Nadmierna potliwość. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 13:37   #31
martafield
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość.

czesc wszystkim!

czytalam ten watek kilka tygodni temu, i nie wiem czy to wyczytalam tutaj czy nie.
Chodzi o Etiaxil - jest super, rewelacja!!Uzywam go dopiero od 4 dni, a wszyskie problemy jak reka odjal.
ma tylko pytanie, czy wiecie, czzy w przerwach uzywacie normalnych antipersprantow? czy w ogole nic?
dzieki
martafield jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:40   #32
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez martafield Pokaż wiadomość
czesc wszystkim!

czytalam ten watek kilka tygodni temu, i nie wiem czy to wyczytalam tutaj czy nie.
Chodzi o Etiaxil - jest super, rewelacja!!Uzywam go dopiero od 4 dni, a wszyskie problemy jak reka odjal.
ma tylko pytanie, czy wiecie, czzy w przerwach uzywacie normalnych antipersprantow? czy w ogole nic?
dzieki
Ja używam, bo jakoś się dziwnie czuję jak sobie nie psiknę
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:05   #33
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Nadmierna potliwość.

tez polecam etiaxil.
jakos od gimn mialam podobny problem.
etiaxil pierwszy raz stosowalam chyba w lo, najpierw stosowalam go tak 2-3 razy w tygodniu... i tak przez jakies 2-3 miesiace,coraz rzadzniej.
teraz juz go wogole nie stosuje bo nie widze potrzeby.
moze czasem,ale bardzo rzadko,raz na miesiac...

tylko ze cena dosc spora.ale mimo wszystko uwazam ze warto.

pozdrawiam
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:19   #34
AnulkaŁ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość.

Mam pytnie. używam antidralu ..niby jest ok narazie.. po 2 dniach.. ale czy moge też stosowac inne antysprespiranty..np Rexona czy coś.?
AnulkaŁ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 13:21   #35
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez AnulkaŁ Pokaż wiadomość
Mam pytnie. używam antidralu ..niby jest ok narazie.. po 2 dniach.. ale czy moge też stosowac inne antysprespiranty..np Rexona czy coś.?
Antidral na noc, zwykły antyperspirant na dzień. Ja na przykład używam Fa i nic się nie dzieje. Dla większej pewności umyj paszki po Antidralu i powinno być ok
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 12:52   #36
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Nadmierna potliwość.

jeśli komuś antidral albo etiaxil bardzo wysusza pachy, a nie stosuje go w każdą noc to w te noce, gdy nie nakładamy preparatu, możemy posmarowac się oliwka pod pachami
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 15:28   #37
d0tik
Przyczajenie
 
Avatar d0tik
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nadmierna potliwość.

czy ten antidral to tez jest antyperspirant w takiej postaci jak etiaxil???ktory lepszy i jakie sa ceny obu preparatow?
d0tik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 16:28   #38
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez d0tik Pokaż wiadomość
czy ten antidral to tez jest antyperspirant w takiej postaci jak etiaxil???ktory lepszy i jakie sa ceny obu preparatow?

Antidral to taki płyn. Niedawno jak nim potrząsnęłam to się go trochę wylało z buteleczki.. pewnie przez te szparki

Antidral kosztuje kilkanaście zł, tak do 15. A Etiaxil 50zł. Nie używałam etiaxilu więc się nie wypowiem na jego temat. Ale antidral jest ok, chociaż szczypie i piecze po użyciu, to bardzo dobrze chroni.
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:45   #39
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Nadmierna potliwość.

Witam Ja również polecam Antidral, długo nie mogłam się do niego przekonać, ale w końcu zadziałał. Najlepiej jest zastosować go na noc, na umyte pachy. Mnie trochę piecze i niesamowicie swędzi, ale tylko na początku. Rano jak wstanę myje dokładnie pachy, używam antyperspirantu i po problemie Przynajmniej na mnie działa.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:30   #40
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja uzywam Vichy, i nie musze cudowac z antyperspirantami na noc, meczyc sie bo to okrucienstwo - antidral mnie podraznialo. A vichy mam spokoj, suchutko i pachnaco do konca dnia. polecam.
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:42   #41
maggddaalenka
Raczkowanie
 
Avatar maggddaalenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nadmierna potliwość.

mi strasznie sie poca rece i nogi i nie wiemjak mam to rozwiazac
maggddaalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 12:46   #42
marianio12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość.

zobaczcie panie same to jest rozwiazanie na wasz problem ---> najlepsze rozwiazanie
marianio12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:41   #43
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez MaoCe Pokaż wiadomość
Ja uzywam Vichy, i nie musze cudowac z antyperspirantami na noc, meczyc sie bo to okrucienstwo - antidral mnie podraznialo. A vichy mam spokoj, suchutko i pachnaco do konca dnia. polecam.
Trochę niesamowite, ale na mnie Vichy nie działa. Nie wiem dlaczego, bardzo lubie kosmetyki tej marki, zawsze mi służyły i rozwiązywały większość z moich problemów, ale niestety nie ten z nadmiernym poceniem się. Jak widać co człowiek to inna reakcja i efekty- trzeba próbować, w końcu się trafi na coś odpowiedniego dla siebie. Życzę powodzenia, bo wiem jaki to niesamowity stres z tymi mokrymi pachami. pzdr
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:30   #44
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Nadmierna potliwość.

a co na plecy??bo stasznie mi sie poca nawet jak nic nie robie leje sie z nich i mam mokra koszulkekoszmar!! czym sie smarowac?jakich preparatów urzywac>czym okladac a moze cos pic?pomocy!
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:06   #45
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Nadmierna potliwość.

chyba sobie kupie ten Antidral bo też mam problem z potliwościa i już mnie to doprowadza do szału.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 22:22   #46
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
a co na plecy??bo stasznie mi sie poca nawet jak nic nie robie leje sie z nich i mam mokra koszulkekoszmar!! czym sie smarowac?jakich preparatów urzywac>czym okladac a moze cos pic?pomocy!
Tez tak miałam, z tym że w moim przypadku związane to było z chorobą tarczycy. Dostałam jakiś spray do stosowania na plecy, ale to i tak tylko na czas kiedy jeszcze nie brałam leków. Teraz jak przyjmuje tabletki przepisane przez endokrynologa mam problem jedynie z pachami, o czym już wcześniej pisałam. Podsumowując ja poleciłabym zrobienie sobie badań krwi, tj. niejakiego TSH żeby wykluczyć ewentualną chorobę tarczycy, albo zapytać o poradę lekarza internistę który znajdzie przyczynę nadmiernego pocenia się. Jeżeli nie jest to związane z chorobą to trzeba zainwestować w jakieś dobre ogólnodostępne w aptekach środki ( trzeba o nie pytać farmaceutów- oni czasami potrafią fachowo doradzić). Pomocny może być także dermatolog, ale zazwyczaj przepisuje to co można kupić samemu. Pozdrawiam bardzo serdecznie
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:10   #47
zaba9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 0
Dot.: Nadmierna potliwość.

A ja kupiłam ANTRIDAL i może mi ktoś powiedzieć czy to brudzi ubrania???-bo nie chce sobie zniszczyć mojej piżamki I podobno trochę albo niektórych bardzo szczypie a jak ja to zmyje rano to mogę się wtedy ogolić pod paszkami czy tez będzie na maksa piekło????
zaba9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:07   #48
xiazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraina Szczęścia
Wiadomości: 68
Dot.: Nadmierna potliwość.

ja mam podobny problem ale tylko z samymi pachami, no i dłonie też nieraz, a i stopy. To jest takie wkrzające! bo pocę się zawsze: z ciepła, zimna i ze stresu:/ nie chodzę przez to w bluzkach z długim rękawem bo ciągle mi się robią te ohydne plamy! :/ chyba też zainwestuję w Etiaxil. Ale mam pytanie właśnie, co z goleniem pach? Będą jakieś podrażnienia?
xiazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:13   #49
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Nadmierna potliwość.

Tez miałam wieelki problem z poceniem się. Nawet kiedy było mi zimno to miałam ohydne plamy pod pachami kupiłam Antidral i mój problem się skończył

zaba9: niestety odbarwia niektóre piżamy... jest wyjątkowo uparty na najdroższe. Więc lepiej podczas stosowania spać w starych. Bardzo rzadko mnie piecze.Rano paszki są takie milutkie i sucheMożesz rano się ogolić i nic Ci nie będzie
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 16:27   #50
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

xiazka Etiaxilu nie należy stosować przez 48 godz. po depilacji. Ja przestrzegam tej zasady i zawsze rano golę pachy
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:46   #51
Behatka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 4
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez martafield Pokaż wiadomość
czesc wszystkim!

czytalam ten watek kilka tygodni temu, i nie wiem czy to wyczytalam tutaj czy nie.
Chodzi o Etiaxil - jest super, rewelacja!!Uzywam go dopiero od 4 dni, a wszyskie problemy jak reka odjal.
ma tylko pytanie, czy wiecie, czzy w przerwach uzywacie normalnych antipersprantow? czy w ogole nic?
dzieki
jak ja Wam zazdroszczę! cieszę się że Wam etiaxil pomaga, bo mi nieeeeeeeee! zaczęłam też leczyć tarczycę, bo myślałam że jak nie działa etiaxil to może, jak ktoś mi zasugerował, mam problemy z tarczycą (i faktycznie mam, leczę się już ponad miesiąć) ale nadal nic! jestem cały czas spocona pod pachami! oprócz leczenia tarczy używam etiaxilu i nic. na botox mnie nie stać... czy są jeszcze jakieś sposoby? pomocy
Behatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:20   #52
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja jestem fanką Etiaxilu, Vichy mi nie pomógł, a Antidral mimo że był tani nie mogłam go znieść..stosowałam go na suchą i nieogoloną skórę i tak mnie podrażniał, swędziało, a później nawet bolało. Męczyłam się z nim kilka tygodni, cośtam pomagał, ale to co się działo w nocy to masakra.
Teraz od czasu do czasu stosuję Etiaxil do skóry wrażliwej - żeby mieć pewność że mnie nie podrażni. Zero podrażnień i skuteczność. Zawsze rano zmywam i potem używam mojej ulubionej kulki adidasa. Cena różnie się kształtuje, czasami uda mi się kupić go za 36 zł, czasami za 44, w aptekach internetowych chyba jest tańszy.
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:54   #53
xiazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraina Szczęścia
Wiadomości: 68
Dot.: Nadmierna potliwość.

Etiaxil - cudo! jestem zachwycona, a przede wszystkim mam sucho pod pachami! Jest cudownie i świat od razu w ogóle inny, nareszcie mogę nosić normalne bluzki z długim rękawem. Jest SUPER!
xiazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:35   #54
activegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nadmierna potliwość.

A ja mam taki problem z poceniem, że już po 10 min np. grania w kosza jestem cała czerwona i mokra. Chodzi mi właśnie przede wszystkim o sport. Po wfie nikt nie wychodzi w takim stanie jak ja. Jest to strasznie niekomfortowe. Nie jestem najszczuplejsza(aż tak gruba w sumie też nie) - czy może to być związane z potliwością, a to że jestem taka czerwona po wysiłku fizycznym z tym, że jestem blondynką o bladej cerze? Jak można temu przeciwdziałać? Jakaś specjalna dieta? Czego mam nie jeść? Czego nie pić? jakich antyperspirantów używać? Pomóżcie...
activegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:57   #55
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez activegirl Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem z poceniem, że już po 10 min np. grania w kosza jestem cała czerwona i mokra. Chodzi mi właśnie przede wszystkim o sport. Po wfie nikt nie wychodzi w takim stanie jak ja. Jest to strasznie niekomfortowe. Nie jestem najszczuplejsza(aż tak gruba w sumie też nie) - czy może to być związane z potliwością, a to że jestem taka czerwona po wysiłku fizycznym z tym, że jestem blondynką o bladej cerze? Jak można temu przeciwdziałać? Jakaś specjalna dieta? Czego mam nie jeść? Czego nie pić? jakich antyperspirantów używać? Pomóżcie...
Też miałam ten problem po wf, a blondynką nie jestem. Myślę, że najlepszym sposobem będzie popracowanie nad kondycją - u mnie chodzenie przez rok raz w tygodniu na aerobik bardzo poprawiło wytrzymałość. Antyperspirant jak już, pomoże tylko na pachy.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:30   #56
magpie
Przyczajenie
 
Avatar magpie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość.

W tej aptece internetowej można taniej kupić Etiaxil. Polecam bo sama już wielokrotnie u nich kupowałam.
magpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:30   #57
magpie
Przyczajenie
 
Avatar magpie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez magpie Pokaż wiadomość
W tej aptece internetowej można taniej kupić Etiaxil. Polecam bo sama już wielokrotnie u nich kupowałam.

http://www.aspen.net.pl/etiaxil.html
magpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:02   #58
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Nadmierna potliwość.

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:31
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:10   #59
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja dołączę się do zwolenniczek etiaxilu.Dla mnie to poprostu cud a nie kosmetyk.Natknęłam się na niego kilka lat temu przeglądając jedną z kolorowych gazet.nie był jeszcze popularny i własniwie to była nowość.Nie zastanawiajac się dłużej pobiegłam do apteki i natychmiast zaczełam stosować.mało tego, że nadmierne pocenie (i te koszmarne plamy na ubraniach) sie skończyły i nie zdążyłam nawet zuzyć calego opakowania to rezultat utrzymuje się do dziś.używam zwykłego antyperspirantu w sztyfcie.szczerze polecam!!!!
Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 08:25   #60
ktossss234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: Nadmierna potliwość.

ja mam podobny problem do waszego.;/ zatem strasznie pocą mi sie dlonie i stopy..;/ odwiedziłam mnóstwo dermatologów i każdy tylko o botoxie ;/ a mnie nie stac na to i to jeszcze działa przez pół roku..;/ stosowałam Antidral i nic mi nie pomógł...;/(( juz nie wiem co mam robic... pomozcie
ktossss234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 08:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.