fotoepilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-01, 11:52   #1
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22

fotoepilacja


Witam!
Ostatnio zaintrygował mnie temat fotoepilacji.
Dziewczyny po zabiegu prosze o wpisy, podzielcie sie swoimi doswiadczeniami...

Czy ta metoda depilacji moze sie rownac z metoda laserowa?
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 22:09   #2
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: fotoepilacja

a na czym polega fotoepilacja?
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:07   #3
OlimpiaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: fotoepilacja

Wykonałam w gabinecie Luxona w Gdańsku 2 zabiegi fotoepilacji głębokiego bikini. Stosują tam metodę LHE – urządzenie SPA TOUCH.
Jestem NIE zadowolona z efektów, gdyż w gabinecie informowano mnie, że po pierwszym zabiegu efekt jest największy. U mnie utrata owłosienia była mniejsza niż 5%. Minęło już 5 tygodni od drugiego zabiegu, a mi nie wypadł żaden włos.
Czyli mimo, iż wydałam 600zł na 2 zabiegi całkowitego i trwałego usunięcia zbędnego owłosienia nie utraciłam ich nawet w 5%.
Na prośbę o zwrot pieniędzy dostałam odpowiedz: Uprzejmie informujemy, że niestety nie możemy uwzględnić Pani reklamacji. Dotychczas zostały wykonane u Pani 2 zabiegi fotoepilacji głębokiego bikini. Zabiegi fotoepilacji cechują się różną skutecznością w zależności od okolicy ciała. Także z różnych przyczyn u jednych osób są bardziej lub mniej skuteczne.
OlimpiaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:56   #4
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: fotoepilacja

może jeszcze ktoś opowie o swoim doświadczeniu z fotoepilacją?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 22:19   #5
fiufiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Jestem miesiąc po pierwszej fotoepilacji łydek właśnie aparatem Spa Touch firmy Radiancy i jestem zadowolona z rezultatu. Póki co nie ma śladu po ponad połowie włosów Oby tak dalej!

Dodam jeszcze, że ból był straszny

Edytowane przez fiufiu
Czas edycji: 2009-01-14 o 22:25
fiufiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:15   #6
fiufiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

W tym momencie jestem po dwóch fotoepilacjach Spa Touch i chyba jednak przerzucę się na laser Light Sheer. Co prawda zabieg jest prawie dwa razy droższy, ale może jednak skuteczniejszy... Patrząc na dotychczasowe efekty, to żeby całkowicie pozbyć się włosów na łydkach, potrzebowałabym ok 10 zabiegów A czytałam że laserem wystarczy ok 4 - 5 zabiegów, więc ostateczna cena wychodzi taka sama, a ile bólu mniej
fiufiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:09   #7
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: fotoepilacja

Nikt nic więcej nie napisze na ten temat? Może jednak jeszcze któraś z was miała ten zabieg, Jestem strasznie ciekawa jakie miałyście rezultaty, w której częsci ciała i ile załapaciłyście za jednorazowy zabieg.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 12:27   #8
OlimpiaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: fotoepilacja

To może jeszcze ja opowiem ciąg dalszy moich perypetii.
Do Luxony po drugim zabiegu nie wróciłam, bo nie widziałam efektu.
Skorzystałam za to z Beautylaser w Gdyni (depilacja laserowa lightsher). Po pierwszym zabiegu w Beautylaser byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, włosy po 2 tygodniach od zabiegu naprawdę wychodziły kępkami. Po drugim zabiegu trochę mniej, ale można powiedzieć, że znacznie się zmiękczyły.
Generalnie w Beautylaser poddałam się jeszcze 5 zabiegom (koszt ogólny: 1360zł), czyli licząc z tymi dwoma felernymi w Luxnowa miałam 7 zabiegów co ogólnie mnie kosztowało: 1960zł + dojazdy, bo niestety jestem z poza trójmiasta.
Efekt po 15 miesiącach od ostatniego zabiegu: niestety marny, nadal bez golenia to się nie obejdzie. Włosów pewnie jest mniej, ale nadal jest ich dużo za dużo.
OlimpiaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:53   #9
Jagodad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Jestem po drugim zabiegu fotoepilacji na brodę i wąsik. Moim zdaniem -rewelacja. Jak tak dalej będzie to może jeszcze ze dwa zabiegi i będę miała idealnie gładką cerę bez tego wstydliwego owłosienia.Po drugim zabiegu mam idealną cerę bez jakiegokolwiek owłosienia. Mam 50 lat , w tym wieku wiadomo burza hormonów . Bierze nawet moje siwe włoski. Mam bardzo śniadą cerę i laser nie jest najlepszą metodą dla mnie.Bardzo gorąco polecam fotoepilację. Jagoda
Jagodad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:56   #10
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: fotoepilacja

jakies 7 lat temu kiedy robilam laser przestrzegano mnie przed IPL, poniewaz jest slabsze, gorsze i usuwa podobno tylko mega czarne wlosy..
nie mam doswiadczenia, bo posluchalam rady i inwestowalam tylko w laser, po ktorym nadal nic mi nie odroslo
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:33   #11
magno
Przyczajenie
 
Avatar magno
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: fotoepilacja

Podobno obecnie sprzet do fotodopilacji wypiera normalne stare lasery z rynku. Byłam już raz w Nomas Vello we Wrocławiu, depilują bezboleśnie i bardzo dobrze, trzeba iść na 4 zabiegi a cena jest faktycznie jakaś kosmicznie niska, prawie 100 zł za każdą część ciała, gdzie indziej trzeba zapłacić kilkakrotnie więcej. Jedyny minus, że mają tam kolejki i trochę trzeba się naczekać... Jestem zadowolona z efektu, zobaczymy po ostatnim zabiegu
magno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 12:59   #12
anastazja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Rzeczywiście No mas Vello jest tak tanio, sama się przekonałam. Mam straszny problem z owłosieniem na nogach, a że nie stać mnie na taki drogi zabiegi, to wybawieniem jest dla mnie właśnie no vello. Ja byłam akurat w Chorzowie, panie bardzo miłe, wszystko dokładnie wytłumaczyły i co najważniejsze już po pierwszym zabiegu widzę efekt, włosów jest zdecydowanie mniej. Ciekawa jestem co będzie dalej, dam znać.
anastazja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:41   #13
Nutria222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: fotoepilacja

Też byłam na 2 zabiegach fotoepilacji pach we Wrocławiu. Teraz już nie ma kolejki, latwo się zapisać bo jest aż 5 salonów we Wro. Adresy na ich stronie internetowej. Jeśli chodzi o skuteczność-mi panie, które tam pracują powiedziały, że trzeba aż 20-stu zabiegów, aby całkowicie pozbyć się włosów. Na razie efekty są takie-włosy pod pachami po zabiegu wypadają a potem odrastają z powrotem z tym że bardzo osłabione i jasne. Ja golę je maszynką i wtedy znów są ciemne. Zastanawiam się, czy to ma sens... epilację we Wro robiłam również na ulicy Traugutta, Dermamed. Tam robia IPL-em i jest gwarancja-jak się zrobi 6 razy a jest jeszcze jakiś włos, to potem są zabiegi za darmo. Zrobiłam bikini 6 razy, już prawie wcale nie mam włosów tam i za miesiąc idę na bezpłatny zabieg
Nutria222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:59   #14
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: fotoepilacja

Dziś byłam na pierwszych zabiegach, wielu części ciała Bólu nie było, raczej po prostu nieprzyjemne uczucie. Dam znać po jakimś czasie bo dziś o efektach nic nie mogę powiedzieć
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:34   #15
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: fotoepilacja

Jakie są wasze opinie na temat fotodepilacji No vello?????????? jestem ciekawa, bo niska cena kusi, ale te posty powyzej, napisane przez nowe użytkowniczki wizazu, co maja po 1,2 postach tylko nie przekonują mnie i zbyt pachną mi kryptoreklamą....
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 06:57   #16
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

Ja robiłam bikini w No+Vello (we Wrocławiu) i mam bardzo mieszane uczucia. Bolało mocno (tzn. parzyło), ale to pikuś- ból zniosę dla efektu.

Pytałam na wstępie czy tą metodą da się zrobić głębokie bikini (brazylijskie)- dostałam szczerą odpowiedź, że niekoniecznie i wiele zależy od budowy kobiety. Pomyślałam, że spróbuję, wosk już mnie zmęczył i bardzo liczyłam na tę metodę.

Niestety- zostałam z popalonymi włoskami, które nie wypadły ani od razu ani potem, a co najgorsze- zrobiono mi pachwiny i trochę wzgórka łonowego- dosłownie trochę, w zasadzie tylko górę- zupełnie bez sensu, gdyby nawet to podziałało, gdybym poszła kolejne 5 razy (jak sugerowały , to zostałabym z wydepilowanymi plackami i nieusuniętymi włosami obok?

Wyglądam jakbym nie poddała się żadnej depilacji, nie ma najmniejszego efektu, włosy nie wypadły, nie osłabiły się. Nie wiem co jest grane- czy ja się nie nadaję, czy miałam pecha, co było nie tak. Może na innych częściach ciała byłoby lepiej, na bikini to dla mnie porażka.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:43   #17
margo3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Hejho ja też korzystałam z fotodepilacji w novello i uważam że to kompletna strata pieniędzy!!! Odradzam każdemu
margo3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:46   #18
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: fotoepilacja

kurcze, tyle jest tych roznych metod i opinii, ze nie wiadomo, co wybrac... ja bym chciala na razie brode i wąsa usunąć. a potem bikini
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 06:46   #19
margo3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Ja też miałam problem z owłosieniem na twarzy i z ręką na sercu moge polecic ci CTL
margo3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 08:28   #20
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Ja robiłam bikini w No+Vello (we Wrocławiu) i mam bardzo mieszane uczucia. Bolało mocno (tzn. parzyło), ale to pikuś- ból zniosę dla efektu.

Pytałam na wstępie czy tą metodą da się zrobić głębokie bikini (brazylijskie)- dostałam szczerą odpowiedź, że niekoniecznie i wiele zależy od budowy kobiety. Pomyślałam, że spróbuję, wosk już mnie zmęczył i bardzo liczyłam na tę metodę.

Niestety- zostałam z popalonymi włoskami, które nie wypadły ani od razu ani potem, a co najgorsze- zrobiono mi pachwiny i trochę wzgórka łonowego- dosłownie trochę, w zasadzie tylko górę- zupełnie bez sensu, gdyby nawet to podziałało, gdybym poszła kolejne 5 razy (jak sugerowały , to zostałabym z wydepilowanymi plackami i nieusuniętymi włosami obok?

Wyglądam jakbym nie poddała się żadnej depilacji, nie ma najmniejszego efektu, włosy nie wypadły, nie osłabiły się. Nie wiem co jest grane- czy ja się nie nadaję, czy miałam pecha, co było nie tak. Może na innych częściach ciała byłoby lepiej, na bikini to dla mnie porażka.

Nie byłoby bo to naciągactwo i używanie sprzętu nie do końca z jego przeznaczeniem, ktoś napisał, że ta "nowa" metoda wyprze lasery, niestety metoda jest stara tylko pomysł na wykorzystanie nowy i chybiony, dobrze że pojawiaja sie takie wpisy bo skubańcy przyciągają ceną tylko efekty takie same jak cena zostają
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:39   #21
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

Ta cena też mi się wydała podejrzana- no i oczywiście ekscytująca zarazem

Rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką, powiedziała mi, że to, cytuję: "pic na wodę", i że jej tez proponowano "maszynę w leasing i pracę na procent" (nie pamięta czy było to no mas vello czy coś innego), ale nie skorzystała, bo uważa, że to nie działa i nie będzie nabijać swoich klientek w butelkę.

Szkoda, że nie skonsultowałam się wcześniej, ale już tak mam, że dopóki nie sprawdzę, to nie uwierzę, więc pewnie i tak bym zaeksperymentowała
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 00:32   #22
magno
Przyczajenie
 
Avatar magno
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: fotoepilacja

[QUOTE=hejho;22536277]Ta cena też mi się wydała podejrzana- no i oczywiście ekscytująca zarazem

Rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką, powiedziała mi, że to, cytuję: "pic na wodę", i że jej tez proponowano "maszynę w leasing i pracę na procent" (nie pamięta czy było to no mas vello czy coś innego), ale nie skorzystała, bo uważa, że to nie działa i nie będzie nabijać swoich klientek w butelkę.

Szkoda, że nie skonsultowałam się wcześniej, ale już tak mam, że dopóki nie sprawdzę, to nie uwierzę, więc pewnie i tak bym zaeksperymentowała[/QUOTE

Jestem zdziwiona wpisami wyżej, robię depilację w no +vello od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Rzadko wchodzę na to forum, ale dzisiaj jestem zdziwiona. Z tego co mi powiedziała kosmetolog, nie wiem czy dobrze to opiszę, całkowita depilacja powinna zakończyć się w ciągu 10 miesięcy, taki jest etap wzrostu włosa, czy cebulki. Przez pierwsze 3 miesiące powinno depilować się co miesiąc, potem rzadziej. U mnie to działa. Robię w no+vello depilację nóg, bikini całość, pachy. Namówiłam też koleżanki które wcześniej chodziły na laser i są teraz zadowolone, ponieważ naprawdę zabieg jest bezbolesny. A jedna jak miała zabieg laserem gryzła bandaż cały czas tak bolało. IPL czuć jedynie lekkie mrowienie przy strzałach głowicą. Nie wiem kto pisze o tych zabiegach w no+vello, ale wydaje mi się że nie ich klientki. Studiuję tera w Krakowie i tam robię zabiegi, wczesniej robiłam we wrocławiu, widzę jedynie różnicę w wystroju wnętrz, skuteczność jest doskonała wszędzie. Myślę, że różnicz w cenie to jedno, a skuteczność to inna sprawa, coś w tym musi być że nie nie boli i jet taniej. Moje koleżanki z Ukrainy przyjeżdżają specjalnie do Krakowa depilować się w No+vello i z uczelni dziewczyny też są zadowolone. Ogólnie polecam.
magno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 07:35   #23
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

magno> a w którym No Mas Vello we Wrocławiu robiłaś depilację, bo wiem, że jest kilka? I czy "całe bikini" oznacza głębokie, brazylijskie bikini? Co przez to rozumiesz?

Być może po prostu ten salon, w którym ja byłam jest do bani (ja byłam koło Placu Solnego, na Gepperta)- przecież to franczyza i wiele zależy od tego na kogo się trafi. Może jeszcze nie wszystko stracone w takim razie i, jak pisałam wcześniej, to tylko mój pech?

Cały czas mam w głowie to, że po sześciu zabiegach mogłabym mieć z głowy depilację na dłuższy czas i mimo niezadowolenia z testu, ciągle wierzę, że to był przypadek i gdzie indziej zrobiliby mi to dobrze.

Ból to bardzo indywidualna sprawa i zależy też m.in. od tego w jakim momencie cyklu jesteśmy, sama się zdziwiłam, że tak trudno to zniosłam, podczas gdy na wosku zawsze jestem dzielna i nawet nie drgnę.

Nie jestem maniaczką z konkurencji, studia laserowego czy gabinetu woskowania, zapewniam. Znalazłam ten wątek po tym jak rozczarowana po zabiegu (znowu- po fakcie) zaczęłam szukać opinii innych dziewczyn na temat fotodepilacji.

Pozdrawiam
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 09:45   #24
patiszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 2
GG do patiszi
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Witam!
Ostatnio zaintrygował mnie temat fotoepilacji.
Dziewczyny po zabiegu prosze o wpisy, podzielcie sie swoimi doswiadczeniami...

Czy ta metoda depilacji moze sie rownac z metoda laserowa?
Jak najbardziej może się równac z laserem,jestem po dwóch zabiegach fotoepilacji pach i praktycznie nie ma nica cena nieporównywalnie mała...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez margo3030 Pokaż wiadomość
Hejho ja też korzystałam z fotodepilacji w novello i uważam że to kompletna strata pieniędzy!!! Odradzam każdemu
a możesz podac jakies argumenty dlaczego odradzasz?
patiszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:39   #25
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: fotoepilacja

hejka.

Jestem już po 4 zabiegach w Nomasvello w Krakowie (salon na Krowoderskiej 52). Robiłam sobie bikini. Jestem zadowolona z efektu po tych 4 zabiegach. Miałam grube, niesamowicie twarde, bardzo czarne włosy, które okropnie wrastały. Jeśli chciałam być gładka musiałam się golić nawet codziennie. Teraz po zabiegach mam delikatne, jasne włoski. Oczywiście na zabiegi będę chodzić dalej, aż do całkowitego usunięcia włosów - Pani, która mi to robiła sugerowała 2-3 zabiegów jeszcze. Ogólnie cena jest 99 zł za okolicę, ale teraz jest promocja i jak się kupi trzy zabiegi to się czwarty gratis dostaje - więc już w ogóle moim zdaniem się opłaca. Zabieg pratycznie nie boli - tylko mam ze dwa takie dość wrażliwe miejsca, że rzeczywiście mogę powiedzieć, że zabolało, ale ogólnie to jakiejś tragedii nie ma. Depilowałam 2 razy bikini woskiem i krzyczałam w niebogłosy jak mi to robili - fotodepilacja przy tym to jest milutkie mizianie
Jeśli po tych sześciu czy siedmiu zabiegach włosy zupełnie zostaną usunięte i nie będą odrastać - to robię sobie wszystko po kolei - nogi, pachy, brzuch i pośladki
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:24   #26
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: fotoepilacja

Za dużo tych metod do wyboru i człowiek się gubi. Pojęcia nie mam którą metodę wybrać
madziulkaa jak tam efekty?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:46   #27
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: fotoepilacja

Dziś jestem 6 tygodni po pierwszej serii na wszystko. Po 5 tygodniach jak byłam zapisana niestety mi coś wypadło... Do końca tygodnia mam luz w pracy więc próbuję się dostać Efekty? tak po 4 tygodniach zaczęły odrastać włoski. Odrosły słabsze no i tak może w 20 % Także jak to tak ładnie będzie szło to kilka zabiegów i wyrzucam maszynki i depilator
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:40   #28
Maja_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: fotoepilacja

Witam,
ja byłam w gabinecie, w którym stosują metodę E-Light (IPL+RF), czyli nowszą wersję IPL. Zasada działania jest dość podobna do lasera, tyle że tańsza (99zł za 1 część ciała!!!), o wiele mniej bolesna i podobno bardziej skuteczna bo dociera głębiej pod skórę. Na razie byłam na 1 zabiegu i już widzę super efekty. Jak tak dalej pójdzie to pewnie skończy się na 3 wizytach.
Czy ktoś z Was też korzystał z tej metody? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
Maja_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:16   #29
julia_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: fotoepilacja

ja bylam dopiero na jednej wizycie w SilkTouch w Lublinie
i jak na razie wloski zaczynaja wypadacwiec jestem zadowolona.

Mam nadizeje ze po kolejnych pozbede sie ich wszystkich!!!
julia_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:45   #30
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: fotoepilacja

Ja z kolei robiłam bikini w Warszawie w Elite na Kabatach. Jestem po dwóch zabiegach i póki co skuteczność oceniam na 80%, czyli bardzo dobrze Podobno czeka mnie jeszcze tylko jeden zabieg, bo włoski szybko wypadają, a odrastają naprawdę znacznie osłabione. Jeśli pytacie o sprzęt, to ja miałam robione IPL LUMENISa, ale z tego co mi wiadomo, to mają też inne urządzenia do wyboru
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 22:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.