Sprzęt w salonie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 10:47   #1
Charllot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26

Sprzęt w salonie kosmetycznym


Witam ! Mam do was pytanie , otwieram własny salon kosmetyczny jestem w trakcie szukania sprzętu i własnie nie wiem jaką firmę wybrać. Wcześniej pracowałam 3 lata u kosmetyczki i ona miała sprzęt no nieciekawy trochę takiej firmy, trochę innej i rewelacji nie było. Ja bym bardzo chciała mieć oxybrazję, mezoterapie bezigłową i mikrodermabrazję . Myślę że teraz takie sprzęty wchodzą do salonów kiedyś podstawą był peeling kawitacyjny, mikro
ultradzwęwki a jednak teraz klientki szukają czegoś nowego. Znalazłam sprzęt takiej firmy
http://dcdpaznokcie.pl/sklep/SBS-Sup...829,11099.html .

Może któraś z was pracuje na takim sprzęcie albo zna ta firmę, czy sprzęt jest dobry czy są dobre efekty?. Może znacie inne dobre firmy?

Bardzo dziekuję za odpowiedzi!
Charllot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 23:50   #2
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Sprzęt w salonie kosmetycznym

a czym ta oxybrazja mialaby sie charakteryzowac? mezoterapii bezigłowej Ci nie polecam, bo raczej teraz chyba igłowa jest w modzie a moja ukochana mikrodermabrazja jak zawsze super
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:44   #3
jomzur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kamienna Góra
Wiadomości: 3
Dot.: Sprzęt w salonie kosmetycznym

ja mogę Ci polecić yourspa.pl sprzet maja różny, również do domowego użytku, wiec jako początkująca kosmetyczka na pewno znajdziesz cos dla siebie. choc ja juz siedze w tym kilka lat i tez zamawialam nie raz u nich, ponieważ ceny są przystepne a sprzet optymalny
jomzur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:56   #4
Redcaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sprzęt w salonie kosmetycznym

Myślę, że jak się dopiero zaczyna, to warto poszukać sprzętu w porządnej hurtowni kosmetycznej (u mnie bardzo dobrze sprawdził się cosnet). Ja szukałam czegoś do pracy mobilnej, bo początkowo dużo się przemieszczałam. Wiem, że tam mają także meble. Teraz kompletuje swój salon stacjonarny, więc będę musiała zajrzeć, żeby coś wybrać
Redcaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-21 12:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.