jaki makijaż? poprosze o porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 21:14   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

jaki makijaż? poprosze o porady


Witam - zwracam się do Was z pytaniem jaki makijaż by mi odpowiadał?? Mam okrągłą pulchną twarz małe "opuchnięte" oczy z opadającymi kącikami i duzy nos, nigdy nie wiem jak sie umalować i moje próby kończą się fiaskiem. Czsami oglądam programy gdzie buzia po make up wyglada szcuplej jest roświetlona. Aha dodam ze mam duzy problem z tzw. podkowami pod oczami. Dołączam foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10720.jpg (151,1 KB, 196 załadowań)
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:58   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

masz bardzo ladne oczy
na podkowy najlepszy jest korektor pod oczy ja ostatnio zakochalam sie w maybelline everfresh (nie wiem czy dobrze napisalam) zeby wyszczyplic twarz uzywa sie zazwyczaj brazera, najlepiej pod kosciami policzkowymi na internecie sa rozne zdjecia pokazane jak wyszczuplic jaki rodzaj twarzy, zawsze sie przydaje
wydaje mi sie ze oczy nie nalezy u Ciebie silno malowac bo masz czarne wlosy i wedlug mnie sa za ciemne dla Ciebie wygladasz blado, ale jak Tobie sie podoba to to najwazniejsze
co do oczu to mocno wytuszowane oczy beda ciekawe co do cieni to nie pisze za wiele bo ja sie nie lubie nimi ciapkac wiec i wielkiego rozeznania w nich nie mam ale przy Twoim kolorze wiekszosc kolorow bedzie wygladac swietnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:12   #3
ketok18
Przyczajenie
 
Avatar ketok18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK obecnie...
Wiadomości: 3
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

masz bardzo ladna buzie nie musiisz wiele zmieniac sadze ze wystarczy dobrze nalozyc troche rozu na kosci policzkowe i od razu bedzie Ci sie wydawac ze masz inny ksztalt twarzy a oczka ładnie wytuszuj dodaj kreseczki a kolory do wyboru ja proponuje brązy :P pozdrawiam serdecznie
ketok18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 00:01   #4
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

ja bym Cie widziała w błękitach ze srebrem
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 00:04   #5
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

pomarańcz z fioletem
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:22   #6
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne oczy
na podkowy najlepszy jest korektor pod oczy ja ostatnio zakochalam sie w maybelline everfresh (nie wiem czy dobrze napisalam) zeby wyszczyplic twarz uzywa sie zazwyczaj brazera, najlepiej pod kosciami policzkowymi na internecie sa rozne zdjecia pokazane jak wyszczuplic jaki rodzaj twarzy, zawsze sie przydaje
wydaje mi sie ze oczy nie nalezy u Ciebie silno malowac bo masz czarne wlosy i wedlug mnie sa za ciemne dla Ciebie wygladasz blado, ale jak Tobie sie podoba to to najwazniejsze
co do oczu to mocno wytuszowane oczy beda ciekawe co do cieni to nie pisze za wiele bo ja sie nie lubie nimi ciapkac wiec i wielkiego rozeznania w nich nie mam ale przy Twoim kolorze wiekszosc kolorow bedzie wygladac swietnie
No włoski... :/ Wałsnie zmieniam ten kolor bo tez uwazam ze wygladam jak trup

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

A czy uważacie, ze powinnam zrezygnować z czarnej kredki na dolnej powiece??
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:12   #7
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość


A czy uważacie, ze powinnam zrezygnować z czarnej kredki na dolnej powiece??
Myślę, że powinnaś z niej zreygnować, bo pomniejsza Ci oko, a nie masz ich zbyt dużych. Może też pomyślałabyś o nadaniu ładnego kształtu brwiom? Zobaczysz jak Ci się od razu buźka zmieni
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 16:41   #8
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

jestem bardzo podobnego zdania. kolory na powiekach nie sa Ci az tak mocno potrzebne, to ma byc przeciez makijaz codzienny. wystarcza kreski na gornej powiece. na dolnej powiece zrob kreske tylko do polowy, nawet nie. druga polowe zaznacz delikatnie jakims swiecacym, jasnym cieniem. to powinno powiekszyc oko i je rozswietli. na policzki troszke rozu. wyreguluj ladnie brwi. wlosy...hmm... pasowalby Ci soczysty i wyrazny rudy. jakbys wyprostowala je pozniej to mhmmm... pieknie! ale to tylko moja sugestia

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

chcialabym tylko dodac ze kolor wlosow ma byc bardziej z lekkim odcieniem czerwonego. nie chodzilo mi o plomienny kolor, czyli bardziej pomaranczowy
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:38   #9
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

Na podkowy pod oczami korektor - może być płynny, moze być w musie (chociaż ten podkresla skórki, zmarszczki nawet jak nie masz pojęcia o ich istnieniu, ale lepiej za to kryje.)
Duzy nos - kreska z jasnego korektoru pionowo na nosie, skrzydelka nosa maxniete ciemniejszym pudrem. To wyszczupla optycznie nos.
Oczy - kreski tak jak masz na zdjęciu, moze nawet wyciagnac je bardziej na zewnątrz lub przy makijażu dziennym nawet z nich zrezygnowac. Do Twojego typu urody pasowalyby kolory chłodne - zgaszone róże, fiolety, sebrny, niebieski, granat. Usta - chlodne odcienie różu.
Okrągłą buzię korygujemy różem nakładając go pod kościami policzkowymi na skos do dołu twarzy (sorki, jak się niejasno wyraziłam), kolory różu analogicznie do reszty: zimne odcienie, jak brudny róż. Ten kolor najlepiej podkreśla i ozywia blade, czarnowłose dziewczyny.
Pozdrawiam
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:35   #10
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

Przede wszystkim nie maluj tak oczu, krędką podkreslasz tylko to ze opadają, a jeśli chcesz je przyciemnic to podnieś je krędką ale do góry w zewnętrznych kącikach. A tak poza tym masz ciekawy kolor oczu
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:09   #11
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

Dziekuje wam Czarnej kredki uzywam id zawsze ale tearz sie dopiero skapłam, ze chyba cos nie pasuje. Boje się eksperymentowac z makijazem nie wiem jakie cienie były by dobre tez myslałam o połyskliwym granacie, ale jak widze moją mama ( która jest bardzo podobna do mnie) ktora ma pomalowane na niebiesko powieki... wyglada komicznie
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 23:52   #12
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaki makijaż? poprosze o porady

a ja polecam na 'podkowy' pod oczami korektor touch magique L'oreal, jest rewelacyjny!! sama też go używam i został mi polecony przez znajomą która też jest zadowolona.
a co do makijażu do polecam
korektor touche magique + lekki podkład ewentualnie puder (ale naturalny, nie ciemną maskę!!!!!!) + wytuszowane rzęsy + obrysowanie "zaznaczenie" kontur oka brązową kredką + jasny beżowy na powieki, można podciągnąć pod łuk brwiowy delkatnie (najlepiej w kremie, taki co mozna nanieść palcem)
wydaje mi się że będzie gites
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.