Krem Do Twarzy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 07:50   #121
veverka2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Krem do twarzy - ratunek na skórki...

Cześć,

Mam AZS, ponadto stosuję Effaclar - żel do mycia twarzy. Na twarzy mam pełno "stojących" skórek, które najbardziej widoczne stają się po nałożeniu pudru, podkładu. Polećcie proszę jakiś super krem na wygładzenie twarzy. Albo coś co uspokoi moją skórę do września - wtedy mam ślub i chciałabym mieć nienaganny makijaż. Z effaclara ciężko mi zrezygnować, tylko dzięki niemu pozbyłam się zaskórniaków (a przynajmniej ograniczyłam ich widoczność). Kremy invostin Sensitia i krem la roche Effaclar niestety nic nie dają.
W SP polecano mi la roche hydreane riche i vichy AQUALIA THERMAL.
veverka2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 10:49   #122
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Krem do twarzy - ratunek na skórki...

Cześć, też mam AZS i zaczęłam używać serum Dermedic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-i-dekolt.html. W połączeniu z regularnym peelingiem efekt w moim przypadku jest zadowalający.
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 17:20   #123
veverka2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do twarzy - ratunek na skórki...

W połączeniu z regularnym peelingiem efekt w moim przypadku jest zadowalający. [/QUOTE]

A z peelingów co polecasz?
veverka2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 17:47   #124
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Krem do twarzy - ratunek na skórki...

Używam Ziaji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html, uważam, że jest godna polecenia.

Jeżeli masz zmiany atopowe na twarzy to trzeba uważać, bo jest mocny. Zazwyczaj masuję nim twarz około 5 min. mniej więcej co tydzień. Bardzo wydajny, taka butelka wystarczyła mi na prawie dwa lata
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 18:09   #125
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Krem do twarzy - ratunek na skórki...

Cytat:
Napisane przez balance <3 Pokaż wiadomość
Cześć, też mam AZS i zaczęłam używać serum Dermedic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-i-dekolt.html. W połączeniu z regularnym peelingiem efekt w moim przypadku jest zadowalający.
Tak też mogę śmiało polecić to serum - u mnie bardzo dobrze się sprawdza
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:41   #126
agulena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: krem do twarzy

Ja używam kremów oraz olejków do twarzy firmy Novakosmetyki. W pełni naturalne preparaty (co dla mnie ważne) z olejem arganowym i ekstraktem z żurawiny. Mają w ofercie kremy na dzień i na noc, a także płyn do demakijażu i krem pod oczy. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny.
agulena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 03:50   #127
PollyLolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: krem do twarzy

Ja polecam kremy xxx. Pojawiły się między innymi na blogu xxx. Mają w ofercie 6 kremów naturalnych w fajnej cenie, dopasowanych do różnych typów cery. Marka jest polska, skład w pełni naturalny, zero chemii oprócz bezpiecznych środków zapewniających bezpieczeństwo, zero olejów mineralnych i innych zapychaczy porów. Ja używam przeciwzmarszczkowego z bawełną- to pierwszy od dawna krem, który mnie nie uczulił, poprawił stan podrażnionej skóry. Ten krem plus płyn micelarny z Tolpy i nie potrzebuję już innych kosmetyków- wyrzuciłam serum, krem pod oczy itd, bo już nie są potrzebne.
Kosmetyki naturalne przeciwzmarszczkowe- a już nie wierzyłam, że takie isntnieją- bez chemii można się pozbyć zmarszczek!

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-07-11 o 07:49 Powód: reklama
PollyLolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 13:33   #128
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez PollyLolly Pokaż wiadomość
Ja polecam kremy xxx. Pojawiły się między innymi na blogu xxx. Mają w ofercie 6 kremów naturalnych w fajnej cenie, dopasowanych do różnych typów cery. Marka jest polska, skład w pełni naturalny, zero chemii oprócz bezpiecznych środków zapewniających bezpieczeństwo, zero olejów mineralnych i innych zapychaczy porów. Ja używam przeciwzmarszczkowego z bawełną- to pierwszy od dawna krem, który mnie nie uczulił, poprawił stan podrażnionej skóry. Ten krem plus płyn micelarny z Tolpy i nie potrzebuję już innych kosmetyków- wyrzuciłam serum, krem pod oczy itd, bo już nie są potrzebne.
Kosmetyki naturalne przeciwzmarszczkowe- a już nie wierzyłam, że takie isntnieją- bez chemii można się pozbyć zmarszczek!
Pierwszy raz słyszę o tej marce. Muszę się zainteresować U mnie też bardzo dobrze się sprawdza płyn micelarny z Tołpy, choć ostatnio chyba wole ten różowy z Garniera.
Naturalne i przeciwzmarszczkowe kosmetyki wiem że w swojej ofercie też ma xxx. Jeśli dobrze pamiętam to są w takich beżowych słoiczkach. Któraś z was próbowała może? Z chęcią zasięgnę opinii zanim postanowie kupić, a akurat kończy mi się mój aktualny krem do twarzy

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-07-11 o 07:50 Powód: reklama
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 00:56   #129
PollyLolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Wro Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę o tej marce. Muszę się zainteresować U mnie też bardzo dobrze się sprawdza płyn micelarny z Tołpy, choć ostatnio chyba wole ten różowy z Garniera.
Naturalne i przeciwzmarszczkowe kosmetyki wiem że w swojej ofercie też ma xxx. Jeśli dobrze pamiętam to są w takich beżowych słoiczkach. Któraś z was próbowała może? Z chęcią zasięgnę opinii zanim postanowie kupić, a akurat kończy mi się mój aktualny krem do twarzy
Możesz spróbować w ciemno xxx , są dostępne w sklepie internetowym. Zajrzyj do ich oferty mają jeszcze inne kremy oprócz przeciwzmarszczkowego- ja ostrzę ząbki jeszcze na ten do cery odwodnionej i naczyniowej (już przetestowany), zastanawiam się też nad zwalczającym niedoskonałości. Co jak co, ale ja mam problem i z pierszymi zmarszczkami i z naczynkami i czasem z wypryskami (przed okresem) więc lubię mieć kilka kremów do zadań specjalnych na podorędziu, chociaz ten krem przeciwzmarszkowy rozwiązał większość problemów- nic mnie nie zapchało, skóra spokojna i świeża...
xxx ma dość wysokie ceny, ale ma tą przewagę że jest w każdej galerii handlowej

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-07-11 o 07:50 Powód: reklama
PollyLolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 13:13   #130
vinvb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1
Dot.: krem do trudnej cery!!!!

Cytat:
Napisane przez marta1162 Pokaż wiadomość
Witam was drogie Wizażanki!!! wiem ze ten temat nie raz był poruszany na forum i w publikacjach, ale ja naprawde nie moge nic wybrac dla siebie. Otóż o co chodzi? potrzebuje kremu na dzień do cery tłustej skłonnej do wyprysków ale i wrażliwej i naczynkowej i dobrze jakby mial jeszcze porządne filtry przeciw słoneczne!! czy jest taki na naszym rynku? bardzo Was prosze o pomoc!!!
Moja skóra była bardzo sucha przez długi czas, a ostatnio zacząłem stosować olej CBD i produkty kosmetyczne i ma to ogromny wpływ na moją skórę. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-10-05 o 11:08 Powód: link
vinvb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-01 14:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.