metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 09:41   #1
XPXAXUXLXIXNXKXA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6

metamorfoza


Witam
Mam pewien problem, chodzi o mój wygląd. Czuję się nie atrakcyjna w porównaniu do moich koleżanek. One zawsze ładnie wyglądają, są fajnie elegancko ubrane, mają ładny dopasowany makijaż, większość z nich jest szczupła. Ja mam kilka kg nadwagi (ciężko mi je zrzucić, mimo że trzymam zdrową dietę i ćwiczę, ponieważ mam cukrzycę i tarczycę), nie potrafię dopasować stroju do swojej figury. A przecież jest masa kobiet, które mają kilka kg więcej a wyglądają fantastycznie. Mam bardzo szerokie ramiona (szersze niż mój mąż nawet, mimo, że jest średniej budowy), szerokie biodra jednak nie aż tak jak ramiona. Nieduże wcięcie w talii. Nogi mam szczupłe, jednak górna część wewnętrzna ud psuje cały efekt ponieważ mam takie 2 wałki w ich górnej wewnętrznej części. Kiedyś koleżanka mi podpowiedziała że mam figurę pomiędzy klepsydrą a kolumną, ale mimo, że była wizażystką też ciężko było jej określić ze względu na te ramiona moje nieszczęsne. Do tego mam krótką grubą szyję (po tarczycy). Noszę rozmiar L/XL (40). Bardzo bym chciała wyglądać atrakcyjnie i elegancko, proszę poradźcie coś! Może dodam jeszcze, że mam ładny dekolt, ale też nie umiem dobrać bluzek. Mam biust c ale ramiona psują cały efekt (wyglądam jak sterydziarz jakiś ) Czasami uda mi się kupić coś w czym fajnie wyglądam, ale to naprawdę przez przypadek mi się zdarza. Jak mogła bym też zadbać o ciało, żeby mino kg było jędrne i wyglądało estetycznie?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Dodam jeszcze, że mam cienkie przetłuszczające się i wypadające włosy. Może doradzicie jakąś fryzurkę? (Włosy mam do ramion)
XPXAXUXLXIXNXKXA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:36   #2
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: metamorfoza

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=84
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:30   #3
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: metamorfoza

Bez zdjęcia ani rusz Spróbuj również na forum poświęconych metamorfozom (link powyżej).
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:26   #4
XPXAXUXLXIXNXKXA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: metamorfoza

Przesyłam swoje zdjęcie i proszę Was o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3211.jpg (101,6 KB, 17 załadowań)
XPXAXUXLXIXNXKXA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.