Pomocy tradzik czy wysypka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 14:08   #2
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

Ehh jak bym widziala siebie tylko mnie tak wysypało jesienią w tamtym roku;/ są to raczej zaskórniki i przyszcze:/ używalam masc benzacne i mi troche przeszło w sumie to 2 tyg w miesiącu mam nawet nawet cere ale przed okresem znów mnie tak wysypuje:/ Już nie wiem co brac
Ja lykałam drożdze własnie przed tym wysypem i nie wiem czy to nie od nich tak sie zrobiło;/ bo kłopotów z cerą to ja też nie mialam;/ jeden pryszcz na miesiąca teraz całe czoło bo policzki są normalne

Edytowane przez 19Mallgosia91
Czas edycji: 2009-10-06 o 14:11
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:01   #3
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

up!
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:41   #4
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

Cytat:
Napisane przez 19Mallgosia91 Pokaż wiadomość
up!
hmm no no to mozliwe ze od tych drozdzy! :/ ja tez nie wiem co mnie naszlo,ale juz sie niby troszke uspokoilo.Ja raczej myslalam o brevoxylu,ale sama nie wiem czy jest jakis sens,staram sie nie dotykac twarzy i raz na jakis czas smaruje sie samoopalaczem na twarz 'vichy bronzer' i wtedy on tak przyciemnia cere i te zaskurniki i male pryszczyki nie sa widoczne ale oczywiscie najlepiej byloby sie ich pozbyc raz na zawsze!A nie stosowalas moze drozdzy z mlekiem na twarz nakladac? poniewaz ja o tym czytalam ,ale tu gdzie mieszkam to sa takie sztuczne drozdze w proszku o.O wole ich na twarz nie nakladac:P
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 19:41   #5
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

też nakładałam ale odkąd mnie wysypało to sie boje czego kolwiek używać ja miałam tak że jak piłam drożdze i robiłam maseczki cera była Piękna! żadnego najmniejszego przyszczyka gdy przestałam pić miałam pare czerwonych na czole (gdzie nigdy w życiu na czole nic mi nie wyskakiwalo jedynie co na nosie jeden większy) póżniej znów zaczęłam pić i bylo ok a dalej wielki wysyp;/ z paniki odstawiłam wszystko i kupiłam benzacne i troche pomógł przed okresem jak mówiłam jest najwięcej a już po okresie to prawie nie widac a jak jakieś sa to grzywką troche zakrywam;/ ale strasznie to na moją psychikę podziałało z cery bez zadnego pryszcza w takie coś;/ samoopalacza jakoś boje sie używać coś do mnie nie przemawia boje sie że bd gorzej:/ nie wiem co mam z tym robić niby zaskórniki a troche też to wygląda na trądzik hormonalny czytałam o jakiś ziołach żeby przed okresem nie wysypywało może znajde i spróbuję chwytam sie już wszystkiego na początku myslałam że mnie ta maseczka z drożdży zapchala ale już nie mam pojęcia;/ drożdze kupowałam w spożywczym taką kosteczke w proszku to bym nie ryzykowała

Edytowane przez 19Mallgosia91
Czas edycji: 2009-10-09 o 19:43
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:01   #6
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

Dlatego w proszku ja tez wole nie ryzykowac^^A jak znajdziesz te ziolka co maja pomoc na pryszcze przed okresem to moglabys mi napisac jakie to ziolka? Wiesz moglabys zainwestowac w jakis dobry krem z vichy.Ale jesli masz delikatna cere to nie kupuj zielonego zelu do mycia twarzy poniewaz strasznie przesusza (vichy).Ale proponuje ci krem na noc z vichy usuwajacy wszelkie krostki itp,mi pomogl wczesniej.Cera byla gladka delikatna bez zadnej krostki! hmm wiesz dotykanie twarzy i wyciskanie tez ma duze znaczenie ,teraz nie dotykam twarzy rekoma caly czas jak to robilam wczesniej.Widze znaczna poprawe gdy nie wyciskam i nie dotykam twarzy.Pory sa mniejsze,krostki znikaja a pryszczy nie ma.Na policzkach juz w ogole nie mam.I nie stosuje fluidu tylko lekki krem o barwie fluidu odrobinke pudru na nos obok nosa i troszke na czolo i jest gick !

Edytowane przez my chemical romance
Czas edycji: 2009-10-09 o 21:03
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 14:43   #7
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Pomocy tradzik czy wysypka?

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Dlatego w proszku ja tez wole nie ryzykowac^^A jak znajdziesz te ziolka co maja pomoc na pryszcze przed okresem to moglabys mi napisac jakie to ziolka? Wiesz moglabys zainwestowac w jakis dobry krem z vichy.Ale jesli masz delikatna cere to nie kupuj zielonego zelu do mycia twarzy poniewaz strasznie przesusza (vichy).Ale proponuje ci krem na noc z vichy usuwajacy wszelkie krostki itp,mi pomogl wczesniej.Cera byla gladka delikatna bez zadnej krostki! hmm wiesz dotykanie twarzy i wyciskanie tez ma duze znaczenie ,teraz nie dotykam twarzy rekoma caly czas jak to robilam wczesniej.Widze znaczna poprawe gdy nie wyciskam i nie dotykam twarzy.Pory sa mniejsze,krostki znikaja a pryszczy nie ma.Na policzkach juz w ogole nie mam.I nie stosuje fluidu tylko lekki krem o barwie fluidu odrobinke pudru na nos obok nosa i troszke na czolo i jest gick !
znalazłam to wierzbownica http://www.laboratoriumurody.pl/foru...czka,t773.html wlasnie jak siedze przed kompem mam taki zwyczaj drapanie wszystkiego co popadnie;( musze z tym skończyć i zacząc sie zdrowiej odżywiać jak znajdę te ziołka gdzies to kupie ale nie teraz bo mam wydatki na 18 troche się imprez uzbierało;/ na krem może bym sie skusiła ten na noc obecnie w ogóle niczym sie nie smaruje bo czuje że mam tego więcej;/ chyba mam cere skłonną do zapychania już nie wiem;/ napewno będe uzywała wszystkiego co popadnie;D zastanawiam sie czy ten wysyp nie jest spowodowany oczyszczaniem przez drożdze;/ mogłam dalej pic a nie tak rzucić;/

Edytowane przez 19Mallgosia91
Czas edycji: 2009-10-10 o 14:45
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.