam się większych..Spróbuję go teraz nakładać na twarz dwa razy dziennie, tak jak zaleca producent, może to da bardziej spektakularne efekty Jeśli nie, kto wie, może będę używać Lysanelu i Lysalpha równolegle, na zmianę...?
Mam dokladnie te same spostrzezenia. Lysalpha jest dla mnei niestety za slaby. Szkoda ze wycofali Lysanel. Slabiej dzialajacych kremow jest mnostwo
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:44   #56
marta1126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Hej:P Chciałabym się Was zapytac o jedną rzecz. Czytałam we wcześniejszych postach że jeżeli używam Lysalpha( kupiłam sobie krem i żel ale jeszcze nie używałam, zamierzam od nastepnego tygodnia) to powinnam stosowac jakieś filtry. O co w tym chodzi? I jak mam krem to ten filtr też musze kupic?
marta1126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:46   #57
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez marta1126 Pokaż wiadomość
Hej:P Chciałabym się Was zapytac o jedną rzecz. Czytałam we wcześniejszych postach że jeżeli używam Lysalpha( kupiłam sobie krem i żel ale jeszcze nie używałam, zamierzam od nastepnego tygodnia) to powinnam stosowac jakieś filtry. O co w tym chodzi? I jak mam krem to ten filtr też musze kupic?
Lysalpha active krem jest z kwasami. Kwasy działają złuszczająco, co powoduje ścieranie, łuszczenie naskórka, a co za tym idzie - skóra staje się cieńsza. Stosujemy krem z kwasami po to,aby skórę wygładzić, pozbyć się przebarwień itd, a gdy skóra jest cieńsza to jest większe ryzyko powstania tych przebarwień. Więc aby tego uniknąc stosujemy filtry (najlepiej fotostabilne, chyba, że się nie malujesz i będziesz mogła bez problemu go reaplikować co mniej więcej 2h). O filtrach jest mnóstwo wątków na wizażu.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:00   #58
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez marta1126 Pokaż wiadomość
Hej:P Chciałabym się Was zapytac o jedną rzecz. Czytałam we wcześniejszych postach że jeżeli używam Lysalpha( kupiłam sobie krem i żel ale jeszcze nie używałam, zamierzam od nastepnego tygodnia) to powinnam stosowac jakieś filtry. O co w tym chodzi? I jak mam krem to ten filtr też musze kupic?
Polecam watki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101392
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108036
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199187
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83748
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:31   #59
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez anuscha Pokaż wiadomość
dameska:
ja mialam tak samo, ale po stosowaniu differniu, wiem jakie to potworne ja zrobilam tak: odstawilam differin mniej wiecej na tydzien i smarowalam sie kremem emolium, ktory poradzila mi pani w aptece. jest on do skory podraznionej, atopowe itp. i tak na prawde to on mnie wtedy uratowal! po tygodniu, jak moja cera wróciła mniej wiecej do normy, zaczelam spowrotem uzywac differinu tylko co 3 dni i bardzo cienka warstwe, a miedzy nim krem nawilzajacy. I po tem juz bylo ok, wiec proponuje tak samo zrobic.

ja rozwniez ponawiam pytanie niczki87, bo wlasnie konczy mi sie lysanel i zastanawiam sie nad kupnem: effeclaru duo lub lysalpha active lub avene diacneal i nie wiem na ktory sie zdecydowac. stosowalam lysanel, ktory na poczatku mi pomogl, ale teraz znowu nie jest za fajnie oraz effaclar K, ktory byl raczej za slaby, tylko rozjasnil troche cere. i wlanie nie wiem na ktory sie tym razem zdecydowac-lysalpha, effaclar duo czy diacneal.?

buziaki
Jeżeli masz cerę naczynkową to Diacneal odpada, ponieważ może podrażnić naczynka.

Pozostaje wybór pomiędzy Eff Duo a Lysalpha.
Pierwszy to BHA, a drugi PHA. Nie wiem, co skuteczniejsze.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 16:26   #60
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jeżeli masz cerę naczynkową to Diacneal odpada, ponieważ może podrażnić naczynka.

Pozostaje wybór pomiędzy Eff Duo a Lysalpha.
Pierwszy to BHA, a drugi PHA. Nie wiem, co skuteczniejsze.
Lysalpha chyba będzie troszke mocniejszy.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.