Gdzie kupić kremy Embryolisse? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 13:58   #1
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984

Gdzie kupić kremy Embryolisse?


Hej!! Szukałam wątku, nie znalazłam. Szukam kremów Embryolisse, miałam z Francji, skoczył się, i chcę więcej. Nie wiem skąd mogę je zamówić. Oficjalna strona Embr. wysyła tylko we Francji, tam 75ml lait creme concentre kosztuje 12,70 euro. Na guru make up emporium kosztuje juz prawie 17 funtów!! Dostałam maila od jakiegoś Pana, że właśnie rozpoczynają wyłączną dystrybucje Embr w Polsce a ceny... padłam. 75ml lait creme concentre będzie kosztować... 100zł!!! Sorry, ale 12,70 euro to 53 złote, a nie 100zł. To jest moim zdaniem troche chamskie, podciąganie tą firmę pod jakąś ekskluzywną, kiedy we Francji jest traktowana jak zupełnie normalny, łatwo dostępny i stosunkowo tani krem. 100zł? W tej chwili na Allegro mają 2 aukcje. 30ml kremu jest w takiej cenie, w jakiej 75ml powinno być. Czy któraś z was wie, gdzie można jeszcze kupić?? Dzięki!!
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:04   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
To jest moim zdaniem troche chamskie, podciąganie tą firmę pod jakąś ekskluzywną, kiedy we Francji jest traktowana jak zupełnie normalny, łatwo dostępny i stosunkowo tani krem
Wiesz... bo w Polsce tak jest ze wszystkim Tak jak marka D&G za granicą to nic specjalnego, u nas ceny z kosmosu... i wiele innych takich przypadków jest, można wymieniać i wymieniać

Napisz bezpośrednio do Embryo, zapytaj gdzie można kupić ich kremy, może oni kogoś polecą

Co prawda nie zgodzę się, żeby krem za sto złoty to był krem ekskluzywny, bo za takie uważam kremy Sisley, Menard, Kanebo itd... ale to nie o to tu chodzi
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:43   #3
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Talking Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

No właśnie napisałam bezpośrednio do nich, to napisał do mnie ten facet, że dostał mój mail od ludzi z Francji, i że teraz "oni" będą się zajmować wyłączną dystrybucją Embr. w PL.

A co do robienia z nijakich rzeczy ekskluzywnych w Polandii, to wiadomo... ze wszystkim tak jest. Mogłabym o tym gadać i gadać. Np. o tym, że u nas kosmetyki są 80% droższe niż w USA. Że wszystkie rzeczy np Bobbi Brown, Lancome itd kupuję ze stron amerykaskich (używam usługi myus.com, super sprawa, dają ci adres amerykanski, zamawiasz na ten adres jako amerykanski klient a oni dalej juz ci przysylaja towar do polski!) bo szminke Lancome mam za 80zł a nie 110. Albo kremy! Serum Estee Lauder Advanced Night Repair 50ml mam za 260zł a nie 340zł.

Ale to jest post o dostępności Embryolisse
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:07   #4
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

O kurcze, no to szkoda... Nie fajna sytuacja
To obawiam się, że zostaje sprowadzanie zza granicy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:37   #5
kr82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Witam! Rozumiem wzburzenie; ale Embryolisse jest początkującą firmą w Polsce. Cena u producenta jest i zawsze będzie najniższa; zaś w Polsce obniżenie ceny będzie możliwe jeżeli będzie większy popyt na te kremy. Prosta ekonomia: większy popyt to niższa cena. Na allegro 90 PLN + przesyłka to i tak najtańsza opcja ściągnięcia do Polski tego kremu. Mam doświadczenie w imporcie i wiem, że przesyłki, ulotki itd to nie jest tania sprawa. Też lubie te kremy i mam nadzieję, że cena docelowo będzie niższa, aczkolwiek mam więcej wyrozumiałości dla innych importerów którzy zdają sobie sprawę z realiów polskich - wysokie podatki itd.
kr82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 14:20   #6
joannar2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Chyba coś się wam pomyliło z tymi cenami - bo 75 PLN z przesyłką to taniej niż ja kupuje w Paryżu w aptece. Bomba!
joannar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:56   #7
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

A skąd kupujesz, że jest 75zł z przesyłką? Proszę powiedz bo wszędzie szukam.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 09:35   #8
joannar2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Na allegro; kremy kosztują 75 PLN; pod Poznaniem jest też jeden gabinet który sprzedaje te kremy za 75 PLN. Cena jest bardzo dobra jak na mój gust; w Paryżu jak jestem to w aptece w centrum Paryża daje za niego 20 euro.
Oby tak dalej; mam tylko nadzieję, że będzie więcej punktów gdzie Embryolisse będzie w tej cenie!
joannar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:39   #9
bajubaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Moim zdaniem cena jest bardzo niekorzystna w Polsce - krem za który trzeba zapłacić 75 zł, na stronie francuskiej jest po 12,7 euro a dwupak jest po 20,30 euro, więc praktycznie we francji płacąc 80 zł masz 2 a nie 1 opakowanie. Może ktoś wie, czy można zamawiać od nich bezpośrednio do Polski?
bajubaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:14   #10
joannar2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

A propos kremów Embryolisse.
Bardzo się cieszę, że kremiki są coraz bardziej popularne, a co za tym idzie bardziej konkurencyjne dla konkurencji jak Vichy itd.
Można dostać już Embryolisse w bardzo dobrej cenie np. na www.r-lab.pl - teraz mają cenę promocyjną 60 PLN.
Jest wiele punktów internetowych gdzie można kupić Embryolisse oraz apteki DOZ mają go w swojej ofercie.
Fajnie, że nie opłaca mi się już ściągać ich z Paryża!

Oby tak dalej i życzę powodzenia - w końcu jakaś dobra, nie koncernowa firma na polskim rynku w korzystnej w końcu cenie
joannar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 00:28   #11
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

Odkopuję wątek, ponieważ obecnie krem Embryolisse można kupić np. w internetowym Douglasie (42 zł za 30 ml) i właśnie się skusiłam. Jestem ciekawa tego francuskiego cuda.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 12:59   #12
kaminsiaaa
Raczkowanie
 
Avatar kaminsiaaa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie kupić kremy Embryolisse?

pierwszy raz słyszę o kosmetykach tej firmy ;/
kaminsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-19 13:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.