Klub Recenzentki Braun Face - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Braun!

Notka

Klub Recenzentki Braun! Wizażanki biorą udział w wielkiej akcji Klub Urody Braun! Poznaj opinie testerek i dowiedz się więcej o innowacyjnych produktach!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 20:14   #61
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja też dostałam, za pośrednictwem Poczty nie firmy kurierskiej.

Pierwsze wrażenia: jakie to ładne i zgrabne Dzisiaj wieczorem przystąpię do pierwszych testów, najpierw szczoteczki, potem depilatora. Zobaczymy jak się spisze
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:18   #62
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

No i jestem po pierwszym razie z Braun Face

Muszę zacząć od tego, że jest dziecinnie prosty w użyciu. Dziś testowałam tylko szczoteczkę. Muszę przyznać, że całkiem fajnie było Nie wiem czemu wyobrażałam sobie, że ta szczoteczka się obraca i że może być trochę drastyczna dla skóry. Otóż ona wykonuje tylko jakby drgania i jest naprawdę delikatniutka. Cały zabieg naprawdę przyjemny. Leciutkie zaczerwienienie pojawiło się na mojej twarzy ale ja tak mam niemal po wszystkim i to bardzo szybko znika. Skóra już po wszystkim jest gładka (efekt jakby po peelingu).

Podsumowując, po pierwszym użyciu Braun Face jestem zadowolona. Ale to dopiero początek. Mam zamiar używać go codziennie i jestem bardzo ciekawa jaki będzie efekt naszej dalszej współpracy
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:34   #63
lenka889
Raczkowanie
 
Avatar lenka889
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 31
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dziewczyny z tego co czytam to póki co większość jest zadowolona Ja przetestowałam tylko depilator i przyznaję się bez bicia, że bolało. Dodam, że to była depilacja wąsika. Mam nadzieję, że skóra się szybko przyzwyczai Zaraz po zabiegu skóra była zaczerwieniona. Teraz po ponad 3 godz nie ma śladu Ciekawa jestem jak szybko pojawią się włoski
Szczoteczkę przetestuję za kilka dni bo niestety jestem po oczyszczaniu twarzy, a w instrukcji jest wyraźnie napisane aby nie stosować na podrażnioną skórę
lenka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:44   #64
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja specjalnie od ogłoszenia wyników się nie peelingowałam na twarzy Także dzisiaj szczoteczka będzie miała dosyć trudne zadanie
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 23:16   #65
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja również w końcu przetestowałam już swój produkt i również jestem zadowolona Końcówka depilująca przyda mi się przy regulacji brwi, już dziś spróbowałam i sprzęt radzi sobie z tym naprawdę bardzo dobrze Szczoteczka też spisuje się rewelacyjnie, użyłam jej z żelem do twarzy. Po spłukaniu skóra jest gładsza, taka przyjemniejsza w dotyku. Jestem naprawdę podwójnie mile zaskoczona - tym, że dostałam się w ogóle do testu oraz samym świetnym testowanym produktem
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 00:03   #66
Lilas Mauve
Raczkowanie
 
Avatar Lilas Mauve
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: mobilna
Wiadomości: 246
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

ja też już pierwsze koty za płoty
Depilator - no bolało... fakt. Ale może to też kwestia przyzwyczajenia i wprawy jeśli chodzi o ten kierunek obrotów - bardzo fajny pomysł swoją drogą
Szczoteczka - boska - wzięłam z moim żelem na trądzik, już wiem, że to będzie mój codzienny rytuał takiej gładkości jeszcze w domu żadnym sposobem nie uzyskałam
__________________
Lilas Mauve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 00:40   #67
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Witam i ja Tak mnie wgięło, że się jeszcze nie podźwignęłam
Moja paczuszka już na mnie czeka, ale nie mogłam dziś jej odebrać, bo byłam cały dzień poza domem
Nie mogę się jednak doczekać jutra! ))
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 00:46   #68
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

No i ja też już po pierwszych testach!
Najpierw opakowanie: bardzo ładne, kobiece, typowo w stylu Brauna. Miło, że mamy kosmetyczkę i lusterko, Ale ja wolałabym dodatkową szczoteczkę zamiast tego.
Szczoteczka: włączyłam urządzenie, dotknęłam szczoteczką ręki i pomyślałam: PHI! Nic to nie da mojej twarzy. Jakże się myliłam! Buzia naprawdę czuje oczyszczanie i szybko pojawia się zaczerwienienie. Po skończeniu mycia buzia jest baaaaaardzo gładka! Ja użyłam szczoteczki z odrobiną ulubionego żelu do mycia.

Następnie stwierdziłam, że depilacja też dzisiaj, a co!
Między brwiami było spoko, bo depiluję się tam prawie codziennie.
Wąsik- tutaj czułam już leciutki dyskomfort, ale na pewno nie ból.
Skóra po depilacji gładziutka niesamowicie! Podrażnienie było minimalne i szybko zniknęło.

Nie pasuje mi w tym urządzeniu jedna rzecz: bateria, zamiast akumulatora... Uważam, że to rozwiązanie jest słabe i po dzisiejszym użyciu widzę, że dużo mocy już się wykorzystało

Generalnie: urządzenie jest świetne! Pozostaje mi teraz regularnie stosować urządzenie, żeby ocenić skuteczność oczyszczania
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 08:33   #69
mika0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Podejście drugie.
Szczoteczka rewelacja. Dzisiaj odrobinę bardziej dociskałam szczoteczkę do skóry i faktycznie lekkie zaczerwienienie się pojawiło. Zniknęło po kilku minutach. Skóra gładziuteńka, krem wchłonął się błyskawicznie. Najlepsze jest to, że mam wrażenie, że podkład rozprowadził mi się dzisiaj łatwiej. Ogólnie po zrobieniu makijażu wydaje mi się, że jest sporo lepiej niż wczoraj. Ta szczoteczka to chyba idealny produkt dla niewdzięcznej cery.
Ciekawe jak z trwałością makijażu, czy widocznie się zmieni. Ale na to pytanie będę mogła odpowiedzieć najwcześniej wieczorem.
mika0103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:17   #70
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Thumbs up Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Trzecie użycie szczoteczki - rewelacja! Naprawdę czuć różnicę między zwykłym myciem twarzy dłońmi a tą szczoteczką. Wyraźnie czuć, że skóra jest gładsza i delikatna w dotyku. Martwe komórki złuszczone, a krem wchłania się w mgnieniu oka. Nie trzeba inwestować w peelingi ziarniste - bo taki sam efekt uzyskuje się dzięki szczoteczce Braun! Myślę, że przy codziennym stosowaniu kondycja skóry na pewno się poprawi. Osobiście, zaraz po oczyszczeniu i nałożeniu kremu, czuję mega świeżość, jakby moja skóra zaczęła oddychać. Super!
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 10:12   #71
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Używacie szczoteczki codziennie? Ja miałam w planach używanie co drugi dzień wieczorem,żeby nie przedobrzyć, ale tak czytam, że większość z Was jednak stosuje ją codziennie... Hmmmm.

I jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło: czy któraś z Was ma piercing twarzy? Jeżeli tak, to omijacie go szczoteczką? Mam kolczyk w nosie i troszkę się bałam potraktować go bezpośrednio urządzeniem :p
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 12:08   #72
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja na razie użyłam dwa dni pod rząd i faktycznie skóra super gładka jak po dobrym peelingu. Szczoteczka jest delikatna i codzienne jej używanie nie powinno zaszkodzić. Ja jestem gruboskórna więc dla mnie to nie problem. Tylko ciekawe czy mi cierpliwości starczy bo to jednak troszkę czasochłonne. Kilka minut trzeba poświęcić żeby był dobry efekt.
Dzisiaj przetestuję depilator.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 12:40   #73
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Tego typu szczoteczki są do codziennego użytku, nawet po 2 razy dziennie ALE nie powinno się zbyt długo i mocno dociskać do skóry (ok. 1 minuta dla całej twarzy w zupełności wystarczy), inaczej podrażnimy tylko skórę :P A jeśli chodzi o piercing, to radziłabym omijać!
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 12:43   #74
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja tez już jestem po pierwszych testach

Ale zacznę od opisu samego produktu:
jest dla mnie bardzo atrakcyjny wizualnie, pięknie wygląda na półeczce w łazience, jest lekki. Montaż bardzo prosty

Jeśli chodzi o depilację to przyznam bez bicia, że z początku bardzo bolało, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam się i już nauczyłam się pod odpowiednim kątem przyłożyć depilator do twarzy i było lepiej Ale mam nadzieję, że włoski szybko nie odrosną, bo do najmilszych ten zabieg nie należał. Bardzo się przydało w tym wypadku lusterko z podświetleniem, gdyż usunęłam nawet najmniejsze włoski! Za pierwszym razem jak spojrzałam z takiego dużego przybliżenia na mój wąsik to się trochę przeraziłam :P

Nakładka czyszcząca z początku mnie rozczarowała, bo ona wykonuje tylko ruchy pulsacyjne a nie obrotowe. Jednak po zabiegu moja twarz była gładka i miła w dotyku. Używałam szczoteczki wraz z żelem do twarzy. Efekt naprawdę mnie zadowolił i przyznam szczerze, że nigdy nie miałam takiej gładkiej twarzy. Zwykły peeling jednak się umywa do takiego czyszczenia

Podsumowując pierwsze testy: jestem bardzo zadowolona i podekscytowana tym urządzeniem

Zobaczymy jak będzie się sprawował dalej
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 13:16   #75
Monii31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Bez dwóch zdań- sprzęt jest świetny ;D
Zarówno depilator, który wyłapuje nawet malutkie włoski (chwała mu za to!) jak i szczoteczka, są na prawdę dobre.
Na początku też trochę rozczarowałam się tym, że szczoteczka się nie obraca, ale podczas używania nie miało to większego znaczenia, tym bardziej, że po wszystkim moja skóra była gładka i jędrna, czym jestem szczerze zachwycona ;D
Co do depilatora- nie było tak źle, jasne odrobinę bolało, szczególnie "wąsik" ale nie było tragedii
Jedyne czym w zasadzie trochę się rozczarowałam, jest lusterko. Ma bardzo duże powiększenie, co idzie na plus, ale samo podświetlenie jak dla mnie nie zdaje egzaminu, ponieważ światło odbija mi się w okularach i w zasadzie nie widzę wtedy nic.
Monii31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 14:16   #76
GosiA13331
Przyczajenie
 
Avatar GosiA13331
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
GG do GosiA13331
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Jestem już po pierwszych testach
Szczoteczka jest na prawdę super! Delikatna, a mimo to skóra jest po niej wyraźnie gładsza. Depilator też ok, trochę bałam się bólu, ale jakoś poszło Ogólnie zestaw świetny, strasznie się cieszę że mogę go przetestować
__________________
[eucerin][/eucerin]
GosiA13331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:13   #77
zosia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Jestem zachwycona!!! Nigdy nie myślałam ile przyjemności może dać mi taka szczotka. Po jej zastosowaniu twarz jest gładka, ale nie błyszczy się-a tego się obawiałam.
Końcówka do usuwania włosków jest rewelacyjna, usuwa włoski bezboleśnie tak jak u kosmetyczki jestem bardzo pozytywnie zaskoczona całym zestawem.
zobaczymy co będzie dalej...
zosia60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:55   #78
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Nareszcie doczekałam się wolnej chwili i przetestowałam końcówkę depilującą!

Zacznę od tego, że usuwanie włosków z twarzy depilatorem nie jest mi obce - robię to od kilku lat. Dotychczas używałam do tego celu zwykłego depilatora z nakładką do twarzy. Muszę przyznać, że Braun Face sprawdza się tu lepiej niż zwykły depilator.
Przede wszystkim jest o wiele mniejszy i łatwiej się nim manewruje po twarzy (szczególnie jeśli chodzi o wąsik czy baczki).
Po drugie jest delikatniejszy. Podczas depilacji zwykłym depilatorem odczuwam lekki ból - szczególnie w bardziej wrażliwych miejscach (wąsik). Depilacja Braun Face przebiegła u mnie właściwie bezboleśnie.
Po trzecie rewelacyjne jest to, że głowica depilująca obraca się w obu kierunkach - ustawiam sobie tak jak mi pasuje i nie muszę wykonywać przy tym gimnastyki z przekręcaniem urządzenia na różne strony.
Świetne w Braun Face jest również to, że mogę go używać w okolicy brwi!!! Reguluję brwi za pomocą pęsety ale tą jestem w stanie usunąć tylko te ciemniejsze, mocniejsze włoski. Pod, nad i między brwiami pozostaje wówczas mnóstwo cieniutkich, mało widocznych włosków. Dziś dzięki Braun Face zrobiłam z nimi porządek
Po całym zabiegu miałam leciutkie zaczerwienienie w depilowanych obszarach twarzy ale na pewno mniejsze niż po depilacji z użyciem zwykłego depilatora. Zniknęło dość szybko.

Podsumowując, spodobało mi się to małe cudo

Edytowane przez Angel@
Czas edycji: 2014-11-22 o 16:58 Powód: pozjadałam wyrazy
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:02   #79
Madzia200294
Przyczajenie
 
Avatar Madzia200294
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja swoj Braun Face otrzymalam wczoraj!! Jestem mega szczesliwa Juz wczoraj zabralam sie do pierwszego testowania Depilacja nie jest zbyt przyjemna. Moja skora zostala lekko podrazniona i zaczerwieniona. Jeszcze nigdy nie mialam okazji uzywac takiego przyrzadu.Wczoraj byl moj pierwszy raz i powiem szczerze ze lekko sie go obawialam nie bylo wsumie az tak zle, kwestia przyzwyczajenia i wszystko bedzie ok Jezeli chodzi o oczyszczanie twarzy musze przyznac ze spisuje sie swietnie!! Bardzo przyjemny w uzyciu, nie za glosny, wygodny w czyszczeniu opakowanie i reszta zawartosci fantastyczna!! i to lustereczko ze swiatelkiem <3 cudowny zestaw

Edytowane przez Madzia200294
Czas edycji: 2014-11-22 o 20:12 Powód: chcialam jeszcze dodac pare slow
Madzia200294 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 22:43   #80
olakir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

o cudeńku w paczce dowiedziałam się wczoraj będąc w pracy i nie mogłam się doczekać powrotu do domu!!!
Oczywiście wieczorem nie mogłam powstrzymać się i od razu po przyjściu do domu przystąpiłam do testowania.

Urządzenie wyglada bardzo elegancko, dołączone lusterko jest genialne!
W opakowaniu znajduje się rownież kosmetyczka, dzięki ktorej będę mogła zawsze zabierać mojego Brauna ze sobą w podróż.

Zaczęłam od oczyszczania szczoteczką, i choć miałam wrażenie ze szczoteczka może być dla mojej skory zbyt delikatna - baaardzo się myliłam! Fakt, trzeba się trochę napracować ale na pewno mniej niż przy tradycyjnym peelingu + oczyszczaniu żelem. Efekt? Czyściutka i niezwykle miękka skóra! Pory oczyszczone, zwężone (!!!), drobne skórki zniknęły. Aaaaa, moja skóra mniej się swieci! Cud?!
Jesli tak będzie dalej - zostanie ze mną na dłuuuuuugo!

Następnie przystąpiłam do depilacji. Nieco się obawiałam bólu, ale po pierwszej minutce skóra przyzwyczaiła się i depilacja była nawet przyjemna. Nigdy, przenigdy, po użyciu pęsetki nie udało mi się tak idealnie pozbyć wąsika! ZERO włosków, gładka skóra! Zaczerwienienie ustąpiło po krótkiej chwili tak wiec myśle ze będę mogła używać urządzenia nawet rano. Zauważyłam niestety, ze kilka grubszych włosków na podbródku zostało tylko urwanych w połowie, mam wrażenie że tym silniejszym, grubszym włoskom urządzenie może nie dać rady. Ale być może po kilku depilacjach włoski staną się słabsze i nie będzie problemów z ich usunięciem.
Jestem zachwycona tym, ze w końcu udało mi się usunąć drobniutkie włoski pod brwiami, z którymi pęsetka sobie nie radziła gdyż były zbyt cienkie. W tej chwili używając dołączonego lusterka widzę, że udało mi się usunąć 100% włosków. Wooooooow!
Cóż, dziś idę spać z cudownie miękką i gładką skórą.
Niech to uczucie trwa!
olakir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 23:17   #81
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dzisiaj również użyłam szczoteczki - stwierdziłam, że poużywam jej kilka dni pod rząd, stosując lżejszy nacisk na skórę, niż za pierwszym razem. Zobaczymy, co to da

Niestety moja bateria umiera powoli, więc jak już się zużyje, to zastąpię ją akumulatorkiem
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:14   #82
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Moje pierwsze wrażenia po użyciu depilatora i szczoteczki są jak najbardziej pozytywne.
Szczoteczka jest delikatna, ale dla skóry bardzo wrażliwej może być za mocna. Użyłam jej razem z mydłem Aleppo po klasycznym demakijażu mleczkiem, żeby doczyścić pory. Trzeba się było trochę namachać, a w okolicach nosa pogimnastykować, ale po zabiegu skóra była bardzo gładka, jak wypolerowana. Pory nieco zwężone.
W kolejnym kroku użyłam depilatora do testów na brodzie i baczku z jednej strony twarzy - ostrożności nigdy za wiele, a moja skóra bywa bardzo kapryśna Do tej pory włoski usuwałam za pomocą wosku - wysyp małych ropnych krostek gwarantowany za każdym razem - i kremu do depilacji twarzy, który nie był w 100% skuteczny a pozostawiał strasznie suchą skórę, w postaci łuszczących się placków. Z tym urządzeniem było inaczej. Lekkie napięcie skóry, kilkukrotne przejechanie po depilowanym obszarze i .... zero włosków! Te delikatne i cienkie zbiera bęzbłędnie, kilka grubszych zdarzyło mu się urwać, ale świetle tego, że w końcu mogę mieć gładką twarz bez problemów jestem w stanie to wybaczyć Po zabiegu skóra była w czerwone cętki, które szybko zbladły. Podrażnień niet

Cdn...
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:26   #83
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja już też po pierwszych testach Ale na razie tylko szczoteczki do oczyszczania
Jest bardzo dobrze - dla mojej skóry idealny nacisk, obroty i sposób działania Buzia przyjemnie ukrwiona, czułam wręcz, ze dotleniona Krem wchłonął się od razu Poza tym w dotyku...mmmmm - miodzio!
Czeka mnie jeszcze testowanie w zakresie depilacji. Nie była w stanie zrobić tego wczoraj, bo miałam dzień depilacji całego ciała i mój prób bólu został osiągnięty, więc bałabym się, że depilacja twarzy może boleć bardziej niż w inny dzień Ale jestem baaaardzo pozytywnej myśli. A przede wszystkim jestem mega wdzieczna za ten produkt, ach!
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:38   #84
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Dziewczyny a korzystacie z lusterka z podświetleniem przy depilacji ?
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:22   #85
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Myszołapka dobrze, że napisałaś o tym wysypie ropnych krostek po depilacji bo już myślałam, że tylko u mnie się to pojawia. Nieważne czy użyję wosku czy depilatora zawsze kilka dni muszę "się leczyć" z tego defektu i w konsekwencji nie mogę cieszyć się gładką skórą. Wczoraj pozbyłam się wąsika przy pomocy Brauna i dzisiaj nie mam ani jednej krostki Sama depilacja dużo przyjemniejsza i mniej bolesna niż przy użyciu normalnego depilatora. Aż się wierzyć nie chce.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:55   #86
Lilas Mauve
Raczkowanie
 
Avatar Lilas Mauve
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: mobilna
Wiadomości: 246
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Mam w zasadzie podobne odczucia jak wy tylko to podświetlenie w lusterku jakoś mi nie pasuje, chyba nie moge go odpowiednio ustawić... Depilacja w zasadzie bolało tylko przy ustach, brwi - rewelacja, szybko, sprawnie, praktycznie nic nie czułam a szczoteczka jest boska, szkoda że nie było więcej w zestawie
__________________
Lilas Mauve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:12   #87
aaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 107
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a korzystacie z lusterka z podświetleniem przy depilacji ?
Ja z lusterka nie korzystam, jakoś wygodniej jest mi przy dużym lustrze w łazience
aaqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:21   #88
magdapawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

ja też otrzymałam pakiet testowy braun face. Muszę przyznać, że szczoteczka do twarzy nie tylko świetnie oczyszcza skórę, ale również świetnie masuje zmęczoną skórę - można poczuć się jak w spa
poza tym mini depilator usuwa niezbędne włoski z twarzy bardzo dokładnie, nadaje się także do regulowania brwi. Nie mogę zapomnieć o podświetlanym lusterku powiększającym dołączonym do zestawu, dzięki któremu widać wszystkie doskonałości i niedoskonałości naszej skóry. Cieszę się, że mogę brać udział w testowaniu. pozdrawiam
magdapawel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:29   #89
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja lusterko wrzucę sobie do torebki, bo przyda mi się takie z podświetleniem, akurat idealne na obecną szarówkę
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:22   #90
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a korzystacie z lusterka z podświetleniem przy depilacji ?
Próbowałam ale jakoś nie potrafię sobie poradzić przy takim małym lusterku, jestem przyzwyczajona do dużego lustra. Bardziej przyda się do torebki na jakieś wyjścia.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Braun!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-11 12:51:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.