Solarium - Czekam na porady ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 21:25   #31
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Solarium - Czekam na porady !

Cytat:
Napisane przez chwila_19 Pokaż wiadomość

Może macie jakieś pomysły na to aby nogi zaczęły bardziej się opalać? Być może jakieś kremy do solarium przyspieszające opalanie pomogą?
Mam nordycki typ urody - jasna skóra, rude włosy i marzenie o złocistej opaleniźnie Próbowałam wszelakich kombinacji aż w końcu dopięłam swego. Nie będą opisywać moich eksperymentów tylko od razu przejdę do tego, co się sprawdziło.
1) Lampy brązujące. Wyłącznie.
2) Krótki czas opalania. Max 8 minut na jeden raz. Zauważyłam, że po tym czasie skóra nie nabiera już koloru tylko zaczynają się podrażnienia.
3) Opalanie co drugi dzień aż do uzyskania fajnego koloru, a potem max raz na tydzień 7 minut dla "zakonserwowania"
4) Nigdy nie opalam się "na sucho". Przesuszona opalaniem skóra zaczyna się łuszczyć i to co się zbrązowiło to za chwilę schodzi.
Przed solarium stosuję kosmetyki, ale TYLKO te przeznaczone do solarium. Próbowałam naprawdę miliona kosmetyków i jednak te do opalania na słońcu nie sprawdzają się w solarium. A po zastosowaniu specjalnego kremu skóra jest gładziutka i nawilżona jak po pilingu.
Moje najnowsze odkrycie to "Frosted banana" firmy Supertan - ten różowy. Kupiłam sobie całą butelkę, bo wydawałam majątek na saszetki.
5) Na nogi daję trochę więcej kremu do opalania i wychodzi wtedy równy kolor na całym ciele.
6) Żeby równo się opalić nie leżę plackiem tylko się trochę przekręcam na łóżku

To chyba wszystko. Widzę, że całkiem sporo się zebrało tych porad. Nie sądziłam, że mam tyle do powiedzenia na temat opalania
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:18   #32
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Solarium - Czekam na porady !

Może faktycznie masz mniej melaniny na nogach tak jak wspomniały wcześniej dziewczyny, a może to wina lamp. Spotkałam się z łóżkami, gdzie np. jedną nogę opaliłam, a drugą nie.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:31   #33
Crazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Solarium - Czekam na porady !

czy któras z Was zna się na lampach w solarium? Od miesiąca 2 razy w tygodniu chodze na solarium na 7 min i skóra nawet minimalnie nie złapała koloru, wciąż jestem blada jak ściana.
Używam Sunvision 466 XXL (lampy brązujące, 18x200 góra i 18x180 dół). Czy przyczyną mogą być zbyt słabe lampy?.. Totalnie się na tym nie znam ;/
Crazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:39   #34
paolineczka
Raczkowanie
 
Avatar paolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 89
Dot.: Solarium - Czekam na porady !

trzeba zwiększać ilość minut żeby się opalić...
ja z bladej jak ściana zaczęłam od 5 minut doszłam do 16... dwa razy w tygodniu.
przystopowałam i chodzę dla utrwalenia raz na tydzień lub dwa tyg na 10-12 minut a opalenizna jest super i w ogóle nie schodzi
Ważne aby przepalić ten swój naturalny pigment.
Takie chodzenie na 7 minut ciągle nic nie da...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

No i lepiej iść na lampy 600...
__________________
Thank God I'm a women!!

1.01.13. -72 kg...
29.01.13 - 69 kg...
......
1.05.2013 60 kg!!!!

paolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.