Wrocław - makijaż permanentny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 02:57   #1
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Exclamation

Wrocław - makijaż permanentny


Drogie Wizażanki,

gdzie mogę wykonać profesjonalny makijaż permanentny metodą piórkową - BRWI - we Wrocławiu? Kogo polecacie?
Macie fotki przed i po?
Jak wrażenia?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 20:42   #2
WeronikaTrymarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wrocław - makijaż permanentny

Moja przyjaciółka która mnie opuściła, a przyjaźniłyśmy się jeszcze od podstawówki, na ślub robiła sobie na permanentny na Ołtaszyńskiej czy Ołtaszewskiej, jakoś tak (nie znam rewelacyjnie Wrocławia, tyle co byłam dwa razy u niej przed ślubem i miesiąc temu na ślubie... tyle odnośnie odpowiedzi, może ci się przyda... nie mniej mnie interesuje sprawa samego makijażu... bardzo mi się podobało to co ona miała zrobione, nie mniej na jej opinię nie liczę, zawsze była zapalona do wszelkich nowych swoich pomysłów i boję się, że ten zapał by nie pozwolił jej być obiektywną co do mojego problemu. Na odpowiedź samego studia nie liczę... po prostu boję się zasady, że każda sroka swój ogon chwali... a mój problem, to bardzo duże problemy z odczynami alergicznymi... nie wiem zmienię proszek, zong, zmienię mydło podobnie, kilka dni przynajmniej wyglądam jak po dziecko z przedszkola z chorobą zakaźną... makijaż... taki tradycyjny, podobnie, wykonuję jak naprawdę nie mam wyjścia, bo średnio przez tydzień potem mam problem ze skórą, a szczególnie z łzawieniem oczu... pomimo że tak szybko jak można go zmywam... i tu mój dylemat... z jednej strony bym chciała sobie takowy zafundować, nawet może bym się i skusiła na dojazd do Wrocławia, tam gdzie ona robiłą, z drugiej, co jak będzie reakcja alergiczna? Nie wiem co mam robić i kogo sie poradzić...
WeronikaTrymarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 21:34   #3
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Wrocław - makijaż permanentny

Jesli chodzi o wrocławskie salony i brwi to ja szykuję sie na wizytę w Coco-time, teraz jestem jeszcze w fazie zbierania kasy Ale chodze tam od dawna i na rzesy i na zabiegi co jakis czas i jestem zadowolona z efektów i obslugi
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-28 22:34:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.