Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-30, 13:53   #1
antek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1

Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat


Witam Was wszystkie!

Jestem facetem, starać się o siebie dbać, Mam cerę zaskórnikową, przetłuszczającą się .

Dbam o nią robiąc czyszczenie manualne dwa razy w roku (za każdym razem jest dużo pracy mimo że tak tego nie widać!)
Pomiędzy mikrodermabracja po dwa, trzy razy. Czasem pomiędzy czyszczeniami zamiast serii mikrodermabrazji seria kwasów)

Na co dzień stosuje kosmetyki la roche possay z serii effeclar.

Rano effeclar MAT, wieczorem effaclar H. Twarz myję rano i wieczorem żelem effaclar przecierając ją po myciu tonikiem effaclar. Z powodu przetłuszczania się twarzy w ciągu dnia przemywam ją raz, dwa wodą micelarną effaclar.

Moje pytania do Was:
1. Czy taki zestaw zabiegów w ciągu roku jest odpowiednio dobrany?
2. Czy ta seria i zestaw kosmetyków są ok?
3. Czy kremem MAT rano smarować się codziennie nieważne czy zostaje w domu czy gdzieś wychodzę?
4. Czy ten tonik effaclar (ma alkohol w sobie) jest odpowiedni?

Czekam na Wasze doświadczenia i ewentualne propozycje zmian!

Pozdrawiam,
Antek
antek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 10:30   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat

Jestem w szoku! Brawo, ze tak o siebie dbasz chociaz nie zawsze duzo znaczy dobrze. Moj tz uzywa jedynie kremu z soraya i t pod przymusem jak go popilnuje i teraz kupilam mu zel oczyszczajacy z bielendy, z only for men, jest z aktywnym weglem, doskonale oczyszcza cere, wchlania toksyny i naprawde widze roznice w wygladzie jego cyry, jest gladka, zmatowiona i swieza.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 18:27   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat

Cytat:
Napisane przez antek88 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!

Jestem facetem, starać się o siebie dbać, Mam cerę zaskórnikową, przetłuszczającą się .

Dbam o nią robiąc czyszczenie manualne dwa razy w roku (za każdym razem jest dużo pracy mimo że tak tego nie widać!)
Pomiędzy mikrodermabracja po dwa, trzy razy. Czasem pomiędzy czyszczeniami zamiast serii mikrodermabrazji seria kwasów)

Na co dzień stosuje kosmetyki la roche possay z serii effeclar.

Rano effeclar MAT, wieczorem effaclar H. Twarz myję rano i wieczorem żelem effaclar przecierając ją po myciu tonikiem effaclar. Z powodu przetłuszczania się twarzy w ciągu dnia przemywam ją raz, dwa wodą micelarną effaclar.

Moje pytania do Was:
1. Czy taki zestaw zabiegów w ciągu roku jest odpowiednio dobrany?
2. Czy ta seria i zestaw kosmetyków są ok?
3. Czy kremem MAT rano smarować się codziennie nieważne czy zostaje w domu czy gdzieś wychodzę?
4. Czy ten tonik effaclar (ma alkohol w sobie) jest odpowiedni?

Czekam na Wasze doświadczenia i ewentualne propozycje zmian!

Pozdrawiam,
Antek
Zel i tonik Effaclar to sa dosc mocne produkty tzn agresywne i nie kazda cera bedzie znosic takie oczyszczanie i na dokladke potem tonik z alkoholem. To czy Twoja znosi to dobrze musisz sam ocenic. Moja by to na przyklad jeszcze bardziej przetluszczalo i odwadnialo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:41   #4
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Jestem w szoku! Brawo, ze tak o siebie dbasz chociaz nie zawsze duzo znaczy dobrze. Moj tz uzywa jedynie kremu z soraya i t pod przymusem jak go popilnuje i teraz kupilam mu zel oczyszczajacy z bielendy, z only for men, jest z aktywnym weglem, doskonale oczyszcza cere, wchlania toksyny i naprawde widze roznice w wygladzie jego cyry, jest gladka, zmatowiona i swieza.
dla męża także kupiłam ta serie węglową z bielendy, bardzo sobie chwali
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 20:12   #5
MaryJane100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Pielęgnacja twarzy - mężczyzna 30 lat

Zastanawiam się, czy buzia nie świeci Ci się tak w ciągu dnia, bo brakuje jej nawilżenia. Ten tonik zawiera alkohol, oba kremy mają działanie matujące. To działa tak, że jeśli twarz przetłuszczającą się za bardzo wysuszamy, skóra broni się i wydziela jeszcze więcej sebum. Możesz na jakiś czas spróbować jeden z tych dwóch kremów, których używasz, zamienić na jakiś leki krem nawilżający i ocenić, jakie połączenie lepiej Ci służy. Nie wydaje mi się też, żebyś potrzebował płynu micelarnego, ponieważ podejrzewam, że nie nakładasz makijażu (takie płyny służą głównie do usuwania makijażu). Delikatny tonik bez alkoholu w ciągu dnia wystarczy. Polecam np. toniki i żele do mycia twarzy Vianek i Sylveco. Składy są naprawdę ok. Po dobór zabiegów i pielęgnacji najlepiej udać się do kosmetologa. Coraz częściej odchodzi się od manualnego oczyszczania twarzy na rzecz innych zabiegów, ale jeśli Ci ono odpowiada to ok. Dodałabym jakiś nawilżający krem pod oczy - to okolica, gdzie skóra jest cienka i szybko pojawiają się na niej zmarszczki. Na zaskórniki otwarte (wągry) na nosie mogą pomóc trochę plastry na wągry.
MaryJane100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 20:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.