Jaki krem i podkład polecacie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 22:15   #1
agnieszzzkaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Question

Jaki krem i podkład polecacie??


Piszę bo mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chodzi o moją twarz. Moja skóra na twarzy jest bardzo sucha, zwłaszcza w okolicy nosa, widać suche skórki (w okolicy nosa i na czole najbardziej) zwłaszcza po nałożeniu podkładu i często dostaje na całej twarzy wypryski, najczęściej na brodzie... Jaki puder, korektor i podkład polecacie? Jaką pielęgnacje powinnam stosować ?
agnieszzzkaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 00:39   #2
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Cytat:
Napisane przez agnieszzzkaa96 Pokaż wiadomość
Piszę bo mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chodzi o moją twarz. Moja skóra na twarzy jest bardzo sucha, zwłaszcza w okolicy nosa, widać suche skórki (w okolicy nosa i na czole najbardziej) zwłaszcza po nałożeniu podkładu i często dostaje na całej twarzy wypryski, najczęściej na brodzie... Jaki puder, korektor i podkład polecacie? Jaką pielęgnacje powinnam stosować ?
Podkład - leciutki, albo krem bb.
Puder - żaden, albo minimalne ilości. Korektor na wypryski - tylko na duże wyjścia. Chyba, że chcesz mieć swoje wypryski na dłużej.



O pielęgnacji pisałam tu.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:43   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Cytat:
Napisane przez agnieszzzkaa96 Pokaż wiadomość
Piszę bo mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chodzi o moją twarz. Moja skóra na twarzy jest bardzo sucha, zwłaszcza w okolicy nosa, widać suche skórki (w okolicy nosa i na czole najbardziej) zwłaszcza po nałożeniu podkładu i często dostaje na całej twarzy wypryski, najczęściej na brodzie... Jaki puder, korektor i podkład polecacie? Jaką pielęgnacje powinnam stosować ?
A czego używasz aktualnie?
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:31   #4
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Cytat:
Napisane przez agnieszzzkaa96 Pokaż wiadomość
Piszę bo mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chodzi o moją twarz. Moja skóra na twarzy jest bardzo sucha, zwłaszcza w okolicy nosa, widać suche skórki (w okolicy nosa i na czole najbardziej) zwłaszcza po nałożeniu podkładu i często dostaje na całej twarzy wypryski, najczęściej na brodzie... Jaki puder, korektor i podkład polecacie? Jaką pielęgnacje powinnam stosować ?
Może olej kokosowy i podkład/puder mineralny?

No i na środki myjące bym uważała, szkoda suchą skórę przesuszać dodatkowo jakimiś "ździerakami" z silnymi detergentami.

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2015-05-29 o 15:32
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 14:31   #5
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Najlepsze byłyby dla Ciebie raczej lekkie podkłady, sama takie lubię, ale nie wiem, który Ci polecić, bo ostatnio nie mam raczej suchych skórek. Nowa seria AA Błękitne Algi jest dobrze nawilżająca, może spróbuj z nią, albo z masełkiem kokosowym, o którym pisałam na temacie Kokos!. Nie wiem czy próbowałaś jakiś aptecznych kremów nawilżających? Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z żeli do mycia twarzy, nawet te teoretycznie łagodne potrafią przecież wysuszyć i z niektórych maseczek.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Mogę tylko ostrzec, że mimo, iż ma sprawiać wrażenie nawilżonej i nawodnionej skóry to podkład Rimmel Lasting Finish 25hr nude podkreśla suche skórki.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 23:21   #6
Paulina L
Raczkowanie
 
Avatar Paulina L
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Baardzo mocno polecam podkład Vichy Teint Ideal. Są dwie wersje, jako że mam cerę normalną mam fluid, ale jest do wyboru jeszcze kremowy podkład do cery suchej. Ma go moja koleżanka i jest zadowolona, długo nie mogła znaleźć podkładu który wyglądałby dobrze i dodatkowo nie wysuszał, ten wręcz nawilża. Ja jestem równie zadowolona ze swojej wersji, to najlepszy podkład jaki miałam, twarz wygląda promiennie i niezwykle naturalnie
Paulina L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 20:34   #7
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Cytat:
Napisane przez Paulina L Pokaż wiadomość
Baardzo mocno polecam podkład Vichy Teint Ideal. Są dwie wersje, jako że mam cerę normalną mam fluid, ale jest do wyboru jeszcze kremowy podkład do cery suchej. Ma go moja koleżanka i jest zadowolona, długo nie mogła znaleźć podkładu który wyglądałby dobrze i dodatkowo nie wysuszał, ten wręcz nawilża. Ja jestem równie zadowolona ze swojej wersji, to najlepszy podkład jaki miałam, twarz wygląda promiennie i niezwykle naturalnie
Ile kosztuje ten podklad? Z tego co widzialam vichy ma dosc drogie podklady :/ Jesli masz sucha skore to powinnas uzywac podkladu nawilzajacego ( mi pomaga w takich momentach podklad z bielendy z serii make up akademia, nie podkresla suchych skorek). A przed jego nalozeniem pokremuj twarz jakims odzywczym kremem, ale nie za ciezkim bo bedzie ci sie ciezko nakladac podklad. Korektor odradzam jesli nie masz duzo krostek, ewentualnie punktowo naloz wiecej podkladu
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 16:25   #8
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Cytat:
Napisane przez kata_strofa Pokaż wiadomość
Ile kosztuje ten podklad? Z tego co widzialam vichy ma dosc drogie podklady :/ Jesli masz sucha skore to powinnas uzywac podkladu nawilzajacego ( mi pomaga w takich momentach podklad z bielendy z serii make up akademia, nie podkresla suchych skorek). A przed jego nalozeniem pokremuj twarz jakims odzywczym kremem, ale nie za ciezkim bo bedzie ci sie ciezko nakladac podklad. Korektor odradzam jesli nie masz duzo krostek, ewentualnie punktowo naloz wiecej podkladu

Ja kiedyś bardzo lubiłam podkłady Vichy, ale wydaje mi się, że ich ceny poszły na przestrzeni czasu mocno w górę, a jakość raczej spadła. Poza tym prawie 100 zeta za podkład to za dużo. Używam Maxa Factora w kompakcie (kupiony w rossmannowskiej promocji -49%) oraz bielendowskiego podkładu kryjącego make up akademie, który tez drogi nie jest a jakością nie ustępuje tym za stówę.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 08:42   #9
EmaLo
Raczkowanie
 
Avatar EmaLo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

Agnieszka, przede wszystkim zadbaj o silne nawilżenie skóry, to podstawa
EmaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 14:19   #10
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki krem i podkład polecacie??

na lato mam zazwyczaj krem CC z bielendy, bo jako jedyny daje sobie rade z moja cera tradzikową i niweluje zaczerwienienia, a na większe wyjscia podkład z dr irene matujący.
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 14:19:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.