Chcę czuć się ładna... :( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 11:27   #181
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
O prześwitach napisałaś sama......
Ja tylko połączyłam fakty: pofarbowanie cienkich i rzadkich włosów z prześwitami na ciemny kolor musiało skończyć się nie fajnie.....i tak to można przewidzieć
Akurat tu struktura włosa nie ma nic do rzeczy. Wręcz w ciemnym kolorze się wizualnie poprawiła. Chodzi o to jak wygląda w takiej ciemnej ramie twarz.. Okropnie.

Pies jest schroniskowym kundelkiem.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:48   #182
charme666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 51
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Ma do rzeczy .....
"poprawiła się" wizualnie bo na ciemnych włosach widać blask, połysk bardziej niż na jasnych czy myszatych...stąd to złudzenie popraw jakości...
a przy Twojej karnacji i jasnej oprawie oczu ciemne włosy nie będą korzystnie wyglądać...tak już jest i tyle.....
Sama jestem latem i wszelakie ciemne kolory, nie daj Boże jeszcze ciepłe nie wchodzą w grę.....
Zawsze podziwiam dziewczyny, które decydują się na samodzielną koloryzację włosów w domu, na podstawie koloru z pudełka...problem w tym, że powinnaś mieć chłodny odcień włosów, a taki uzyskać samodzielnie w domu jest niesamowicie trudno....stąd tyle niepowodzeń w domowym farbowaniu......
Ja po prostu chodzę do fryzjera i Tobie też polecam, naprawdę warto.....

Piesio super
charme666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:59   #183
yazid
Raczkowanie
 
Avatar yazid
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 118
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Dziewczyna z załącznika jest jednoznacznie ładna i atrakcyjna
Sęk w tym że bardzo często postrzegamy siebie niekoniecznie obiektywnie, więc poczucie ładnym czy atrakcyjnym wynika zazwyczaj z subiektywnej oceny siebie i chyba tu należy popracować .
yazid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 12:56   #184
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady.

Tu chyba lepiej widać eyeliner i brwi
http://imageshack.us/photo/my-images/43/an45.jpg/

A który sposób konturowania wybrać? Zawsze mam kłopot z oceną, jaki mam kształt twarzy. Okrągły, kwadratowy?

[/COLOR]


[/COLOR]Niestety, teraz mam na głowie ciemny brąz. Miał być średni, a wyszedł prawie czarny. Trochę się już sprał, bo to Casting, ale tęskno mi do moich naturalnych włosów. Ciemny strasznie mnie przytłacza. Poczekam jeszcze z miesiąc i spróbuję zadziałać z farbą w kolorze ciemnego blondu. Karmelowy też jest ładny, ale nie wiem, czy dla mnie nie za ciepły.
Dostałaś mnóstwo rad, ale Ty i tak wiesz swoje. Przede wszystkim brwi- regulacja i przyciemnienie. Popracuj nad kreską, jest krzywa i o złym kształcie (fajną propozycję podesłała Ci white cherry). Koniecznie rozświetlający korektor pod oczy. Twoje tłumaczenia, że nie wiesz czy coś Ci będzie pasowało są śmieszne- przecież jak nie popróbujesz, to się nie przekonasz. Obejrzyj filmiki Maxineczki, Katosu, poeksperymentuj i koniecznie pokaż zdjęcia.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:10   #185
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Dziewczyna z załącznika jest jednoznacznie ładna i atrakcyjna
Sęk w tym że bardzo często postrzegamy siebie niekoniecznie obiektywnie, więc poczucie ładnym czy atrakcyjnym wynika zazwyczaj z subiektywnej oceny siebie i chyba tu należy popracować .
Sęk w tym, że ja nie czuję jakiegokolwiek odzewu z zewnątrz, że jestem atrakcyjna i ładna w stopniu większym niż przeciętny. Nie odbiegam pod tym względem od innych, jestem niewidoczna.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Dostałaś mnóstwo rad, ale Ty i tak wiesz swoje.
?
Z czego to wywnioskowałaś?

Cytat:
Przede wszystkim brwi- regulacja i przyciemnienie. Popracuj nad kreską, jest krzywa i o złym kształcie (fajną propozycję podesłała Ci white cherry). Koniecznie rozświetlający korektor pod oczy. Twoje tłumaczenia, że nie wiesz czy coś Ci będzie pasowało są śmieszne- przecież jak nie popróbujesz, to się nie przekonasz. Obejrzyj filmiki Maxineczki, Katosu, poeksperymentuj i koniecznie pokaż zdjęcia.
Skoro kreska jest krzywa, a maluję się eyelinerem już kilka lat, to wyższy poziom zaawansowania jest dla mnie nieosiągalny. Próbowałam inspirować się filmikami, ale nie wychodzi mi to. Wymalowana podobno wyglądam jak "nieletnia prostytutka"(cytat znajomej). Niepomalowana w ogóle nie wyglądam, nie widać mnie.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

No i stosuję korektor rozświetlający pod oczy z Eveline. wydaje mi się, ze już to pisałam.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:47   #186
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że ja nie czuję jakiegokolwiek odzewu z zewnątrz, że jestem atrakcyjna i ładna w stopniu większym niż przeciętny. Nie odbiegam pod tym względem od innych, jestem niewidoczna.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



?
Z czego to wywnioskowałaś?



Skoro kreska jest krzywa, a maluję się eyelinerem już kilka lat, to wyższy poziom zaawansowania jest dla mnie nieosiągalny. Próbowałam inspirować się filmikami, ale nie wychodzi mi to. Wymalowana podobno wyglądam jak "nieletnia prostytutka"(cytat znajomej). Niepomalowana w ogóle nie wyglądam, nie widać mnie.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

No i stosuję korektor rozświetlający pod oczy z Eveline. wydaje mi się, ze już to pisałam.
A próbowałaś zrobić kreskę kredką?
Powiem Ci szczerze, że czytając Twoje wypowiedzi, wyłania się obraz marudnej, wiecznie niezadowolonej osoby. Myślisz, że każda dziewczyna urodziła się z makijażowymi umiejętnościami godnymi sióstr Pixiwoo. Jak nie umiesz, to się nie maluj, ale nie marudź, że bez makijażu jesteś niewidoczna. Zwróć jednak uwagę, że pobawić się cieniami będzie dużo łatwiej, niż namalować precyzyjną kreskę eyelinerem. Cienie pod oczami masz bardzo widoczne- albo masz źle dobrany korektor albo nieutrwalony i po prostu się starł.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 14:55   #187
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
A próbowałaś zrobić kreskę kredką?
Myślisz, że każda dziewczyna urodziła się z makijażowymi umiejętnościami godnymi sióstr Pixiwoo. Jak nie umiesz, to się nie maluj, ale nie marudź, że bez makijażu jesteś niewidoczna. Zwróć jednak uwagę, że pobawić się cieniami będzie dużo łatwiej, niż namalować precyzyjną kreskę eyelinerem. Cienie pod oczami masz bardzo widoczne- albo masz źle dobrany korektor albo nieutrwalony i po prostu się starł.
Kredki prawie nie widać, eyeliner daje lepszy efekt. Nie wiem, mnie malowanie cieniami wychodzi dużo gorzej niż eyelinerem. Pomimo bazy i tak się osypują, plamy wychodzą krzywo i nieładnie. Poza tym są dziewczyny, które potrafią się malować, ja nie umiem. Może to kwestia tego, że późno zaczęłam, dopiero w połowie studiów zaczęłam malować rzęsy, nie mówiąc o reszcie.

Cytat:
Powiem Ci szczerze, że czytając Twoje wypowiedzi, wyłania się obraz marudnej, wiecznie niezadowolonej osoby.
Bo nie mam z czego być zadowolona.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 18:25   #188
charme666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 51
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Nieodparcie kojarzysz mi się z Millą Jovovich...
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RTN6o9ilBdooH0
Podpatrz u niej makijaż, kształt brwi-tutaj koniecznie udaj się do profesjonalistki, która to dobrze zrobi-sama raczej nie dasz rady-nie piszę tego złośliwie, tylko naprawdę to trzeba umieć zrobić....
Brwi-przyciemnij,najpierw może kup kredkę do brwi ciemny brąz, grafit i podkreśl je-twarz nabierze wyrazu....
Dolną powiekę tzw. linię wodną obrysuj białą kredką-otworzy oko...
Koniecznie tuszuj rzęsy zwłaszcza górne-może Max Factor do niebieskich oczu...
Spróbuj błyszczyk Cherry me Maybelline Baby lips-nada delikatny czerwony kolor wargom...
Kreskę musisz ćwiczyć, tutaj nie ma drogi na skróty ani nikt się za Ciebie nie nauczy, po prostu rysuj, zmywaj, rysuj, zmywaj i tak do wypęku, aż nabierzesz wprawy... koniecznie wywijaj ją do góry, tak jak już jedna z Wizażanek proponowała...-są filmiki w necie-ja też się tak uczyłam i uczę dalej......
Kup róż do policzków, w jakimś chłodnym odcieniu-tutaj musisz sama zdecydować czy lubisz błyszczące czy matowe....
Podpatrz u Milli fryzury i kolor włosów- to jest chłodny brąz, najczęściej dwukolorowy, przełamany ciepłymi refleksami-tego sama nie zrobisz w łazience, taki kolor osiągniesz tylko u fryzjera i to dobrego fryzjera.....
Podpatrz u niej makijaż oczu-też ma opadające powieki.....
Może zamiast kremu BB jakiś dobry podkład, który nie da efektu maski a wyrówna cerę i jej koloryt....na to transparentny puder, róż, podkreślone oczy, usta muśnięte błyszczykiem....

A jakie masz paznokcie, malujesz?
charme666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 19:11   #189
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Nieodparcie kojarzysz mi się z Millą Jovovich...
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RTN6o9ilBdooH0
Ale z Millą tylko z tego zdjęcia? Bo tak ogólnie to raczej nie jestem do niej podobna. Ona ma pełniejsze usta, prosty nos. Nie podobają mi się jej fryzury krótkie z grzywką, takie jak ta tu: http://www.hdtapety.cba.pl/tapety/ko...ety.cba.pl.jpg czy co gorsza tu http://celebcenter.us/wp-content/upl...ajovovich3.jpg


Cytat:
Spróbuj błyszczyk Cherry me Maybelline Baby lips-nada delikatny czerwony kolor wargom...
Mam coś podobnego z YR, ale nadaje odcień malinowy, który chyba lepiej mi pasuje niż czerwony.


Cytat:
Może zamiast kremu BB jakiś dobry podkład, który nie da efektu maski a wyrówna cerę i jej koloryt....
W moim odczuciu nie potrzebuję podkładu. Mam ładną cerę. Krem BB nie kryje jej wystarczająco? Wydaje mi się, że na zdjęciu wygląda OK.

Cytat:
Podpatrz u niej makijaż oczu-też ma opadające powieki.....
A co to jest opadająca powieka? Ja to mam? Mam zacząć ciułać na operację?

Cytat:
A jakie masz paznokcie, malujesz?
Mam krótkie, zwykle maluję cielistym lakierem do frencha i spody podkreślam kredką białą do paznokci, bo nie chce mi się robić pasków lakierem.


melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 21:43   #190
charme666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 51
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Nieodparcie kojarzysz mi się z Millą Jovovich...
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RTN6o9ilBdooH0
Podpatrz u niej makijaż, kształt brwi-tutaj koniecznie udaj się do profesjonalistki, która to dobrze zrobi-sama raczej nie dasz rady-nie piszę tego złośliwie, tylko naprawdę to trzeba umieć zrobić....
Brwi-przyciemnij,najpierw może kup kredkę do brwi ciemny brąz, grafit i podkreśl je-twarz nabierze wyrazu....
Dolną powiekę tzw. linię wodną obrysuj białą kredką-otworzy oko...
Koniecznie tuszuj rzęsy zwłaszcza górne-może Max Factor do niebieskich oczu...
Spróbuj błyszczyk Cherry me Maybelline Baby lips-nada delikatny czerwony kolor wargom...
Kreskę musisz ćwiczyć, tutaj nie ma drogi na skróty ani nikt się za Ciebie nie nauczy, po prostu rysuj, zmywaj, rysuj, zmywaj i tak do wypęku, aż nabierzesz wprawy... koniecznie wywijaj ją do góry, tak jak już jedna z Wizażanek proponowała...-są filmiki w necie-ja też się tak uczyłam i uczę dalej......
Kup róż do policzków, w jakimś chłodnym odcieniu-tutaj musisz sama zdecydować czy lubisz błyszczące czy matowe....
Podpatrz u Milli fryzury i kolor włosów- to jest chłodny brąz, najczęściej dwukolorowy, przełamany ciepłymi refleksami-tego sama nie zrobisz w łazience, taki kolor osiągniesz tylko u fryzjera i to dobrego fryzjera.....
Podpatrz u niej makijaż oczu-też ma opadające powieki.....
Może zamiast kremu BB jakiś dobry podkład, który nie da efektu maski a wyrówna cerę i jej koloryt....na to transparentny puder, róż, podkreślone oczy, usta muśnięte błyszczykiem....

A jakie masz paznokcie, malujesz?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Napisałam odpwiedź i jakiś gniot wyszedł... czemu to się zdublowało?

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Spróbuję jeszcze raz......
No mnie się tak kojarzysz.....ona mogłaby być inspiracją a nie do kalki, bo oryginał jest tylko jeden......
Rany, nie masz zbierać na operację, tylko podpatrzeć sposób malowania oczu-masz bardzo podobne......

Wiesz, dłonie też są wizytówką kobiety, nie tylko umalowana twarz... Może zapuść paznokcie, pomaluj na jakiś inny kolor... jest tyle możliwości.....
charme666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 21:53   #191
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
No mnie się tak kojarzysz.....ona mogłaby być inspiracją a nie do kalki, bo oryginał jest tylko jeden......
Nie wiem, na jakiej podstawie tak Ci się kojarzy. Ale czy ja chcę ją kopiować? Ja też jestem jedyna, oryginalna, nie tylko Milla.

Cytat:
Wiesz, dłonie też są wizytówką kobiety, nie tylko umalowana twarz... Może zapuść paznokcie, pomaluj na jakiś inny kolor... jest tyle możliwości.....
Długie mi się nie podobają i są niewygodne. Krótkie też mogą być ładne. Zresztą maluję je czasem na kolory różne, ale bez udziwnień... Jak mam ślęczeć nad manikiurem, wolę coś na papierze narysować. Albo namalować. Szkoda czasu.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 08:41   #192
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Kredki prawie nie widać, eyeliner daje lepszy efekt. Nie wiem, mnie malowanie cieniami wychodzi dużo gorzej niż eyelinerem. Pomimo bazy i tak się osypują, plamy wychodzą krzywo i nieładnie. Poza tym są dziewczyny, które potrafią się malować, ja nie umiem. Może to kwestia tego, że późno zaczęłam, dopiero w połowie studiów zaczęłam malować rzęsy, nie mówiąc o reszcie.



Bo nie mam z czego być zadowolona.
Na początek dwa cienie: jasny, cielisty, który wyrówna kolor powieki, i ciemniejszy, może być brąz lub delikatna szarość. Cieniem ciemniejszym podkreślasz załamanie powieki, kredką natomiast zaznaczasz linię górnych rzęs. Malujesz się pacynkami czy pędzelkami do cieni?

A ostatniego zdania nadmiernie komentować nie będę, bo takiego marudzenia wyjątkowo nie lubię.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:33   #193
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Na początek dwa cienie: jasny, cielisty, który wyrówna kolor powieki, i ciemniejszy, może być brąz lub delikatna szarość. Cieniem ciemniejszym podkreślasz załamanie powieki, kredką natomiast zaznaczasz linię górnych rzęs. Malujesz się pacynkami czy pędzelkami do cieni?
Mam dwa pędzelki, mniejszy i większy, mam też matowe cienie matowe ze Sleeka, które choć niby są dobrze oceniane, dla mnie są nie do opanowania. Kupiłam je, bo podobały mi się ich odcienie i matowość, ale na powiece tworzą ciemne plamy, a sam cień, nawet brązowy czy beżowy wygląda niezbyt ładnie. Mam też lekko opalizujące poczwórne cienie z Rimmela http://image.ceneo.pl/data/products/...-behaviour.jpg , z których używam tylko różowego i szarego, ale efekt pewnie jest marny, bo nie umiem rozcierać. Oglądałam filmiki, jak to się robi, że trzyma się końcówkę pędzla itd. , ale nada nie umiem.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:32   #194
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Mam dwa pędzelki, mniejszy i większy, mam też matowe cienie matowe ze Sleeka, które choć niby są dobrze oceniane, dla mnie są nie do opanowania. Kupiłam je, bo podobały mi się ich odcienie i matowość, ale na powiece tworzą ciemne plamy, a sam cień, nawet brązowy czy beżowy wygląda niezbyt ładnie. Mam też lekko opalizujące poczwórne cienie z Rimmela http://image.ceneo.pl/data/products/...-behaviour.jpg , z których używam tylko różowego i szarego, ale efekt pewnie jest marny, bo nie umiem rozcierać. Oglądałam filmiki, jak to się robi, że trzyma się końcówkę pędzla itd. , ale nada nie umiem.
Matowe cienie dla początkujących chyba nie są dobrym pomysłem. Najlepiej właśnie jakieś delikatnie mieniące się kolory, niezbyt intensywne, żeby ewentualne niedociągnięcia były mniej widoczne.
Po nałożeniu jasnego cienia na całą ruchomą powiekę, delikatnie omiatając pędzlem z ciemniejszym cieniem w zewnętrznym kąciku oka tworzysz odwróconą literę V (ale nakręciłam). Możesz użyć czarnej kredki jako bazy, przy linii górnych rzęs, nie musi być nałożona super starannie i bardzo intensywnie, później rozetrzyj ją pędzelkiem "kulką". Próbuj, kombinuj, z czasem będzie Ci wszystko wychodziło coraz lepiej.
Spójrz na ten filmik, absolutnie nie chodzi o użyte kolory cieni bądź samą intensywność makijażu, ale właśnie o wycieniowanie na początku zewnętrznego kącika oka. Kombinowałaś już coś z brwiami?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=N5SdT...G94hAHWOAkZitw
skleroza-link
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 06:14   #195
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Dziękuję za filmik. Z brwiami się wybiorę w najbliższym czasie, choć nieco się obawiam.

Często słyszę, że na zdjęciach wyglądam inaczej niż w rzeczywistości, w dodatku z sugestią, że aparat mnie lubi, co znaczy chyba, że na żywo wyglądam gorzej. Nie mówię tu o postrzeganiu siebie w lustrze, bo wiadomo, że obraz jest odwrócony.
Np. wczoraj na imprezie zostałam sfotografowana, uważam, ze wyszłam OK, ale od innych usłyszałam, że na żywo wyglądam inaczej, a zdjęcia nie były ustawiane, dobierane czy poprawiane przeze mnie. Sama już nie wiem, jestem naprawdę zagubiona. Od czego to może zależeć?
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 10:14   #196
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Dziękuję za filmik. Z brwiami się wybiorę w najbliższym czasie, choć nieco się obawiam.

Często słyszę, że na zdjęciach wyglądam inaczej niż w rzeczywistości, w dodatku z sugestią, że aparat mnie lubi, co znaczy chyba, że na żywo wyglądam gorzej. Nie mówię tu o postrzeganiu siebie w lustrze, bo wiadomo, że obraz jest odwrócony.
Np. wczoraj na imprezie zostałam sfotografowana, uważam, ze wyszłam OK, ale od innych usłyszałam, że na żywo wyglądam inaczej, a zdjęcia nie były ustawiane, dobierane czy poprawiane przeze mnie. Sama już nie wiem, jestem naprawdę zagubiona. Od czego to może zależeć?
Może po prostu potrafisz się fajnie do zdjęć ustawić. Ktoś ze znajomych zasugerował Ci, że na żywo wyglądasz gorzej? Jakoś ciężko mi uwierzyć, że zdjęcia znacznie różnią się od rzeczywistości (oczywiscie pomijając zdjęcia profesjonalne, obrabiane itp).
Ja na zdjęciach wychodzę koszmarnie, dużo gorzej niż w rzeczywistości
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:22   #197
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Może po prostu potrafisz się fajnie do zdjęć ustawić. Ktoś ze znajomych zasugerował Ci, że na żywo wyglądasz gorzej? Jakoś ciężko mi uwierzyć, że zdjęcia znacznie różnią się od rzeczywistości (oczywiscie pomijając zdjęcia profesjonalne, obrabiane itp).
Ja na zdjęciach wychodzę koszmarnie, dużo gorzej niż w rzeczywistości
Nie powiedziano mi, że na zdjęciach wychodzę gorzej, przynajmniej nie wprost, ale niepokoi mnie, że wychodzę "zupełnie inaczej" niż na żywo wyglądam.
Może to kwestia ustawienia, do zdjęć staram się uśmiechać, bo wiem, że bez tego wychodzę niefajnie, mam małe, cienkie usta, których wtedy w ogóle nie widać.

Może tylko Ci się wydaje, że na zdjęciach nie wyglądasz dobrze, bo jesteś przyzwyczajona do oglądania siebie z innej strony, podobno twarz wtedy jest na odwrót wobec tej w lustrze. Poza tym część osób np. nieświadomie mruży oczy do zdjęcia i wtedy rzeczywiście wychodzi dziwna mina. Ale pozowania można się nauczyć, a na żywo to ja już raczej lepiej wyglądać nie będę.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:41   #198
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Możecie mi doradzić? Jak myślicie, czy ta kurtka na zimę jest ładna? Kupić ją, czy szukać innej?

http://mohito.pl/produkty/plaszcze/w9984-80x.jpg
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:02   #199
martynasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

jak dla mnie to srednia
martynasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 21:02   #200
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Na mnie też nie robi efektu "wow!", ale trudno znaleźć kurtkę, która:
- nie jest czarna
- nie jest za długa, jestem niska, a w sklepach pełno jest płaszczy w zamierzeniu do kolan, które mnie sięgają prawie do połowy łydki
- jest w miarę dopasowana, ma zaznaczoną talię
- nie jest jednym z hitów tego sezonu, czyli parką ze "skórzanymi" rękawami
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 12:09   #201
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Na mnie też nie robi efektu "wow!", ale trudno znaleźć kurtkę, która:
- nie jest czarna
- nie jest za długa, jestem niska, a w sklepach pełno jest płaszczy w zamierzeniu do kolan, które mnie sięgają prawie do połowy łydki
- jest w miarę dopasowana, ma zaznaczoną talię
- nie jest jednym z hitów tego sezonu, czyli parką ze "skórzanymi" rękawami
a mierzyłaś ją? jest dopasowana, nie jest za długa?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:43   #202
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Nie jest za długa, sięga do połowy uda. Raczej ją zostawię, lepszej już nie znajdę. ;p
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 13:10   #203
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

[QUOTE=melisanda;36258363]Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i porady, co zrobić, by wydawać się ładna. W otoczeniu atrakcyjnych dziewcząt czuję się jak szara, niewidzialna mysz, zwłaszcza, że dają mi to wprost do zrozumienia.
Aktualnie nie wyglądam jak na pierwszym zdjęciu, nie mam grzywki. Czy powinnam zapuszczać włosy, choć są rzadkie i cienkie? Zafarbować je na jakiś kolor? Chciałabym brąz, ale nie wiem czy ciepły odcień będzie mi pasował.
Pomocy!

melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 14:21   #204
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Wrzuć swoje aktualne zdjęcie, łatwiej będzie doradzać, szczególnie co do fryzury
Co do fryzury właśnie to ja się wyłamię chyba z większości rad i powiem Ci że pasują Ci krótsze włosy i skoro narzekasz, że są liche, cienkie to zapusczenie ich może faktycznie pogłębić to odczucie. Potrzebujesz tylko żeby twoja fryzura była zadbana, ukształtowana więc wizyta u fryzjera konieczna! I ja radzę fryzurkę na boba, z tą odrastającą grzywką z przodu zaczasaną na bok (grzywki nie obcinaj) z przodem też tej długości co masz, żeby optycznie wyciągnąć buzię do dołu (co też odwróci uwagę od Twojej szczęki) i z tyłem ściętym na króciutko do linii karku. Plus ciemny ale ciepły brąz jednolity i to już bardzo zmieni twój look
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 10:56   #205
krystiana123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, jestem niska, mam niecałe 1,6, ale czy drobna? Może po prostu jestem za mała, przez to mnie nikt nie zauważa?
160 cm to zupełnie przyzwoity wzrost. Prawdopodobnie nike Cię nie zauważa, bo nosisz się jak szara myszka, bardzo skromnie i nudno, a poza tym brak Ci pewności siebie. Ubierzesz się pięknie, pomalujesz trochę, wyprostujesz plecy, głowa do góry i uśmiech na twarz, a problem się rozwiąże .
krystiana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 15:27   #206
deemmes
Przyczajenie
 
Avatar deemmes
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Jak chcesz się czuć ładna to na początek musisz się zaakceptować. W sensie swoje naturalne wady i zalety. Tu wszystko rozbija się o pewność siebie. Potem możesz starać się poprawić niektóre rzeczy na które masz wpływ. Na pewno masz wpływ na swoje ciało. Możesz wyrobi sobie na prawdę ładną sylwetkę jeżeli tylko chcesz.
__________________
Look deep into nature, and then you will understand everything better.
deemmes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 10:51   #207
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Akurat na sylwetkę nie mam co narzekać. ;>
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 12:07   #208
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Jakie my kobiety jesteśmy dziwne, sliczna dziewczyna która nie czuje sie ładna.. rozumiem, tez tak mam, ale masz piękne dziewczęce rysy twarzy. Ja bym u Ciebie nic nie zmieniała.... grzywka pasuje, kolor włosów też. Wyobrażam sobie Ciebie w sukienkach i tunikach o których pisałać, wszystko sie zgrywa... więc tu chodzi o zmiane, ale w sposobie postrzegania siebie. Trzymam kciuki. Śliczna jesteś!!!
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 12:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.