ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-28, 15:06   #121
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt?

Ja przed studniowka pojde dopiero tak gdzies z 3 razy po 7min dość łatwo sie opalam i odrazu na brazowo zreszta w solarium zawsze na brazowo
a piling z 2 dni przed soalarka?jak myslicie?
Kiedys juz czytalam ale nie pamietam czy trzeba bylo zrobić piling przed solarka czy wlasnie nie można
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:59   #122
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Na temat nieszkodliwości najnowszej generacji lamp w solarium wypowiadać się nie będę, bo zupełnie jest mi ta tematyka nie znana, ale co do używania samoopalaczy:

1. Ślady na ubraniu to nie problem, od czego jest pralka? Zresztą, i tak pod koniec dnia ciuchy lądują w koszu na pranie, niezależnie od tego, czy akurat używam samoopalacza, czy nie.
2. Ściera się nie sam samoopalacz, ale zabarwiona warstwa naskórka. Przy regularnym peelingu to nie problem. A dzięki peelingowi przy okazji skóra gładsza i milsza w dotyku.


To tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie,
Basia
1.Nie kazdy po jednym dniu noszenia jakiejs rzeczy musi ja zaraz prac, no chyba, ze jest przepocona... (to tak na marginesie:/)
2.Jesli czesto bedzie sie uzywac peelingu to wlasnie nie uzyska sie bardzo ciemnej opalenizny, poniewaz podczas tej czynnosci samoopalacz sie zetrze...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 08:41   #123
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt?

Podbijam temat przed Sylwestrem.
Ja byłam w zeszłym tygodniu(przed świętami) dwa razy. Raz na 7, drugi raz na 10, dziś idę znowu na 7 a w piątek/sobotę na 10 i będę opalona, bo zawsze , kiedy potrzebuję być opalona to właśnie stosuję taki system opalania na solarium.
Ja wychodzę z założenia, że wszystko dla ludzi,ale z umiarem. Nikt nie mówi, że mam chodzić na 20 minut 4 - 6 razy w miesiącu przez cały rok. Balsamy brązujące są ok,ale NA OPALONĄ SKÓRĘ (taką podstawę chociaż lekką), bo inaczej wygląda dziwnie,w każdym razie na pewno ma inny kolor.
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:23   #124
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt?

Podbijam.
Chcę mieć ładną opaleniznę, ale dajcie spokój z gadkami pt to szkodzi. Wiem, ale pierwszy raz idę i ostatni, chcę ładnie wyglądać przez jeden dzień. Mam 19 lat i nie byłam nigdy i nie mam pojęcia o tym.
Ile razy i na ile mam iść, żeby mieć opaleniznę? Z natury mam ciemniejszą karnację niż większość ludzi, ale powoli schodzi, lato za nami. Nie chcę też wyglądać nienaturalnie. Słońce, jeśli praży mocno, łapie mnie natychmiastowo. Na dużym upale wystarczy, że się przejdę 300 metrów do sklepu i mam ręce ciemniejsze od nóg

Edytowane przez Rule Britannia
Czas edycji: 2013-10-27 o 18:24
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 12:29   #125
monika19924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: ile razy na solarium aby był fajny efekt?

bardzo poleca piankę brązującą do ciała z BIELENDA (magic bronze) ja mam jasną karnację, a kupiłam do śniadej i piękny brąz mi wyszedł do tego żadnych smug i plam na ubraniach
monika19924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 22:34   #126
joannaa995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt?

Ja jestem blada i jestem blondynką, na lato zawsze chce opalić białe i posiniaczone nogi, chodzę na maks 6 minut. Wolę chodzić częściej na mniej, niż przesadzić, w życiu nie byłam na 10 minutach chyba... Mnie by po prostu spaliło. Chodzę tak co 2-3 dni przez jakiś tydzień aż osiągnę satysfakcjonujący efekt, i potem chodzę np raz w tygodniu na 5 minut, chce być brzoskwiniowa a nie spalona...
joannaa995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-25 22:34:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.