Dermatix czy Veraderm ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 16:32   #1
keloid85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6

Dermatix czy Veraderm ?


Witam,

mój problem polega na tym że mam dylemat i blizne.

dylemat to: jaki żel kupić który wygładzi rozjaśni i zmniejszy blizne?

słyszalem że Dermatix i Veraderm są najlepsze (żele silikonowe) dosyć drogie.

opis mojej blizny:
oparzenie wrzątkiem, jakieś 18 lat temu, teraz mam 21 lat.
blizna powstała na prawej ręce na wysokości zgjęcia ręki w łokciu, po wewnetrznej stronie.
blizna ma kształt czegoś w stylu okularów.
była operowana chirurgicznie jakieś 10 lat temu ale powstał keloid.
a od 8 miesięcy stosuje laseroterapię (średnio 1 raz w miesiącu, złuszczanie naskórka)

efekt spłaszczenia blizny jest widoczny ale blizna jest czerwona, lekarz mówi że jak juz moja blizna bedzie równa to zajmiemy się jej rozjaśnieniem.

mój problem głownie polega na tym że środek tej blizny znajduje sie w miejscu zgjęcia ręki, i w tym miejscu blizna po każdym zabiegu laserowym goi sie bardzo długo w odróżnieniu od pozostałych regionów blizny.

lekaż powiedzial mi że strupki powinny schodzic po 7 dniach od wykonania lasera. a u mnie czasem goi sie od 14 do 21 dni, róznie to bywa. i w tym miejscu blizna jest gruba twarda i nie ustępuje tak łatwo jak obrzeża blizny które praktycznie już są bardzo płaskie i rozmyte.

lekaż doradzil mi abym zainwestował w żele silikonowe natomiast drugi lekaż powiedzaił że raczej żele silikonowe nie używamy do starych blizn.
więc mam dylemat i totalny mętlik w głowie, co zrobić ?

z tego co czytałem to Dermatix ( ok 150 zł ) nadaje sie zarówno do starych jak i nowych blizn, natomiast nie wiem czy Veraderm sie bedzie nadawał do mojej blizny - Veraderm ( ok 80 zł )

co mam zrobić ? co wybrać ?

Prosze o rade
keloid85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:10   #2
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Hey Keloid! ale sie fajnie nazwales
to co moge napisac to :
- skora na zgieciu zawsze bedzie sie duzej leczyc..
- jakim w ogole laserem leczysz ta blizne?
- ile cie to kosztuje?
- veraderm i dermatix- niby tak pisza ze mozna stosowac na stare blizny..ale czy to pomoze..?
- ja bym raczej nie polecala zelu na tak stara blizne
- ja w pracy robie pilingi glebokie na takie blizny..tj TCA, ICP..
- drogo by cie to kosztowalo, bo blizna jest duza, a efektow nie widzialbys po jednym razie, musisz powtarzac zabieg co mniej wiec. 4 tyg
- jest jeszcze inny zel silikonowy SILON. ok 130zl, naklada sie go jak opatrunek. moze kup sobie to? pametaj jednak, ze skora musi byc calkowicie wyleczona po laserze.
Powodzenia i napisz co wykombinowales!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:45   #3
keloid85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

w tej chwili nie pamietam jaki to jest laser. czytalem o nim kiedyś na ulotce. jak znajde to napisze,
laser dzialający złuszczająco.
15 minutowa sasja laserowa kosztuje 250 zł ale można zrobic zabieg laserowy na narodowy fundusz zdrowia jeśli blizna jest po oparzeniu tak jak w moim przypadku. ja robie w 1 z krakowskich klinik
keloid85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 17:10   #4
Świat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Talking Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Cytat:
Napisane przez keloid85 Pokaż wiadomość
Witam,

mój problem polega na tym że mam dylemat i blizne.

dylemat to: jaki żel kupić który wygładzi rozjaśni i zmniejszy blizne?

słyszalem że Dermatix i Veraderm są najlepsze (żele silikonowe) dosyć drogie.

opis mojej blizny:
oparzenie wrzątkiem, jakieś 18 lat temu, teraz mam 21 lat.
blizna powstała na prawej ręce na wysokości zgjęcia ręki w łokciu, po wewnetrznej stronie.
blizna ma kształt czegoś w stylu okularów.
była operowana chirurgicznie jakieś 10 lat temu ale powstał keloid.
a od 8 miesięcy stosuje laseroterapię (średnio 1 raz w miesiącu, złuszczanie naskórka)

efekt spłaszczenia blizny jest widoczny ale blizna jest czerwona, lekarz mówi że jak juz moja blizna bedzie równa to zajmiemy się jej rozjaśnieniem.

mój problem głownie polega na tym że środek tej blizny znajduje sie w miejscu zgjęcia ręki, i w tym miejscu blizna po każdym zabiegu laserowym goi sie bardzo długo w odróżnieniu od pozostałych regionów blizny.

lekaż powiedzial mi że strupki powinny schodzic po 7 dniach od wykonania lasera. a u mnie czasem goi sie od 14 do 21 dni, róznie to bywa. i w tym miejscu blizna jest gruba twarda i nie ustępuje tak łatwo jak obrzeża blizny które praktycznie już są bardzo płaskie i rozmyte.

lekaż doradzil mi abym zainwestował w żele silikonowe natomiast drugi lekaż powiedzaił że raczej żele silikonowe nie używamy do starych blizn.
więc mam dylemat i totalny mętlik w głowie, co zrobić ?

z tego co czytałem to Dermatix ( ok 150 zł ) nadaje sie zarówno do starych jak i nowych blizn, natomiast nie wiem czy Veraderm sie bedzie nadawał do mojej blizny - Veraderm ( ok 80 zł )

co mam zrobić ? co wybrać ?

Prosze o rade
uważam,że powinieneś użyć dermatixu.sama jestem lekarzem i 2 lata temu miałam wypadek.ciotka z kanady przysłała mi dermatx na malutki keloid pod nosem i spłyciło się zupełnie.trochę pudru i nic nie widac.a blizna po wyrostku zupełnie zjaśniała.A muszę przyznać że mam duże problemy z gojeniem sie ran.a dermatx jest rewelacyjny.używam go od 2 lat cały czas.życze powodzenia
Świat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 12:27   #5
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

No właśnie - ja miałam tydzień temu usuwaną bliznę z brody - jeszcze jest na etapie gojenia się, ale lekarz polecił mi Dermatix, zadnego Cepanu i żadnego Contratubex'u. Czy na tak świeżą bliznę Dermatix będzie odpowiedni? Cena nie gra dla mnie roli, jeśli wydałam 500 zł na usunięcie blizny wydam i drugie tyle na ładne jej "uniewidocznienie"
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:13   #6
Świat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Uważam,że spokojnie możesz używac dermatixu mimo iż blizna nie jest do konca wygojona.Contractubex czy cepan musza być stosowane po wygojeniu rany,bo posiadają w swoim składzie wyciąg z cebuli.natomiast na rozjaśnienie blizny mój starszy chirurg polesał mi wcierac cebulę dla rozjasnienia blizny i to naprawde działa.Ale jeśli chodzi o spłycanie i gojenie sie blizn to nie ma nic lepszego jak Dermatix.Zacznij go stosować bo im wcześniej tym lepiej
Świat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:08   #7
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Mam go zacząć stosować w przyszły czwartek - tj 2 tygodnie po zabiegu. Wczoraj zdjęłam opatrunek i muszę powiedzieć że mam tylko cieniutką kreseczkę na niecałe 2 cm Jak ten Dermatix zadziała to w ogóle nie będę nic miała
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 22:34   #8
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Ja też mam pytanie w sprawie obu leków.
Skład jest podobny:
Dermatix ma polisiloksan i dwutlenek krzemu.
Veraderm ma sam polisiloksan.

Który skład jest skuteczniejszy w leczeniu świeżych blizn? Czy dodatek tlenku krzemu ma jakieś duże znaczenie? Bo cena Dermatixu wskazjue że mogłoby tak być. Czy warto dopłacić?
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 21:07   #9
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Witam
Ja też mam dylemat kiedy można zastosować Dermatix, w ile dni- tygodni po utworzeniu się blizny, miałyśmy wypadek i córka ma bliznę na prawym skroniu. Minęłt 4 tygodnie od wypadku, a 2tygodnie od zdjęcia szwów.
Kiedy?? Ile czasu trzeba czekać od zdjęcia szwów??
__________________
"Poznaje się tylko to, co się oswoi. Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"

"Mały Książę"

kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 07:27   #10
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Ja zaczęłam stosować chyba tydzień po zdjęciu szwów, bo czekałam na dermatix. Można i wcześniej.. byle nie tego samego dnia. myślę że 3-4 dni wystarczą

Powodzenia
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 16:16   #11
monidm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

witam wszystkich serdecznie2 miesiące temu miałam operacje tarczycy i tez nie wiedziałam która maść bedzie najlepsza bo moja blizna zrobiła sie troszke grubsza i twardsza i mój dermatolog polecił mi dermatix i musze powiedziec ze smaruje nim około miesiąca i blizna zrobiła sie mniejsza i juz nie jest taka twarda.Polecam ja wszystkim jest droga ale warta swojej ceny!!!!
monidm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 21:27   #12
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Znalazłam w aptece inernetowej Dermatix za 103zł więc zamówiłam, dodatkowo wziełam contratubex i no-scar.
Od kilku dni stosujemy naświetlanie fizykoterapełtyczne polem magnetycznym - Viofor. Dowiedziałam się również, że w gabinetach fizjoterapi można naświetlać nawet świerze blizny laserem.
__________________
"Poznaje się tylko to, co się oswoi. Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"

"Mały Książę"

kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 21:48   #13
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Znalazłam w aptece inernetowej Dermatix za 103zł więc zamówiłam, dodatkowo wziełam contratubex i no-scar.
Od kilku dni stosujemy naświetlanie fizykoterapełtyczne polem magnetycznym - Viofor. Dowiedziałam się również, że w gabinetach fizjoterapi można naświetlać nawet świerze blizny laserem.
__________________
"Poznaje się tylko to, co się oswoi. Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"

"Mały Książę"

kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 07:34   #14
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Jeśli można to może warto spróbować? A ile taka "przyjemność" kosztuje? I gdzie można wykonać?
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 07:46   #15
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

"Laseroterapię można stosować nawet wtedy kiedy rana jest świeża i niewygojona. Wykonuje się wtedy zabieg metodą bezkontaktową.
Umiejętnie zastosowana laseroterapia djae naprawdę dobre efekty.
Czesto zlecana jest przez lekarzy znających się choć trochę na fizykoterapii.
Zabieg nie jset drogi i często spotykany w gabinetach fizykoterapii np. u mnie zabieg kosztuje 15zł.
Seria zabiegów to 10 - 15 więc cały koszt terapii jest dość tani.
pozdrawiam
Tomasz Chomiuk"
http://www.fizjomed.waw.pl/

Viofor mam prywatny ale polecam kupić sobie, ponieważ działa na wszystkie organy wewnętrzne w b.dobry sposób, tylko, żeby fizjoterapia działała potrzebne są systematyczne zabiegi.
__________________
"Poznaje się tylko to, co się oswoi. Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"

"Mały Książę"

kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:14   #16
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Witam ja tez mam pewien problem... jakies pol roku temu zarazilam sie ospa...przechodzilam ja nietypowo, bable a pozniej strupy utrzymywaly sie przez dlugi czas ok 1 miesiac.. ale na tym sie nie skonczylo. zostaly mi gdzieniegdzie blizny i dziwne przebarwienia. stosowalam przez ok 2 miesiecy cepan, bo tak polecil moj dermatolog, ale efekty sa marne, a raczej w ogole ich nie ma. chce zaczac stosowac dermatix ale nie wiem czy to pomoze, a nie chce wydawac kasy na cos co mi nie pomoze....prosze o pomoc
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 09:36   #17
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Współczuję przejścia w ten sposób choroby.
My stosowałyśmy contratubex, ale pojawiły się białe chrostki i przeszłyśmy na Dermatix, blizny się wypłycają i jaśnieją
Na to, żeby cokolwie powiedzieć potrzeba czasu.
Może spróbuj No Scar, ale najlepiej udać się do kosmetyczki, żeby oceniła co można z twoimi bliznami zrobić.
W większych miastach są chirurdzy plastyczni- oni często mają w określony dzień bezpłatne porady.

Potrzeba czasu
__________________
"Poznaje się tylko to, co się oswoi. Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"

"Mały Książę"

kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 20:05   #18
xMarRreKx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

jaki lekarz zajmuje sie bliznami ?? chirurg/plastyk ? prosze o szybka odpowiedz
xMarRreKx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:45   #19
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Chirurg plastyk

PS jeśli ktoś chce, ja mam jeszcze ok pół tubki dermatixu. Mnie się on już pewnie nie przyda
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 17:37   #20
hellmans
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

.

Edytowane przez hellmans
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:44 Powód: nieaktualne
hellmans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:34   #21
xMarRreKx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

meyham a działa ta masć ? bo mam dosc duzą blizne na twarzy..
xMarRreKx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:49   #22
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Jeżeli blizna jest świeża to działa dobrze. U mnie nic nie widać. Znajomi mówią, że gdyby nie wiedzieli że gdzieś tam była to nawet nie wiedzieliby gdzie szukać
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 19:23   #23
grimka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Ja mam pytanko..na ile wystarcza DERMATIX?
Bo znalazłam w internecie za 103 zł ale 14 gr i wydaje mi sie,że to trochę mało i na niewiele mi wystarczy.. Ja mam bliznę z dzieciństwa po zeszyciu wargi i lekarka kazała mi kupić dermatix, nie wie ktoś czy jest coś tańszego równie dobrze działającego?
grimka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 19:33   #24
grimka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Ja mam pytanko..na ile wystarcza DERMATIX?
Bo znalazłam w internecie za 103 zł ale 14 gr i wydaje mi sie,że to trochę mało i na niewiele mi wystarczy.. Ja mam bliznę z dzieciństwa po zeszyciu wargi i lekarka kazała mi kupić dermatix, nie wie ktoś czy jest coś tańszego równie dobrze działającego?
grimka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:04   #25
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Jeżeli masz bliznę świeżą to będzie działał znakomicie, a opakowanie jest wydajne. Ja smarując 2 do 3 x dziennie przez 3 tygodnie na bliznę 2 cm zużyłam nawet nie połowę.
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:56   #26
agi511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

WITAM.jA STOSUJE DERMATIX OD OK.MIESIACA A LE JUZ PO 2 TYGODNIACH BYLY WIDOCZNE ROZNICE BLIZNA SIE WYBIELILA I ROBI SIE CORAZ MNIEJSZA .w APTECE DERMATIX KOSZTUJE OK 200 ZL ALE JA KUPILAM W APTECE INTERNETOWEJ PO 100 ZL NIE ZALAUJE ZE GO KUPILAM BO LECZY BLIZNE REWELACYJNIE ALE NA POCZATKU MIALAM WATPLIWOSCI,ALE JESTEM TERAZ BARDZO ZADOWOLONA ALE DODAM ZE MOJA BLIZNA JEST PO USUNIECIE ZNAMIENIA ŚWIEŻA I DERMATIX STOSUJE 2,3 RAZY DZIENNIE.
agi511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:33   #27
sylwunia1507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

hej
ja miałam niedawno operację a mianowicie wycięcie dość dużej zmiany skórnej na plecach. blizna jest dość duża ok 10 cm. mam już podobną bliznę po usunieciu wyrostka no i mi się ładnie zagoiła jest w kolorze skóry tylko trochę widoczna i nie stosowałam żednych maści. jednak martwię się że teraz tak ładnie nie będzie dopiero minęło ok tygodnia od zdjęcia szwów i zastanawiam się nad kupnem dermatix. tylko nie wiem czy warto. blizna jest na plecach a więc w miejscu nie bardzo widocznym. czy może mi ktoś powiedzieć na ile około może mi wystarczyć jedno opakowanie dermatixu??
dziękuję i pozdrawiam
sylwunia1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:38   #28
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Jeżeli masz bliznę świeżą to będzie działał znakomicie, a opakowanie jest wydajne. Ja smarując 2 do 3 x dziennie przez 3 tygodnie na bliznę 2 cm zużyłam nawet nie połowę.
sylwunia1507 proszę.

Kurczę, jak tak was czytam, może powinnam dłużej używać maści
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 23:55   #29
grimka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

Na blizny świeże dobrze działa a czy ktos wie jak jest ze starymi bliznami?
Moja ma kilkanaście lat...
grimka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:19   #30
agi511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dermatix czy Veraderm ?

dermatixu wystarcza raczej na dlugo- jest wydajny , ale jak dziala na stare blizny to nie wiem
agi511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 18:37:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.