odpowiedni balsam do opalania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 17:14   #1
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Smile

odpowiedni balsam do opalania


witam, rozpoczyna się sezon opalania i chcę się do niego odpowiednio przygotować. jutro kupuje upatrzony wcześniej strój kąpielowy (im wcześniej sie kupuje tym tańszy rzecz jasna) ale ważny jest jeszcze balsam do opalania. Moja skóra jest bardzo jasna i może troszeczkę wrażliwa ( jak to skóra białej blondynki;/)... część ciała opala się ładnie-szybko przechodzi w brązik jednak te miejsca w których skóra jest delikatniejsza np. dekolt i twarz opalają się długo i przez długi czas pozostają czerwone zanim w końcu się lekko "przybrązowieją" ahhh no i strasznie długo muszę opalać nogi. mam pytanie jakie balsamy polecacie do mojego typu skóry (najlepiej jeśli będą "pomagały" skórze szybko stać się z czerwonej brązową albo od razu skóra stawała by się z czasem opalania brązowa a nie raczkowa) ??? może któraś z was ma taki sam typ skóry jak ja i ten sam problem???
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 17:10   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: odpowiedni balsam do opalania

wybierz co najmniej spf 30 i smaruj się często, dodaj beta karoten, żeby dodatkowo zabezpieczyć skórę. nie poparzysz się, ale i nie zablokujesz słońca w 100%.

z tym, że przy takim rodzaju skóry nie łudziłabym się, że bezpiecznie zdobędziesz brązową opaleniznę, i od razu zainwestowałabym dodatkowo w samoopalacz/balsam brązujący.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 17:15   #3
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: odpowiedni balsam do opalania

Oj ja mam też ten typ skóry! Właśnie od kilku dni biorę beta-karoten! Jakiś czas temu bardzo ładnie i właśnie na brązowo opaliłam się używając balsamu firmy Dax Cosmetics z filtrem 22 (pamiętam, że wtedy ten mieli w drogerii najwyższy)! Jak patrzyłam po cenach to one dość podrożały! Potem zmieniłam balsam, ale nie opaliłam się wręcz wcale, dlatego stwierdziłam, że wrócę do Daxa bez względu na jego cenę!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.