poprosze o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 23:18   #1
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Poprosze o pomoc w określeniu typu urody (raczej zimny, dla mnie zima), o wskazówki dotyczące makijażu. I najważniejsze pytanie dotyczące fryzury, ponieważ włosy bardzo mi wypadają i mam ich ogólnie rzecz biorąc mało, fryzjerka poradziła mi bym zeszła na jaśniejszy kolor nawet ciemny blond. Jakie są Wasze opinie.
Z góry serdecznie dziękuję za wszytskie wskazówki i rady.
Pozdrawiam
jadziek

Powinnam jeszcze dodać, że bardzo szybko się opalam na oliwkę, ale uciekam przed słoncem, bo wiecej zmarszczek i piegów przybywa. Piegi są szarobrązowe. Kolor oczu czysty niebieski, z ciemniejsza obwódką i białka mocno odzielone. Delikatna oprawa oczu. Kolor włosów coś brązowego, ale od bardzo dawna koloryzuję włosy i w tym momencie nie wiem jakie mam. Teraz farbuję na ciemny brąz. Reszta to chyba na zdjęciu widac. Mamuśka po trzydziestce prosi tez o rady dotyczace makijażu.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-08-04 o 08:53 Powód: post pod postem
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 23:43   #2
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: poprosze o rady

Hmm, myślę, że napewno jakieś jaśniejsze refleksy we włosach,ale oszczędnie. Fryzurka, myślę, że najlepsza byłaby, skoro masz problem z gęstością włosów w stylu boba. Włosy wtedy ładnie podniesione.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 00:49   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poprosze o rady

co do koloru włosów fryzjerka ma rację, obecny jest zbyt ciemny i Cie przytłacza. Daj włosom odetchnąć od farbowania, prawdopodobnie jest ono przyczyną nadmiernego ich wypadania..
Jesli chodzi o makijaż...w sumie niewiele go potrzebujesz, masz ladne rysy, wyrazne oczy i raczej pewne jest, ze rozjasnienie wlosow sprawi, iż twoja twarz nabierze więcej blasku
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:35   #4
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

A czy mogłybyście mi zrobic tak wizualizację z róznymi kolorami fryzur w stylu boba?
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:59   #5
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Bardzo proszę, bo bardzo zalezy mi na zmianie.
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:07   #6
panna__joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: poprosze o rady

http://www.ofeminin.pl/uroda/wirtualny-stylista.asp <= to wirtualny stylista. Powinien Ci pomoc, mozna tam dobierac sobie fryzury i kolor wlosow. To darmowy program, mysle ze nie powinnas miec problemow. Wiecej na ten temat na niedawno dodanym watku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454674
panna__joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 23:39   #7
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Sorki ze marudzę, ale czy ze mną nie da się już przprowadzić metamorfozy.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

A taka fryzura i kolor jak Victoria B
http://www.topnews.in/files/Victoria-Beckham12.jpg
lub
http://gossip.whyfame.com/files/2009...ia-beckham.jpg

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

albo taka
http://muzyka.onet.pl/_i/info/male/a...rowska150b.jpg
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 00:21   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poprosze o rady

tak na szybko, bo muszę iść spać
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 07:58   #9
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Dzięki. Chyba nie mam warunków na takie fryzury, bo mam cienkie włosy i niezbyt gęste. Ja tez pobawiłam się tym programem. Fryzurki sa tam fajne, tylko kolory troche dziwne.
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:09   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poprosze o rady

zrob sobie kolor zblizony do naturalnego, i odstaw farby jesli chcesz uratować włosy. poza tym stosowanie sklepowych "odzywek" przeładowanych chemią nic nie da, to samo szampony. najlepiej poszukaj szamponu dla dzieci (mozna takie dostac np w rossmanie-prawie zadnych szkodliwych skladnikow) a odzywki stosuj naturalne-jest ich do wyboru do koloru.
mozesz stosować suplementy diety, olejek rycynowy, sok z czarnej rzepy( ja wyciskalam z pomocą sokowirówki) plukanki i wywar do picia z pokrzywy, piwo na wlosy i skore itd itd.
ja uszczuplilam liczbę moich wlosow z pomocą szamponu do 24 myć. nie wiedziaam ze mozna tracic tyle wlosow dziennie.
rozne rzeczy stosowalam ale tak naprawde wypadanie zahamował sok z czarnej rzepy i to juz po pierwszym czy drugim zastosowaniu.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:01   #11
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Bardzo dziękuję napewno skorzystam. A jeszcze w sprawie włosów czy są jakieś w miarę delikatne sposoby zejścia z tego czarnego koloru. Obawiam sie ze dekoloryzacja u fryzjera mogłaby być w skutkach tragiczna. Czy jedynym sposobem jest czekanie az odrosna?
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 20:07   #12
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: poprosze o rady

Cytat:
Napisane przez jadziek1 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję napewno skorzystam. A jeszcze w sprawie włosów czy są jakieś w miarę delikatne sposoby zejścia z tego czarnego koloru. Obawiam sie ze dekoloryzacja u fryzjera mogłaby być w skutkach tragiczna. Czy jedynym sposobem jest czekanie az odrosna?
Poczytaj o tym produkcie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm .
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 07:53   #13
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Rzeczywiście fajny kosmetyk. A gdzie to cudo mozna kupic?
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:30   #14
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: poprosze o rady

Sklepy internetowe - wpisz w google leniuszku
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:18   #15
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: poprosze o rady

brwi henna zrób
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:55   #16
jadziek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o rady

Czarną czy ciemno brązową hennę? I w jakim kolorze malowac oczy. A moze bez cieni tyle kreska ale jakiego koloru. Na codzien uzywam tylko tuszu czarnego i czasem takie szarego z sephory dość ciemnego. Nie mam pomysłu na ożywienie i odmłodzenie swojej twarzy. Denerwuja mnie te piegi.
jadziek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 22:15   #17
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: poprosze o rady

Co do koloru henny, to chyba zalezy to od tego czy bedziesz chciala zmodyfikowac kolor wlosow. Jasniejszy odcien napewno by sprawil, ze twarz wygladalaby promienniej. Cieni nie musisz uzywac, chociaz mozesz; przy obecnym kolorze wlosow stawialabym tylko na bardzo jasne kolory, zlamane biele, roze, kolory cieliste. Jesli wolalabys obejsc sie bez cienia, ale chce Ci sie majstrowac kolo oczu, mozesz zakupic baze pod cienie i nalozyc na okolice oka, zeby wyrownac koloryt skory - wtedy nawet sama henna i tusz by wystarczyly. Pomadki blyszczace (raczej nie perlowe, czy matowe) i tu rowniez proponowalabym jasne odcienie. Sprobuj moze zasymulowac efekt henny na brwiach pociagajac je czarnym i brazowym cieniem do oczu. Mnie sie wydaje, ze albo braz albo grafit wygladalby ladnie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.