Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 11:40   #61
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Oj dawno mnie tutaj nie było więc muszę nadrobić Ziajowe zaległości

Juz od dłuższego czasu używam szamponu plantica mięta i niestety nie działa tak jak bym chciała-czyli nie pomaga w utrzymaniu świeżości moich włosów musze nadal myc je codziennie...dziewczyny jesli znacie coc dobrego na tłuste włoski to piszcie!!!(nie musi byc Ziaja oczywiście)

Koncze tez wreszcie masełko rebuild (niestety nie używał regularnie więc efektów nie widze...)ale smarowało sie nim przyjemnie i polecam wypróbować

Ostatnio używam tez próbek kremu kozie mleko 1 na suche policzki i go chwale bo bardzo fajnie działa-czuje jak nawilża a nie natłuszcza(i nie zawiera parafiny)

Kończe tez (wreszcie...) nuno tonujący i zauważyłam, że wygląda duzo lepiej na buzi kiedy przed jego nałożeniem nie uzyje toniku tylko nałoże go od razu po umyciu żelem...lepiej sie wchłania i nie wałkuje...ale ogólnie nie jestem z niego zadowolona

No i pochwale trochę żel z AHAsuper oczyszcza, wygładza, mocno nie wysusza, ale konsystencja jakaś taka dziwna i jak wyciskam to sam z powrotem ucieka do buteleczki

A i jeszcze odżywka plantica pszenica-ładnie pachnie(ale zapach nie utrzymuje sie na włosach) dobrze sie po niej rozczesują włosy...ale chyba nic poza tym ja ja zmywam, bo inaczej obciaza troszke, ale ogólniwe uważam że fajnie że te odzywki ziaji są takie że mozna je spłukać albo nie spłukać
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 11:51   #62
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Oj dawno mnie tutaj nie było więc muszę nadrobić Ziajowe zaległości

Juz od dłuższego czasu używam szamponu plantica mięta i niestety nie działa tak jak bym chciała-czyli nie pomaga w utrzymaniu świeżości moich włosów musze nadal myc je codziennie...dziewczyny jesli znacie coc dobrego na tłuste włoski to piszcie!!!(nie musi byc Ziaja oczywiście)

Koncze tez wreszcie masełko rebuild (niestety nie używał regularnie więc efektów nie widze...)ale smarowało sie nim przyjemnie i polecam wypróbować

Ostatnio używam tez próbek kremu kozie mleko 1 na suche policzki i go chwale bo bardzo fajnie działa-czuje jak nawilża a nie natłuszcza(i nie zawiera parafiny)

Kończe tez (wreszcie...) nuno tonujący i zauważyłam, że wygląda duzo lepiej na buzi kiedy przed jego nałożeniem nie uzyje toniku tylko nałoże go od razu po umyciu żelem...lepiej sie wchłania i nie wałkuje...ale ogólnie nie jestem z niego zadowolona

No i pochwale trochę żel z AHAsuper oczyszcza, wygładza, mocno nie wysusza, ale konsystencja jakaś taka dziwna i jak wyciskam to sam z powrotem ucieka do buteleczki

A i jeszcze odżywka plantica pszenica-ładnie pachnie(ale zapach nie utrzymuje sie na włosach) dobrze sie po niej rozczesują włosy...ale chyba nic poza tym ja ja zmywam, bo inaczej obciaza troszke, ale ogólniwe uważam że fajnie że te odzywki ziaji są takie że mozna je spłukać albo nie spłukać
Czytałam gdzieś, że włosy są jak inna część ciała, nawet bardziej łapiąkurz i brud. Jako, że nie wyobrażam sobie codziennie nie brać prysznica włosy też myję codziennie i przestałam mieć z tego powodu wyrzuty sumienia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:06   #63
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Moje włosy też kiedyś bardzo się przetłuszczały, aż kilka lat temu moja przyjaciółka fryzjerka namówiła mnie na leciutką trwałą na grubych wałkach i nie wyszedł jakiś straszny baran, bo tego nie chciałam tylko piękne falujące włosy.
I stał się cud moje włosy przestały się przetłuszczać - teraz myję co 3-4 dni.
Oczywiście używam kosmetyków do włosów po trwałej.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:34   #64
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Aha, właśnie sobie przypomniałam, że zaczęłam używać odżywki do włosów plantica witaminowa, ale włosy po niej to straszne tłuściochy, a niby jest bez spłukiwania. Tak więc używam jej jako maseczki ze spłukiwaniem, ale liczę na to, że się szybko skończy. Na pewno do niej nie wrócę....
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:20   #65
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja te ze splukiwaniem zawsze splukuje
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 15:11   #66
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość

dziewczyny jesli znacie coc dobrego na tłuste włoski to piszcie!!!(nie musi byc Ziaja oczywiście)

No i pochwale trochę żel z AHAsuper oczyszcza, wygładza, mocno nie wysusza, ale konsystencja jakaś taka dziwna i jak wyciskam to sam z powrotem ucieka do buteleczki
Aniu, czytałam na KWC że szampony Ziaja med pomagają na przetłuszczanie się włosów, mimo że ich główny cel to walka z łupieżem. Poczytaj, może warto spróbować.

Mam straszny dylemat, potrzebuję żelu do oczyszczania (mam dość mocno zapchane pory) i zastanawiałam się na nuno i tin tin. No jest jeszcze ten z AhA (kurde co to jest?), niby specjalnie do cery tłustej i mieszanej, ale nie wiem czy jestem na niego za młoda (latek 17)
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 16:06   #67
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
No jest jeszcze ten z AhA (kurde co to jest?), niby specjalnie do cery tłustej i mieszanej, ale nie wiem czy jestem na niego za młoda (latek 17)
Nie jesteś za młoda, a "kurde co to jest" - wystarczy wrzucić na google "kwasy AHA" czy nawet spojrzeć na wizażowe artykuły i wszystko będzie jasne
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 17:22   #68
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Zawsze wrzucałam do googli samo AHA i nic mi nie znajdowało. nie mam specjalnego pojęcia o tych wszystkich dodatkach kosmetycznych...:confused :

Właśnie przejrzałam gazetkę Natury i jest nawet dużo rzeczy z Ziaji:
-Sopot - brązujący krem do ciała + kem do twarzy 9,99
-kozie mleko - kremy 1 i 2 za 5,99
-rebulid - masełko za 9,99
-krem na pekajaca skórę pięt za 3,99

Ceny obowiązują do 08,01

Edytowane przez Nillette Flow
Czas edycji: 2007-12-30 o 17:32 Powód: Promocje w naturze
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:33   #69
rhytm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja nie dawno kupiłam tonik aloesowy, nawet niezły, ale śmierdzi. I także mam krem nagietkowy, fajny, tylko tłusty bardzo, ale zapach ma śliczny a i działanie niezłe, nie mam już tak zaczerwienionych policzków.
rhytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:30   #70
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Zawsze wrzucałam do googli samo AHA i nic mi nie znajdowało. nie mam specjalnego pojęcia o tych wszystkich dodatkach kosmetycznych...:confused :
Opis ze strony Ziaji:

"
BioBalans
żel oczyszczający z kompleksem AHA



OCZYSZCZANIE
AHA - alfa-hydroksykwasy
- kwas jabłkowy i cytrynowy oraz substancje myjące pochodzenia roślinnego
- Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.- Redukuje nadmiar sebum.- Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka.

NAWILŻANIE
prowitamina B5, Glucam

- Aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia. - Doskonale tonizuje i odświeża naskórek.- Łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalne pH.

SEBUM CONTROL
Normaseb - z witaminami B6 i H oraz aminokwasami

- Normalizuje pracę gruczołów łojowych.- Zmniejsza skłonność do przetłuszczania się skóry.- Zwęża rozszerzone pory.

NIE ZAWIERA MYDŁA

Sposób użycia
Używać do mycia niewielką ilość żelu. Spłukać dokładnie wodą i zastosować biobalans tonik normalizujący. Następnie wklepać biobalans krem matujący na dzień lub krem normalizujący na noc.

Opakowanie
200 ml
"

Wyróżniłam na czerwono to, czego nie mogłaś rozszyfrować, a miałaś opisane
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 15:30   #71
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że włosy są jak inna część ciała, nawet bardziej łapiąkurz i brud. Jako, że nie wyobrażam sobie codziennie nie brać prysznica włosy też myję codziennie i przestałam mieć z tego powodu wyrzuty sumienia.
Fajne podejściedzieki! Musze tak zacząć mysleć szczególnie teraz kiedy ściełam włosy juz nie męczy mnie tak ich codzienne mycie i nie męcze ich suszeniem a więc damy rade...

Nillette Flow też słyszałam że szampony Ziaja MED pomagają nie tylko na łupież (z którym nie mam problemów) i właśnie mam ochotę go kupic jak skończe troche tych szamponów które mam, to myslę że spróbuje

Używam sobie od kilku dni kremiku dotleniającego z serii 100% pielęgnacji i jak na razie moge powiedziec że zapach choc delikatny jest brzydki(pachnie mi jakims lekarstwem...)ale konsystecja bardzo ciekawa i przyjemna-rano moja twarz wygląda nieźlechoć na efekty jeszcze za wcześnie...ale nie wierze za bardzo w to co Ziaja obiecuje...PS. Oj dostałam go gratis więc juz więcej nie narzekam
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 15:34   #72
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

czy któraś z Was używała może tych kremów?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22112

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21441
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 15:38   #73
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja mam chyba ten z bawełną - nie jestem pewna, bo tubka się zepsuła (odpadł ten fifutek na którym się zakrętkę zakręca ). Lekki, szybko wchłaniający się, raczej nie na tą porę roku - chyba że pod inny krem. Dostałam gratis więc go zużyję, ale sama go nie kupię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 16:59   #74
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

no to jak za lekki to niedobrze, bo szukam treściwych kremów właśnie na teraz. dzięki za opinię.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:13   #75
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Lekki, szybko wchłaniający się, raczej nie na tą porę roku - chyba że pod inny krem.
O, to właśnie taki by mi się przydał... nie mam specjalnych problemów z dłońmi, ale lubie mieć je pokremowane... a czasem nie mam tyle czasu, żeby czekać, aż wchłonie sie cięższy krem... czy gdzieś oprócz internetu można je kupić? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:36   #76
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
O, to właśnie taki by mi się przydał... nie mam specjalnych problemów z dłońmi, ale lubie mieć je pokremowane... a czasem nie mam tyle czasu, żeby czekać, aż wchłonie sie cięższy krem... czy gdzieś oprócz internetu można je kupić? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
To może coś z eveline? http://inermis.pl/index.php?str=prod...k=&sort=&kto=2 Cena zbliżona, miałam "niewidzialne rękawiczki" i wchłaniały się ekspresowo. Teraz lecą do mnie "aksamitne dłonie".

A poza siecią - w sklepach prowadzących Ziaję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:39   #77
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja widziałam te kremy jedynie w GC.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:36   #78
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja mam ten z d-panthenolem. jest lekki, slicznie pachnie i błyskawicznie sie wchłania. jest idealny na krem do biura po myciu rączki pokremowane, ale od razu mozna papiery macac. W torebce mam ogórkowy bo juz jest tresciwszy..
Dostałam dwa takie kremy gratis w sklepie ziajowym. Nie kupilabym go jednak bo za lekki jednak i tubka paskudna jak rzadko
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 18:10   #79
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To może coś z eveline? http://inermis.pl/index.php?str=prod...k=&sort=&kto=2 Cena zbliżona, miałam "niewidzialne rękawiczki" i wchłaniały się ekspresowo. Teraz lecą do mnie "aksamitne dłonie".

A poza siecią - w sklepach prowadzących Ziaję
bardzo dziękuję za odpowiedź, rozejrzę się za Eveline
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 18:28   #80
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczynki . Mam pytanie. Czy w drogeriach Rossmann i Natura znajdę mydła pod prysznic, bo szukam i szukam a nigdzie ich nie ma. Niestety to jedyne drogerie w Częstochowie (oprócz YR, ale wiem, że tam na pewno nie znajdę ). A i jeszcze może w Auchanie, bo dawno nie byłam ale zamierzam może tam je znajdę?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 13:33   #81
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

W Super Pharm mydła są w promocji za 5 zł, tak samo jak żele do h.i. A przy zakupie dowolnego produktu z serii Kozie Mleko maseczka gratis.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:45   #82
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ooooo w superpharm ide po nie!!!

chyba wezme kakaowe ale nie wiem czy nie za mdłe...
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:59   #83
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ooooo w superpharm ide po nie!!!

chyba wezme kakaowe ale nie wiem czy nie za mdłe...
Jak nie lubisz mdławych zapachów to polecam oliwkę. Ja osobiście uwielbiam wszystkie 3 mydełka i każde za coś innego ;-)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:03   #84
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

już po dwóch uzyciach zel oliwkowy kompletnie mi nie podpasował ...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:08   #85
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
już po dwóch uzyciach zel oliwkowy kompletnie mi nie podpasował ...
Mówimy o mydełku czy o żelu do mycia twarzy?

Jeśli chodzi o mydełko Oliwkowe to kupiła je z myślą o moim mężu, wrażliwcu jak się patrzy, potrafi dostać pokrzywki po żelu pod prysznic, a ten jest rekomendowany nawet dla dzieci. Mąż wybór pochwalił, jak mu się średnio podoba to nic nie mówi, to znaczy, że teraz faktycznie mu pasuje A ja mu podbieram, co skutkuje tym, że właśnie kończymy buteleczkę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:33   #86
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

nie napisałam, chodziało mi o żel do twarzy
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:39   #87
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
nie napisałam, chodziało mi o żel do twarzy
ja też nie byłam zadowolona z żelu oliwkowego do twarzy
ale nie skreśliłam go definitywnie, może jeszcze dam mu szansę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 11:37   #88
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja na Święta byłam u rodziców i tam zrobiłam polowanie na Ziaje
Kupiłam wszystko co chciałam oprócz mydełek pod prysznic. Moze następnym razem się uda.

Tak więc kupiłam

- krem odżywczy z opuncja figową - zaraz musiałam biegnąć po drugi bo spasował bardzo mojej mamie a ona ma problem z dobraniem kremów i mało który jej odpowiada. Jesteśmy obie zadowolone. Zapach jak dla mnie ok, fajnie się rozsmarowywuje, na mojej buzi wchłania się do matu, skóra jest po nim gładziutka i milutka. Stosuje pod makijaż i też się sprawdza. To bedzie jeden z moich ulubieńców i myślę że latem kupię sobie lekką opuncje

- tonik z opuncja figową - też jestem zadowolona. Właściwie to bardzo rzadko używałam toniku bo wszystkie które miałam powodowały u mnie ściągnięcie skóry więc jakoś sobie odpuściłam stosowanie. Ten tonik mnie pozytywnie zaskoczył

- mleczko z opuncją figową - narazie nie testowałam, czeka na swoja kolej

- masełko czarne rebuild - tez czeka na swoja kolej więc jak tylko wypróbuje to napisze o efektach
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 11:53   #89
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja też dawno tu nie zaglądałam, małe pytanie: czy masełka kokosowe i bursztynowe już się pojawiły?? Któraś widziała? Może po remanentach będzie w sprzedaży.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 12:09   #90
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ostatnio ie widziałam tych maseł, ale muszę się dokładnie rozejzeć
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.