Słaby kolor opalenizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 08:10   #1
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8

Słaby kolor opalenizny


witam , mam troche dziwny problem jestem brunetka o niebieskich oczach i sredniej karnacji od nie dawna zaczelam opalac sie na solarium
mialam 2 wizyty po 5 min, potem 8 ,10 , 13 wszystko wydawalo sie idealnie bo nie spalalam sie nic mnie nie bolalo tylko ze moj kolor opalenizny nie jest ani czerwony ani brązowy trudno to okreslic
nie jest ani mocny ani jednolity ..
jak mozna sprawic by ten kolor byl intensywny i jednolity??
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:57   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Słaby kolor opalenizny

Kup sobie belissę sun. Ja najpierw podeszłam do tych tabletek dosyć sceptycznie, ale one naprawdę działąją! Jestem też brunetką z jasną cerą( właściwie bladą;() Ale tabletki bardzo mi pomogły byłam brzoskwiniowa Raz w tygodniu rób sobie piling, nie martw się że on zetrze opaleniznę, on ją właśnie wydobędzie, zetrze stary, zszarzały naskórek (warstwy starego naskórka się nakładają bo co ok.28 dni skóra się odbudowuje i po to jest piling żeby skóra nie była szara)
Nawilżaj skórę, może jakieś mleczko brązujące?
A do solarium używaj specjalistycznych kosmetyków do solarium-są drogie ale można kupić je w saszetkach. U mnie w solarium ok.5 zł
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:01   #3
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Słaby kolor opalenizny

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Raz w tygodniu rób sobie piling, nie martw się że on zetrze opaleniznę, on ją właśnie wydobędzie, zetrze stary, zszarzały naskórek (warstwy starego naskórka się nakładają bo co ok.28 dni skóra się odbudowuje i po to jest piling żeby skóra nie była szara
powaznie ? myślałam ze peeling właśnie jeszcze pogorszy sprawe ale skoro jest inaczej to dobrze wiedzieć


Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A do solarium używaj specjalistycznych kosmetyków do solarium-są drogie ale można kupić je w saszetkach. U mnie w solarium ok.5 zł
właśnie przy każdym seansie na solarium uzywałam przyśpieszaczy z firmy Onyx-Mega bronzer ktory przyspiesza wydobycie pigmentu skory ta firma cieszy sie naprawde powodzeniem więc myslalam że to coś dla mnie dlatego nie umiem tego pojąć jakim cudem nie jestem opalona zaczynam sie zastanawiać czy wogóle mam pigment w skórze;/
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:38   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Słaby kolor opalenizny

Jakiś pigment masz na pewno Ale Może po prostu masz taką karnację...Ja mam ciemne włosy, czarne brwi, piewne oczy i powinnam miec śniadą cerę a mam białą;(
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 17:45   #5
calaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Słaby kolor opalenizny

tabletki z beta karotenem + przyspieszacz opalania i regularne chodzenie na solarke i bedziesz mudzinem ;D

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

dodam jeszcze ze ja tak robie i potrafie byc naprawde ciemna, a naturalnie jestem biala jak maka ciezko wogole mi bylo przelamac jaka kolwiek bariere opalania, mam piegi i podrudawe wlosy.. wiec pomaga bo niektorym nawet ciezko uwierzyc w to ze mam jasne wlosy z natury ;D
__________________
start 07.07.2010

bylo 62kg jest 55,7 kg bedzie 54
calaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:03   #6
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Słaby kolor opalenizny

Zamiast płacić za drogie przyspieszacze w solarium to kup sobie przyspieszacz Eveline, który dedykowany jest dla osób opalających się w solarium i sprawdziłam, jest naprawdę dobry a jego dodatkowym plusem jest to, że super nawilża skórkę co ma akurat duże znaczenie. Do tego dwa razy w tygodniu peeling z kawy z dodatkiem oliwy z oliwek i tabletki z beta-karotenem. Eveline ma również balsam po opalaniu ze złotym pyłkiem, jest cudny, daje baaaardzo dyskretny poblask skórce i do słońca ta skórka wygląda naprawdę pięknie
Z przyspieszaczami jest tak, że naprawdę trzeba się przyłożyć do smarowania, najlepiej zrobić to w domku, na spokojnie i bardzo równomiernie, odczekać i dopiero zapychać do solarium przyspieszacz powinien dobrze sobie wsiąknąć w skórkę.
Ja to wogóle mam taki sposób, że dzień wcześniej przed solarium robię peeling i wtedy naprawdę ładnie się opalam.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.