TEB Edukacja - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-13, 15:12   #151
MigdalowaLady123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez bogusiaaa Pokaż wiadomość
hej a wybiera sie ktos na kierunek opiekun medyczny? Albo ktos juz skonczyl taki kierunek?
Ja byłam w tym roku na tym kierunku w Teb. Powiem Ci szczerze,że niewiele się nauczyłam się pracy przy pacjencie. Zajęcia z opieki wyglądały tak,że mieliśmy puszczony filmik z Youtube np jak zmienić pościel i musieliśmy to powtórzyć jak jest na filmiku. Tak było z każdą czynnością przy łóżku chorego. I w grupie musieliśmy mówić co kolega lub koleżanka robi źle. Nauczyciel siedział i nas wszystkich obserwował i zachęcał abyśmy sami swoje błędy dostrzegali, ciągle zachwalając jacy to super jesteśmy. Przed samym zaliczeniem z przedmiotu od nauczyciela usłyszałam,że popełniam ogromne błędy. Dopiero jak poszłam na praktyki zauważyłam,że mam zbyt duże braki i gdzie popełniam błędy o których na zajęciach się nie dowiedziałam. Zrezygnowałam, bo m.in. też straciłam zapał do tego zawodu.
MigdalowaLady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 21:01   #152
Kurorin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Witam! Bije się z myślami między makijażystką w Żaku, a Charakteryzatorką w TEB. Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o charakteryzacji w tej szkole? A najlepiej jak to wygląda w Szczecinie?
Kurorin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 18:49   #153
d9b250893ba3de660d36b57efd6afc3907c8b10e_653457f25d1b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: TEB Edukacja

Witam,
Czy chodził ktoś lub wybiera się na sekretarkę/rejestratorkę medyczną? Myślę o wybraniu się na ten kierunek do Gdyni. Ciekawi mnie opinia o kierunku, nauczycielach i szkole.
d9b250893ba3de660d36b57efd6afc3907c8b10e_653457f25d1b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:07   #154
lidiakd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Czy ktoś uczy się na kierunku ziołolecznictwo w Krakowie? Nauczyciele od czapy dlatego mam wątpliwości.

Był ktoś? Ktoś ma opinie na ten temat? Sama się zastanawiam nad tym kierunkiem w KRK. Będę wdzięczna za każdą opinię
lidiakd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 15:56   #155
dianakisiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: TEB Edukacja

Zależy od nauczycieli, pań w sekretariacie i szkoły wszystko idzie załatwić :P
dianakisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 13:18   #156
aga_mari_ignatowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: TEB Edukacja

Słyszałam dużo opinii na temat tej szkoły. Mam w grupie dziewczyny, które uczyły się w TEBIE i różnie się wypowiadały. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-04-30 o 14:13 Powód: reklama
aga_mari_ignatowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 14:56   #157
Roksannee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Ja chodzę do TEB na wizaż. Polecam iść do sekretariatu albo zadzwonić i zapytać kto będzie prowadził zajęcia. Ja tak zrobiłam i naprawdę mamy dobrze wyszkoloną i pracującą w zawodzie nauczycielkę. Wiem od koleżanki że w poprzednich latach nauczała jakąś inna "makijazystka", ale z tego co mówiła to jej wiedza stanęła w 2000 roku

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Ja chodzę do TEB na wizaż. Polecam iść do sekretariatu albo zadzwonić i zapytać kto będzie prowadził zajęcia. Ja tak zrobiłam i mamy dobrze wyszkoloną, pracującą w zawodzie nauczycielkę. Wiem od koleżanki że w poprzednich latach nauczała jakąś inna "makijazystka", ale z tego co mówiła to jej wiedza stanęła w 2000 roku
Roksannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 01:16   #158
a_drawing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: TEB Edukacja

nie polecam, ze wzgledu na nauczycieli, ktorzy traktuja troche jak za komuny lub w podstawowce, tzn. faworyzowanie, karanie, manipulowanie grafikiem wg wlasnego uznania (poza weekendami, ktore byly w umowie gwarantowane dla kierunku zaocznego), czy ogolnie msciwe podejscie i zbyt wymagajace, ktore uczy nie praktycznej i potrzebnej wiedzy ale jedynie teorii sprzed kilku epok. Troche zajecia bez planu, chaotyczne. Nauczycielki zgrywuski, bez podejscia pedagogicznego...
Ale jesli ktos liczy, ze sam sie nauczy, a szkola potrzebna jest do przeprowadzenia egzaminu to okej Jest to jakis punkt zaczepienia. Ja uczylam sie na technika-kosmetyczke w Bialymstoku.
a_drawing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-02 01:16:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.