DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Co jest najlepszym sposobem depilacji?Co daje naładniejszy efekt?
kosmetyczka 19 19,59%
laser 10 10,31%
wosk do zrobienia w domu,plastry i ten na ciepło 10 10,31%
krem 7 7,22%
golarka/maszynka 22 22,68%
depilator 16 16,49%
pasta cukrowa 13 13,40%
Głosujący: 97. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 17:47   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!


WITAJCIE WIZAZANKI!
Watek chyba juz setny ale ywbaczcie musze!no poprostu musze go zalozyc!wiele watkow przeczytalam jak nie wszystkie cale KWC przeczytalam i w akcesoriach i w depilacji...ale chodzi i jedno ogolne pytanie! co jest najlepsze?co lubicie co preferujecie?i dlaczego?bo tak..dzis doszlam do wniosku po kwc ze widac ze najlepsze mimo wsyztko sa maszynki (oszacowalam ze venus+pianka do golenia)jest zawsze niezawodna,nie podraznia,daje dobry i syzbki efekt,skora jest super gladka i aksamitna... ale...poznien znowu wrocily mysli o wosku no i depilatorze...(a juz prawie poszlam kupic venus i pianke :P) a wiec przechodzimy do sedna sprawy...CO WASZYM ZDANIEM JEST NAJLEPSZE I NIEZAWODNE?nie chodzi mi tu o dlugosc ale o jakosc tzn o wyglad np nog,miejsc depilowanych, o ich gladkosc jezli cos daje bardzo dobry efekt moge to robic czestowazne zebym byla pewna ze mnie to nie zawiedzie,po jakim zabiegu skora najlepiej sie prezentuje?co w koncu wybrac?aha prosze piszcie przy tym czego dokladnie uzywace i napiszcie jaka macie skore.
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:56   #2
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

osobiście nie bardzo umiem posługiwać się woskiem choć próbowałam kilka razy, depilator mnie odstrasza choć jestem wytrzymała na ból ale gdy potrzebuje długotrwałego efektu to w ostateczności po niego sięgam. skuteczne są też wszelkiego rodzaju kremy do depilacji niestety nigdy nie mam na nie wystarczająco dużo czasu i chęci. dlatego zwykle korzystam z usług maszynki bo jest szybka i nie wymaga precyzji. niestety jekiś czas temu zauważyłam że potrafi podrażnić moją skóre a już najbardziej po solarium.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:05   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

kosmetyczka=wosk??

Ja używam maszynki i pianki, depilatora, kremów. Najczesciej maszynki, bo z reszta nie chce mi sie bawic. Aktualnie zapuszczam włoski do wosku - tragedia, jest gorąco a ja w długich rzeczach:/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:18   #4
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

A ja napisze tak ... od daaaawna goliłam się maszynka, nie było źle żadnych podrażnień, krostek, swędzenia itp. No ale po pewnym czasie znudziło mi sie to... po prostu nie byłam zadowolona z efektów ! Kilka dni temu spróbowałam wosku tego w plastrach ... wrażenia ? Nie bolało wcale az tak jak myślałam, ból dało się wytrzymac Wydepilowałam tymi plastrami pachy, a dzisiaj równieź bikini i jestem zadowolona CO do kremów, są dobre, nie odrastają po nich kujące włoski, są słabsze i mniej twarde niż po maszynce Jednak wosk i tak chyba wygrywa u mnie, ponieważ przez dłuuuższy czas włoski nie odrastają, a jak juz odrosną to są o wiele słabsze Z maszynki na pewno nie zrezygnuje, bo w awaryjnych sytuacjach [np. nieoczekiwane wyjście, albo nieoczekiwane wyjazd na plaże ]na pewno z jej usług skorzystam :P
Tera myśle jeszcze o tym wosku i plastrach z allegro Bo dziewczyny tu na wizażu polecały....pewnie sie skurze Bo mowią ze jest o wiele lepszy niz ten w plastrach :P Pozdrówki
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:36   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Sandro a mozesz podac linka?hmm bo wiecie co...kupilam ta oryginalna paste cukrowa i hm efekt fajny..ale na minimlanym kawalku skory haha wiec ja narazie jest u mnie masyznka na 1 miejscu...a czy po wosku nogi wygladaja ladniej isa gladsze?ja z akremami nie przepadam ze wzgledu na to ze tubka starcza na raz czy dwa a juz za kilka dni trzeba depilowac na nowo...wiec jestem teraz rozdarta :d czy wosk,czy krem 3 min veeta czy masyznka venus?czy kogos to pasty zatrudnic ?


Estello tak musilam zrobic podzial na wosk u kosmetyczki i ten dowmowy hehe jakiego wosku uzywasz?nie wiem czy w koncu zdecydowac sie na niego :P jak juz wosk to zalezy mi na plastrach...czy to taki efekt jak po pascie?totalnie gladka skora?ale zeby wyrwal wszytkie a nie pare cm
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:40   #6
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Ja używam golarke i pianke ;] nie podrażnia mnie -na szczeście:P. Maszynka hmmm... nie wiem nie używałam ;] a kremy... wmnie to np. wkurza że trzeba czekac z 10 min i tak zostają czasem włoski albo to ja jestem taka genialna ;D po prostu za duzo roboty z kremami! GOLARKA RZĄDZI! =D
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:57   #7
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

oczywiscie ze laser, tylko kogo na to stac?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 19:02   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Cytat:
Napisane przez lain
oczywiscie ze laser, tylko kogo na to stac?
Jak się poczyta trochę wątków odnośnie laserowej depilacji to się tak szybko nie udzieli takiej odpowiedzi jak ty


Z mojej strony powiem,że wg mnie nie ma skutecznego sposobu na to okropieństwo U mnie zawsze coś jest nie tak

Maszynka-szybko trzeba powstarzać, strefa bikini strasznie
Wosk-samemu kiepsko, u kosmetyczki wyję
Pinceta-heheh fajna zabawa dla cierpliwych
Depilator-wrastanie, boli, godzina zabawy co tydzień
Kremy-nawet te dla alergików mnie podrażniają
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 20:40   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

heh my kobitki mamy ciezkie zycie poprostu hehe ja wlasnie walczylam z pasta cukrowa :/ haha porazka!po pierwsze za mocno podgrzalam w mikrofali i sie plastik wygial ;( po 2 sie poparzylam na rekach :P,za nic nie moge kulki ulepic!musze brac material..wyje,kwicze,mow ie do siebie ale tchorz jestem :P u mnie u kosmetyczek hcyba jeszcze nie ma pasty (male miasto ) a szkoda..znowu tak malo wydepilowalam...a jedynie po pascie jak narazie nie mam kropeczek tyle (nie chodiz mi o podraznienia tylko o te slady po wloskach i rosnace wloski) maszynka zadzi hehe a czy jest taka gladziutka skora po wosku i po golarce venus jak po wosku??

oj Nati4... o bikini to Ty w ogole nie wpominaj ;( tak cie cieszylam sensualem joanny nic nie podraznil..ale cos z tego jak dzien,dwa po te okroopne krostki sa! ;( peeling,oliwka,sudocrem guzik daly juz w ogole zwatpilam ze kiedykolwiek bede sie tam depilowac...

a co do laseru...to mowmy o tym co wyprobowalismy i na co nas stac hehehe

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2006-06-21 o 08:35
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:55   #10
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

zagłosowałam na golarkę/maszynkę bo po prostu to najczęściej stosuję i póki co ten sposób sprawdza się u mnie choć nie jest idealny. Jeśli chodzi o:
wosk-próbowałam i nic z tego, wyrywał mi pojedyncze włoski a większość zostawała (może za szybko sie poddałam )
krem-podrażniał mi skórę
laser i kosmetyczka-brak kasy
depilator-zmasakrowane nogi i okropnie wrastajace włoski, szczerze mówiąc po depilatorze moje nogi nawet przez jeden dzień nie nadawały sie do publicznego pokazania
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:59   #11
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji u kosmetyczki:
[chodzi o woskowanie]
czy jak zrobi mi to profesjonalna kosmetyczka to będę miała idealnie gładkie nogi?
Lepiej woskiem czy tzw. pastą cukrową?? (gdzie lepszy efekt?)
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 22:14   #12
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Zagłosowałam na wosk u kosmetyczki. Rzadko się wybieram, tylko jak mam czas zapuścić i zależy mi na 1,5 tyg spokoju(tyle max trwa u mnie odrastanie:/), ale efekt jest najlepszy - idealnie gładziutka skóra.

Chociaż pasta cukrowa też dobrze wyrywa, to jednak przegrywa przez tą całą babraninę i gotowanie(kupiłam gotową, może zmienię zdanie)

Najlepsze jest to że na codzień używam depilatora a uważam że jest strasznie kiepski, bo urywa. No ale jest najwygodniejszy jak dla mnie
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:23   #13
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

ale chodzi mi o depilacje cukrową u kosmetyczki czy depilacja woskowa u kosmetyczki? co lepsze?:P
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:12   #14
goginia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Question depilacja nóg

Co można używać aby włoski z nóg sie pozbyć zamiast urzywania depilatorów, plastrów i tych innych. Jak można samemu zrobić taki krem dzięki któremu tych włosków sie pozbędzie albo jakie kremy można kupić?
goginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:06   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: depilacja

cały zbiorczy jest na poczaku kosmetycznego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:52   #16
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

pasta cukrowa!!! powaliło!! juz ja to raz robilam ie to ze przypalilm garnek zmarnowalam czas cukier to jeszcze waliło w calym domu
nikomu nie polecam
a temu kto to wymyslil gratulue glupoty
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:02   #17
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

ja najczesciej stosuje maszynke, ale ostatnio staram sie przerzucic na kremy. Tylko mam pytanie: czy one naprawde po jakims czasie oslabiaja wloski?

P.S. Na depilator nie mam co liczyc, bo po kilku depilacjach zauwazylam pekanie naczynek i sie wstrzymalam.
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:01   #18
materialgirrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Miechów
Wiadomości: 8
GG do materialgirrrl
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

ja probowallam juz chyba wszystkiego. na poczatku stosowalam kremy efekt byl do tygodnia ale po roku zaczelo mi wychodzic jakies uczulenie wiec kupilam depilator po ktorym wrastaja mi wloski ;/ potem przerzucialm sie na wosk ale srednio zadowolona bylam. nie wyrywal wszystkich wloskow w dodatku duzo paprania. probowlalam uzywac od nowa kremow ale juz mam wloski zbyt grube i nie schodzily tak jak trzeba. na kosmetyczke mnie raczej nie stac... osattnio gole maszynka ale szybko odrastaja i sa grubsze... chyba nie ma idealnego sposobu...
materialgirrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:04   #19
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Hmmm



MASZYNKA - bardzo ladny efekt idealnie gladkich nog...ale ta robota co dwa dni :/ Na wyjazdach sie totalnie nie sprawdza


DEPILATOR - mam od zeszlego roku. Bol do wytrzymania po kilku razach, ale efektu lepszego sie spodziewalam. problem w tym, ze chyba cos zle robie. nogi owszem wygladaja ladnie przez okolo 2-3 tygodnie, ale nie sa wcale idealnie gladkie w dotyku nawet 2-3 dni po depilacji. po prostu niektore wloski urywa i w dotyku to czuc...a to niepozadany efekt, bo tż na pewno wolalby glaskac mieciutka i gladka skore...
Uzywam Philips Satinelle...nie wiem co z nim robie nie tak. Macie z nim jakies doswiadczenia???? Jakiej dlugosci powinny byc wloski, zeby je lapal, ale nie urywal??



PASTA CUKROWA - mam, zrobiona wlasnorecznie, juz znam jej konsystencje i to jak ja rozrabiac zeby sie nadawala. skora jest po niej idealnie gladka, ale co z tego, skoro nigdy nie koncze tej "operacji"? gdy jest za cieplo, po 4-5 uzyciach kulki, roztapia sie i przykleja do nog i palcow u rak, tzreaba isc sie umyc. potem znow podgrzewac, rozrabiac, kilka pociagniec i znowu...



Mam ochote kupic wosk w plastrach...albo krem do depilacji. Potrezbuje czegos co da efekt na tygodniowy wyjazd. POMOCY!!!!
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 19:02   #20
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

ja byłam 2 raz na depilacji woskowej i minęło 9 dni i odrastają mi włosy, jestem załamana, Wy tez tak macie? za 1 razem jak bylam, pozniej odrastaly mi po 2 tygodniach minimum, a teraz po tylu dniach..
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:09   #21
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

a ja mam problem z kremami.. Na początku byłam zadowolona.
Tylko że po czasie zuważyłam wady.
Jakiś czas temu odkryłam że krem rozjaśnia mi skóre,a nie dawno że mam od niego białe plamki!
Czy jest jakaś inna opcja bezbolesna i najlepiej na długi czas?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.

Edytowane przez lazurrowaa
Czas edycji: 2010-07-13 o 12:15
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:48   #22
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

najlepszy który wypróbowałam daje pęseta(ale czasochłonne strasznie, bólu właściwie nie ma, idzie się przyzwyczaić)

ogólnie to ja maszynką jadę i już (w delikatnych miejscach z pianką),
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:40   #23
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

pianką do golenia?
a potem nie boli ani nie drażni po użyciu maszynki?
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:43   #24
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Mam taki problem. Nogi depiluję woskiem nie pierwszy raz - woskowałam je zarówno sama, jak i u kosmetyczki. Nigdy nie miałam z tym większego problemu, aż do dzisiaj. Chciałam zrobić wosk, więc zapuściłam dosyć długie włoski (co nie było łatwe w te upały!). Próbowałam wydepilować nogi, a wyrwało się jedynie kilka pojedynczych włosków? Nie mam pojęcia, dlaczego
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:04   #25
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

szczerze mwopiac, ja tez tego ostatnio probowalam. nie wiem czy po prpstu plastry veeta nie sa tak dobre, jak na nasze wlosy.. wosk u kosmetyczki jest gesty, i te plastry bardzo przylegaja do skory..
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:40   #26
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

Z tym, że ja używam normalnego wosku, takiego jak kosmetyczka
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:06   #27
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: DEPILACJA-wszytskie sposoby...wasze opinie!

do tej pory używałam najczęściej maszynki - szybko, łatwo szkoda, że na krótko :/
wczoraj kupiłam depilator.... zrobiłam kawałeczek nogi i teraz mam czerwone plamki :/ ból sstraszny, normalnie czuję ak każdy włosek zostaje wyrwany :/
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.