Jak zostać "testerką"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 16:29   #1
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Wink

Jak zostać "testerką"?


Z góry sorki z aumieszczenie tu tego wątku, ale komplenie nie mam pojęcia gdzie moge go umieścic

Przechodząc do rzeczy chciałam sie Was poradzić, ponieważ zainteresowało mnie to, że w wielu gazetach oraz na stronach internetowych odbywają się różne testy kosmetyków. I ja właśnie chciałabym być taką "testerką", ale nie mam pojęcia co w tym kierunku robić i czy te testy to przypadkiem nie jest jakaś ściema, że np. gazeta wybiera kilka prduktow i sama pisze krótką recenzję podpisując, że to niby jakaś dziewczyna przetestowała. Jeżeli któraś z was jednak jest taką testerą ( co zanczyło by ze te testowanie to nie ściema ;]) to bardzo proszę powiedzcie mi co zrobić by nią zostac. (POCHODZĘ Z MAŁEGO MIASTA!) .
z góry dziekuję za odpowiedzi ;]
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 16:58   #2
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jak zostać "testerką"?

ja testowalam depilator brauna- na wizazu byla taka oferta, trzeba bylo wypelnic ankiete, przetestowac i rzetelnie opisac. niebawem wyniki beda publicznie udoastepnione
a takze testowalam kremy under20, zostalam zakwalifikowana przez pewien portal szeptanego marketingu.. jeszcze kilka rzeczy bylo, ale te najwieksze.
zazwyczaj jak jestes zorientowana w jakiejs branzy to dostaniesz taka propozycje lub musisz sama szukac ofert glownie w internecie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:10   #3
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Jak zostać "testerką"?

teraz masz okazję testować produkty Dove. wypełnij ankietę na stronie głównej wizaz.pl, może Ci się uda.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:17   #4
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja testowalam depilator brauna- na wizazu byla taka oferta, trzeba bylo wypelnic ankiete, przetestowac i rzetelnie opisac. niebawem wyniki beda publicznie udoastepnione
a takze testowalam kremy under20, zostalam zakwalifikowana przez pewien portal szeptanego marketingu.. jeszcze kilka rzeczy bylo, ale te najwieksze.
zazwyczaj jak jestes zorientowana w jakiejs branzy to dostaniesz taka propozycje lub musisz sama szukac ofert glownie w internecie
a czy te produkty które testujesz wybierasz sobie sama, czy to strona dla ktorej testujesz narzuca produkt? ( a i czy to co testujesz dostajesz za darmo czy sama kupujesz?)
ps: jesli moglabys mi przeslac link do jakies stronki bylabym wdzieczna. pozdrawiam ;*

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
teraz masz okazję testować produkty Dove. wypełnij ankietę na stronie głównej wizaz.pl, może Ci się uda.

dzięki za info ;* ,napewno się zgłoszę. A czy nie wiecie może jakie mam szanse że mnie wybiorą?
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:19   #5
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jak zostać "testerką"?

teraz na wizazu jest chyba tez konkurs garniera?
wpisz w google marketing szeptany a sadze, ze ta strona sama Ci wyskoczy
oczywistym jest fakt, ze sama nie wybierasz. jak chcesz wybierac sama to musisz sama kupic i ewentulanie swoja opinia mozesz sie z nami podzielic na kwc. under20 wprowadzal wtedy nowa linie kosmetykow, wypelnilam ankiete, dzieki ktorej stwierdzili, ze moge byc ich potencjalnym klientem i przyslali mi krem dostosowany do potrzeb mojej cery, a takze probki innych kosmetykow, ktore rozdalam znajomych i po pewnym czasie mialam sie ich zapytac o opinie. wszystkie opinie wprowadzalam do systemu.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:31   #6
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać "testerką"?

a czy te z garniera konkurs to nie jest przypadkiem dla cery tradzikowej? bo ja mam raczej normalna wiec, to chyba nie dla mnie;]
jeżeli bedziecie wiedziały jeszcze o jakims konkursie to bardzo prosze o info ;*****
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:20   #7
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jak zostać "testerką"?

a nie latwiej samej znalezc? google nie gryzie.. a w dzisiejszych czasach samodzielne wyszukiwanie wiadomosci jest bardzo przydatna umiejetnoscia
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 19:21   #8
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Cytat:
Napisane przez madziaa920 Pokaż wiadomość
a czy te z garniera konkurs to nie jest przypadkiem dla cery tradzikowej? bo ja mam raczej normalna wiec, to chyba nie dla mnie;]
jeżeli bedziecie wiedziały jeszcze o jakims konkursie to bardzo prosze o info ;*****
Przeczytałaś chociaż o czym jest ten konkurs? Trzeba trochę samemu się wysilić...

Link jest na samej górze strony: http://www.wizaz.pl/akcje/garnier/
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 20:12   #9
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Czytałam i wydaje mi sie że te kosmetyki są do cery trądzikowej ;]
Jeśli się mylę to oświećcie mnie.
I nie myśłcie, że wcześniej nie szukałam niczego, wręcz przeciwnie szukałam, ale nie znalazłam .... no ale teraz juz wiem przynajmniej czego szukać, dzieki wam ;*
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:06   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Hmmm a właściwie na czym Ci najbardziej zależy?
Chciałabyś dostawać pełnowymiarowe produkty do testowania? Bo wtedy nie będziesz mogła kręcić nosem czy coś Ci odpowiada czy nie. Ogólnie takich akcji nie ma aż tak dużo a do tego wiele dziewczyn również chce brać w czymś takim udział...

Najlepiej jak będziesz wchodzić na strony główne producentów (dove, garnier, nivea itd.)
Wtedy najszybciej będziesz mogła sprawdzić czy są organizowane jakieś akcje.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Tutaj możesz też zerkać Widzę, że są dość dobrze poinformowani:
http://darmowekonkursy.pl/tag/kosmetyki/
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:58   #11
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać "testerką"?

A czy wiecie może coś o tym jak wkręcić się do testowania kosmetyków dla jakichs gazet? ostatnio czesto widuje artykuly typu:" na wasnej skorze" itp.
dzieki za pomoc ;*
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 19:10   #12
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Cytat:
Napisane przez madziaa920 Pokaż wiadomość
A czy wiecie może coś o tym jak wkręcić się do testowania kosmetyków dla jakichs gazet? ostatnio czesto widuje artykuly typu:" na wasnej skorze" itp.
dzieki za pomoc ;*
Hmmm no właśnie też kiedyś zastanawiałam się nad tym. Sądzę, że jeżeli gazety poszukują takich osób to umieszczają taką informację w samej gazecie lub na stronie internetowej.

Jednak często takie testy robią po prostu w swoim gronie, osób które pracują dla tej firmy.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:29   #13
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Hmmm no właśnie też kiedyś zastanawiałam się nad tym. Sądzę, że jeżeli gazety poszukują takich osób to umieszczają taką informację w samej gazecie lub na stronie internetowej.

Jednak często takie testy robią po prostu w swoim gronie, osób które pracują dla tej firmy.
tez tak mysle Panie z redakcji chyba nie odpuściłyby takiej zabawy
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:04   #14
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Nie do końca tak jest ja testuję teraz krem Rosaliac XL na naczynka z Glamour trzeba wejść na h stronę dość często testują kosmetyki mnie się udało
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:50   #15
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Ja się w sumie zawsze zastanawiałam, bo w Avanti jest zawsze kilka różnych działów gdzie kobiety testują zabiegi, kosmetyki, są rankingi itp... Jak zostać taką testerką? Że na wizażu są organizowane takie akcje to wiem.. Ale co z gazetami...?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:53   #16
asiula1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać "testerką"?

chciałam zapytać jak można zostać testerką kosmetyków? szukam na necie jakichś wzmianek o kosmetykach do testowania ale albo nie ma albo są to jakieś stare tematy np z 2009r. Doradźcie gdzie szukać
asiula1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:47   #17
Anelll
Raczkowanie
 
Avatar Anelll
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 107
GG do Anelll
Dot.: Jak zostać "testerką"?

no właśnie interesowałam się tym od dłuższego czasu i trafiłam na taką stronę: http://www.testclub.pl/?from=388
korzystała któraś z was z czegoś takiego? nie wiem czy to nie niesie ze sobą jakiś konsekwencji a achciałabym spróbować, czytałam regulamin nie piszą tam nic o ewentualnych kosztach ale wymieniają długą listę danych którymi chcą zarządać- to mnie jednak trochę wystraszyło
__________________

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak facet, który przyciska do ściany i całuje, bez proszenia - o matko, bo nie zasnę!
Anelll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:56   #18
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Ponawiam zapytanie, mimo że minęło spooooro czasu od ostatniego postu

Dziewczyny znacie jakieś stronki gdzie można zarejestrować się do bezpłatnego testowania kosmetyków??
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 22:08   #19
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Generalnie nie spotkałam się z takimi stronami.
Z reguły trzeba trochę w tym siedzieć-ja prowadzę blog więc co jakiś czas coś testuje z różnych firm.Obecnie np. samoopalacz,a wczoraj odebrałam z poczty tusz i liner-też do testów.Uczestnicze w różnych warsztatach/kursach itd. bo kosmetyka to moje hobby-często jest tak,że na warsztatach są dawne produkty jakieś firmy do przetestowania(tak miałam z kosmetykami Artdeco).Często właśnie na takich spotkaniach zostawia się adres czy swój telefon-bywa ,że jakaś firma odzywa się z propozycją przetestowania czegoś.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 11:42   #20
Sweet_Strawberry_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Jak zostać "testerką"?

Hej dziewczyny znam znakomitą stronę z testowaniem kosmetyków, alę potrzebuję waszych maili bo musicie zostać zaproszone do testowania inaczej się nie da.;/
Jeśli któraś jest zainteresowana to wysyłajcie mi na PW wasze maile bądź wstawcie je poniżej, a ja wyślę wam link aktywacyjny Sama testuję tam kosmetyki, dlatego jeśli chcecie to się odzywajcie
Pozdrawiam Was Wizażanki
Sweet_Strawberry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:51   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak zostać "testerką"?

Dziewczyny były zainteresowane testowaniem kosmetyków
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.