Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 17:21   #1
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107

Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem


Witam was drogie wizazanki.Moje wlosy troche przeszly kolorkow,ostatnio ze sredniego brazu zeszlam do takiego kolorku.Bylam u fryzjerki bo chcialam zrobic sie na sredni blond.Rozjasnila mi i farbe sredni blond zmieszala z jasnym.Wyszlam z zakladu zolta jak slonce.Troszke zniwelowalam fioletowym szamponem ale widze,ze ta zolc powrocila w jakims stopniu.Od wizyty minely 3 tyg,juz mam odrost i chcialabym je pofarbowac tylko nie wiem jaka farbe kupic.Nie chce platyny ani ciemnego blondu.Jasnym blondem jak bede stale farbowac to zniszcze sobie wlosy.Nie wiem czy takim naturalnym srednim blondem zrobic czy moze jakims miodowym na przyklad.Mam nadzieje,ze mi troche doradzicie.Na jednym zdjeciu kolor jest oszukany,na jednym mam takie zolte to bardziej zgadza sie z rzeczywistoscia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P22-04-15_18.04.jpg (57,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P22-04-15_18.04[01].jpg (58,1 KB, 119 załadowań)
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 17:39   #2
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Caly czas zastanawiam sie czy lepiej bedzie mi w odcieniach chlodnych czy moze raczej pozostac przy tym co mam,czyli cieplym odcieniu
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:32   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Raczej lepiej w chłodnych odcieniach, a jaki jest Twój naturalny kolor? Bo wydaje mi się, że jasny kryształowy , platynowy blond pasowałby Ci - jednakże Twoje włosy wyglądają na zniszczone, dlatego to odradzam. Zregeneruj włosy, a potem pomyśl o dalszej koloryzacji
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:42   #4
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Moj naturalny to ciemny blond (mysi) jesli w ogole blondem mozna go nazwac.Kiedys dazylam do niego ale nawet wizyty u fryzjera okazywaly sie kleska.Mam naturalne krecone wlosy przez co z natury sa juz suche.Uzywam po kazdym myciu masek i odzywek i szampony tez nie byle jakie uzywam
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:04   #5
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

A moze cos takiego?Jest to sredni popielaty blond.Szybko by mi sie kolor wyplukal ale juz przy kolejnym moze by sie utrzymal.Taki pewnie tez wyplukiwalby sie do rudego?Nie wiem tylko co by wyszlo na mojej glowie,hmm...Trzy tyg chodze juz z takim kolorem na glowie a teraz znowu bylby inny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2d_485x640.jpg (22,2 KB, 39 załadowań)
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:12   #6
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Chłodne !!!!! I jasne, prawie platyna, ale jeszcze trochę ciemniejszy.
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:34   #7
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Dziekuje wam to chociaz jakas wskazowke mam Ostatnio fryzjerka mowila,ze ja popielatych nie a moze tak naprawde sie nie znala albo nie mieli takiej farby.Kiedys na forum tez pisaly dziewczyny,ze dobrze byloby mi w rudym itp i dlatego w koncu zglupialam A mam jasna buzie wiec mysle sobie,ze jak i twarz blada to i wlosy musza byc w zimnym odcieniu
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 19:59   #8
Kropka0
Przyczajenie
 
Avatar Kropka0
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Myślę, że ładnie byłoby, gdybyś nieco przygasiła ten kolor i poszła delikatnie w popiel. Oczywiście nie przesadzając! A może do tego jakieś refleksy? Na Twoich kręconych włosach wyglądałyby świetnie

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A co do platyny to nie widziałabym Cię, ewentualnie pasma, ale na pewno nie całość
Kropka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 20:09   #9
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Kropka0 Pokaż wiadomość
Myślę, że ładnie byłoby, gdybyś nieco przygasiła ten kolor i poszła delikatnie w popiel. Oczywiście nie przesadzając! A może do tego jakieś refleksy? Na Twoich kręconych włosach wyglądałyby świetnie

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A co do platyny to nie widziałabym Cię, ewentualnie pasma, ale na pewno nie całość

Nie miałam na myśli platyny, tylko jasny blond podchodzący pod platynę.
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 20:21   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Popiele są na pewno jak najbardziej dla Ciebie, z tym że dosyć trudno je uzyskać i utrzymać.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:10   #11
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Zgadzam sie,jak platyna to tylko pasemka.Kiedys juz tak mialam ale mialam dosyc chodzenia do fryzjera robic odrosty i siedziec 4-5 h.
Kurcze szukalam Pallete C6 sredni popielaty blond i chyba wycofali.Nie lubie z tej firmy ale wychodzi ladny zimny blond,ktory chcialabym uzyskac.A jak sa to ciemne popielate blondy i jasne
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 15:00   #12
OlaProchu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

A coś takiego? https://www.pinterest.com/pin/406238828864241557/ Chłodne kolory z elementami platyny, ale w naturalnym zestawieniu... Mi coś takiego strasznie do Ciebie pasuje.
OlaProchu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:51   #13
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Odcien blond,no wlasnie jaki???!!!Pomozcie mi w doborze bo juz sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez OlaProchu Pokaż wiadomość
A coś takiego? https://www.pinterest.com/pin/406238828864241557/ Chłodne kolory z elementami platyny, ale w naturalnym zestawieniu... Mi coś takiego strasznie do Ciebie pasuje.
Ladny kolorek ogolnie ale nie dla mnie.Mam krecone wlosy przez co musze stale pielegnowac bo koncowki sie rozdwajaja,sa suche...W takich jasnych trzeba czesto odnawiac odrost bo jest widoczny a przy takich co mam teraz odrost wydaje sie byc czarny.Chcialabym popielaty ale sredni blond,niestety z tym to ciezko
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 19:51:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.