Uczulenie na twarzy a urządzenie do światłoterapii Drakefor DK 580 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-17, 10:42   #1
kamidzow
Przyczajenie
 
Avatar kamidzow
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3

Uczulenie na twarzy a urządzenie do światłoterapii Drakefor DK 580


Witam,

mam pytanie odnośnie urządzenia do światłoterapii Drakefor 580. Czy ktoś z was posiada takowe ? Używa ? W skrócie opis co można nim robić:
  • urządzenie do domowej, profesjonalnej światłoterapii, które wykorzystuje ultradźwięki o niskiej częstotliwości, fotony, mikroprądy galwaniczne i jony
  • 5 funkcji: ultradźwięki, światłoterapia, mikrostymulacja, oczyszczające cerę jony dodatnie oraz odżywcze jony ujemne – możliwość zmiany trybu pracy bez konieczności wyłączania urządzenia
  • szybkie, bezinwazyjne i zadowalające efekty, takie jak redukcja tłuszczu, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • dzięki falom radiowym, które wnikają w skórę z dużą częstotliwością, następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu zmarszczki oraz nieprawidłowe rozszerzenia naczyń krwionośnych stają się mniej widoczne
  • ponadto urządzenie przyspiesza metabolizm oraz pobudza regenerację skóry, przyspieszając gojenie się np. różnego rodzaju zadrapań czy blizn
Ja w piątek rano zrobiłam sobie 1 zabieg na twarz. Wczoraj rano zaczęły pojawiać się swędzące krosty. Wieczorem już miałam całą buzię w swędzącej wysypce. Myślicie, że to od tego ? W tym samym dniu użyłam również nowych chusteczek do demakijażu i kompletnie nie wiem od czego może być to uczulenie... Niestety bardziej skłaniam się ku temu urządzeniu chyba, że może krem który użyłam do wprowadzania w skórę za pomocą tego urządzenia ( oliwkowy z ziaji) wywołał taką reakcję...
kamidzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 11:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.