Egzamin z makijażu - pomysły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 11:38   #1
Ecius88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Marklowice
Wiadomości: 8

Egzamin z makijażu - pomysły


Witam bardzo gorąco!

Na początku chciałam powiedzieć, że to mój pierwszy post tutaj. To znaczy zarejestrowałam się na tym forum już dawno ale nigdy nie było jakoś czasu żeby coś napisać . A teraz przejdę do rzeczy.

Uczę się na kierunku wizaż i stylizacja paznokci. 19 czerwca mam egzamin z makijażu (wiem, mam jeszcze sporo czasu) i właśnie tutaj tkwi problem. Musimy przyprowadzić modelkę, umalować ją i wystylizować. Z tego co wiem w poprzednich latach dziewczyny wybierały styl bollywoodzki, lata 20-te, lata 50-te itp, Rio de Janeiro.No i właśnie... ja nie mam żadnego pomysłu, nic nie przychodzi mi do głowy a chciałabym coś takiego oryginalnego. Może wy będziecie mieć jakieś ciekawe pomysły?

Mam nadzieję, ze nikt się nie pogniewa z tego powodu, że to mój pierwszy post i już o coś proszę. Aha i jeśli założyłam temat w złym dziale to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że stanę się w końcu aktywna na tym forum
Ecius88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:39   #2
madvisage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice
Wiadomości: 178
GG do madvisage
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

może styl. na PIN-UP girl?
__________________
Nie lubię opowiadać o sobie. Niech mówi o mnie to, co robię. - Irena Kwiatkowska

Mój blog o urodzie: http://yourvisage.blogspot.com/ ZAPRASZAM!



madvisage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:40   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

wiesz ja też miałam takie coś na egzaminie i szczerze mówiąc wystarczy ruszyć wyobraźnią, może zainspiruj się konkretnym kolorem albo wiosną!!nie chcę Ci podpowiadać bo nie na tym rzecz polega ale możesz przecież wystylizować modelkę na małą lolitkę;P na Lady Gagę już mieliśmy Panią co córkę tak wystylizowała(4latka) i dodała foto wyszło zaje******!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:45   #4
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

Ecius88, wszystko zależy od tego jaki chcesz efekt osiągnąć. chodzi ci o jakiś delikatny makijaż czy może chcesz zrobić coś szokującego, mocnego?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:03   #5
Ecius88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Marklowice
Wiadomości: 8
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

Dziękuję za pomysły

Muszę przyznać, że styl pin up bardzo mi się podoba i muszę się jeszcze nad nim zastanowić.

Co do Lady Gagi - uwielbiam jej makijaże, jednak nie mam tak oryginalnych strojów, chyba, że od kogoś pożyczę chociaż sama nie wiem.

Powiem tak moja modelka jest niebieskooką blondynką i na co dzień maluje się raczej delikatnie. Może szokująco to zbyt mocna słowo ale chciałabym wypróbować na niej coś nowego, świeżego. Myślałam, że może mogłabym zrobić z niej cygankę ale nie wiem czy będzie taki styl pasować blondynce.

Mój narzeczony zaproponował mi bym zrobiła z niej Avatara :P nawet wyobraziłam sobie jak taki makijaż miałby wyglądać, jednak obawiam się, że strój musiałby być raczej skąpy a na to Karolina (modelka) raczej się nie zgodzi.

Muszę jeszcze to wszystko przemyśleć. W końcu mam jeszcze trochę czasu.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
Ecius88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:09   #6
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

Cytat:
Napisane przez Ecius88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomysły

Muszę przyznać, że styl pin up bardzo mi się podoba i muszę się jeszcze nad nim zastanowić.

Co do Lady Gagi - uwielbiam jej makijaże, jednak nie mam tak oryginalnych strojów, chyba, że od kogoś pożyczę chociaż sama nie wiem.

Powiem tak moja modelka jest niebieskooką blondynką i na co dzień maluje się raczej delikatnie. Może szokująco to zbyt mocna słowo ale chciałabym wypróbować na niej coś nowego, świeżego. Myślałam, że może mogłabym zrobić z niej cygankę ale nie wiem czy będzie taki styl pasować blondynce.

Mój narzeczony zaproponował mi bym zrobiła z niej Avatara :P nawet wyobraziłam sobie jak taki makijaż miałby wyglądać, jednak obawiam się, że strój musiałby być raczej skąpy a na to Karolina (modelka) raczej się nie zgodzi.

Muszę jeszcze to wszystko przemyśleć. W końcu mam jeszcze trochę czasu.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
wiesz..co do cyganki to blondynka raczej nie pasuje..jeśli chodzi o styl twojej modelki to taki delikatny makijaż jej pasuje jak najbardziej co do pomysłu narzeczonego to raczej kiepski pomysł dużo pracy i jeśli bys miała robić Avatara to do tego bym zaproponowała modelce prawie aby była naga i body peiting bym zrobiła najprostsza pod względem ubioru stylizacja..ale też pochłania dużo Twojego czasu..
ps. body peiting - to rysunek na ciele..
wymyśl może coś innego..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:37   #7
Ecius88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Marklowice
Wiadomości: 8
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

Hmmm bardzo dobrze wiem co to bodypainting i napisałam, że avatar nie wchodzi w grę ze względu na ubiór a raczej jego brak, chociaż byłoby to dla mnie ciekwe wyzwanie, którego chętnie bym się podjęła .

Chyba już wymyśliłam co zrobię . Rozglądałam się dookoła w poszukiwaniu inspiracji i chyba znalazłam coś odpowiedniego .

Dziękuję za pomoc
Ecius88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 19:52   #8
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Egzamin z makijażu - pomysły

Cytat:
Napisane przez Ecius88 Pokaż wiadomość
Hmmm bardzo dobrze wiem co to bodypainting i napisałam, że avatar nie wchodzi w grę ze względu na ubiór a raczej jego brak, chociaż byłoby to dla mnie ciekwe wyzwanie, którego chętnie bym się podjęła .

Chyba już wymyśliłam co zrobię . Rozglądałam się dookoła w poszukiwaniu inspiracji i chyba znalazłam coś odpowiedniego .

Dziękuję za pomoc
i co to będzie?
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.