Najlepsze Antyperspiranty!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 10:56   #91
amelka183
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Jeśli chodzi o zdecydowany problem z poceniem to mi pomaga Etiaxil dla skóry wrażliwej ale musi być stosowany tak jak w opisie producenta. A tak to Nivea lub Fa.
amelka183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 14:41   #92
Ewelcia27
Przyczajenie
 
Avatar Ewelcia27
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Etiaxil działa bardzo mocno i mnie to pasuje, bo niestety pocę się normalnie bardzo mocno i zawsze się tego trochę wstydziłam, a teraz nie muszę!
Ewelcia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 10:00   #93
Karina909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Ja ostatnio trafiłam z polecenia koleżanki na Etiaxil i musze powiedzieć, ze to bardzo fajny środek. Skuteczny jak diabli, a jedno małe opakowanie mam już ponad miesiąc i jeszcze sporo zostało! Znajoma mówiła, że na początku trochę ją szczypał, ale ja wzięłam wersję do skóry wrażliwej i nie miałam z nim żadnych problemów 
Karina909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:52   #94
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Dziewczyny, zaciekawiłyście mnie tym etiaxilem. Do tej pory używałam Lady Speed Stick i wszystko było genialnie. Nie wiem czy zmienili składy, czy po latach skóra mi się zbuntowała, ale nie jestem już zadowolona z tych dezodorantów. Balea - klapa. We Włoszech kupiłam Bionsen - średnio się sprawdza w lecie. Wrzuciłam do koszyka Rexonę i na razie jest ok. Co ja jednak zrobię z tymi dezodorantami?
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:55   #95
karolina220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

używam Nivea, jest w porządku.
karolina220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 08:26   #96
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

OOOO o tym etiaxilu tez duzo dobrego slyszalam, ale kompetnie mi nazwa z glowy wyleciala
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:56   #97
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Ja używałm ałunu z xxx na zmianę z sprayem ze srebrem koloidalnym (kupiony w sklepie zielarskim) i smaruję kropelką olejku eterycznego lawendowego. Mam też z Rossmana z Alterry naturalny szałwiowy dezodorant - super zapach. Ałun lubię, bo po każdym użyciu można go porządnie wypłukać, powiesić i sam obeschnie, a kulki to dla mnie gniazdo bakterii

Te wszystkie Dove, Nivea, Rexona - u mnie się na dłuższą metę nie sprawdzają, wręcz wydaje mi się, że więcej się po nich pocę. Z resztą to sama chemia + aluminium. Zwrócie na to uwagę Mieszkam w Niemczech i tutaj w Rossmanie czy jakiejkolwiek innej drogerii zawsze jest znaczek na szyldzie "bez aluminium", bo to jest bardzo ważne

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-07 o 10:18 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 22:32   #98
CzaraGoryczy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

ja tez polecam alun, tu mozecie poczytac xxx o jego obecnosci w sztyftach i problemach przy duzej potliwosci

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-10-16 o 11:12 Powód: Link
CzaraGoryczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:42   #99
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Ja jestem fanką kulek, ulubione to rexona lub ostatnio dove gruszkowa <3 (co za zapach), jednak na siłownię, gdy uprawiam sport to lubię mieć ze sobą coś w sprayu, adidas stres control i nowy adipure są naprawdę ok
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:55   #100
Aggnes_s
Przyczajenie
 
Avatar Aggnes_s
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

U mnie bardziej sprawdzają się dezodoranty w kulkach. Deo w sprayu zawsze rozprzestrzenia się na boki, poza pachy i szybciej traci swoje właściwości na skórze. Natomiast te w kulce lepiej nawilżają pachy po goleniu i na co dzień.
Aggnes_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 18:40   #101
MarzycielskaDusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

A ja uważam że lepiej jest sobie zrobić swój antyperspirant,naturalny i przede wszystkim skuteczny Ja zdecydowanie taki polecam
MarzycielskaDusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 20:34   #102
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Przypominam, że zgodnie z regulaminem wystawianie opinii/recenzji na forum ( poza KWC ) produktów otrzymanych do testów z innych portali będzie skutkowało punktami karnymi.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 10:05   #103
MySmallTravels
Przyczajenie
 
Avatar MySmallTravels
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Ja zmuszona jestem używać antyperspirantów na zmianę, bo skóra mi się za szybko przyzwyczaja do danego wariantu Etiaxil u mnie działał super, ale przestał, bo za długo go używałam Teraz używam go co jakiś czas i daje radę W moim tygodniowym mixie jest właśnie Etiaxil, Bloker od Ziaji, Garnier Mineral Action Control, Adidas Adipower oraz Adidas 6w1. Najbardziej się u mnie sprawdzają deo w sprayu, ale kilka z nich nie ma w tej wersji i muszę się zadowolić kulką. Spróbujcie mieć 2-3 warianty i używajcie ich na zmianę co kilka dni - powinno pomóc rozwiązać problem potliwości

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzycielskaDusza Pokaż wiadomość
A ja uważam że lepiej jest sobie zrobić swój antyperspirant,naturalny i przede wszystkim skuteczny Ja zdecydowanie taki polecam
Zaciekawiłaś mnie Jak taki zrobić?
MySmallTravels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 20:50   #104
MarzycielskaDusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Zaciekawiłaś mnie Jak taki zrobić?[/QUOTE]


To nic trudnego wystarczy połączyć olej kokosowy (tłoczony na zimno) i sodę spożywczą w równych proporcjach np.3 łyżki sody i 3 łyżki oleju,następnie dokładnie wymieszać.Ja dodałam jeszcze kilka kropel olejku miętowego i cytrynowego,ale bez tego też będzie ok

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MySmallTravels Pokaż wiadomość
Ja zmuszona jestem używać antyperspirantów na zmianę, bo skóra mi się za szybko przyzwyczaja do danego wariantu Etiaxil u mnie działał super, ale przestał, bo za długo go używałam Teraz używam go co jakiś czas i daje radę W moim tygodniowym mixie jest właśnie Etiaxil, Bloker od Ziaji, Garnier Mineral Action Control, Adidas Adipower oraz Adidas 6w1. Najbardziej się u mnie sprawdzają deo w sprayu, ale kilka z nich nie ma w tej wersji i muszę się zadowolić kulką. Spróbujcie mieć 2-3 warianty i używajcie ich na zmianę co kilka dni - powinno pomóc rozwiązać problem potliwości

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------


Zaciekawiłaś mnie Jak taki zrobić?



ale uprzedzam że taki naturalny antyperspirant nie blokuje pocenia tylko niweluje zapach potu.
MarzycielskaDusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 21:06   #105
aguss_iek
Raczkowanie
 
Avatar aguss_iek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 159
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Miałam tak samo najpierw antidral przestał działać, przerzuciłam się na etiaxil i niestety też po jakimś czasie przestał działać. Jakiś czas temu odkryłam pewien spray, który spisuje się rewelacyjnie ale muszę od niego robić przerwy z uwagi na wysuszoną i piekącą skórę pod pachami.
aguss_iek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 17:45   #106
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 124
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Treść usunięta
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 17:26   #107
nigarkalfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Jak dla mnie najlepsze do tej pory były dwie marki : Sanex i Adidas . Jeśli chodzi o Sanex każdy jeden wariant sprawował się bardzo dobrze . Natomiast Adidas adipower mimo ,że miał chronić 72 godziny to jednak nie wytrzymał tak długiego czasu . Posiada za to super zapach . Ogólnie oba jak dla mnie ok.
Jeśli ktoś poci się mocno, nadmiernie to wówczas chyba tylko jakieś leki i antyperspiranty apteczne.
nigarkalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 11:10   #108
aguss_iek
Raczkowanie
 
Avatar aguss_iek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 159
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Jak ktoś się nadmiernie poci to żaden antyperspirant z drogerii, a czasem nawet i z apteki nie pomoże. Wiem po sobie, już nawet kiedyś zastanawiałam się nad botoksem ale jakoś nauczyłam się z tym żyć.
aguss_iek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 15:16   #109
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Ja do tej pory byłam zwolenniczką antyperspirantów w żelu i od lat używam Lady Speed Stick, ale teraz próbuje przerzucić się na te w sprayu ze względu na intensywniejszy zapach i próbuje adidasa, ale boję się o białe plamy na ubraniach.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 20:14   #110
Akarada
Raczkowanie
 
Avatar Akarada
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Purpurowa Oranżada
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

Dziewczyny, ja używałam już naprawdę wielu dezodorantów, ostatnio Lady Speed Stick - chyba najgorszy jaki miałam kiedykolwiek. Pewnego dnia mąż zaczął dzień od wykładu na temat szkodliwości tradycyjnych dezodorantów np. o tym że te tony chemii powodują raka piersi. poczytał trochę na ten temat, gdyż kilka dni wcześniej wyszło mu uczulenie od dezodorantu kupionego w zwykłym sklepie. Zaczął szperać w internecie. Dezodoranty które kupujemy są naszpikowane chemią, aluminium...i my to sobie aplikujemy pod pachy, tam gdzie są właśnie gruczoły! A wiec zaczęłam szukać naturalnych sposobów na walkę z potem. Zrobiłam swój pierwszy dezodorant, zajęło mi to...5 minut. Jakie są jego efekty? mąż testuje, ja też, już jakiś tydzień. jestem zachwycona, gdyż według mnie działa lepiej niż np. lady speed stick, czuje się o wiele pewniej mając go na sobie. Mąż też jest zadowolony, mówi że nie działą gorzej niż sklepowe, a przynajmniej ma pewność że nie ma w tych chemii. Składniki są naprawde banalne, poszperajcie w internecie, to wcale nie wymaga dużo wysiłku i czasu. Wogóle ostatnio staram się używać naturalnych kosmetyków, np naturalnych mydełek nawilżających zamiast sztucznego żelu pod prysznic. Na stronie xxx są ciekawe ręcznie robione kosmetyki i mydełka. Moja mama miała stamtąd kawowe, uwielbia je. wracając do tematu - zróbcie swój dezodorant! Dodajcie ulubiony olejek eteryczny - będzie pięknie pachniał

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-07-05 o 20:16 Powód: Reklama.
Akarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 22:04   #111
BasiaZawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Antyperspiranty!!!!

U mnie fajnie spisuje się Naturalny deo roll-on z kwasem hialuronowym i wyciągiem z dzikiego ryżu od BeBio Cosmetics. Działa fajnie, odświeżająco i kojąco na okolice pach, a do tego bardzo dobre neutralizuje nieprzyjemne zapachy xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2023-05-31 o 08:27
BasiaZawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-30 23:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.