Gabinety kosmetyczne -Wrocław. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 06:38   #61
komako8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

a może któraś z Was była w Studio Essenza?? Wiem że mają teraz dobrą fryzjerkę, ale nie wiem jak z kosmetyczkami ...
komako8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 10:36   #62
Monika2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Witam serdecznie Panie odwiedzające stronę. Polecam salon „Mała Piękność” Bulwar Dedala 28 we Wrocławiu. Miałam ogromną przyjemność skorzystać z zabiegu u Pani Ady w poprzednim jej miejscu pracy, jest to osoba posiadająca ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejętność rozmawiania z klientem. Pani Ada bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu szczegółowo omawiając na czym będzie on polegał i z jakim efektem poszczególne składniki zadziałają na skórę. Zabieg wykonany był niezwykle starannie oraz dokładnie i tego właśnie zabrakło podczas zabiegów w innych salonach kosmetycznych.
Drogie Panie z czystym sumieniem polecam to miejsce. Ja na pewno będę tam regularnie przychodzić...
Monika2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 18:17   #63
Isabella100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja ostatnio zawitałam tu: xxx i z całą pewnością mogę polecić ten gabinet. Atmosfera jest nie do podrobienia, nie znajdziesz takiej w innych salonach. Idąc do tego gabinetu, możesz także iść do fryzjera.
xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-14 o 13:05 Powód: linki
Isabella100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 20:17   #64
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez Isabella100 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zawitałam tu: xxx i z całą pewnością mogę polecić ten gabinet. Atmosfera jest nie do podrobienia, nie znajdziesz takiej w innych salonach. Idąc do tego gabinetu, możesz także iść do fryzjera.
xxx
Mój wybredny kolega poleca ten salon Sama osobiście nie byłam, mam trochę daleko no i znalazłam fryzjerkę koło siebie, cenowo bardziej konkurencyjną.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-14 o 13:06 Powód: link
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 11:06   #65
IsabellaBells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ostatnio byłam na manicurze w xxx I bardzo polecam ten salon. Recepcjonistka jest bardzo miła a to ona pierwsza wprowadza dobrą atmosferę. Fryzjerka w tym salonie też jes bardzo miła, sama wychodzi z inicjatywą dobrania fryzury do kształtu twarzy i w ogóle. Ceny za zabiegi kosmetyczne i usługi fryzjerskie też są przystępne. Jestem zadowolona. To mój najlepszy salon.
__________________
Mikroreklama

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-10-11 o 11:50 Powód: link
IsabellaBells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 09:32   #66
agnieszka_ruda987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Byłam tam i na zabiegu na twarz i na masażu kawowym. Świetny salon.
agnieszka_ruda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 15:37   #67
KosmetologAnetaNawrot
Przyczajenie
 
Avatar KosmetologAnetaNawrot
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 14
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez koperpospolity Pokaż wiadomość
Ja odwiedzialm w ostatnim tygodniu nowy salonik na Grota Roweckiego °M STUDIO URODY°. Oferuja tam manicure, pedicure, laser IPL, endermologie. Skozystalam z lasera IPL, poniewaz maja nowy sprzet. ZAbieg mialam wykonany na lydki. Pani kosmetyczka bardzo mila i usmiechnieta . Kolejny raz skozystam z manicure japonskiego, poniewaz moje paznokcie sa w oplakanym stanieeee
Ja polecam osobiście Centrum kosmetolożki, niedaleko placu Bema jeśli chodzi o usuwanie owłosienia, pani wykonuje zabieg szybko, precyzyjnie i bezboleśnie - co dla mnie jest najważniejsze
KosmetologAnetaNawrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 23:03   #68
Evi921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 10
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

A ja polecam gabinet kosmetyczny Babeczki na Kozanowie. Ceny o połowę niższe niż w innych gabinetach, świetne zabiegi ( w szczególności te leczące trądzik) , profesjonalizm i miła atmosfera
Evi921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:32   #69
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Czy możecie polecić miejsce we Wrocławiu, gdzie dobrze wyregulują mi brwi? Zależy mi, żeby nie były za bardzo wyskubane, raczej chodzi o nadanie odpowiedniego kształtu, przy zachowaniu naturalnego efektu. Tyle czasu już chcę powierzyć brwi w czyjeś fachowe ręce, ale lubię je naturalne i boję się właśnie nadmiernego wyskubania. Jeśli chodzi o jakiś polecany salon, to najlepiej byłoby jak będzie w okolicach legnickiej lub armii krajowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 09:36   #70
Ibelson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja zaufałam Wyspie Piękna na Armii Krajowej, nie dość że w swojej ofercie mają mnóstwo fajnych zabiegów to jeszcze atmosfera jest nieziemska, miło profesjonalnie. Zawsze jak tam przychodzę mam wrażenie, że zaszłam do przyjaciółki na kawę i ploteczki. Gwarantuje, że relaks jest tam w 100 % priorytetem
Ibelson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 10:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.