Vitasource-10 lat m³odziej? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-10, 10:13   #1
maogima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 3

Vitasource-10 lat m³odziej?


Na mazid³ach pojawi³ siê ostatnio nowy surowiec Vitasource (do poczytania o nim tak¿e tu http://biotechnologia.pl/info/kosmet...itasource.html ) i w zwi±zku z tym mam dwa pytania:
1. pytanie oczywiste - Czy warto zainwestowaæ, czy s± tu osoby, które ju¿ maj± jakie¶ do¶wiadczenia z vitasource?
2. Czy mog³abym kupiæ sam surowiec vitasource i dodaæ go np. do mojego serum czy kremu, lub stworzyæ jakie¶ dwu, trzy sk³adnikowe mazid³o? 10 buteleczek do umerdania mnie przera¿a

Pozdrawiam
maogima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-27, 13:19   #2
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Kupi³am to vitasource. Stosujê od dwóch tygodni. Na razie spektakularnych efektow nie widzê, ale podobno nale¿y poczekaæ 2 miesi±ce, wiêc zobaczymy... Odezwê sie za 2 miesi±ce
Snupi222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 22:20   #3
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 795
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

hej, ja co prawda z tym ekstraktem nie mia³am do czynienia, ale z sam± tarczyca bajkalska tak ;-)
CUDO!
w³a¶ciwo¶ci lecznicze tej ro¶liny s± zachwycaj±ce!!!!!!!!!!!!! !!

ty zakupi³a¶ ca³y komplet do wyrobienia kremu-serum, czy mieszasz j± z czym¶ na w³asn± rêkê?
ja trafi³am na ten post bo od jakiego¶ czasu szukam wiêcej "produktów" na bazie tej ro¶linki...

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

VITASOURCE™ to oczyszczona frakcja otrzymywana z korzeni tarczycy bajkalskiej (³ac. "Scutellaria baicalensis Georgi"), standaryzowana na zawarto¶æ bajkaliny.

http://www.prometeusze.pl/opracowani...ajkalskiej.php

polecam przeczytaæ ca³y artyku³!!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmie¶cie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:17
jagoda83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-04, 08:06   #4
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Kupi³am ca³y zestaw, ale my¶lê, ¿e mo¿naby siê pokusiæ o dodanie sk³adnika do innych kremów. Trzeba zapytaæ Limariê na Mazid³ach. Co do efektów, to powiem tak. Nie odm³odnia³am nagle o 10 lat. Zreszt± ca³y czas sie zastnawiam co tak naprawdê oznacza has³o "skóra m³odsza o 10 lat". Mo¿e je¿eli bêdê j± stosowaæ przez 10 lat, to po tym okresie moja skóra bêdzie wygl±daæ tak jak dzisiaj? Generalnie, nie nale¿ê do ludzi, którzy wierz±, ¿e ¶rodek usun±³ plamê, tylko dlatego, ¿ê akwizytor tak mi wmawia. Je¶li plama jest to ja widzê, i ju¿. Z Vitasource jest tak, moja skróra lubi to mazide³ko. W ogóle wygl±dam na o wiele m³odsz± ni¿ wskazuje na to metryka. Wielu ludzi siê ju¿ nabra³o. Ostatnio nawet kosmetyczka da³a mi 28 lat zamiast 38, ale to nie zas³uga Vitasource, tylko po prostu tak ju¿ mam (poza jednym zabiegiem z kwasem hialuronowym ¿eby sp³yciæ bruzdy nosowo wargowe- ale tylko w tym miejscu troszkê "oszukujê"). Zamierzam nadal stosowaæ to serum - na pewno nie zaszkodzi. Poza tym stosujê w³asne mazide³ko z koenzymem Q10 i witaminami. przyznam, ¿e nie trzymam siê sztywno receptur, czasem dorzucam co¶ wiêcej.
Pozdrawiam

Edytowane przez Snupi222
Czas edycji: 2010-03-04 o 08:11
Snupi222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-04, 10:01   #5
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 795
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

sie zastanawiam czy nie zamowic samego wyciagu i nie zmieszac go z jakas dobra woda hydrolatem i stosowac jako tonik, albo ew. dodawac do jakiegos ¿elu czy serum...
narazie sk³adam zamowienie z biochemi urody, zobacze jak spisza mi siê te specyfiki, jak dobrze to wtedy zamowie ten wyciag i do nich dodam

ja mam w tym roku 27 lat... z tym, ze zupelnie inny problem cery, przetluszczajaca sie z sk³onno¶ci± do tradziku a co za tym idzie z starymi przebarwieniami.

mi tarczyca bajkalska pomog³a jak ¿aden drogi, apteczny lek chocby nie wiem jak cudowny mia³ by sk³ad czy nawet kwasy itp. przerobi³am wszystko.

stosuje ja od... pó³tora miesiaca / moze dwa miesiace, cos ko³o tego.... przed "kuracja" mialam tradzik wszelkiej postaci, zaskornikowy, grudkowy, podskorny czy ropny... wszystkiego po trochu, a do tego nierowna cera i przebarwnienia, blizny.....

teraz, jest g³adka jak pupcia wymiot³o mi wszystko z pod skory, jak i te zaognione zmiany, rozjasni³o przebarwienia, robi to stopniowo ale skutecznie, a co najwazniejsze zapobiega nowym zmianom skornym i wykwitom... te 1-3 zmiany ktore pojawiaja mi sie razem z okresem to jest pikus z tym co by³o wczesniej, a do tego nie ma po nich czerwonych plam i szybko sie goj±.

jak juz powiedzia³am ta roslinka jest zachwycaj±ca!! szkoda ze tak ma³o firm kosmetycznych z niej korzysta...

znalaz³am jedynie pulanna, ciezko dostepna, zielarska firma (seria golden root bodajze)
krem baikaderm, baifem k, baikadent, baikadent mietowy (stosuje 2 pierwsze, tylko na noc bo maja specyficzna konsystencje)
oraz uwaga w s³ynna droga clarena bodajze w serum....
jest tez w zielarskich plyn do ³ykania po kilka kropel
i ciekawostka mozna spotkac w skladzie masci ziolowych ala konska ma¶æ rozgrzewajaca lub chlodz±ca

wiec jest obecna w specyfikach, szkoda ze ma³o jest tylko wyl±cznie na twarz ale od czego jest BU czy Mazid³a
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmie¶cie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-04 o 10:05
jagoda83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 13:11   #6
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 795
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

acha, tarczyca jest jeszcze w zielonej serii do cery mieszanej w IVES ROCHE
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmie¶cie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-12, 09:53   #7
maogima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Dziêki dziewczyny, poczeka³am chwilê (jaki¶ dzieñ) na opinie, a ¿e ich nie by³o oczywi¶cie zamówi³am i wymiesza³am. Zrobi³am wg receptury z mazide³ bez silikonu, bo mieli braki w magazynie. Specyfik jest wodnisty, ale dostatecznie nawil¿a, jest lekki, spisuje siê super. Spektakularnego odm³odnienia nie zauwa¿y³am, ale siê te¿ jego nie spodziewa³am po tak krótkim czasie.
maogima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:54   #8
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Z silikonem te¿ jest wodnisty. Stosujê to serum od stycznia (chyba) i m³odsza nie jestem. Ale tego nale¿a³o siê spodziewaæ. Wiecie jak± cenê by to osi±ga³o, gdyby faktycznie mo¿na siê odm³odziæ o 10 lat? Kobiety sprzedawa³yby samochody swoich ¶³ubnych ¿eby tylko kupiæ trochê tej cudownej mikstury
Snupi222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-13, 07:25   #9
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

ja tez kupilam VITASOURCE i chcialam sie spytac czy moge to dodac do odpowiedniego dla mnie kremu bazowego wg przepisow z mazidel? Bardzo prosze o informacje osoby ktore juz mieszaly VITASOURCE z jakims kremem.
z gory dzieki za odpowiedz
mar_jolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-29, 09:38   #10
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

ja bêdê mieszaæ z babydream najprawdopodobniej
jestem b. ciekawa dzia³ania
justina1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-14, 21:33   #11
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez kupilam VITASOURCE i chcialam sie spytac czy moge to dodac do odpowiedniego dla mnie kremu bazowego wg przepisow z mazidel? Bardzo prosze o informacje osoby ktore juz mieszaly VITASOURCE z jakims kremem.
z gory dzieki za odpowiedz
Ja sie pod³anczam do w±tku.
Kupi³am jedynie 3 g dla sprobowania. Wiem ze nie rozpuszcza sie w t³uszczach ( czêsc fazy wodnej). Nie bardzo mam pomys³ jak to wykorzystaæ. Czy ktos miesza³ juz vitasource z czym¶?
Lui1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-24, 10:58   #12
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3 543
Dot.: Vitasource-10 lat m³odziej?

Odswiezam i bardziej interesuje mnie sama tar zyca bajkalijska . Która u¿ywa O Baikaderm krem .
sowaa5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-05-24 11:58:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.