Łuszczyca - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 10:15   #91
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: łuszczyca

Moja ciocia ma strasznie na łokciach, dłoniahc i kolanach. Moj tata ma troche na łokciach. Używają maści elcom Naprawde dobra maść!! Moja ciocia jak pryzlatuje do Polski do kupuje sobie kilka tubek jak leci do domu bo u nich teog nie ma. Ja jak mam gdzis liszaja na twarzy posmaruje sie klika rayz i nic nie mam
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:58   #92
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: łuszczyca

Ja już nic nie stosuję nie mam siły ale chyba znów muszę zacząć bo tego jest coraz więcej i więcej.....Choruję od 10 lat a ostatnio leczyłam się u bioenergoterap.....ziołam i
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 10:16   #93
krukpl69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: łuszczyca

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Ja mam niewielkie zmiany na skórze głowy,tak się zaczęło...po bardzo długim czasie może ponad rok,półtora pojawiła się taka sama zmiana nad kością ogonową i sama też zniknęła...Teraz mam malą plamkę na plecach która z tego co widzę sama się zaczyna goić i zmniejszać...
Byłam u dermatologa,wróciłam załamana-bo lekarz w ogóle ze mną nie rozmawiał,powiedział a raczej ja z niego wyciagnęłam cokolwiek,ale wszystko to wiedzialam z internetu.Dostałam Elocom ale płyn nie maść.Płynu nie można stosować na twarz.Wiedziałam,że sterydy to nic dobrego,ale miałam nadzieje,że może jednak nic już nie wróci.Po kilku dniach wszystko zniknęło jak to po sterydzie,więc odstawiłam go bo nie chciałam stosować go na dłużej.I tak samo jak wszystko szybko zniknęło tak samo szybko wróciło gdzieniegdzie z nowymi krostkami(bo tak też u mnie się zaczyna).
Nie mam zmian na nogach,rękach tylko niewielką plamkę na plecach,na czole również ale niewidoczną...
Jestem w fazie przekopywania forum z naturalnymi metodami,a do dermatologa już nie pójdę.
Pozdrawiam
czesc mam na imie artur obecnie mieszkam w niemczech , leczylem sie w polsce jakimis masciami ktore tylko powyzeraly mi skore , obecnie moj niemiecki dermatolog przypisal mi tabletki CICLOSPORIN PRO i do tego masc PSORCUTAN BETA i po miesiacu stosowania zaczyna sie spokoj z luszczyca skora sie nie luszczy i swedzenie ustapilp. niestety nie potrafie powiedziec czy te srodki sa dostepne w polsce i ile kosztuja ale dla mnie rewelacja bo masc nie smierdzi i trzeba ja stosowac tylko na noc
krukpl69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:27   #94
Kasia9791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: pytania.. łuszczyca pomoze ktos??prosze :(((

ja miałam kilka lat temu na szyii i w brwiach, w brwiach bez przerwy przez parę lat i tylko zdrapywałam i malowałam kredką, nie wiem kiedy zeszło bo się tak przyzwyczaiłam, że malowałam dalej a tu nic nie było, z szyją było gorzej bo tam skóra jest cienka i delikatna i nie mogłam tego drapnąć, ale olałam i nie ma, co do twojej studniówki, nie wiem czy się nie spóźniłam, ale weź pod uwagę opcję,że po prostu nie pójdziesz, jak wyluzujesz w tej kwestii to wyjdzie ci to na zdrowie, bo ta choroba jest reakcją na stres, jak uzna, że ci nie zależy to też odpóści
Kasia9791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 16:36   #95
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: pytania.. łuszczyca pomoze ktos??prosze :(((

U mnie łuszczyca pojawiła się około 5 lat temu w sytuacji ogromnego stresu. Od tamtej pory walczę z nią bez większych zwycięstw :/ Początkowo były to malutkie dwa miejsca na skórze głowy - teraz zaatakowała całą powierzchnię głowy.
Stosowałam Elosalic - chwilowo wzmacnia, ale nic ponad to.
Zamierzam znowu odwiedzić dermatologa.
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:45   #96
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: łuszczyca

Ja choruje na łuszczycę od ok.8 lat. Jest to choroba uciążliwa, szczególnie latem, ale cóż u mnie to rodzinne.. Stosowałam maści, sterydy, naświetlania i jedynym skutkiem było zniknięcie plam po naświetlaniach na okres 7 miesięcy. Nawrót nastąpił i męczę się już z nim kupe czasu. Mam zaatakowane całe placy, dekold, brzuch, łokcie. Jest ciężko, latem na plaży wszyscy rozebrani, a ja w koszulce i spodenkach ale trzeba nauczyć się z tym żyć.. Elocom jest sterydem i niewolno stosować go przez dłuższy okres czasu!! Życzę powodzenia w walce z chorobą. Pozdrawiam.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:50   #97
Teca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Post Dot.: łuszczyca

Cześć
nie wiem gdzie dokładnie się u was objawia łuszczyca.
Dobry jest krem PSR Probioxi Skin Repair do tej pory nie było w Polsce ale już da się go kupić. Widziałam na allegro . Ja kiedy byłam w Belgii używałam innych produktów tej firmy i byłam bardzo zadowolona .Wiem że ten PSR to pomaga na egzemę łuszczyce, i że szybko przestaje swędzieć, ale tak naprawdę trzeba by było spróbować indywidualnie. Możecie poczytac na stronie probiotyka.pl
Teca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 15:10   #98
AsiaT987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: łuszczyca

Na skórę ciała (prócz głowy) pomógła mi maść Cocois i wazelina.
Na głowę polecam szampon selsun, ale nie jest dostępny w Polsce w aptekach, kupiłam go tutaj https://wizaz.pl/forum/register.php?...4afb5631d7a23a
AsiaT987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 16:49   #99
nieglowicz
Przyczajenie
 
Avatar nieglowicz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Łuszczyca

Ja osobiście polecam krem clotrimazolum . Co prawda nie wyleczy samej łuszczycy ale pomoże. U mnie pomogło.
nieglowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 17:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.