Perfumerie-promocje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 22:12   #1
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Question

Perfumerie-promocje


Potrzebuję kupić pryzmy Givenchy-używam od lat i zawsze kupuję po promocyjnych cenach, zwykle w GC lub Sephorze-promocje świąteczne lub sms. Ale teraz już od dłuższego czasu nic nie było-ani żadnych weekendów typu -30%, ani świątecznych, smsa nie dostałam już rok. I nie wiem co się dzieje. Jakis pomysł, ktoś o czyms wie co ma byc? Jak będzie trzeba to kupię po regularnej cenie ale raczej wolałabym nie
Btw-znacie inne miejsca z promocjami-podzielcie się plizz info nt. jak mozna kupić cos taniej (oczywiście poza gazetkowymi typu rossman czy superpharm, bo to chyba wszyscy znaja)
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:33   #2
pallacanestra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Perfumerie-promocje

http://allegro.pl/search.php?sg=0&st...ivenchy+prisme to najlepsze źródło kosmetyków taniej sprzedawanych. Kupuję perfumy, kosmetyki z najwyższych półek i jestem bardzo zadowolona. Ważne żebyś znała swoje prawa (m.in. do zwrotu) i szukała zaufanych sprzedawców - wtedy nikt nie ma prawa Cię oszukać.
pallacanestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:14   #3
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Perfumerie-promocje

Zdarza mi się kupować na all, a jakże Tylko problem jest z odcieniem-mojego nie mogę utrafić od mniej więcej 3 miesięcy, bo od tego czasu sprawdzam w miare regularnie all. A jak juz sie pojawia, to cena wcale nie taka szalona, razem z przesyłką wychodzi niewiele taniej i do tego stres, że może podróbka...
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.