Rozjaśnione brwi..i co potem .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 22:59   #1
Mymanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8

Rozjaśnione brwi..i co potem ....


Witam! Przejżałam na tym forum bardzo dużo postów na temat rozjaśniania brwi.Ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie....co potem?Czy wracają one do swojego starego koloru??Jak tak to kiedy??Niestety wpadłam na ten genialny pomysł i rozjaśniłam sobie moje brwi ...wyszedł cudownie rudy.Płakać mi się chce .Bardzo bym chciała chociaz miec nadzieję ,że mam na co czekać i ,że moje czarne brwi powrócą..Ale czy jest szansa??Napiszę jeszcze ,że rozjaśniałam Sally Hansen.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Podbijam
Mymanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 23:43   #2
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

Nałóż hennę do brwi, skoro chciałaś rozjaśnić, to pewnie naturalne masz czarne. Zrób brązową, potrzymaj minute i spłucz, zobacz jaki efekt, w razie potrzeby nałóż ponownie. Robiłam tak, gdy miałam blond włosy, a naturalne mam ciemny brąz i czarne brwi.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:04   #3
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

uf, to mi wybilas z glowy rozjasnianie. kolezanka wyzej ma chyba racje.
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:19   #4
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

U mnie brązowa henna daje rudy efekt. Mieszam więc czarną hennę z brązową by wyszedł kolor ciemny, bez rudego refleksu, ale wciąż daleki od sztucznej czerni.
A brwi same z siebie nie przybiorą ciemnej barwy... To tak jak z rozjaśnionymi włosami, muszą odrosnąć by pokazał się naturalny kolor.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:19   #5
Mymanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

Dzięki dziewczyny za odpowiedź.Miałam czarne brwi ale to już wspomnienie.Nie chciała bym ich malować henną bo pewnie juz zawsze będe musiała to robić.Ale ze mnie głupek w instrukcji Sally Hansen jest napisane ,że niechciane włoski wracaja do swojego koloru po ok 2 tygodniach.Ja głupia myślałam ,że z brwiami jest tak samo...Czyli co , już zawsze b ęda miały taki beznadziejny kolor.... nawet za pół roku??? Na brwiach sie włoski nie wymieniają ....buuuuuuuuuuuuuuu
Mymanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:16   #6
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

Wymieniają się, spokojnie, tylko długo to trwa, jak zrobisz hennę na rozjaśnionych to ci nie zejdzie tak łatwo, wystarczy ze zrobisz raz, góra dwa razy i jakby nic sie nie stało!
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:36   #7
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

Cytat:
Napisane przez Mymanilla Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź.Miałam czarne brwi ale to już wspomnienie.Nie chciała bym ich malować henną bo pewnie juz zawsze będe musiała to robić.Ale ze mnie głupek w instrukcji Sally Hansen jest napisane ,że niechciane włoski wracaja do swojego koloru po ok 2 tygodniach.Ja głupia myślałam ,że z brwiami jest tak samo...Czyli co , już zawsze b ęda miały taki beznadziejny kolor.... nawet za pół roku??? Na brwiach sie włoski nie wymieniają ....buuuuuuuuuuuuuuu
Wymieniają się One też wypadają... A z tym powrotem do koloru naturalnego to hmnnn. Ujmę to tak; też miałam rozjaśniane brwi tyle że w salonie kosmetycznym. Miałam wtedy włosy pofarbowane na bardzo jasny blond, co nieco sztucznie wyglądało z moją ciemną oprawą oczu...Rozjaśnione brwi wyszły lekko rudawe, z tym, że ja miałam je rozjaśnione maksymalnie o ton, a całość wyglądała niesamowicie naturalnie... Ale po 3-4 tygodniach włoski robiły się ciemniejsze. Rozjaśnione włoski wypadały, a na ich miejsce pojawiały się nowe, oczywiście ciemniejsze.
Na Twoim miejscu po prostu poszłabym do kosmetyczki, ona zrobi odpowiednią mieszankę, nałoży na brwi i już. Henna wypłukuje sie więc będziesz mogła kontrolować stan (kolor swoich brwi) i w odpowiednim momencie zaprzestać nakładania jej na brwi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 14:01   #8
Mymanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnione brwi..i co potem ....

Oj dzięki , dzięki.Kochane jesteście
Mymanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.