Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 12:23   #31
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: POMOCY - Fryzjer tuż, tuż:) Doradźcie, błagam:)

Kretko i Kokardko - dziękuję Wam serdecznie za rady.

Kokardko - kurcze, no właśnie problem z włosami mymi jest taki, że nie jestem w stanie mieć grzywki (całe życie miałam przedziałek na środku przez co jak mam grzywkę ona na środku się rozdziela i wyglądam jak Adolf), może ma ktoś jakiś pomysł na to?

Przyznam, że ostatnio marzy mi się zmiana koloru, bo mam wrażenie, że w tak ciemnych wyglądam na jeszcze bledszą niż jestem.

Jestem szczerze ciekawa jakbym wyglądała w blond lub rudych.

Postaram się jakoś na dniach tzn. pewnie po weekendzie wrzucić lepsze zdjęcia i bez jakiegokolwiek makijażu co by było widać lepiej odcień mojej skóry.

Kokardko - ale jak dłuższe tzn. dokąd? Jeszcze w styczniu miałam dłuższe, tzn. z jednej dłuższe i grzywkę bardziej na bok i czułam się masakrycznie. Chciałoby Ci się pokazać może fryzurkę, o którą Ci chodzi?

Postaram się poszukać jakiejś bluzki w tym przepięknym kolorze koralowym i jak tylko taką znajdę jakąś to wkleję zdjęcia na mnie.

I tak, bluzka ze zdjęcia jest mega niekorzystna, ale to chyba najlepsza elegancka bluzka jaką mam. I uwielbiam jej kolor.

GretoKredko
- eh, tak czytam i czytam i zaczynam wątpić w swój wzrok. Strasznie trudno jest mi ocenić jaki jest mój typ urody. Opisałam, biegając co chwila do lustra, ale wciąż i tak nie jestem pewna. Kurcze, muszę się kiedyś zwyczajnie wybrać do wizażystki, bo sama chyba nie dam rady.

Postaram się na dniach zrobić zdjęcia bez makijażu - w jakim świetle je robić?

Kolor, który zaproponowałaś jest prześliczny i mega mi się podoba [ale kooompletnie nie wiem czy mi pasuje].

Ok, przeczytałam Wasze wypowiedzi i postaram się jeszcze dziś zrobić zdjęcia. Ni ma innej opcji.

Napiszcie tylko, proszę, w jakim oświetleniu je robić. W pokoju czy na zewnątrz itp.?
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 13:04   #32
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: POMOCY - Fryzjer tuż, tuż:) Doradźcie, błagam:)

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Kolor, który zaproponowałaś jest prześliczny i mega mi się podoba [ale kompletnie nie wiem czy mi pasuje].

Napiszcie tylko, proszę, w jakim oświetleniu je robić. W pokoju czy na zewnątrz itp.?
Kolor który zaproponowałam jest w miarę neutralny. Nie jest to kolor stricte zimny, nie ma też nutek żółto-pomarańczowych. Na moje wyczucie koloru ten odcień pasuje do wielu typów urody. Nie jest dobry dla rudowłosych/miedzianowłosych jesieni, ale Ty się do nich nie zaliczasz.
Moim zdaniem ten kolor na bank pasuje do Twojego typu urody, jakikolwiek on nie jest.

Zdjięcie najlepiej zrobić w świetle dziennym. Chyba, że masz w domu studio fotofraficzne
Tylko nie o zachodzie słońca, wtedy wszystkie kolory są ocieplone.

Wrzuć jasną fotkę, wcześniej skonfrontuj ją z tym co widzisz w lustrze. Możesz poprawić kolory fotki w photoshopie. No makeup i włosy odsunięte.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:34   #33
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Wrzucam zdjęcia w świetle dziennym - makabra! Zdjęcia zrobione z rana, "no make up", no cokolwiek tylko po nocne świecenie.

Się nie śmiać, błaaaaagam!

Ktoś chętny do sprawdzenia, które kolory są "Moje"?

O, i jeszcze...mega intensywnie myślę o blondzie - czy mogę sobie na to pozwolić?

Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc mi udzieloną!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6150117.jpg (16,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6150120.jpg (15,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6150124.jpg (15,6 KB, 47 załadowań)
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:13   #34
vepre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

A moze sprobuj wrzucic w google grafica Mandy Moore? Wydaje mi sie ze te z jej krótszych fryzurek mogly by Ci przypasowac....
vepre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:34   #35
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Vepre - a co myślisz o kolorze?

Włosy obecnie mam króciutkie, więc z samą fryzurą niewiele mogę zrobić. Chciałabym natomiast poszaleć z kolorem. Co myślisz o jakimś blond odcieniu?
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:50   #36
vepre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Moze nie taki blond bardzo, ale pomysl moze nad kolorem: orzech laskowy, cos w tym stylu... Moge sie rzecz jasna mylic ale chyba nie byloby zle I brwi podkreslaj
vepre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:28   #37
marrgoo
Przyczajenie
 
Avatar marrgoo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Hej! Również według mnie fajnie wyglądałabyś w naturalnych odcieniach blondu, sama spójrz! To pierwsza myśl kiedy spojrzałam na zdjęcia. Na trzech wizualizacjach są trzy różne fryzury, ale można by je ułożyć z jednego dobrego cięcia - kwestia prostowania lub rozwichrzenia.
Wiem, że masz teraz króciutkie włosy, może żeby nie było od razu drastycznej zmiany koloru i jeżeli chciałabyś je lekko zapuścić, zacznij od blond baleyage'u na tym kolorze, który masz obecnie. Sama jestem przykładem jak z ciemnowłosej stać się blondynką U mnie wymagało to 4-5 koloryzacji pasemek, w odstępach czasu 1 cm odrostu, czyli co 4-5 tygodni. Nareszcie jestem upragnioną blondynką również z krótkimi włosami.
Dobrze dobrany jasny kolor odmładza, do tego "niewymagająca" fryzura, w której dobrze się czujemy, odrobina make up'u na buzię i świetne samopoczucie gwarantowane!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Veris.jpg (35,4 KB, 48 załadowań)
__________________
Czas na zmiany!
marrgoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 00:20   #38
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Czy Ty jako dziecko byłaś blondynką?

Wyglądasz trochę na Jasne Lato. Masz mocno zimny typ urody. Zimą nie jesteś. Stłumionym Latem też nie. Pozostaje Zimne lub Jasne Lato.
Zimny blond powinien być OK. Strzeż się tylko żółtek!
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 13:04   #39
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Dzięki serdeczne Dziewczyny!

Marrgoo - o kurcze, dzięki za "wizualizację" - mega mi się podoba.

A co to za blond?

GretoKredko - czy blond zaproponowany przez Marrgoo to zimny blond? Bo jest bardzo ładny i wydaje mi się, że mi pasuje, ale mało kto się nie zna tak jak ja.

Co do włosów w dzieciństwie - był to jasny brąz (brąz z blond refleksami, ale bardziej brąz niż blond). Ale mogę zrobić zdjęcie zdjęcia i wkleić.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 01:07   #40
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
GretoKredko - czy blond zaproponowany przez Marrgoo to zimny blond? Bo jest bardzo ładny i wydaje mi się, że mi pasuje, ale mało kto się nie zna tak jak ja.
Co do włosów w dzieciństwie - był to jasny brąz (brąz z blond refleksami, ale bardziej brąz niż blond). Ale mogę zrobić zdjęcie zdjęcia i wkleić.
Blond zaproponowany przez Marrgoo jest ciepławy. A Ty masz bardzo zimny typ urody.

Ja stawiam na Cool Summer. Jasnym Latem raczej nie jesteś, jeżeli nawet w dzieciństwie nie byłaś blondynką.
Wiesz, może i zimny/beżowy blond byłby w miarę, ale chyba nie byłby to strzał w dziesiątkę. Zimne Lata lepiej wyglądają w ciemniejszych włosach.
Ale...jeśli tak korci Cię blond zrób, byle nie ciepły. Ciepłe blondy pasują tylko Wiosnom i niektórym Jesieniom, taka jest niestety prawda.
I nie chodzi mi o szarą platynę. Ot blond z poziomu 8 lub 9 (platyna to 10) w chłodnym, beżowym odcieniu.
Wrzucam Ci śliczny kolor. Ja mam taki, ale dopiero po przymusowej płukance. Blondy wychodzą przeważnie takie jak na fotkach wyżej. I niestety Lata nie wyglądają w nich korzystnie. Ciepławe blondy nie harmonizują z zimną tonacją skóry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paź (2).jpg (30,7 KB, 18 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:40   #41
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Hmmm.. GretoKredko - a co myślisz o jakichś pasemkach/balejażu? Nie mam kaski tymczasowo na pełną dekoloryzację i fryzjerka zaproponowała mi jaśniejsze pasemka albo balejaż. Masz jakiś pomysł co by do mnie pasowało?
Nie chcę, żeby to wyglądało nienaturalnie, a jakoś nic nie wpadło mi w oko ze zdjęć znalezionych
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 00:10   #42
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Nie wiem jakie masz teraz włosy, jaką długość. Nowoczesne fryzjerstwo nie praktykuje pasemek czy balejażu na krótkich włosach. Stawia się raczej na jednolite farby, które podkreślają nasze naturalne refleksy.

Lepiej poczekaj na kasę. Zrobisz sobie niechcący "polski balejaż" i będziesz okrutnie passe...
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:45   #43
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Włosy mam bezzmiennie krótkie. Mniej więcej tej długości co dziewczyna, której zdjęcie wkleiłaś w jednym z poprzednich postów. Ta z zimnym blondem.

Problem polega na tym, że ja przez poprzednich fryzjerów mam 100 kolorów na głowie, a dodatkowo sama, żeby zakryć siwe odrosty farbowałam farbami typu "do 20 myć", więc mam na głowie co najmniej 4 kolory, a na końcówkach jest prawie czarny. I bardzo mi się to nie podoba, a jeszcze bardziej nie pasuje. Wszystkie odcienie na mojej głowie są rudawe, bo tak badziewnie schodzą z włosów.

Chciałabym blond i dekoloryzację, ale fryzjerka do której idę zamyka salon, nie ma już produktów i nie będzie robić dekoloryzacji "domowymi sposobami". A ja za miesiąc idę na wesele i chciałabym do tego czasu mieć jaśniejsze włosy.

Fryzjerka do której idę jest naprawdę dobra [większość moich koleżanek u niej się ścina], więc nie sądzę, aby zrobiła mi "polski balejaż", a dodatkowo też szukam inspiracji do tego jak choć trochę rozjaśnić moje włosy co by nie mieć tego "rudego" na łepetynie.

PS. A zdjęcie, które wkleiłaś z zimnym blondem - dziewczyna wygląda jakby miała parę kolorów na głowie, co o tym myślisz?
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:30   #44
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
A zdjęcie, które wkleiłaś z zimnym blondem - dziewczyna wygląda jakby miała parę kolorów na głowie, co o tym myślisz?
Nie wiem dokładnie co dziewczyna z fotki ma na głowie.
Ja mam taki efekt jak ona uzyskany za pomocą jednej farby. Po prostu dobra farba (na wodzie 9% bez rozjaśniacza) wydobywa naturalne refleksy i włosy nie są płaskie.

U nas balejaże są robione w taki sposób, że część włosów jest mocno rozjaśniana rozjaśniaczem, reszta pozostaje w swoim kolorze. Boję się żeby i u Ciebie tak się nie stało. Nawet jeśli będziesz miała podwójny balejaż, część włosów pozostanie nietknięta. Wtedy masz mega multikolor gwarantowany.

Ale skoro fryzjerkę chwalą, a Ty masz pilną potrzebę, spróbuj, może wymyśli coś sensownego
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.