Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 20:31   #31
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dzisiaj właśnie zdałam sobie sprawę, jakiego produkty brakuje mi bardzo u Ziaji- mydła w płynie do rąk uwielbiam ich żele do kąpieli i miło byłoby cieszyć się tymi pięknymi zapachami częściej w ciągu dnia
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:36   #32
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
A masz problemy z krostkami/trądzikiem? Masz wersję lekką czy normalną?
Na szczęście nigdy nie miałam trądziku/krostek. Mam wersję lekką
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:00   #33
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzialyście gdzieś żel Lipocell w Rossmannie w Krk? Bo byłam dziś w G.Krk i nie było
Ja akurat nie z Krakowa, więc nie pomogę, ale na pocieszenie powiem, że u mnie też nie znalazłam zdatnego do użycia żelu Lipocell

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
robię jutro nalot na Rossmann, planowałam serię Lipocell akurat na wiosnę przyda się ujędrnić co nieco
Właśnie dziś zrobiłam nalot na Rossmany i wróciłam mocno rozczarowana, bo się mocno napaliłam na tego Lipocella Byłam w 6 Rossmanach! I żel znalazłam tylko w 2-óch (po ostatniej sztuce) ale obydwa były przeterminowane!!! Termin ważności upłynął we wrześniu 2009 roku!!! czyli ponad pół roku po terminie a oni wystawiają taki produkt na sprzedaż! I co z tego, że przeceniony (u mnie po 5,19) Nie dałabym za coś takiego nawet złotówki Dla mnie to skandal, a Rossman schodzi na psy
Na pocieszenie za trud, wróciłam tylko z peelingiem Lipocellowym za 5,89 i różaną maseczką (też z Ziai)

Ja wiedziałam, że tak będzie....ja wiedziałam...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:45   #34
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Używałyście moze kremu kakaowego do twarzy? Faktycznie poprawia koloryt? i jak często trzeba go stosować?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:07   #35
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ja akurat nie z Krakowa, więc nie pomogę, ale na pocieszenie powiem, że u mnie też nie znalazłam zdatnego do użycia żelu Lipocell



Właśnie dziś zrobiłam nalot na Rossmany i wróciłam mocno rozczarowana, bo się mocno napaliłam na tego Lipocella Byłam w 6 Rossmanach! I żel znalazłam tylko w 2-óch (po ostatniej sztuce) ale obydwa były przeterminowane!!! Termin ważności upłynął we wrześniu 2009 roku!!! czyli ponad pół roku po terminie a oni wystawiają taki produkt na sprzedaż! I co z tego, że przeceniony (u mnie po 5,19) Nie dałabym za coś takiego nawet złotówki Dla mnie to skandal, a Rossman schodzi na psy
Na pocieszenie za trud, wróciłam tylko z peelingiem Lipocellowym za 5,89 i różaną maseczką (też z Ziai)

Ja wiedziałam, że tak będzie....ja wiedziałam...
Jak wyprzedawali Palomę żel aloesowy, to też trafiłam na przeterminowane produkty :/ na szczęście kasę mi zwrócili. Ale jestem zła, bo się już napaliłam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:23   #36
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jak wyprzedawali Palomę żel aloesowy, to też trafiłam na przeterminowane produkty :/ na szczęście kasę mi zwrócili. Ale jestem zła, bo się już napaliłam
Pewnie liczą na to, że klient nie zauważy
Nowa strategia marketingowa drogerii Rossmann: wcisnąć przeceniony bubel, zawsze jakiś ochłap wpadnie do kasy, marny, bo marny, ale zawsze pieniądz...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:19   #37
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No ja nadal uzywam serii Ziaja Med i nadal mi sie bardzo podoba Jak skoncze maselko oliwkowe Ziai i mango z TBS to sie zasadzam na maslo z kozy.
Kupilam dziś masełko z kozy(jak to brzmi) i po pierwszym użyciu jestem zadowolona, zobaczymy, co będzie dalej, dam znać
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w Naturze na promocji są masełka do ciała, jakie polecacie?
Byłam dziś, promocja była na kozie i waniliowe, kosztowały 9 zł z kawałkiem, jeszcze jakiś jeden był rodzaj, bodajże kakaowy, ale nie pamiętam, czy aby na pewno. Pamiętam, że na pewno nie było przecenione masło pomarańczowe.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 23:25   #38
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jak pytałam w ross o genialną maseczkę oczyszczającą Erisa (też była w CND) to mówili, że tylko przestają oferować tą serię, ale w innych sklepach powinna być. Może to samo jest z Lipocell? Bo dziwne by było, jakby samą oliwkę zostawili, choć w/g tego: http://www.ziaja.poznan.pl/hurtownia...w/aktualnosci/ wycofali krem do biustu i peeling.

W wątku o ross Dziewczyny pisały też o tonikach Ziaji (ogórkowym i nagietkowym), że są w CND.

A odnośnie tego żelu Palomy - na temat dat ważności byław wątku rossmanna dość spora dyskusja i chyba ostatecznie Dziewczyny doszły do wniosku, że była to data produkcji, a nie ważności (tak kojarzę, ale mogę mieć sklerozę ).
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:46   #39
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A czy to nie była data produkcji a nie ważności?
I nie siejmy zamętu To, że w Rosmanie są kosmetyki w CnD to nie znaczy że wychodzą calkowicie z produkcji.
Przypominam, że prawdopodobnie w kwietniu ma być nowinka o nowej serii
a i mogliby ulepszyć kremy do rąk i zmienić ich opakowania.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:17   #40
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Sklep firmowy jest też w Gdańsku. Chwilowo mają remont ale sprzedaż działa
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:49   #41
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ale się wzięły rozpisały ;P a ja myślałam, że ta 3 część jest jeszcze pusta

powiedzcie mi gdzie znajdę masło kozie mleko? jak w przypadku oliwkowego, które dorwałam dopiero w aptece(!!!) (co prawda później okazało się, że było pod nosem w auchan) koziego nie ma w zadnym moim rossmanie w sumie w naturze nie byłam...
i co z tym zapachem, bo tak jak napisalam w 2 czesci jeszcze, ze zapach kremu do rąk, nie jest jak dla mnie delikatny tylko jakby zawieral dziwna nute perfum.
tak sie rzuciłam na ta swoją oliwkę, że już "wyjadłam" ponad połowę pudełka...

ktoś pytał o niezapychający krem z ziaji, w moim przypadku Calma nawilżająca, póki co się jeszcze sprawdza ciekawe czy nie będzie niespodzianki po 2 tyg. jak w przypadku kakaowego:/

aha no i właśnie, jak oceniacie wydajność wszelkich masełek ziaji?

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-04-09 o 08:50
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 08:50   #42
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Jak pytałam w ross o genialną maseczkę oczyszczającą Erisa (też była w CND) to mówili, że tylko przestają oferować tą serię, ale w innych sklepach powinna być. Może to samo jest z Lipocell? Bo dziwne by było, jakby samą oliwkę zostawili, choć w/g tego: http://www.ziaja.poznan.pl/hurtownia...w/aktualnosci/ wycofali krem do biustu i peeling.

W wątku o ross Dziewczyny pisały też o tonikach Ziaji (ogórkowym i nagietkowym), że są w CND.

A odnośnie tego żelu Palomy - na temat dat ważności byław wątku rossmanna dość spora dyskusja i chyba ostatecznie Dziewczyny doszły do wniosku, że była to data produkcji, a nie ważności (tak kojarzę, ale mogę mieć sklerozę ).
To musi być data ważności, bo, po pierwsze, na opakowaniu pisze :data ważności", a po drugie, obok siebie leżały żele z datami 12.09 i 05.10 więc no niestety, data produkcji to nie była na pewno, a szkoda
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:57   #43
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Faktycznie, sporo kosmetyków jest teraz w CND w Rossmannie, ale może w innych sklepach (sieciowych i niesieciowych) będą jeszcze dostępne.

Jeżeli chodzi o ujędrniająco-antycellulitowe serie, to dla mnie pod względem działania lepsza jest Rebuild. Tak sobie myślę, że może tego LipoCella z Ross wycofują żeby zrobić miejsce nowym produktom z serii Rebuild (miał być chyba peeling, żel chłodzący i rozgrzewający ).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:08   #44
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Faktycznie, sporo kosmetyków jest teraz w CND w Rossmannie, ale może w innych sklepach (sieciowych i niesieciowych) będą jeszcze dostępne.

Jeżeli chodzi o ujędrniająco-antycellulitowe serie, to dla mnie pod względem działania lepsza jest Rebuild. Tak sobie myślę, że może tego LipoCella z Ross wycofują żeby zrobić miejsce nowym produktom z serii Rebuild (miał być chyba peeling, żel chłodzący i rozgrzewający ).
Oby, bo reklamują tak te produkty i reklamują, a nikt ich nigdy nie widział jeszcze
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:10   #45
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
powiedzcie mi gdzie znajdę masło kozie mleko? jak w przypadku oliwkowego, które dorwałam dopiero w aptece(!!!) (co prawda później okazało się, że było pod nosem w auchan) koziego nie ma w zadnym moim rossmanie w sumie w naturze nie byłam...
W Naturze.

Niedawno było nawet w promocji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:14   #46
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I żel znalazłam tylko w 2-óch (po ostatniej sztuce) ale obydwa były przeterminowane!!! Termin ważności upłynął we wrześniu 2009 roku!!! czyli ponad pół roku po terminie a oni wystawiają taki produkt na sprzedaż!
Dlaczego tego nie zgłosiłaś?!

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Fajnie wygląda ta seria jaśminowa. Skuszę się na micelka.
http://www.inermis.pl/index.php?str=seria&ids=8514
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:19   #47
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Fajnie wygląda ta seria jaśminowa. Skuszę się na micelka.
http://www.inermis.pl/index.php?str=seria&ids=8514
Faktycznie kusi Ciekawa jestem zapachu, czy nie będzie za sztuczny
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:26   #48
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jaśmin będzie mój zwłaszcza micel, krem dzień/noc i krem pod oczy, nieważne, że mam 24, a nie 50 ^^
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:50   #49
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Naturze.

Niedawno było nawet w promocji
o proszę tylko dalej nic nie wiem o zapachu ;P

co do tych przeterminowanych produktów... możliwe, że wahali się ze sprzedażą, a później stwierdzili, że warto liczyć na tych co nie sprawdzają dat i się nie kapną, a towar zejdzie...
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 09:56   #50
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość

W wątku o ross Dziewczyny pisały też o tonikach Ziaji (ogórkowym i nagietkowym), że są w CND.
No kurka wodna, wycofaja mi wszystkie toniki! Najpierw Garnier dla wrazliwych, teraz ziaja nagietkowa, czym ja sie bede nacierac teraz?

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
powiedzcie mi gdzie znajdę masło kozie mleko? jak w przypadku oliwkowego, które dorwałam dopiero w aptece(!!!) (co prawda później okazało się, że było pod nosem w auchan) koziego nie ma w zadnym moim rossmanie w sumie w naturze nie byłam...


aha no i właśnie, jak oceniacie wydajność wszelkich masełek ziaji?
Ja widzialam koze w masle w Superpharm. Nawet sie zastanawialam, czy jej nie kupic, ale poki co mam jeszcze troche smarowidel i musze je wykorzystac. Jesli chodzi o wydajnosc masel Ziai, to jest z tym srednio na jeza, starcza mi na pewno na krocej niz np. balsamy do ciala.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Fajnie wygląda ta seria jaśminowa. Skuszę się na micelka.
http://www.inermis.pl/index.php?str=seria&ids=8514
Rzeczywiscie wyglada ciekawie, ale troche mnie odstrasza ten wiek 50+. Choc moze faktycznie tez sie skusze na micelka, mam nadzieje, ze bedzie lepszy niz Sopot Spa, bo Sopot dla mnie nie rozni sie zbyt wiele od zwyklego plynu do demakijazu oczu Ziai.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:33   #51
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny mój TŻ uwielbia biolipidową calmę Ja nie mogę jej używać, ponieważ mnie zapycha, ale dla TŻ jest dobra. Odkąd zamieszkał u mnie zaczęła mu się przesuszać skóra twarzy (podejrzam, że to z powodu zmiany wody), jego krem nawilżający nie pomagał i przyszło mi do głowy, że może calma by pomogła. no i po paru zastosowaniach problem z suchością zniknął. A TŻ powiedział że lubi taki tłuste kremy
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:42   #52
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

O nie, tylko niech nie wycofują toniku ogórkowego!!!
Aż sprawdziłam swój żel Lipocell bo nie spojrzałam w sklepie na datę ważności, ale uff, jest do 11.2011.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:53   #53
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
To musi być data ważności, bo, po pierwsze, na opakowaniu pisze :data ważności", a po drugie, obok siebie leżały żele z datami 12.09 i 05.10 więc no niestety, data produkcji to nie była na pewno, a szkoda
Zgadzam się z Tobą Miałam to samo napisać
Dodam tylko, że w peelingu Lipocellowym data była dokładnie w tym samym miejscu, pod napisem "najlepiej zużyć przed końcem", więc nie może być mowy o pomyłce czy o nie doczytaniu (bo doczytałam wszystko w jeszcze w sklepie ). Poza tym, na półce stały lipocelki z różnymi datami: 11.2011, 08.2011 i 04.2011 - tak więc nie ma też mowy o dacie produkcji, bo jak mogły być wyprodukowane w 2011? No chyba, że Ziaja umie podróżować w czasie
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 13:02   #54
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
A masz problemy z krostkami/trądzikiem? Masz wersję lekką czy normalną?
ja mam takie problemy, ale krem oliwkowy [ten zwykły, nie lekka formuła] mnie nie zapychał jak do tej pory. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
O nie, tylko niech nie wycofują toniku ogórkowego!!!
właśnie. Tonik ogórkowy to chyba taki klasyk. Też go uwielbiam
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 13:38   #55
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czyli seria Jaśminowa do mnie nie trafia. Chętnie bym spróbowała płyn micelary i krem do rąk. Ciekawa jestem zapachu Może uda mi się przekonać moją mamę do Ziaji przez wzgląd na jaśminowy zapach
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:07   #56
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dlaczego tego nie zgłosiłaś?!

No właśnie, żałuję, że tego nie zrobiłam... A dlaczego? Z głupoty...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda ta seria jaśminowa. Skuszę się na micelka.
http://www.inermis.pl/index.php?str=seria&ids=8514
W ziajowym sklepie babeczka mówiła, że to będzie seria dla kobiet po 60-tce i w większości kremy przeciwzmarszczkowe (więc nie pomyliła się za bardzo )
Na pewno skuszę się na płyn micelarny i kremik do rąk

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Faktycznie kusi Ciekawa jestem zapachu, czy nie będzie za sztuczny
Też się obawiam o zapach, zwłaszcza po wpadce (moim zdaniem) Ziai w serii pomarańczowej Zapach masła jest po-two-rny!
Ja się zasadzę na micela jaśminowego jak tylko skończę tego z Sopot Spa (a swoją drogą, zauważyłyście jak się słodko nazywa? Jaśmin w płynie (micelarnym) )

Dziewczyny! Która pierwsza pochwali się nowym nabytkiem z serii jaśminowej?
Niech tu zaraz wszystko opisze dokładnie i ze szczegółami, o zapachu w pierwszej kolejności
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:22   #57
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

Też się obawiam o zapach, zwłaszcza po wpadce (moim zdaniem) Ziai w serii pomarańczowej Zapach masła jest po-two-rny!
Ja się zasadzę na micela jaśminowego jak tylko skończę tego z Sopot Spa (a swoją drogą, zauważyłyście jak się słodko nazywa? Jaśmin w płynie (micelarnym) )

Dziewczyny! Która pierwsza pochwali się nowym nabytkiem z serii jaśminowej?
Niech tu zaraz wszystko opisze dokładnie i ze szczegółami, o zapachu w pierwszej kolejności
Na stronie Intermis jest zapis, ze plyn micelarny bedzie bezzapachowy. Łeeeee
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:43   #58
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

lipocell oliwka do masazu pokryla cale moje cialo wysypka za drugim podejsciem tez i za trzecim tez....i co ja mam teraz zrobic z taka duza butla? na szczescie mam suche stopki wiec moze tam sie przydakrem oliwkowy super i mleczko kozie do demakijazu tez super
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:57   #59
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Na stronie Intermis jest zapis, ze plyn micelarny bedzie bezzapachowy. Łeeeee
No i masz babo placek... Toż to cały urok tego kosmetyku tkwi właśnie w zapachu...
No to może chociaż krem do rąk jest pachnący?

I w ogóle, jakoś tak ta seria jaśminowa kojarzy mi się z opuncjową (przez kolor). A i ceny, jak na Ziaję, są dość wysokie...a może mi się wydaje?
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:29   #60
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja nie wyczuwam zapachu ani w micelu różanym ani spa. I chyba lepiej A na wyjazd przyda się micel więc ucieszę się jak go zdobędę Ale krem do rąk mógłby ładnie pachnieć
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.